במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Death_119 » 30 יולי 2013, 04:55

חזרתי קצת לסקיירים, כרגע נמצא בשעה ה-68 במשחק, מעניין אם איי פעם אסיים אותו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 יולי 2013, 23:11

התחלתי לשחק בSYSTEM SHOCK 2 אחרי שלא נגעתי במשחק יותר מ10 שנים, ואו, שכחתי איך עשו משחקי FPS בשנות ה90 בצורה די פטתית הוא כל כך הרבה יותר טוב מהמון משחקים היום.
We're just normal men. We're just innocent men

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 31 יולי 2013, 22:34

עשיתי גיחה לRESIDENTEVIL SURVIVOR ,להתחיל "לחצוב " בספינאופים של RE שאת חלקם לא עברתי
סימתי אותו בשעתים וקצת ברמה הקלה,המשחק מאוד בינוני גם יחסית לתקופת הPS1
וגרוע לתקופתנו

אבל יחסית לPS1 הגרפיקה מאוד טובה
בגדול זה FPS מאוד פרימיטיבי ,כי זה היה אמור להיות משחק יריות מסילה

גם אין תמיכה בדול שוק ,שמאוד מגביל את המשחקיות
בגדול הD-PAD כמובן מזיז את השחקן ,אחד מהכפתורי גב זה הכוונת ,ואז אין אפשרות לזוז
יש כפתור ירי אחד ,וכפתור ריצה אחד ,וכפתור סיבוב של 180 מעלות

הכוונת חצי אוטומטית

המשחק מאוד לינארי ,ככה שלא צריך מדריך או משהו

העלילה חביבה

אבל בגדול זה משחק משעמם ומאוד קצר
גרפית הצליחו לחלוב את הPS1 מאוד טוב ,בניגוד ליתר משחקי הRE בPS1
פה זה בנוי מפוליגנים ,ולא מתמונות מרונדרות מראש
אבל כל חדר יש טעינה ,כניראה בגלל המגבלות החומרתיות בPS1

בגדול תתרחקו עם אתם לא רואים צורך לסיים את הסדרה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 02 אוגוסט 2013, 03:56

אחרי סשן מרתוני על Civ 5... התוספות של Gods & Kings קצת מאכזבות. הדתות עדיפות על מה שהיה במשחק הקודם אבל עדיין לא מעניינות במיוחד, והריגול בכלל מרגיש עקר בהשוואה למשחקי עבר.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 02 אוגוסט 2013, 13:06

סיימתי את SPEC OPS THE LINE,אחד המשחקים הכי מגניבים וטובים במיוחד העלילה. המשחקיות דורשת שיפור,נהרגתי הרבה על שטויות אבל זה היה שווה את זה:).
עוד מעט אני מתחיל את מאפיה 2.
תמונה

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 02 אוגוסט 2013, 13:19

תקופות יובש.. אז חזרתי קצת למשחק יותר ישנים טיפה.
התחלתי את AC 2 ו- BROTHERHOOD בעיקר בשביל לרענן את הזיכרון לגבי העלילה. (את המשחק הראשון אף פעם לא סיימתי בגלל שהוא שיעמם אותי אז לא חושב שאחזור לראשון).

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 03 אוגוסט 2013, 09:53

Megalomaniac כתב:תקופות יובש.. אז חזרתי קצת למשחק יותר ישנים טיפה.
התחלתי את AC 2 ו- BROTHERHOOD בעיקר בשביל לרענן את הזיכרון לגבי העלילה. (את המשחק הראשון אף פעם לא סיימתי בגלל שהוא שיעמם אותי אז לא חושב שאחזור לראשון).

הקפיצה של AC2 מAC1 זה כמו קפיצת דור בכל המובנים. גם ככה AC1 לא היה משהו בכללי.

אני עכשיו משחק במאפיה 2 המשחק מאוד חביב למרות שכמו שאני זוכר שאמרו את זה כבר,הפורט לPS3 הוא הכי גרוע מבין כל השלושה ולכן לא באתי בציפיות ענק.
תמונה

Tamir
Padawan

הודעהעל ידי Tamir » 04 אוגוסט 2013, 07:08

התחלתי היום את Sleeping Dogs. מערכת הקרבות hand-to-hand מזכירה לי את באטמן בכך שהיא פשוטה אבל עדיין כיפית. הופתעתי מהדגש על melee combat במשחק, באף משחק עולם פתוח אחר ששיחקתי זה לא התקרב לכמה שמשתמשים בזה ב-Sleeping Dogs.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 04 אוגוסט 2013, 00:37

יש לי backlog לא קטן ולמרות זאת הדבר היחיד שאני משחק זה dota. אני מכור.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 04 אוגוסט 2013, 02:05

idan כתב:יש לי backlog לא קטן ולמרות זאת הדבר היחיד שאני משחק זה dota. אני מכור.

וברוך הבא לפורום!

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 04 אוגוסט 2013, 10:54

אתמול התחלתי לשחק בASURA'S WRATH. אני ממש נהנה מהמשחק, אם כי לקרוא לו משחק זה קצת STRETCH.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 04 אוגוסט 2013, 18:07

החלטתי להתחיל היום את פיקמין 3

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 05 אוגוסט 2013, 10:58

אני מנסה לאלתר עד לGTA V מאחר ואני גם חוסך לPS4,אני בעיקר משחק בביושוק אינפינט ובGT5.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 05 אוגוסט 2013, 11:14

חזרתי לטומב ריידר וסיימתי אותו. היה ממש כיף. משחק באמת נהדר. לקח את הנוסחא של אנצ'רטד (שלקח את הנוסחא של טומב ריידר) והוסיף לה כמה אלמנטים שמאוד אהבתי, כמו עיצוב העולם המטרוידי ופלטפורמינג גמיש יותר.
אהבתי מאוד את הקריצה למשחקים המקוריים בסוף, כשלארה הורגת את האויב האחרון עם שני אקדחים במקביל.

עכשיו חזרתי לAC3. נעצרתי בערך בשלושת רבעי הסיפור ולא נשאר לי הרבה. חשבתי שפשוט ארוץ על הסיפור עד הסוף, אבל משהו במשחק הזה גורם לי לרצות לסיים מלא משימות צד. אני עושה משימות באחוזה שלי (אלו שבהן עוזרים לתושבי האחוזה בכל מיני fetch quest נחמדים) ועשיתי כמה משימות עם הספינה (לפני כן, עשיתי רק את המשימות שהייתי חייב לעשות) והן ממש נהדרות. זה גורם לי לצפות הרבה יותר למשחק הבא, שעד המשחקיות האחרונה ששוחררה, שקלתי לדלג עליו.
אני מאוד נהנה מהשלבים הלינאריים של peg leg. אני אחפש עוד מעט איפה יש עוד 9 trinkets, כדי להשיג את החלק האחרון של המפה.
אני גם משדרג את הספינה (צריך עוד 4000 פאונד, בשביל לשדרג את הספינה לשלדת ברזל), שולח מתנקשים למשימות וצד להנאתי.

נשאר לי די מעט בסיפור הראשי, אבל נראה שאבלה כמה וכמה שעות נוספות, בלעשות דברים אחרים.
אני מאוד מצפה למשחק AC דור הבא אמיתי, עם עולמות ענקיים ובלי זמני טעינה. רק השינוי הזה יכול להפוך את המשחקים האלו להרבה יותר מוצלחים, עבורי.

אחרי זה, אני חושב שאתחיל את ני נו קוני (שקניתי לפני חודשים ועדין לא הכנסתי לPS3), אלא אם כן פתאום יופיע מחדש החשק לסיים את בורדרלנדס 2.
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 05 אוגוסט 2013, 21:15

פיקמין 3 בינתים מאוד נחמד
אבל אני רק בהתחלה

אני גם עובר שלבים ברימן אורגין

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 אוגוסט 2013, 02:17

סיימתי את AC3.
סיום חובבני. הכל הרגיש כאילו היה להם מעט מאוד זמן לתכנן ולבצע הכל. המשחק (acting) היה גרוע. הכתיבה הדרדרה לרמות עצובות. הסיום עצמו הרגיש כאילו הם ממש רצו להפטר מדזמונד ולא מצאו דרך טובה במיוחד לעשות את זה.
זה כן הציב את הסיפור במקום מעניין, לקראת הדור הבא. נראה שחוץ מהמתנקשים והטמפלרים, יהיה צד חדש שיעשה צרות לאנושות (או ינסה להציל אותה. תלוי את מי שואלים).
למרות הסיום הגרוע, מאוד נהניתי מהמשחק. הוא המשחק השני הכי גרוע בסדרה, אחרי המשחק הראשון, אבל הוא עדין משחק טוב מאוד.

אני מקווה מאוד ש4 יצדיק את המספר שלו וירגיש יותר טוב מ3, אבל אני חושש שהAC הבא שירגיש לי רענן וטוב, כנראה יהיה הAC הדור הבא האמיתי הראשון.

התחלתי את ני נו קוני. לא חשבתי שאגיד את זה כל כך מהר אחרי TLOU על משחק קונסולה, אבל הוא נראה פשוט מרהיב. ברור שהוא הרבה פחות מרשים מבחינה טכנית, אבל הכל מקסים כל כך, שאני לא מצליח לא לחייך, בכל פעם שאני רואה מקום חדש, או מפלצת (חמודה ברמה מבחילה) חדשה.
המשחק עצמו הוא פחות או יותר מה שציפיתי לו. כלומר, המון גריינד, בהתאם למסורת של JRPG, ככה שאני לא מופתע משום קונספט משחקיות מעצבן.
למרות הגריינד, אני בהחלט נהנה ממנו. כמו שאמרתי, הכל נראה ממש מקסים. הכתיבה התמימה והילדותית של אוליבר והנימוס הלא טבעי של כל שאר הדמויות בעולם עובדת טוב. האנימציות פשוט מרהיבות. הסרטונים המצוירים של סטודיו גיבלי מרשימים, כצפוי.
מבחינה טכנית, אפילו במשחק שנשען באופן ברור על עיצוב אומנותי חזק, קל מאוד לראות איך מכשיר לא בן 7 היה עוזר למשחק הזה להראות טוב יותר. החל מצמחים שלא מגיבים לזה שאתה עובר בתוכם ועד לזרמי מים שלא מודעים לקיומך. אלו דברים שקיוויתי לראות, בהתחשב בכיוון האומנותי שמאפשר רמת פירוט הרבה יותר נמוכה בכל דבר בעולם.

מבחינת משחקיות, מערכת הקרב מהנה למדי. הרעיון של טיפול בfamiliars (הגירסא של המשחק לפוקימונים, בעצם) נורא נחמד ונותן במה לעיצוב הנהדר שלהם. מערכת הקסם לא ממש מעניינת, לטעמי (אבל אני מניח שהיא תהפוך ליותר משמעותית בהמשך) ומערכת הbroken hearts היא פשוט סדרת fetch quests בסיסיים, שהפכו לקצת יותר מעניינים בזכות המעבר בין עולמות שונים.

בסה"כ, משחק JRPG סטנדרטי למדי, שהופך למוצלח מאוד בזכות כיוון אומנותי מוצלח ועולם משחק מעניין. אני 7 שעות בפנים וכמו כל JRPG, אני עדין מקלף את שכבות הבצל של מכאניקות המשחק. אני מחכה לרגע שהכל יתחבר ביחד, כדי שאדע איך המשחק הזה באמת מרגיש.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 09 אוגוסט 2013, 14:46

סיימתי את The Witcher 2,
ווהו איזה משחק! :o
פעם ראשונה שאני מרגיש שהעלילה נכתבה על ידי כותבים מקצועיים. כל התככים, כל הדמויות, כל הבחירות הגורליות (שמאוד מעניין אם ישפיעו על הוויצ'ר 3).
ולצפות בחצי שעה של קרדיטים בשביל הסרטון שאחריהם היה שווה את זה.
הנה הוא אם מישהו פספס: https://www.youtube.com/watch?v=Ud5NIT6ULVE
איזה טיזר מגניב למשחק השלישי!

הבעיה היחידה היא רמת הקושי - הוא מתחיל קשה רצח ובסביבות פרק 2 הופך לקל רצח בעקבות השדרוגים. הבוס הסופי היה בדיחה, אם כי ה-quick time event שאחריו הרג אותי...

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 09 אוגוסט 2013, 19:23

טורצ'לייט 2 הוא פשוט משחק מהנה!! :).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 10 אוגוסט 2013, 03:43

Klayman כתב:טורצ'לייט 2 הוא פשוט משחק מהנה!! :).

נכון :)
נורא אהבתי את זה שהדמויות שאפשר לבחור ממש לא סטנדרטיות.
לרוב יש מכשף, ברברי, לוחם קדוש, נקרומאנסר, או דברים דומים. בטורצ'לייט 2 יש דמויות שונות לגמרי, שמשוחקות שונה לגמרי. הוא גם עושה את כל הקטע של להשיג ציוד נורא כיפי, שזה תמיד חשוב בז'אנר הזה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 אוגוסט 2013, 11:42

אממ אז אחרי שנטשתי את המשחק החוזר שלי ב TLOU (יום אחד תהיה גרסת פס4 של הדבר הזה והמעגל שלי עם המשחק הזה יסגר :() עברתי ל Shadow of the colossus HD ואין מה לאמר,המשחק פשוט אדיר ושומר על הרמה שלו גם היום.

אני כבר בבוס ה 12 יחסית לקראת סיום,החסרונות היחידים של המשחק היום זה שהשליטה והאנימציות קצת מסורבלות ויכולות לתסכל,כשאתה נתלה על הענק אתה יכול שעות להתנדנד והכל כ"כ איטי,המשחק דורש הרבה סבלנות,גם יש לי טענות למבנה של המשחק של בוס-->חזרה למקדש-->בוס,אני חושב שבעולם כ"כ יפהיפה היו צריכים ליצור חוויה רציפה יותר,לתת לי להמשיך לרכב אל עבר היעד הבא,ככה היתה תחושה חזקה יותר של מסע.

אבל חוץ מזה,אין ספק שמתברג בטופ של הטופ,הרכיבה כיפית ברמות,כיף לנווט ולחפש את היעד הבא,תחושת הEXPLORATION והנופים המדהימים שעוברים עושים את המשחק לא פחות מהבוסים עצמם.
הבוסים עצמם לרוב מאוד מהנים ויצירתיים,כל אחד שונה ומרגיש כמו פאזל,הגיימפליי יכול להיות קצת מסורבל כמו שאמרתי,אבל יש תחושת סיפוק לא קטנה כשמצליחים להביס אחד.

למרות שאני מהחריגים הללו שיותר נקשרו לאיקו בזמנו (לא יודע איך המשחק מחזיק היום אבל אצלי הוא בטופ 5 של כל הזמנים) אני חושב שגם היום SOTC הוא משחק חובה לכל בן אנוש והוא רק ממחיש כמה היה חסר לנו משחק AAA בסגנון של Team ICO בדור הזה,אין להם תחליף וההעדרות שלהם בדור הזה היא אחת העוולות הכי גדולות,מי שלא שיחק בזה חייב את זה לעצמו.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 אוגוסט 2013, 22:33

טורצ'לייט 2 הרבה יותר כיף לי מבורדרלנדס 2. תענוג של משחק. אפילו הגיע להם יותר מ5$ ממני.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Almogj
Minion

הודעהעל ידי Almogj » 11 אוגוסט 2013, 00:39

Tomb raider החדש פשוט מדהים

הדמויות כלכך אמיתיות ,הפלאשבקים [שבמצלמה] עוזרים לך להבין את הדמויות, העיצוב שלבים לא קל מידיי ולא קשה מידיי ^^ בנוי בצורה מושלמת, מערכת השדרוגים מוסיפה למשחק עוד עומק , וכל הדברים הקטנים לעשות בעולם [שדידת קברים, לאסוף כל מיני חפצים על האי, לצוד] זה מהדברים הקטנים שהופכים את המשחק לאחד המשחקים הטובים השנה ! וגם המשחק עם הגרפיקה
הכי טובה [עד בואו של GTA V :D ]

אני גם משחק ב CIV 5 G&K . בהחלט שיפרו את האינטרקצייה במשחק. אבל המערכת דתות פשוטה מידיי :( וזה שאי אפשר לכפות על ערים כבושות את הדת שלך אלא פשוט לשלוח קבוצת אנשי דת שימירו את דת העיר לדת שלך זה אחד הדברים המאכזבים ביותר שראיתי...

אגב אתם חושבים ש 623 שעות בסקיירים זה טיפה מוגזם ? כי עם כן אני פורש לכמה זמן למשהו פחות "ממכר"

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 אוגוסט 2013, 02:45

סיימתי את THE CAVE, היה באמת משחק חמוד. חלק מהחידות באמת טובות והכתיבה טובה, סוג של קסם של משחקי הרפתקאות ישנים. סך הכל מאוד נהנתי מהשעתיים וחצי האלה. עכשיו עברתי לCOSTUME QUEST, בנתיים הוא הJRPG הכי טוב ששחקתי בשנים האחרונות. כמו כל משחק של DF אפשר להגדיר אותו פשוט כמקסים, בנתיים אני ממש ממליץ עליו אבל הכנסתי בו רק שעה.

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 11 אוגוסט 2013, 12:23

סיימת עם כל הדמויות?
לי היה באג-שובר-משחק בשלב של הנוסעת בזמן (שזה השלב הכי מגניב לדעתי), אז נאלצתי להתחיל מחדש עם דמויות חדשות. לצערי המשחק מכריח אותך לחזור בכל ריצה על שלבים כמו השלב במכרה...

המשחק מעולה בלהנגיש קווסטים לקהל הרחב שהסף ריכוז שלו התקצר עם השנים, חבל שהוא לא הצליח יותר במכירות ובביקורות העלובות.
מבחינת עיצוב חידות הוא מתעלה לדעתי על כל קווסט ישן של לוקס.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 אוגוסט 2013, 22:00

סיימתי אותו רק בריצה אחת בנתיים, אולי אני אחזור אליו בעתיד לריצה עם 3 דמויות אחרות. פשוט COSTUME QUEST תפס אותי חזק, איזה RPG נהדר, כיף לא נורמאלי ואוירה פשוט מעולה. אגב, איזה באג היה לך במערה של הנוסעת בזמן?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 82 אורחים