נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי glass man » 12 יוני 2020, 14:04

Laskin כתב:Glass man לא הבנתי, איך סטריט פייטר יכול לשנות את דעתך? מה כבר יכול להיות ״דור הבא״במשחק מכות, מלבד גרפיקה יפה יותר ובלי זמני טעינה?

קודם כל אני מהפלאפון אז תסלחו לי שציטטתי רק את לאסקין ;) התגובות לשאר למטה.

הרבה דברים אחי :) דבר ראשון הנטקוד. אנחנו במצב נוראי בדור הזה עד כדי כך שאפילו קילר אינסטינקט שנחשב עם הנטקוד הכי טוב בדור שם לך דמות Ai להילחם נגדה באמצע קרב אונליין ברגע שיש קרטועים וניתוק הכי קטן.

אז קפקום לא משתמשת באחיזת עינים כזו בשביל ליצור אשליה של משחק חלק אבל התוצאות בהתאם (אינספור טלפורטציה בקרבות)

מעבר לזה גם אם נסתכל על eye candy אנריל 5 יכול להביא משחק שבשבילי הז'אנר ייחשב eye candy.

מעבר לזה יש את כל השיפור שאמרת. אין טעינות בין קרב לקרב אפס המתנה ליריבים. אפס המתנה כשרוצים להיכנס להתאמן וכו'

אלה דברים שישנו גם את איך שאנחנו משחקים משחקי סינגל.
נגמר העידן של להיכנס לתפריט שאתה סהכ רוצה לעשות כמה סייד קווסטים ולישון וזו בשורה גדולה מבחינתי :)

בלינג: כן אחי אני מבין מה אתה אומר על זה שרואים קפיצה אנשים כמונו בוודאי שרואים אותה. אבל נגיד אם היית מראה למישהו את infamous ss והוא היה אומר שזה נראה לו כמו משחק פס3 כולנו כאן היינו שולחים אותו לרופא עינים/פסיכיאטר וכאן זה לא המצב אפילו לא לגבי סולס לדעתי.

וזה מעבר לגרפיקה. אתם זוכרים איך עם הפס3 הרגשנו קפיצה שראינו חבר'ה כמו נוטי סוג עושים משחק אקשן במקום משחק פלטפורמה וממציאים את עצמם מחדש? זה הרגיש מרענן. על אותו משקל הפס4.

הרגיש כמו השיא של התהליך הסינמטי שסוני התחילה עם god of war 1 ב2005 היתה הרגשה שהם זיקקו לשלמות את הסגנון שלהם.

עם הפס5 זה מרגיש בנתיים כמו "אין לנו לאן להמשיך מכאן אז קבלו המשכים"

אני עדיין חושב שהפס5 תהיה קונסולה פנטסטית ולא רק בהשוואה למייק.

כמו שאמרתי ללאסקין אני חושב שכל האפס זמני טעינה האלה יביאו מכשיר שפשוט תענוג לשחק עליו ואין מה לזלזל בזה אני פשוט כרגע בהרגשה שהליינאפ של סוני לא יהיה עוצמתי כמו עם הפס4.

כידוע לך אני נעול עם סוני כי גם בלי בלעדיות sf6 יהיה הכי פעיל על הפס5 גם אם לוקחים בחשבון קרוספליי (כי רוב השחקנים פוסלים קרוספליי)

בגדול אני משחק עכשיו ספיידרמן (כן אני יודע) והוא פנטסטי בעיני
אז ספיידרמן 2 אמיתי גם ימשוך אותי לשדרג אבל אנחנו הרבה זמן ממנו כנראה :)

Keo: כן אחי פאר קרי 6 בשבוע הבא נראה איך הוא יהיה לעומת הוריזון :) עם כל הירידות על יובי אי אפשר להתעלם מהם.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 12 יוני 2020, 14:07

מה פיספסתי לגבי פאר קריי 6? האירוע של יובי לא ביולי בכלל?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 12 יוני 2020, 14:14

רמדי חושפת שקונטרול מגיע לפס5/XSX,כנראה עם שיפורים גרפיים משמעותיים,בטח PC בהגדרות אולטרה+RT.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2020, 14:19

כן, אבל כל אחד מהמשחקים שיצאו על בפס5 יהיה עם אפס זמני טעינה כולל כל אלו שהיו בתצוגה, כך שזה לא מה שיבדיל את סטריט פייטר... אלא אם השטיק שלו יהיה מעבר בין ארונות באמצע קרב, פורטלים או משהו :)

לגב פאר קריי מול הורייזון - מאוד קשה לי להאמין שדווקא פאר קריי הבא יהיה ה-היילייט הגרפי של הדור הבא, כל כך מוקדם בדור, אולי פאר קריי 7 ייתן לו פייט.

לגבי קונטרול - בספק גדול מאוד אם הוא ייתן ביצועי RT כמו 2080, משמע לא יהיה 4k/60 על ההגדרות הכי גבוהות, כולל כל הRT... יהיו פשרות אם הם יכוונו ל4k/60... אני עדיין מאוד סקפטי לגבי יכולות הRT של הקונסולות. יהיו השתקפויות ברזולוציה נמוכה יותר ואולי הצללה, אבל ברמה בסיסית מאוד ביחס למה שנראה כבר שנה הבאה על המחשב, להערכתי

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 יוני 2020, 14:26

מעניין אם הRT של קונטרול על הקונסולות יהיו זהה לזה של הPC, זה יתן לנו אינדיקציה לגבי יכולות הטכנולוגיה בדור הזה. אם הוא יהיה 4k ו30 fps באותן הגדרות אז אלו יכולות של RTX 2070 SUPER בערך, וקשה לי להאמין שמבחינת RT אנחנו נקבל הדור משהו שהוא הרבה מעבר.

בקשר לתצוגה עצמה שראיתי עכשיו - מאכזב. ממש. ראצאט היה הכי קרוב לפוצץ לי את הראש, וזו נקודה מאכזבת בפני עצמה.
ספיידרמן מריח לי ממש חזק כקרוס ג'ן, אבל סוני אמרו שהם יפתחו רק לps5 אז אני מניח שנחכה ונראה. בכל מקרה זה ממש מאכזב שהם הלכו על משחק צד ולא על משחק 'אמיתי' עוד שנה- שנה וחצי, אבל עם כזו השקה חלשה אני מניח שזו החלטה נכונה להוסיף את הבלעדי הכי מוכר שלך להשקה.
בכל מקרה זה מאכזב שכנראה לא נקבל את
ספויילר: הצג
החליפה השחורה, ונום וכל מה שזה אומר מבחינת גיימפלי על הפס5ץ ולא, ספיידרמן שחור זו לא החליםה השחורה :).

הורייזן נראה מדהים, אבל כמשחק הוא לא מעניין עד שיוכח אחרת. וכאחד שזוכר איך נראות הסצנות המקוריות מDS שהוצגו ברימייק, אני כן מאוד התרשמתי ויזואלית מהטריילר. אבל שוב, זה משחק הסולס השני הכי גרוע בשוק בעטיפה נוצצת עד שיוכח אחרת.
מעבר לזה? פסטיבל אינדים ולמרות שחלקם נראים נחמד,לא בשביל זה התכנסנו.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 12 יוני 2020, 14:32

לגבי ספיידרמן,אני די בטוח שמדובר באקסקלוסיבי אמיתי לפס5 ולא קרוס-ג'ן וגם-
ספויילר: הצג
למה שלא נקבל? אין לי ספק שזה משחק ביניים שאמור לגשר בין ספיידרמן 1 ל-2,פשוט נקבל אותו אולי טיפה יותר מאוחר ממה שחשבנו.

לגבי RT,נראה לי שאנחנו מזלזלים קצת במה אפשר לחלץ מהקונסולות כשזה מגיע לטכניקה הזו ואני דווקא כן התרשמתי לטובה מה-RT בראצ'ט ו-GT7,ובואו לא נשכח גם את היתרונות שמגיעים מפיתוח לחומרה קבועה עם API רזה משמעותית. אני מניח שנוכל לקבל מושג לא רע כשיגיעו כרטיסי RDNA2. מה שכן,הדעה הרווחת כרגע היא שה-XSX כנראה תבצע RT יותר מרשים מהפס5.
נערך לאחרונה על ידי Uncle Pey'j ב 12 יוני 2020, 14:33, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 יוני 2020, 14:33

GLASS - שמע מבחינת תוכן הפס4 התחילה קטסטרופה. עכשיו לקראת סוף הדור ברור שקל להסתכל על הדרך שהקונסולה עשתה ועל הקפיצה הגראפית וכו' אבל בזמנו בזמן המקביל לא קיבלנו כלום חוץ מקילזון גרוע שנראה יפה גראפית.

אני רק אומר, תן להם קצת זמן, ברור שבהתחלה הם רוצים להבטיח לקהל שלהם שכל מה שהם אהבו בדור הקודם יהיה גם פה אז יאללה תצטרפו! או במילים אחרות: המשכים, שכנראה בשלב כל כך מוקדם, יהיו בעיקר יפים יותר גראפית אבל לא יעשו מהפכות מבחינת גיימפליי. אל תשפוט את כל הטון של הקונסולה ושל סוני עצמה על סמך השנה הראשונה.

אני בעיקר רוצה לראות בשלבים כל כך מוקדמים קפיצה גראפית מבטיחה ולבינתיים לא קיבלנו באמת את ההדגמה הממושכת הזאת שתפיל אותנו. גם אם הורייזון 2 למשל לא הולך לעשות מהפך בז'אנר ככל הנראה, אם היתה לנו אתמול חשיפת גיימפליי מלאה של איזה עשר דקות לפחות שבה המשחק נראה כמו איזה סרטון לייב אקשן וויזואלית והאנימציות והכל קופץ רמה ככה שגם ההרגשה של הגיימפליי קרובה יותר לסרטון אנימציה מרונדר מראש אז כולנו היינו פה כנראה מזילים ריר לגבי הדור הבא ומה שצפוי לנו למרות שהגיימפליי עצמו לא הראה חדשנות גבוהה. גראפיקה מדהימה ורמת אנימציות/פיזיקה שמעבירות תחושה גבוהה בהרבה יכולות לתת הרגשה של משהו מאוד מאוד מרגש וחדש.

הבעיה היא שלא קיבלנו משהו כזה ולכן בסופו של דבר כתצוגת דור הבא זה היה מאוד מאכזב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2020, 15:12

Uncle Pey'j כתב:אני עדיין מנסה לעכל את הבדלים בין ה-XSX ל-PS5 כשזה מגיע לעיצוב והגודל- זה מרגיש כמו כישלון הנדסי של סוני,או נס טכנולוגי של MS שהצליחה לעצב קונסולה חזקה יותר וקטנה יותר ממנה משמעותית. זה מרגיש כמו שידור חוזר של הדור הנוכחי,אבל הפוך. כלומר,העיצוב של הפס5 יותר מגניב לטעמי,אבל אני אוהב את ה-no bullshit approach של MS עם ה-XSX,בלי שטיקים,רק פונקציונליות.

העיצוב התרמי של הXSX ממש מעניין, הם בנו מנהרת רוח. לפני עשור מיקרוסופט היו בדיחה בעולם החומרה אבל היום הם top in class בכמעט כל קטגוריה.
3A9A5226-61A0-41E9-B405-E98CECC3D327.gif
3A9A5226-61A0-41E9-B405-E98CECC3D327.gif (1.52 MiB) נצפה 4552 פעמים
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 12 יוני 2020, 15:19

רק בחייאת, שיהיה אפשר לפתוח אותן בקלות כמו את הפס4 סלים. אני לא רוצה מלכודות אבק.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 12 יוני 2020, 16:05

הגרסה הלבנה של הפס4 עם הבאנדל של דסטיני יצאה חצי שנה אחרי השיגור, אין לי בעיה לחכות זמן דומה לפס5 שחורה או קומבינציה אחרת נסבלת יותר של צבעים כי אני פשוט לא אוהב את השחור-לבן הזה (לא אוהב מוצרי חשמל לבנים באופן כללי, אבל השילוב הזה גרוע יותר).. ועוד בעיצוב המפלצתי הזה שיכריח אותי להעמיד אותה על הרצפה כי פשוט אין מקום בשידה בלי להתחיל להוציא מכשירים. אין לי שום בעיה שהמכשיר גדול אם זה אומר קונסולה קרה ושקטה יותר, רק מבחינתי היה יותר נוח אם היא הייתה שמנה במקום ארוכה. אבל אני יסתפק גם בשילוב צבעים פחות נוראי.
ואלא אם סייברפאנק יגיע די מהר לפס5 אני לא רואה איזה משחק שאני לא יוכל לחכות לו קצת בשם האסתטיקה:) בטח אם botw2 יצא מתישהו בתקופה הזאת ויעסיק אותי כמה חודשים.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 יוני 2020, 16:18

חכו קצת חברים, יש לסוני עוד כל כך הרבה דברים להראות ולהדגים שלא הוצגו, ההכרזה שלכם על כן ps5 בהשקה או לא ps5 בהשקה יכולה להשתנות עוד כל כך הרבה פעמים.
כלומר התצוגה הייתה מאכזבת, זו עובדה. אבל היא הייתה מאכזבת כי סוני שמרו הרבה במכסנית בניגוד מוחלט לדיווחים הקודמים, אם זה תצוגות גיימפלי, שימוש אמיתי בSSD, פיצרים של המערכת, BC, איך השלט החדש באמת מנוצל בתוך גיימפלי. סיבת האכזבה היא לא כי כל מה שיש לסוני להראות היה מאכזב. פשוט עוד תצוגה חלפה ולא עשינו צעד משמעותי כמו זה שציפינו אל הדור הבא.

אגב, מעניין לראות שלמרות התצוגה המאכזבת וגם אם חלק פה התרחקו מקניית פס5 בהשקה, כמעט כולם מסייגים ב"אבל בכל מקרה אקנה פס5". כלומר יש פה קונצנזוס די גדול לגבי סוני בפורום, והמון סימני שאלה וחשדנות כלפי מיקרוסופט. וזה פורום שנבנה בבסיס שלו על צמד פורומי הפס3 וה360 המיתולוגיים מויגיימס... הייתי אומר אפילו שיש פה רוב ל'טים 360' מאותה התקופה. הויכוחים הנוסטלגיים שניהלנו שם... :).
בכל מקרה מה שאני אומר זה שהמגמה פה ברורה ונוטה חד משמעית אל הפס5 על אף האכזבה הנוכחית, ואי אפשר להגיד שזה פורום שרק אנשי סוני מגיעים אליו.
נערך לאחרונה על ידי Stick ב 12 יוני 2020, 16:20, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 12 יוני 2020, 16:20

גם אני לא משתגע על השילוב שחור-לבן, אבל מת על קונסולות לבנות בדרך כלל. מה שבטוח הוא שהשלט נראה מעולה. בכל מקרה אני בטוח שיצאו וריאנטים בצבעים, אז כן, אם זה חשוב לך הייתי מחכה :)

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 12 יוני 2020, 16:27

DrKeo כתב:
Uncle Pey'j כתב:אני עדיין מנסה לעכל את הבדלים בין ה-XSX ל-PS5 כשזה מגיע לעיצוב והגודל- זה מרגיש כמו כישלון הנדסי של סוני,או נס טכנולוגי של MS שהצליחה לעצב קונסולה חזקה יותר וקטנה יותר ממנה משמעותית. זה מרגיש כמו שידור חוזר של הדור הנוכחי,אבל הפוך. כלומר,העיצוב של הפס5 יותר מגניב לטעמי,אבל אני אוהב את ה-no bullshit approach של MS עם ה-XSX,בלי שטיקים,רק פונקציונליות.

העיצוב התרמי של הXSX ממש מעניין, הם בנו מנהרת רוח. לפני עשור מיקרוסופט היו בדיחה בעולם החומרה אבל היום הם top in class בכמעט כל קטגוריה.
3A9A5226-61A0-41E9-B405-E98CECC3D327.gif

עם אני זוכר נכון , זה אותו רעיון קירור כללי
שהיה למאק פרו "פח אשפה " , וזה די נכשל כקירור טוב

לxsx יש מאוורר גדול למעלה , אז אולי פה זה כן יצליח

עכשיו לעניין העיצובים, צריך לזכור שבגדול הps5 וxsx
הם חומרתית מחשבי משחקים חזקים עם שינוים פה ושם
אבל מחשבי משחקים , כבר היום יש אומנם מחשבים חזקים יותר
אבל יקרים מאוד , מין הסתם אני מנחש שהמחיר יהיה זול בהרבה
ממחשב משחקים מקביל בביצועים ( שלוקחים למשוואה גם תאימות תוכנה לחומרה )
וזה אחד היתרונות בקונסולות

בגלל זה , ובגלל שהחומרה עדין חדשה
ופתרונות קירור שיקטינו את המארזים מאוד יקרים
העיצובים האלו והגודל הפיזי הזה מתבקש

תבדקו לדוגמה כמה עולה לפטופ משחקים עם מעבד 8 ליבות פיזיות
(16) תדרים
וכרטיס מסך rtx 2800 ניד , גם עם מורידים עלות של מסך
ובטריה ניטענת, ונשארים רק עם החומרה
זה עדין היה עובר בקלות את ה1000 דולר בחול כרגע
כניראה באזור ה2000 דולר
ככה שתאורטית אפשר לבנות קונסולה מאוד חזקה במארז קטן
ועם יותר חופש עיצוב , בפועל הקונסולה כזאת תיהיה כל כך יקרה
אבל בלי יתרון בביצועים כמו הניאו גיאו בזמנו

ככה שהגודל הפיזי והעיצוב לתקופה הזאת מובן לגמרי
מין הסתם בהמשך בטח ניראה גירסאות מוקטנות
צריך לחיות עם קופסאות גדולות בהתחלה

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 12 יוני 2020, 16:30

BiA כתב:רק בחייאת, שיהיה אפשר לפתוח אותן בקלות כמו את הפס4 סלים. אני לא רוצה מלכודות אבק.

יש לי הרגשה שהעיצוב הזה משדר אל תתעסקו עם הבפנוכו של הקונסולה, נגמרו הימים שהיית מחליף כמו קשיח בארבעה ברגים כמו הps4...
עניין טכני נוסף שלא ראיתי שדיברו עליו זה האם ניתן יהיה לשחק במשחקי PS4 שכבר קיימים אצלי במשתמש או שבועי תיהיה תאבת בצע ותדרוש ממני לקנות את המשחקים שלי שוב.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 12 יוני 2020, 16:40

אני כל כך מושקע באקוסיסטמס של שתיהן שלרכוש את שתיהן זה משהו שאני כמעט מרגיש מחויב אליו בשלב הזה.. :oops: כמובן שאני רוצה לשחק גם במה שיש ל-MS להציע וגם במה שיש לסוני,אבל אני כן יותר חשדן בליין אפ השקה של סוני פשוט כי גם אם MS ייצאו רק עם היילו איפיניט זה גם ככה כל מה שאשחק :) ועדיין,אני לא יכול להגיד לא לספיידרמן,ויהיה משעשע אם ראצ'ט מגיע גם כן בהשקה ולאינסומניאק יהיו שני משחקים גדולים שיתחרו אחד בשני,אבל אני ממש בספק שזה אכן המצב.
ואני עובר שוב על הטריילרים ב-4K,והורייזן נראה פשוט משגע,אין מילים,המשחק הזה הולך להיות משהו מיוחד ב-HDR.
גם ראצ'ט נראה מעולה,אבל אני מזהה סוג של hitching קטן כזה כשהם עוברים בין עולמות,גם אתם שמתם לב?
RE8,כמו שחלק אמרו פה,באמת נראה כמו משחק עם שורשים בדור הזה,אבל אני שמח שהוא בלעדי לדור הבא ונוכל לראות אותם דוחפים קצת יותר קדימה.
דווקא Project Athia נראה לי מעניין,ואפילו שלומינוס הוא כנראה מנוע שאף אחד אפילו בתור סקוור אניקס לא רוצה לעבוד איתו למעט הצוות שפיתח אותו,אין ספק שאפשר להגיע איתו לתוצאות די מטורפות,רק תעיפו מבט על גרסאת ה-PC של FF XV וזה ממש משחק אחר מהקונסולות ברמה הגרפית.

אני מקווה שהחבר'ה ב-XBOX מבינים שהם צריכים להפיל אותנו חודש הבא עם דמו גיימפלי ארוך של אינפיניט,בייחוד עכשיו שלא ראינו גיימפלי מהורייזון ויש להם הזדמנות לשלוט בנרטיב הזה של "למי יש ליין אפ השקה חזק יותר" עם היילו ואני חושד שהורייזון 2 הוא בכלל משחק של חגים 2021.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 12 יוני 2020, 16:45

Stick כתב:חכו קצת חברים, יש לסוני עוד כל כך הרבה דברים להראות ולהדגים שלא הוצגו, ההכרזה שלכם על כן ps5 בהשקה או לא ps5 בהשקה יכולה להשתנות עוד כל כך הרבה פעמים.
כלומר התצוגה הייתה מאכזבת, זו עובדה. אבל היא הייתה מאכזבת כי סוני שמרו הרבה במכסנית בניגוד מוחלט לדיווחים הקודמים, אם זה תצוגות גיימפלי, שימוש אמיתי בSSD, פיצרים של המערכת, BC, איך השלט החדש באמת מנוצל בתוך גיימפלי. סיבת האכזבה היא לא כי כל מה שיש לסוני להראות היה מאכזב. פשוט עוד תצוגה חלפה ולא עשינו צעד משמעותי כמו זה שציפינו אל הדור הבא.

אגב, מעניין לראות שלמרות התצוגה המאכזבת וגם אם חלק פה התרחקו מקניית פס5 בהשקה, כמעט כולם מסייגים ב"אבל בכל מקרה אקנה פס5". כלומר יש פה קונצנזוס די גדול לגבי סוני בפורום, והמון סימני שאלה וחשדנות כלפי מיקרוסופט. וזה פורום שנבנה בבסיס שלו על צמד פורומי הפס3 וה360 המיתולוגיים מויגיימס... הייתי אומר אפילו שיש פה רוב ל'טים 360' מאותה התקופה. הויכוחים הנוסטלגיים שניהלנו שם... :).
בכל מקרה מה שאני אומר זה שהמגמה פה ברורה ונוטה חד משמעית אל הפס5 על אף האכזבה הנוכחית, ואי אפשר להגיד שזה פורום שרק אנשי סוני מגיעים אליו.

אני רק אציין שבניגוד לשאר הפורום אני לא חושב שהתצוגה הייתה מאכזבת.. כאילו מי שקיווה שיגשימו לו את כל החלומות על התצוגה הראשונה בוודאי התאכזב (ואני די כתבתי בפורום שזה בדיוק מה שיהיה), אבל ביחס לתצוגות קודמות של תחילת דור וחשיפת קונסולות? זה ממש לא היה רע מבחינת תוכן, אתם מוזמנים לחזור אחורה ולהשוות. הדבר היחיד שממש הפריע לי זה שהורייזן לא הראה גיימפלי, הרגיש לי שהיה חסר עוד משחק נקסט ג'ן מובהק שיראה גיימפלי רציף כמו ראצ'ט. אבל מעבר לזה משחקים מצויינים בהשקות קונסולה אף פעם לא היו לסוני, לא בניתי על זה וזה לא מה שהיה עושה או לא עושה את התצוגה עבורי אם אחד מהמשחקים שמעניינים אותי היה מקבל תאריך של 2020, אבל זה כן יכול לתת לי מרווח נשימה בשביל לקנות קונסולה פחות מכוערת :)
נערך לאחרונה על ידי idan ב 12 יוני 2020, 16:48, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2020, 16:48

Stick כתב:חכו קצת חברים, יש לסוני עוד כל כך הרבה דברים להראות ולהדגים שלא הוצגו, ההכרזה שלכם על כן ps5 בהשקה או לא ps5 בהשקה יכולה להשתנות עוד כל כך הרבה פעמים.

אני חושב שמאז שכל המשחקים שלה יוצאים לPC, רוב האנשים פה לא ממש מוצאים סיבה לקנות אקסבוקס אז הפס5 היא סוג של דיפולט אפילו אם לא ממש משתגעים על ההיצע של סוני.
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 יוני 2020, 16:53

הורייזן 2 באמת נראה מטמטם מבחינה ויזואלית, וטריפי לגמרי מבחינת צבעים. כלומר אני חייב להגיד לזכותה של גרילה שהם קלעו איתו גם טכנית (כמו תמיד) וגם אומנותית כרגע (שם יש להם בעיות לפעמים). אין לי ספק שאקנה אותו רק בגלל זה גם אם הביקורות יגידו שזה עוד מאותו דבר, כלומר לא אהנה ממנו מעבר לשעתיים-שלוש, כי זה לחלוטין הדבר הכי יפה שראינו אי פעם רץ בזמן אמת* וזה לבד שווה מבחינתי את הרכישה, בעיקר אם זה קרוב להשקה ואפקט ה'וואו' יהיה חזק עוד יותר.
מה שמזכיר לי את הנקודה השנייה, לא הורייזן 2 ולא דימון סולס מסתמנים כמשחקי השקה, איזו הפתעה. הייתי בטוח שהורייזן 2 יהיה לכל המאוחר משחק של מרץ 21, וכנ"ל דימון סולס. אבל הם אפילו לא סיימו עם 2021 בלי חודש, מה, יש מצב שסוני לא בטוחים שהם יצאו עד סוף 2021? ממש קשה לי להאמין שגם עם הקורונה וגם עם הכל, שאלו לא משחקים שבמקרה הכי הכי רע יצאו בחגים 21... אז זה סתם מוזר. ובמקום זה ספיידרמן 1.5 כמשחק ההשקה הגדול? טוב, בהחלט הפתעה. את ספיידרמן כמובן שאקנה אבל אין ספק שזה משחק צד שחובר בשנה וחצי, כלומר לא הייתי מצפה למהפכות גדולות בגיימפלי או בצד הטכני (גם אם יהיה בלעדי לפס5). עוד מאותו דבר זה סבבה, בתקווה מעט מלוטש יותר ועם כמה שדרוגים שהם למדו מהנסיון הראשון. את המשחק ספיידרמן הבאמת גדול כנראה נקבל רק ב2023, בתקווה נחזור לשחק את פיטר פארקר (סתם תקווה אישית, כי כילד שמאוד אהב את סדרת האינמציה של שנות ה90 ואת טרילוגיית ריימי, אין לי קשר מיוחד למיילס).

*בהנחה שהמשחק באמת נראה ככה, אבל אני מאמין שכן :).

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 יוני 2020, 16:55

אה, ואיפה BB לPC? גרמו לזה להשמע כאילו זו אמת מוגמרת וידועה לכולם, ו... סתם לא הכריזו על זה באירוע הזה? זה לא באמת קורה? דווקא כשדימון סולס הוא לא השקה אז הסבירות לBB עולה, וסוני בטח לא הייתה סובלת מהצגה של משחק השקה נוסף... מוזר.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 יוני 2020, 16:58

bling כתב:GLASS - שמע מבחינת תוכן הפס4 התחילה קטסטרופה. עכשיו לקראת סוף הדור ברור שקל להסתכל על הדרך שהקונסולה עשתה ועל הקפיצה הגראפית וכו' אבל בזמנו בזמן המקביל לא קיבלנו כלום חוץ מקילזון גרוע שנראה יפה גראפית.

אני רק אומר, תן להם קצת זמן, ברור שבהתחלה הם רוצים להבטיח לקהל שלהם שכל מה שהם אהבו בדור הקודם יהיה גם פה אז יאללה תצטרפו! או במילים אחרות: המשכים, שכנראה בשלב כל כך מוקדם, יהיו בעיקר יפים יותר גראפית אבל לא יעשו מהפכות מבחינת גיימפליי. אל תשפוט את כל הטון של הקונסולה ושל סוני עצמה על סמך השנה הראשונה.

אני בעיקר רוצה לראות בשלבים כל כך מוקדמים קפיצה גראפית מבטיחה ולבינתיים לא קיבלנו באמת את ההדגמה הממושכת הזאת שתפיל אותנו. גם אם הורייזון 2 למשל לא הולך לעשות מהפך בז'אנר ככל הנראה, אם היתה לנו אתמול חשיפת גיימפליי מלאה של איזה עשר דקות לפחות שבה המשחק נראה כמו איזה סרטון לייב אקשן וויזואלית והאנימציות והכל קופץ רמה ככה שגם ההרגשה של הגיימפליי קרובה יותר לסרטון אנימציה מרונדר מראש אז כולנו היינו פה כנראה מזילים ריר לגבי הדור הבא ומה שצפוי לנו למרות שהגיימפליי עצמו לא הראה חדשנות גבוהה. גראפיקה מדהימה ורמת אנימציות/פיזיקה שמעבירות תחושה גבוהה בהרבה יכולות לתת הרגשה של משהו מאוד מאוד מרגש וחדש.

הבעיה היא שלא קיבלנו משהו כזה ולכן בסופו של דבר כתצוגת דור הבא זה היה מאוד מאכזב.

אבל זה בדיוק חלק מהעניין אחי. בחשיפה של קילזון לפס4 היה לי מחשב high end היה לי כל מה שתרצה ועדיין היה ברור לי שגם אם המחשב שלי יכל להריץ משהו כמו קילזון (ולהיחנק) אף מפתחת pc לא תקבל תקציב כזה. עף לי המוח מהגרפיקה והיתה הרגשה

שאחרי ההרפתקה שלי עם הpc וה360 צריך לקפל הכל ולחזור הביתה לסוני וכאן לא קיבלנו את זה.

אני גם יודע שלא כולם בקטע של איינסידרים אבל בזמנו איינסידרים אמינים שאני מחזיק מהם אמרו שתוכנית העל של סוני היתה להפוך כל מפתחת שלה לרמה של נוטי dog זה ייצר הייפ מטורף למי שעקב אחרי זה.

הפעם יש הרגשה של "פחות או יותר הגשמנו את היעד אז הנה ההמשכים"

תסתכל נגיד על הוריזון 2 יכלו לפחות להחליף את הגיבורה או אפילו את הסטינג בשביל שזה ירגיש מרענן יותר או להתמקד בנשק חם וכלום הלכו אובר על בטוח וזה מאכזב שאין ריענון.

וכמו שאמרתי דיבורים על tlou 3 זה לא מעודד לגבי המשך הדרך.

התקווה הגדולה שלי הם סאקר פאנץ וסוני בנד. אני מאמין שסוני מבינים שghost זה לא מותג שאפשר יהיה לחלוב שזה לא יהיה מקפצת המדרגה האמיתית של סאקר פאנץ ושיתנו להם חופש לip חדש

וסוני בנד.. סוני בנד יכולים רק לעלות מאיפה שהם נמצאים.

לגבי הדור עצמו ברור לי שלא ראינו משחקים גדולים כמו פפ16
כי ספנסר ומייק בטח רוצים אותו באיזה אירוע שלהם ואיינסידרים אומרים שזה משחק קטלני :)

אז יש לי אופטימיות לדור הזה אבל אין את ה"סוני השתגעו " שהיה לי בדור הפס4 מקווה לאכול את הכובע שלי שנה שנתיים מעכשיו.

לאסקין: שמע אחי אם אתה מצפה מסטריט 6 לחדש בגיימפלי אני מבין למה תפהק ממנו אבל החידושים זה דברים כמו Ai שמנתח מאות משחקים שלך ומציע לך איך להשתפר וגיימפלי שחיק אונליין.

הקורונה חשפה את האמת המרה שאין שום משחק מכות אונליין
שאפשר לשחק ושזה יהיה תחליף אמיתי לאופליין ולראיה תראה שאין אף משחק גדול בevo השנה. בקיצור להרחיב את הקהל לשיפור באונליין אלה הקפיצות הקוונטית בז'אנר שהדור הבא אמור להביא.
נערך לאחרונה על ידי glass man ב 12 יוני 2020, 17:06, נערך פעם 1 בסך הכל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2020, 17:03

אינסומניאק מדהימים ביעילות שלהם, אני לא אהיה ממש מופתע אם ספיידרמן 2 עדיין מיועד לחגים 2021, ואת הספיידמן שיוצא בהשקה עשו צוות קטן. אבל נגיד קיץ 2022 יותר הגיוני עם הקורונה שאין לנו מושג אם יהיו עוד גלים ומתי האמריקאים יחזרו לשגרה...

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 יוני 2020, 17:04

idan כתב:

אני רק אציין שבניגוד לשאר הפורום אני לא חושב שהתצוגה הייתה מאכזבת.. כאילו מי שקיווה שיגשימו לו את כל החלומות על התצוגה הראשונה בוודאי התאכזב (ואני די כתבתי בפורום שזה בדיוק מה שיהיה), אבל ביחס לתצוגות קודמות של תחילת דור וחשיפת קונסולות? זה ממש לא היה רע מבחינת תוכן, אתם מוזמנים לחזור אחורה ולהשוות. הדבר היחיד שממש הפריע לי זה שהורייזן לא הראה גיימפלי, הרגיש לי שהיה חסר עוד משחק נקסט ג'ן מובהק שיראה גיימפלי רציף כמו ראצ'ט. אבל מעבר לזה משחקים מצויינים בהשקות קונסולה אף פעם לא היו לסוני, לא בניתי על זה וזה לא מה שהיה עושה או לא עושה את התצוגה עבורי אם אחד מהמשחקים שמעניינים אותי היה מקבל תאריך של 2020, אבל זה כן יכול לתת לי מרווח נשימה בשביל לקנות קונסולה פחות מכוערת :)

אבל גם אם נלך על ציפיות נמוכות זה בדיוק מה שהיה חסר, תצוגת גיימפליי אחת ארוכה ומשכנעת כמו קילזון 2013.

חוץ מזה החשיפה של הפס4 היתה מוצלחת פי כמה מכל בחינה שאני יכול לחשוב עליה. זה הרגיש כאילו באנו לראות NEXT GEN אמיתי, לא להקיא עלינו מאה משחקים שברובם הגדול הקשר בינם לבין הדור הבא מקביל לקשר בין ליטל סמדג'ה למוח.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 12 יוני 2020, 17:10

DrKeo כתב:אני חושב שמאז שכל המשחקים שלה יוצאים לPC, רוב האנשים פה לא ממש מוצאים סיבה לקנות אקסבוקס אז הפס5 היא סוג של דיפולט אפילו אם לא ממש משתגעים על ההיצע של סוני.

כן, זה קצת מוציא את העוקץ מההתלבטויות שהיו פעם להרבה אנשים.
סטיק, אתה צודק בגדול, אישית אני כבר מזמן במיינדסט שאין לי סיבה לא להשקיע ביותר מקונסולה אחת אם יש עליה מספיק משחקים שאני רוצה. היום נגיד לא הייתי מוותר על הפס3 כמו שעשיתי פעם. כמובן שזה עוזר שחוץ מ-CRPG פעם ב, בלעדיים לפיסי וקצת אסטרטגיה אני כבר לא באמת משחק יותר מדי על המחשב וזה גם לא כלכלי כבר להשקיע בו או במחשב חדש, אז זה קצת פחות כואב בכיס. לכן, אני לגמרי שם עין על הפס5 ועשוי לקפוץ אליה בשלב שהיא תרד לסביבות האלף ושהספריה שלה תתבשל. קודם כל עם GOW2, ראצ'ט וספיידי 2 (לא מוראלס), ובתקווה עד אז יהיו עוד שלושה-ארבעה משחקי חובה לפחות. הבעיה שהיא לא קונסולת מולטי וגם נחותה משמעותית כקונסולה ראשית בגלל הפאס, אז התקווה שלי היא שחבר יקנה אותה ולא אצטרך לעשות את זה בעצמי :)

פייג' - כן שמתי לב לזה בראצ'ט, אבל אני די בטוח שזה מכוון, כי זה ממש על הפנים אם לא.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 יוני 2020, 17:11

Uncle Pey'j כתב:רגע,רגע.. מה?

לפחות לפי המאמר עצמו,זה לא ברור אם זה באמת רימאסטר למשחק הראשון או שהוא פשוט מתנסח בצורה ממש מבלבלת,צריך הבהרות.
עריכה: טוב,קראתי את זה שוב,הוא לא מדבר על רימאסטר של הראשון,אבל הכותרת של האתר הזה קליק בייטית בצורה דוחה והצליחה לבלבל אותי.

טוב, נתקלתי גם כן בדיבור המוזר סביב המשחק הזה, ואתה בטוח שלא מדובר בעצם בסוג של רימאסטר עם הרחבה? כלומר תשובה חד משמעית אין כרגע, אבל מאיך שיורוגיימר או אפילו גייסון שרייר מתייחסים לזה אני מקבל וייבים קלים שאולי זה כן המצב.

“I guess you could call it an expansion and an enhancement to the previous game,” he said.

“There’s a substantial Miles Morales component – which is the expansion element – but also within the game as well there’s been major enhancements to the game and the game engine, obviously deploying some of the major PlayStation 5 technology and features.”

אני יכול לראות מצב שבו זה ספיידרמן PS4 שקיבל שדרוג אמיתי (גם בגיימפלי - בטח מעברונים, מהירות וכו') ובתוך גרסאת הפס5 יהיה גם מצב נפרד, או המשך, או קו שמחובר בתוך המשחק, של מיילס. בכל מקרה, כך או כך אני מקבל את הרושם שמשחק מלא וארוך שבאמת יהיה ספיידרמן 2 זה מלכתחילה לא, אלא יותר קמפיין של כמה שעות שהמפתחים מעט השתעשעו עם יכולות PS5 בו. לכן האמת מתוך נקודת ההנחה הזו אני דווקא מקווה שאולי כן מדובר ברימאסטר שלתוכו תוכנס ההרחבה הזו (בעיקר כי הם גורמים לזה להשמע שאם זה המקרה אז זה רימאסטר שהוא יותר מויזואלי בלבד), סתם כי אז נקבל חבילה בגדול אמיתי ולא סתם מיני קמפיין חביב.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 12 יוני 2020, 17:21

אני כנראה ארכוש ps5 בדור הזה, אבל בוודאות לא בהשקה... אני חושב שרכישה בהשקה טובה רק למי שממש לחוץ/אין לו מחשב חצי נורמלי /זו העבודה שלו לבקר משחקים ושאר מדיה בידורית
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 18 אורחים