במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי glass man » 20 יוני 2020, 22:36

DrKeo כתב:אני בהייפ לקראת נובמבר, חסר לכם סוני ש-TLOU2 לא מוכן לפס5 DAY ONE עם פאטצ' 4K/60FPS ו-RT.

חח אם לשפוט לפי gta 5 או הריאמסטר של tlou 1 או הריאמסטרים
של uncharted זה לא יהיה day one אבל היי גם לשחק 30fps בהשקה עם רזולוציה גבוהה יותר זה מכובד ;)

צפה לגרסת משחק השנה בסוף 2021 עם השיפורים האלו וכל הdlc

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 20 יוני 2020, 23:48

ההשוואה לRDR2 מבחינת האינמציות נכונה, אבל זה לחלוטין לא גרוע עד כדי כך כמו שם. כבר קרה לי שאלי קצת הסתבכה עם להרים משהו כי הזווית לא הייתה נכונה לאנימציה, ויש ספציפית סוג אחד של שידות שאנימציית הפתיחה שלה כוללת הסתכלות של אלי פנימה שאי אפשר להעביר, ופעם תוך כדי בריחה ניסיתי לפתוח לרגע, לקחת את מה שיש ולהמשיך לרוץ, אבל אלי התעקשה לעצור ולהסתכל במשך שתי שניות עד שתפסו אותי :).
אבל אלו אירועים ספציפיים יחסית, והמרחק בין זה לבין RDR2 עדיין עצום. ומצד שני, אני לא חושב שמערכת האנימציות, איך שהן נראות בוודאי אבל גם הורסטיליות והגיוון, לא נופלות במיוחד מRDR2. אין לי ספק שאפשר להתווכח לגבי הביצוע של רוקסטאר, אבל ND הצליחו למצוא את האיזון והביצוע ברמה הרבה יותר מוצלחת.

קליימן, זו מלכתחילה הייתה ההמלצה שלי. תשמע, כמה פעמים כבר יש משחק שיש 'בהלה' אליו וכולם משחקים כמעט ביחד ומשתפים חוויות ותובנות תוך כדי? עדיין תהנה עוד כמה חודשים, אבל את זה לא יהיה לך. ובשביל מה? לתפוס את המשחק ב20$ פחות? אני לא נכנס לך לכיס אבל בעיניי זה טרייד-אוף יחסית שווה.
בהתחלה חשבתי לחכות לגרסאת הפס5, אבל אחרי מחשבה הבנתי שגם זה כנראה לא משתלם בראייה כוללת, גם אם אובייקטיבית הוא יהיה טוב יותר.
בכל מקרה אם לא בא לך עליו עכשיו זה משהו אחר, אבל אם אתה כן מחפש עכשיו משחק להשאב אליו (ולראייה - יאקוזה!), זה נראה לי הזמן הכי טוב אי פעם לבחור בtlou2.

אגב, מישהו בדק מה עם לאסקין? דואגים לו לאוכל, שתייה, בין הסשנים? :)
נראה שהוא התחיל לשחק בשישי בבוקר ועדיין רץ אל הסיום, מעניין עד לאן הוא הגיע. אני מחכה לשמוע את הרשמים שלו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יוני 2020, 00:08

glass man כתב:
DrKeo כתב:אני בהייפ לקראת נובמבר, חסר לכם סוני ש-TLOU2 לא מוכן לפס5 DAY ONE עם פאטצ' 4K/60FPS ו-RT.

של uncharted זה לא יהיה day one אבל היי גם לשחק 30fps בהשקה עם רזולוציה גבוהה יותר זה מכובד ;)

אני יודע שלקח להם 8 חודשים להוציא את הרימאסטר של TLOU1, אבל הפעם מדובר במשחק שיודע לרוץ על הפלטפורמה החדשה בזמן ש-TLOU1 היה פורט מלא בין שתי ארכיטקטורות מאוד שונות. אני מקווה שהם יצלחו להוציא פאטצ' שכזה מהר, במקום לעשות רימאסטר שעובדים עליו שנה. כלומר יש מצב שהם ליטרלי יכולים להכנס לקוד ולהעלות את הרזולוציה מ-1440P ל-4K ולהמשיך לתת למשחק לרוץ במצב BC, רק עלית השעון מ-0.911Ghz ל-2.23Ghz לבד אמורה להצליח להחזיק את הרזולוציה וזה אפילו לא דורש פאטצ' פס5, זה אשכרה המשחק פס4 ששינו שורה אחת בקוד שלו (כמובן שזה ידרוש QA, אבל כל משחק BC דורש QA ממילא).
We're just normal men. We're just innocent men

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 21 יוני 2020, 00:14

ספויילרים של תחילת המשחק, ספציפית השעתיים-שלוש הראשונות -

ספויילר: הצג
המוות של ג'ואל היה די צפוי, הוא היה צפוי מאיך שהם שיווקו את המשחק והוא היה צפוי במשחק עצמו, מהרגע שאתה שולט על הבחורה ההיא בשלג והיא והחבר שלה משקיפים על העיר זה היה ברור לי שהם הולכים להרוג אותו, אבל זה כנראה תוצר לוואי של איך שהם שיווקו את המשחק. הרי כבר היו קונספירציות על כך שאלי מדמיינת את ג'ואל בטריילרים ואני לפחות חשבתי שהטריילר שניסה לגרום לנו לחשוב שהורגים את דינה הוא פייק מובהק, זה היה שקוף מידי שזו לא היא אבל הם רוצים שנחשוב שזו היא.
יעני איך שהם הוציאו את הסצינה לפועל היה טוב, ממש טוב, אבל זה עדיין מרגיש קצת כמו פספוס של נוטי דוג. אם הם היו עושים קוג'ימה וגורמים לנו להאמין שאנחנו הולכים לשחק עם ג'ואל, לפחות חלק מהזמן, היה לזה אימפקט הרבה יותר גדול. אני מבין שזה בעייתי מבחינת מרקטינג, אבל משחק בסדר גודל הזה לא באמת זקוק לעשרים הדגמות של גיימפלי, בסופו של דבר הוא היה מקבל ביקורות מצויינות ומוכר נהדר כך או כך, כל ה previews של העיתונאים הם לא ממש קריטיים למשחק מהסוג הזה. מספיק שהיו בונים לג'ואל גיימפלי לעשרים דקות-חצי שעה וזה היה מספיק חומר בשביל הטוויסט, גם במשחק עצמו וגם בשביל לשווק אותו.

מילא, לעשות mgs2 זה התרחיש האופטימלי, אבל במינמום הם היו חייבים לשווק אותו אחרת ובשום פנים ואופן לא להראות את הטריילר שכאילו יורים בדינה ואלי שוכבת על הרצפה, הרי בכרונולוגיה של המשחק זה ברור לחלוטין במי מדובר ואם ראית את הטריילר אז גם ברור לך איך זה ייגמר, אז פאקינג למה? פשוט מיותר. זה אפילו לא היה טריילר של שיגור שנוטים לזרוק זין וסתם להיות עמוסי ספויילרים (אני אף פעם לא רואה אותם למשחקים שמעניינם אותי), הם עשו את זה בטריילר מוקדם יותר מתוך כוונה לגרום לנו לחשוב משהו אחד, אבל בין אם קנית את זה או לא בתוך המשחק היה לזה בהכרח את האפקט ההפוך. סתם לא אינטליגנטי בעיני.

ובאתי להגיד שזה מגוחך לחלוטין הזעם של כל הבכיינים באינטרנט עם הדיסלייקים בכל סרטון של tlou והפיגוע ביקורות משתמשים ב metacritic , אבל קרירין אומר שזה לא זה (נראה לי שזה מה שהוא אומר?) אז אני עכשיו מסוקרן אפילו יותר לדעת במה מדובר. אבל אני רק בתחילת המשחק, day 1, עצרתי באיזה בית כנסת רפורמי בסיאטל פעם אחרונה:) אני חוזר לשחק.
נערך לאחרונה על ידי idan ב 21 יוני 2020, 00:23, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 21 יוני 2020, 00:22

DrKeo כתב:
glass man כתב:

אני יודע שלקח להם 8 חודשים להוציא את הרימאסטר של TLOU1, אבל הפעם מדובר במשחק שיודע לרוץ על הפלטפורמה החדשה בזמן ש-TLOU1 היה פורט מלא בין שתי ארכיטקטורות מאוד שונות. אני מקווה שהם יצלחו להוציא פאטצ' שכזה מהר, במקום לעשות רימאסטר שעובדים עליו שנה. כלומר יש מצב שהם ליטרלי יכולים להכנס לקוד ולהעלות את הרזולוציה מ-1440P ל-4K ולהמשיך לתת למשחק לרוץ במצב BC, רק עלית השעון מ-0.911Ghz ל-2.23Ghz לבד אמורה להצליח להחזיק את הרזולוציה וזה אפילו לא דורש פאטצ' פס5, זה אשכרה המשחק פס4 ששינו שורה אחת בקוד שלו (כמובן שזה ידרוש QA, אבל כל משחק BC דורש QA ממילא).

אני מסכים עם הכל ואני אפילו חושב שסרני דיבר על מצב שבו תוכל להפעיל משחקי פס4 במצב brute force שכזה שמביא איתו אי אלו שיפורים שרזולוציה יכולה להיות אחת מהן.

אבל משהו אומר לי שמשחקי צד א' הולכים לעבור ניטור עד העצם על ידי סוני וגם אם הקונסולה תוכל טכנית לתת לך את כל השיפורים או רובם סוני בטח תנעל את האופציה הזו במשחקי צד א' כדי שיהיה להם דרך למכור את המשחק שוב למרות שיש BC.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יוני 2020, 00:36

glass man כתב:
DrKeo כתב:
glass man כתב:

אני מסכים עם הכל ואני אפילו חושב שסרני דיבר על מצב שבו תוכל להפעיל משחקי פס4 במצב brute force שכזה שמביא איתו אי אלו שיפורים שרזולוציה יכולה להיות אחת מהן.

אבל משהו אומר לי שמשחקי צד א' הולכים לעבור ניטור עד העצם על ידי סוני וגם אם הקונסולה תוכל טכנית לתת לך את כל השיפורים או רובם סוני בטח תנעל את האופציה הזו במשחקי צד א' כדי שיהיה להם דרך למכור את המשחק שוב למרות שיש BC.

כבר יש את זה בפרו, הוא מדבר על מצב בוסט. גם כשהוא דבר על בוסט ברזלוציה, הוא התכוון למשחקים עם רזולוציה דינאמית כך שהבוסט יעזור להם לנצל את הפוטנציאל רזולוציה שלהם, אבל לא לעבור את המספר שנקבע בקוד שלהם. אבל מה שכן, ההפרש בין המהירות שעון של הפרו לפס5 כל כך גדולה (פי 2.5) שבמצב בוסט, בלי להיות בכלל במצב פס5 או שיהיה פאטצ' פס5 הפס5 כנראה מסוגלת להתמודד עם לפחות רזולוציה כפולה. כלומר יש מצב לא רע לאפשרות לשנות אך ורק שורת קוד אחת, ולשחרר למשחק את הצ'אקרות של הרזולוציה כשהוא עדין משחק פס4 לגמרי. זה יעבוד רק עם רזולוציה, בחלק מהמשחקים גם עם FPS, וכמובן ידרוש QA אבל כך או כך עושים QA לכל משחק BC על הפס5.

בכל מקרה, אני רק מנסה לשכנע את עצמי שיהיה פאטצ' כבר DAY ONE, אל תקח אותי יותר מדי ברצינות :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 21 יוני 2020, 00:38

אני חושב שיש סיכוי לא רע ל-TLOU2 לקבל פאטץ' בהשקה של הפס5,בייחוד אם הליין אפ האקסקלוסיבי של הפס5 יהיה מורכב בעיקר מספיידרמן בתור המשחק המרכזי היחיד שלהם. אני לא חושב שמשהו כמו הבוסט מוד שסרני דיבר עליו יעזור במקרה הזה,כי המשחק גם ככה רץ נעול על 1440P ב-30fps capped באופן די מושלם,אז פאטץ' יהיה הרבה יותר נכון ומתאים. אני חושב שחוץ מהשיפורים הויזואליים המתבקשים (יש חלקים מסויימים במשחק שרק לדמיין אותם עם RT...אחח) אני אשמח לראות גם שימוש ב-tempest engine בשביל חווית אודיו אימרסיבית יותר,כי וואו כמה שהאודיו במשחק הזה מוצלח גם ככה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יוני 2020, 00:43

Uncle Pey'j כתב:אני חושב שיש סיכוי לא רע ל-TLOU2 לקבל פאטץ' בהשקה של הפס5,בייחוד אם הליין אפ האקסקלוסיבי של הפס5 יהיה מורכב בעיקר מספיידרמן בתור המשחק המרכזי היחיד שלהם. אני לא חושב שמשהו כמו הבוסט מוד שסרני דיבר עליו יעזור במקרה הזה,כי המשחק גם ככה רץ נעול על 1440P ב-30fps capped באופן די מושלם,אז פאטץ' יהיה הרבה יותר נכון ומתאים. אני חושב שחוץ מהשיפורים הויזואליים המתבקשים (יש חלקים מסויימים במשחק שרק לדמיין אותם עם RT...אחח) אני אשמח לראות גם שימוש ב-tempest engine בשביל חווית אודיו אימרסיבית יותר,כי וואו כמה שהאודיו במשחק הזה מוצלח גם ככה.

לנצל את טמפסט דורש לעצב את כל האודיו של המשחק מחדש, זאת חתיכת משימה, סוג של "רימייק" מול "רימאסטר" בצד של האודיו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 יוני 2020, 02:18

טוב, הצלחתי במשימה... היה קשה, אבל סיימתי את המשחק :)
משחק מדהים.
מחר אכתוב קצת יותר, בלי ספוילרים לא לדאוג. ומה שגבולי אני אסתיר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יוני 2020, 02:26

מצד אחד כל הכבוד לאסקין, מצד שני לפחות אני די סובל מלעשות בינג' כל כך מטורף על משחקים שאני מצפה להם. לפעמים צריך את הזמן הזה לנוח ולעכל, בטח ובטח במשחק כבד שכזה. האמת שאחת החרטות הכי גדולות שלי הייתה לסיים את פורטל 2 בפחות או יותר ריצה אחת (ריצה וקצת). הרגשתי סוג של ספיגת יתר והצטערתי שלא פרשתי את המשחק על נניח 4-5 ימים. בצורה מוזרה אותו דבר קרה לי עם המטריקס 2. ראיתי את המטריקס המקורי מליון פעם (בכל זאת, הייתי בכיתה ט' כשהוא יצא) ובאמת שצפיתי בסרט יותר מ-100 פעמים לפני שיצא הסרט השני. הכרתי את התסריט בעל פה, כל שוט, סאונד, ובעצם כל חלק וחלק בסרט היו חקוקים אצלי בראש כמו סלע במשך 4 שנים. ואז הגיע הסרט השני והיה משהו מפוצץ מוח בלראות כל כך הרבה סצנות חדשות בעולם של המטריקס, לא ידעתי איך לבלוע אותו. ואז הגיע הקש אחרי הקרדיטס, טריילר למטריקס 3. בקושי הצלחתי לעכל את 2, וכבר זרקו עלי טריילר בשרני לשלישי.

בקיצור, אולי זה רק אני, אבל יש לי קושי מסויים לצלול לעולם לכל כך הרבה שעות ברצף בלי להרגיש סוג של שחיקה ושדברים מתחילים לעבור לי מעל הראש בסוג של חוסר עניין.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 21 יוני 2020, 02:56

שמע לאסקין אתה מטורף, גם את GOW דחסת לסופ"ש. אני כמו קיאו, חייב לפרוס את העסק, במיוחד במקרה בו מדובר על משחק סינגל לינארי שאני מחכה לו כמה שנים זה אפילו קצת מדכא אותי לסיים אותו ביומיים ומיד להתחיל לחכות שוב שנים לדבר הבא. וכן, גם לי יש את הקטע שאני חייב לעכל קצת, אחרת הכל אצלי מתערבב ל-blur כזה בזיכרון מהמשחק. בכל מקרה שמח שנהנית כמובן וזה חתיכת הישג :)

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 21 יוני 2020, 05:14

idan כתב:ספויילרים של תחילת המשחק, ספציפית השעתיים-שלוש הראשונות -

המוות של ג'ואל היה די צפוי, הוא היה צפוי מאיך שהם שיווקו את המשחק והוא היה צפוי במשחק עצמו, מהרגע שאתה שולט על הבחורה ההיא בשלג והיא והחבר שלה משקיפים על העיר זה היה ברור לי שהם הולכים להרוג אותו, אבל זה כנראה תוצר לוואי של איך שהם שיווקו את המשחק. הרי כבר היו קונספירציות על כך שאלי מדמיינת את ג'ואל בטריילרים ואני לפחות חשבתי שהטריילר שניסה לגרום לנו לחשוב שהורגים את דינה הוא פייק מובהק, זה היה שקוף מידי שזו לא היא אבל הם רוצים שנחשוב שזו היא.
יעני איך שהם הוציאו את הסצינה לפועל היה טוב, ממש טוב, אבל זה עדיין מרגיש קצת כמו פספוס של נוטי דוג. אם הם היו עושים קוג'ימה וגורמים לנו להאמין שאנחנו הולכים לשחק עם ג'ואל, לפחות חלק מהזמן, היה לזה אימפקט הרבה יותר גדול. אני מבין שזה בעייתי מבחינת מרקטינג, אבל משחק בסדר גודל הזה לא באמת זקוק לעשרים הדגמות של גיימפלי, בסופו של דבר הוא היה מקבל ביקורות מצויינות ומוכר נהדר כך או כך, כל ה previews של העיתונאים הם לא ממש קריטיים למשחק מהסוג הזה. מספיק שהיו בונים לג'ואל גיימפלי לעשרים דקות-חצי שעה וזה היה מספיק חומר בשביל הטוויסט, גם במשחק עצמו וגם בשביל לשווק אותו.

מילא, לעשות mgs2 זה התרחיש האופטימלי, אבל במינמום הם היו חייבים לשווק אותו אחרת ובשום פנים ואופן לא להראות את הטריילר שכאילו יורים בדינה ואלי שוכבת על הרצפה, הרי בכרונולוגיה של המשחק זה ברור לחלוטין במי מדובר ואם ראית את הטריילר אז גם ברור לך איך זה ייגמר, אז פאקינג למה? פשוט מיותר. זה אפילו לא היה טריילר של שיגור שנוטים לזרוק זין וסתם להיות עמוסי ספויילרים (אני אף פעם לא רואה אותם למשחקים שמעניינם אותי), הם עשו את זה בטריילר מוקדם יותר מתוך כוונה לגרום לנו לחשוב משהו אחד, אבל בין אם קנית את זה או לא בתוך המשחק היה לזה בהכרח את האפקט ההפוך. סתם לא אינטליגנטי בעיני.

ובאתי להגיד שזה מגוחך לחלוטין הזעם של כל הבכיינים באינטרנט עם הדיסלייקים בכל סרטון של tlou והפיגוע ביקורות משתמשים ב metacritic , אבל קרירין אומר שזה לא זה (נראה לי שזה מה שהוא אומר?) אז אני עכשיו מסוקרן אפילו יותר לדעת במה מדובר. אבל אני רק בתחילת המשחק, day 1, עצרתי באיזה בית כנסת רפורמי בסיאטל פעם אחרונה:) אני חוזר לשחק.

מה שאתה אומר זה חלק מסוים מהספוילרים
ככה שעם שזה נכון -זה הולך להיות גרוע בהרבה
בהמצע המישחק
וזה גם לא משהו שהשחקן יכול למנוע

כל העניין בביקורות הרעות , זה העלילה
ושם יש זעם , אני אישית חושב שבסופו של יום זה מישחק ולא צריך
ליתעצבן על זה
אבל אני לא יקנה את המשחק מסוני , אלה יד שניה
לא לתמוך בבולשיט כזה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 21 יוני 2020, 06:24

Stick כתב:ההשוואה לRDR2 מבחינת האינמציות נכונה, אבל זה לחלוטין לא גרוע עד כדי כך כמו שם. כבר קרה לי שאלי קצת הסתבכה עם להרים משהו כי הזווית לא הייתה נכונה לאנימציה, ויש ספציפית סוג אחד של שידות שאנימציית הפתיחה שלה כוללת הסתכלות של אלי פנימה שאי אפשר להעביר, ופעם תוך כדי בריחה ניסיתי לפתוח לרגע, לקחת את מה שיש ולהמשיך לרוץ, אבל אלי התעקשה לעצור ולהסתכל במשך שתי שניות עד שתפסו אותי :).
אבל אלו אירועים ספציפיים יחסית, והמרחק בין זה לבין RDR2 עדיין עצום. ומצד שני, אני לא חושב שמערכת האנימציות, איך שהן נראות בוודאי אבל גם הורסטיליות והגיוון, לא נופלות במיוחד מRDR2. אין לי ספק שאפשר להתווכח לגבי הביצוע של רוקסטאר, אבל ND הצליחו למצוא את האיזון והביצוע ברמה הרבה יותר מוצלחת.

קליימן, זו מלכתחילה הייתה ההמלצה שלי. תשמע, כמה פעמים כבר יש משחק שיש 'בהלה' אליו וכולם משחקים כמעט ביחד ומשתפים חוויות ותובנות תוך כדי? עדיין תהנה עוד כמה חודשים, אבל את זה לא יהיה לך. ובשביל מה? לתפוס את המשחק ב20$ פחות? אני לא נכנס לך לכיס אבל בעיניי זה טרייד-אוף יחסית שווה.
בהתחלה חשבתי לחכות לגרסאת הפס5, אבל אחרי מחשבה הבנתי שגם זה כנראה לא משתלם בראייה כוללת, גם אם אובייקטיבית הוא יהיה טוב יותר.
בכל מקרה אם לא בא לך עליו עכשיו זה משהו אחר, אבל אם אתה כן מחפש עכשיו משחק להשאב אליו (ולראייה - יאקוזה!), זה נראה לי הזמן הכי טוב אי פעם לבחור בtlou2.

אגב, מישהו בדק מה עם לאסקין? דואגים לו לאוכל, שתייה, בין הסשנים? :)
נראה שהוא התחיל לשחק בשישי בבוקר ועדיין רץ אל הסיום, מעניין עד לאן הוא הגיע. אני מחכה לשמוע את הרשמים שלו.

זה לא באמת על הכסף כמו על הערך לכסף מבחינתי. את tlou remastered רכשתי באיזה 5 או 10 דולר, לקח לי כמעט 7-8 חודשים לסיים אותו כי הוא נגרר לי ולא זרם (ממש הכרחתי את עצמי לדהור דרך השליש הראשון, כי סבלתי ממנו מאוד ולא נהנתי). אם הייתי משלם מחיר מלא על הראשון, כנראה שהייתי מרגיש הרבה פחות חיובי אליו. זה לא שאני לא רוכש משחקים במחיר מלא, פשוט מעטים הם אלו ששווים את זה בעיניי,ובטח עוד פחות כדי להיות "חלק מהרגע האינטרנטי".

ואני יודע שייקח לי לא מעט זמן להיכנס למשחק הזה (בטח שכולכם אומרים כל הזמן שהוא כבד בהיבטי הסיפור וכו'), אז בלוגיקה שלי, עדיף שאשלם עליו איזה חצי מחיר כשאסיים את Judgment או משהו כזה :). כנראה שאעריך אותו יותר, ולא כי אני חושב שהוא לא מושקע, אלא פשוט כי עבורי, הוא לא שווה מחיר מלא. מקווה שזה הסביר את הלוגיקה, בצורה צולעת על הבוקר..
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 יוני 2020, 09:27

קרירין אני פשוט לא מבין אותך, למה אתה קורא ספוילרים אם לא שיחקת בו ואתה מתכנן אולי לעשות את זה בעתיד?? אני מבין שאתה מחליט אם לרכוש או לא בהתאם לערוץ יוטיוב אחד ויחיד, ובכל זאת... הזייה מוחלטת, אתה מחרבן לעצמך את אחד המשחקים הכי טובים בדור הזה, והכי טוב מבחינת סיפור.

לגבי ענייני “SJW” - אין במשחק שום דבר יותר מדי כזה. כן, יש שם דמויות להט״ביות, ביג פאקינג דיל. הם לא מנסים לדחוף לשם מסרים לתוך הפרצוף שלנו או משהו כזה, כל מי שיש לו בעייה עם המשחק הזה הוא לא אנטי-SJW כמו שהוא פשוט... לא אוהב אנשים שהם לא סטרייטים, בצורה עדינה.
יש רק משהו אחד קטן שאולי עוד אפשר להגיד שהוא איכשהו מתקרב לשם אבל ברצינות - כל החירטוטים נופחו מעבר לכל פרופורציה, ובטח מדובר בעיקר בבני 15 שמחפשים להתעצבן ממשהו, או כאלה שהרסו להם את הסיפור אז אין להם איך לפרוק את התסכול.

עכשיו, לגבי דברים שעלו בביקורות - כן יש למשחק ״קטע״ שאני יכול להבין למה חלק לא יאהבו, אבל ככלל, כסיפור - הכל פה עשוי כל כך טוב שזה באמת לא משנה ואני באופן אישי מאוד אהבתי את הקטע הזה. אולי הייתי משנה קצת את הסדר שבו הם מספרים אותו, אבל זה זו הביקורת היחידה שלי על הסיפור.

לגבי איך שאני שיחקתי בו:
אני מסכים לגמרי שזה טו מאץ׳. גם בGOW זה היה ככה אבל שם החוויה היא הרבה הרבה יותר קלילה ולכן הרבה יותר נהנתי מזה.
אבל פשוט אין לי ממש ברירה, אם אני רוצה לשחק בו כמו שצריך ולסיים אותו בזמן סביר. אין לי אופציה לשחק בווליום נורמלי או לשים אוזניות כשהמשפחה פה, ולשלוח אותם לשבוע זה יקר מדי בשביל משחק, אז יומיים מלאים זה היה המקסימום :)
הייתי בהחלט מעדיף לסיים אותו תוך 5-10 ימים מאשר ביומיים, אין ספק, אבל זה מה יש, ואני כן מעדיף לסיים אותו תוך יומיים מאשר תוך חודש, שזה מה שהיה לוקח לי אם לא הייתי עושה את זה.
אגב, כמעט והתייאשתי בלילה, הייתי בטוח שאני בסוף של הסוף כמה פעמים ואז גיליתי שיש עוד קטע ועוד קטע, אבל השעות האחרונות ממש סוחפות ככה שלא יכולתי להפסיק.

שיחקתי על הרמה הרגילה, היא יחסית קלה ומאפשרת מקום לטעויות, אבל לפעמים יש איזורים מאוד מאתגרים, אלא אם מנסים לברוח או להתגנב מאחורי כולם, מה שעשיתי מעט מאוד פעמים... רוב הזמן חיפשתי לחסל את כולם ולמצוא הכל. אני שמרתי כמה דברים לפעם הבאה שאשחק בו, וזה משהו שאני ללא ספק אעשה בעתיד.
מבחינת גיימפליי - המשחק מאוד מזכיר את הראשון רק הרבה הרבה יותר טוב. אין פה מלא חידושים, יש קצת חידות טובות יותר והכל בעולם מרגיש מאוד אמיתי. הקרבות מגוונים יותר והקטע של כפתור ההתחמקות מאוד חשוב ומשנה מאוד את הקרבות אחד על אחד.
ההתגנבות טובה בהרבה והמשחק ממש ממש מלחיץ, אבל לא יותר מדי כמו שחששתי, למשל עם הכלבים. זה לא נורא קשה, אני פשוט הרגתי אותם די מוקדם בקרב והם לא הטרידו אותי יותר מדי :)
אבל, וזה אבל חשוב - הכל תלוי בסגנון המשחק שלך. אתה הבמאי, ואתה יכול לעשות מהמשחק הזה משהו סינמטי כמו בטריילרים, או ממש ממש ממש קרוב לזה, או שאתה יכול לשחק אותו כמו ״משחק״ ולהיות כנראה טוב יותר, ולמות הרבה פחות, אבל לוותר על הרבה מהחוויה של ה״וואו זה כמו סרט״.
אני השתדלתי לשחק ב״וואו זה כמו סרט״, וזה אומר שאם גילו אותי ממש מהר בקרב או שפישלתי משום מה - לא ניסיתי או להתחיל מהצ׳קפוינט שוב, אלא להתמודד עם הסיטואציה שנוצרה, ולנסות פשוט לשרוד, ופה היו לי את הרגעים הכי טובים במשחק.
בקיצור - ממליץ מאוד לזרום עם המשחק, לזוז הרבה, לברוח, להיות דינמי ולא לחכות לרגע הנכון יותר מדי זמן, זה משחק אחר לגמרי ככה ולדעתי הרבה פחות מהנה.
עם זאת, אני מבין שכנראה ברמות קשות יותר זה יהיה הרבה יותר קשה לצאת ממצבים כאלה, ובכל זאת - לדעתי מה שעשיתי היה הכי זורם... אני אנסה את הרמה הכי קשה בפעם הבאה שאשחק בו.

זהו, אני עדיין מעכל כל מה שקשור לסיפור, אז בסוף לא דיברתי על זה כאן, וגם ככה אין עם מי לדבר על זה כאן עדיין... אז את הביקורת הסופית שלי אשמור.
רק בקטנה על הגרפיקה - המשחק עוצר נשימה רוב הזמן, פשוט צריך לעצור לרגע ו״לנשום״ את הנופים שלו, אפילו סתם בחדרים קטנים ושוליים, כי אחרת אפשר לפספס את ההשקעה האדירה שעשו בו.
אם במשחק הראשון היו נגיד 5 חדרים שממש היו מושקעים ו״היכו״ בשחקן עם דברים כמו חדר ילדים עם ציור על הקיר וכד׳ - פה יש איזה 100 כאלה, אם לא יותר. הכל פה פסיכי ברמת הירידה לפרטים. וכן, רוב המשחק כן נראה באופן כללי כמו המשחק הראשון מבחינה אמנותית, אבל זה העולם של המשחק, מה לעשות... למזלנו, כדי לאזן - יש גם הרבה יותר קטעי ״ג׳ירפה״ ממה שאני יכול לזכור כרגע. שוב, אני עדיין מעכל הכל אבל וואו כמה קטעים כאלה יש :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 21 יוני 2020, 11:35

לאסקין התחושות שלי מהמרתון שעשית לסיים את המשחק הן שילוב מוזר של הערכה וזעזוע :D אבל לפחות עכשיו אתה יכול לחזור לאינטרנט ולא לחשוש מספויילרים (אגב,קטע מצחיק,ממש אחרי שסיימתי סשן שכלל ספויילר משמעותי ונכנסתי ליוטיוב קיבלתי באדיבות האלגוריתם האכזרי של גוגל וידאו שהכותרת שלו הייתה אותו ספויילר..הרגשתי כאילו התחמקתי מקליע).
לגבי הסיפור,אני כרגע עשר שעות בפנים
בדיוק הגעתי לשכונה ההיא בסיאטל לחפש את טומי אחרי שדינה נשארה בהשגחת הריון :)
ואני פשוט לא מבין ממה כולם התחרפנו? אני לא מרגיש לרגע שדוחפים לי כאן מכונת פרופגנדה,אם כבר המשחק מתייחס לדמויות להטביות מאוד בנון שלנט ולא עושה מזה עניין,כמו שצריך להיות,כי זה באמת לא ביג דיל ופשוט..שם,זה פשוט לא מפריע. אם זו הסיבה שהמשחק מופגז ככה במטהקריטיק..מה אני אגיד לכם,פשוט אנשים אומללים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 יוני 2020, 12:28

שוב, גם עד סוף המשחק הם לא דוחפים שום דבר ואין שום פרופגנדה.
וכן, האינטרנט מפוצץ ספוילרים ואני מאוד שמח שעשיתי את זה עכשיו :)

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 21 יוני 2020, 13:44

Laskin כתב:קרירין אני פשוט לא מבין אותך, למה אתה קורא ספוילרים אם לא שיחקת בו ואתה מתכנן אולי לעשות את זה בעתיד?? אני מבין שאתה מחליט אם לרכוש או לא בהתאם לערוץ יוטיוב אחד ויחיד, ובכל זאת... הזייה מוחלטת, אתה מחרבן לעצמך את אחד המשחקים הכי טובים בדור הזה, והכי טוב מבחינת סיפור.

לגבי ענייני “SJW” - אין במשחק שום דבר יותר מדי כזה. כן, יש שם דמויות להט״ביות, ביג פאקינג דיל. הם לא מנסים לדחוף לשם מסרים לתוך הפרצוף שלנו או משהו כזה, כל מי שיש לו בעייה עם המשחק הזה הוא לא אנטי-SJW כמו שהוא פשוט... לא אוהב אנשים שהם לא סטרייטים, בצורה עדינה.
יש רק משהו אחד קטן שאולי עוד אפשר להגיד שהוא איכשהו מתקרב לשם אבל ברצינות - כל החירטוטים נופחו מעבר לכל פרופורציה, ובטח מדובר בעיקר בבני 15 שמחפשים להתעצבן ממשהו, או כאלה שהרסו להם את הסיפור אז אין להם איך לפרוק את התסכול.

עכשיו, לגבי דברים שעלו בביקורות - כן יש למשחק ״קטע״ שאני יכול להבין למה חלק לא יאהבו, אבל ככלל, כסיפור - הכל פה עשוי כל כך טוב שזה באמת לא משנה ואני באופן אישי מאוד אהבתי את הקטע הזה. אולי הייתי משנה קצת את הסדר שבו הם מספרים אותו, אבל זה זו הביקורת היחידה שלי על הסיפור.

לגבי איך שאני שיחקתי בו:
אני מסכים לגמרי שזה טו מאץ׳. גם בGOW זה היה ככה אבל שם החוויה היא הרבה הרבה יותר קלילה ולכן הרבה יותר נהנתי מזה.
אבל פשוט אין לי ממש ברירה, אם אני רוצה לשחק בו כמו שצריך ולסיים אותו בזמן סביר. אין לי אופציה לשחק בווליום נורמלי או לשים אוזניות כשהמשפחה פה, ולשלוח אותם לשבוע זה יקר מדי בשביל משחק, אז יומיים מלאים זה היה המקסימום :)
הייתי בהחלט מעדיף לסיים אותו תוך 5-10 ימים מאשר ביומיים, אין ספק, אבל זה מה יש, ואני כן מעדיף לסיים אותו תוך יומיים מאשר תוך חודש, שזה מה שהיה לוקח לי אם לא הייתי עושה את זה.
אגב, כמעט והתייאשתי בלילה, הייתי בטוח שאני בסוף של הסוף כמה פעמים ואז גיליתי שיש עוד קטע ועוד קטע, אבל השעות האחרונות ממש סוחפות ככה שלא יכולתי להפסיק.

שיחקתי על הרמה הרגילה, היא יחסית קלה ומאפשרת מקום לטעויות, אבל לפעמים יש איזורים מאוד מאתגרים, אלא אם מנסים לברוח או להתגנב מאחורי כולם, מה שעשיתי מעט מאוד פעמים... רוב הזמן חיפשתי לחסל את כולם ולמצוא הכל. אני שמרתי כמה דברים לפעם הבאה שאשחק בו, וזה משהו שאני ללא ספק אעשה בעתיד.
מבחינת גיימפליי - המשחק מאוד מזכיר את הראשון רק הרבה הרבה יותר טוב. אין פה מלא חידושים, יש קצת חידות טובות יותר והכל בעולם מרגיש מאוד אמיתי. הקרבות מגוונים יותר והקטע של כפתור ההתחמקות מאוד חשוב ומשנה מאוד את הקרבות אחד על אחד.
ההתגנבות טובה בהרבה והמשחק ממש ממש מלחיץ, אבל לא יותר מדי כמו שחששתי, למשל עם הכלבים. זה לא נורא קשה, אני פשוט הרגתי אותם די מוקדם בקרב והם לא הטרידו אותי יותר מדי :)
אבל, וזה אבל חשוב - הכל תלוי בסגנון המשחק שלך. אתה הבמאי, ואתה יכול לעשות מהמשחק הזה משהו סינמטי כמו בטריילרים, או ממש ממש ממש קרוב לזה, או שאתה יכול לשחק אותו כמו ״משחק״ ולהיות כנראה טוב יותר, ולמות הרבה פחות, אבל לוותר על הרבה מהחוויה של ה״וואו זה כמו סרט״.
אני השתדלתי לשחק ב״וואו זה כמו סרט״, וזה אומר שאם גילו אותי ממש מהר בקרב או שפישלתי משום מה - לא ניסיתי או להתחיל מהצ׳קפוינט שוב, אלא להתמודד עם הסיטואציה שנוצרה, ולנסות פשוט לשרוד, ופה היו לי את הרגעים הכי טובים במשחק.
בקיצור - ממליץ מאוד לזרום עם המשחק, לזוז הרבה, לברוח, להיות דינמי ולא לחכות לרגע הנכון יותר מדי זמן, זה משחק אחר לגמרי ככה ולדעתי הרבה פחות מהנה.
עם זאת, אני מבין שכנראה ברמות קשות יותר זה יהיה הרבה יותר קשה לצאת ממצבים כאלה, ובכל זאת - לדעתי מה שעשיתי היה הכי זורם... אני אנסה את הרמה הכי קשה בפעם הבאה שאשחק בו.

זהו, אני עדיין מעכל כל מה שקשור לסיפור, אז בסוף לא דיברתי על זה כאן, וגם ככה אין עם מי לדבר על זה כאן עדיין... אז את הביקורת הסופית שלי אשמור.
רק בקטנה על הגרפיקה - המשחק עוצר נשימה רוב הזמן, פשוט צריך לעצור לרגע ו״לנשום״ את הנופים שלו, אפילו סתם בחדרים קטנים ושוליים, כי אחרת אפשר לפספס את ההשקעה האדירה שעשו בו.
אם במשחק הראשון היו נגיד 5 חדרים שממש היו מושקעים ו״היכו״ בשחקן עם דברים כמו חדר ילדים עם ציור על הקיר וכד׳ - פה יש איזה 100 כאלה, אם לא יותר. הכל פה פסיכי ברמת הירידה לפרטים. וכן, רוב המשחק כן נראה באופן כללי כמו המשחק הראשון מבחינה אמנותית, אבל זה העולם של המשחק, מה לעשות... למזלנו, כדי לאזן - יש גם הרבה יותר קטעי ״ג׳ירפה״ ממה שאני יכול לזכור כרגע. שוב, אני עדיין מעכל הכל אבל וואו כמה קטעים כאלה יש :)

תיראה היו נורות אדומות , אז החלטתי לקרוא ספוילרים
ולא החלקים של הsjw, זה מה שהרחיק אותי
רק אתה פה עברתה את המשחק , אז לא רוצה לדבר על זה כרגע
אבל אתה יכול להבין מהסימון ספוילר הקודם מה בעיקר הפריע לי
ולהרבה אחרים
במיוחד החלק בהמצע המישחק

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 יוני 2020, 13:50

חברים, קרירין אומר פה בערך כל הודעה שמה שהפריע לו הוא לא עניין SJW, אז חוץ מלאסקין שיכול לדבר (ואני מניח שהוא יודע על מה מדובר ולא הגענו לשם, כי הוא כן ציין שיש "קטע" בעייתי, אבל מבחינתו לפחות העובדה שההיסטריה הייתה מוגזמת בכל צורה לא השתנתה) אני מציע שנחכה לסוף המשחק :).
אני נחשפתי לחצי ספוילר קטן למשהו מגניב שהייתי מעדיף לגלות לבד, בדיוק כמה רגעים לפני שהגעתי לשם בעצמי, בסרטון של DF (אבל למה ציפיתי.. טעות שלי). אבל לא משהו נורא.
מה שכן, נחשפתי לתמונה ב'המלצות' של יוטיוב, ומהר מאוד סגרתי את החלון אז אני לא לגמרי בטוח ב100% מה ראיתי, אבל אם ראיתי את מה שאני חושב שראיתי אז אני די בטוח שזה זה, ואני יכול להבין למה אנשים התעצבנו כשהם שמעו את זה *מחוץ לקונטקסט*.
אני בכל מקרה הייתי נותן לND את הקרדיט גם אם הייתי נחשף לכל הספוילר המלא בזמנו, ובחיים לא הייתי שופט ללא קונטקסט, אז בטח שלא עכשיו כשאני כבר כמה שעות בתוך המשחק, אבל זה כן משהו די משמעותי שאני מבין איך אנשים התעצבנו עליו.
שוב, בלי קונטקסט, אני לחלוטין לא מציד את ההסטריה או הבלאגן ולדעתי כל אותם אנשים הם מלכתחילה חבורה של בכיינים שלא יכולים לחכות ולשפוט דברים בעצמם, אלא הולכים ראש בקיר, אבל בהתחשב בעובדה שהאינטרנט מתנהג כמו האינטרנט, אני לא מופתע ויכול להבין איך זה קרה.
וכן, אם זה מה שאני חושב שזה (זה מצחיק, אבל אני באמת לא בטוח שמה שאני חושב זה באמת מה שראיתי.. אז אחכה ואראה), אז זה לא עניין של SJW, אלא עניין של דמויות שמתנהגות הפוך לגמרי ממה שבוסס בTLOU הראשון. אבל שוב, זה בלי הקונטקסט של המשחק השני, וזה אירוע שאני יודע כבר שלא נתקלתי בו אז הוא לא קורה בתחילת המשחק.

בקשר לציון השחקנים, נו באמת, 95% מהם לא שיחקו במשחק. זה הזוי לחשוב שכן, סתם מדובר בכדור שלג. יש שמועה שהספוילרים היו כנופיית לסביות או משהו, אז כל מי שהמחשבה הזו מטרידה אותו ישר מתחרפן וזו הבעיה מבחינתו. היו שמועות אחרות על דמויות שעושות דברים מסוימים, או דמויות מתות או אני לא יודע מה, אז כל מי ששמע את הדברים האלו וזה מה שמטריד אותו התחרפן באותה מידה. בופו של דבר כל מי שהיה לו מספיק חשוב ללכת להצביע ציון נמוך למשחק שהוא לא שיחק בו אלו קבוצות שונות של אנשים שחשבו על המשחק את הדברים הכי נוראיים בעיניהם. כמה מזה בכלל נכון? כנראה שלא הרבה. אבל אין להם מושג.
זה סתם וברור לכולם שזה סתם. עזבו, גם אם למשחק הזה יש סיפור נוראי, גם אם הדמויות הולכות לעשות דברים הזויים ואני אשנא אותן על זה, גם אם הגיימפלי הולך להשאר רפטטיבי ולא להתפתח בכלל מהנקודה שאני נמצא בה, עדיין... זה משחק כל כך מלוטש וכל כך מרשים שהוא לעולם לא יהיה משחק של 3.5. זה לא משנה כלום, גם מי שלא אהב הרבה דברים במשחק חייב להסכים שבעולם הגיימינג של היום - כזה הישג הוא לפחות 8. כמו שגיימספוט עשו.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 21 יוני 2020, 15:16

תיראו אני לא נותן אף ביקורת על המישחק
- לא שיחקתי בו אפילו דקה

ויש פרמטרים מסוימים שמוסכם שהוא בטופ בהם
דוגמת גרפיקה, וערכי הפקה, וסאונד
קשה לי מאוד להאמין שגם עם הספוילרים יתבררו כנכונים
זה יהיה מישחק של 3.5
במקרה שהספוילרים יהיו נכונים , הניקוד ירד מאוד על העלילה
וזה כן יהרוס לדעתי את הזיכיון , וכן חושב שהמון מחובבי הסדרה
לא יקנו את tlua3 עם יהיה כזה
אבל כניראה המישחק עדין יהיה מעל 6 לדעתי , רק יתעלם מהעלילה

ודרך אגב עם זה היה המישחק הראשון בסדרה
לא חושב שהינו רואים את כל העצבים

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 יוני 2020, 15:20

קרירין, לא מבין מלכתחילה למה אתה נכנס לספוילרים של משחק כל כך גדול ו״חשוב״, אבל תמשיך לחרבן לעצמך חוויות, אין לי מה להגיד.
אין פה שום דבר ש״הרס זכיון״, פשוט כלום.
באמת שאין שום דבר שאפשר ״להתעצבן״ עליו אחרי שמסיימים אותו, בעיניי.

הסיפור - ככל שעוברות השעות אני מעריך אותו יותר ויותר... איזה משחק מטורף. סיפור כל כך טוב שעשוי בצורה כל כך בוגרת, אין דברים כאלה בעולם הגיימינג.
אם אני צריך להשוות לעולם הסרטים - זה יותר כמו הסדרה ווטשמן, שממשיכה בצורה יוצאת דופן את הסיפור של החלק המקורי, שאי אפשר לבוא בטענות. כן - הרבה דברים שקורים במשחק הפ לא דברים שהייתי רוצה שיקרו, אבל הם עושים כל כך טוב וזה הסיפור שרצו לספר והוא מתאים לעולם שהם בנו במשחק הראשון כמו כפפה.

אני מאוד אשמח לחלק שלישי עכשיו. מאוד.
לא רציתי את זה לפני ששיחקתי בו, אלא IP חדש בעולם פנטזיה, אבל עכשיו אני רוצה. מה שכן, הייתי שמח לחכות עוד דור אחד לפני שזה יקרה... לתת לדרוקמן כמה זמן שצריך כדי לעשות אותו כמו שצריך...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יוני 2020, 15:23

למה לחכות עוד דור? דרוקמן יעשה אותו אם הוא ירצה לעשות אותו עכשיו ואם לא, אז משהו חדש. יש להם 7+ שנים עד שהדור הנוכחי יגמר, יש להם זמן.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 יוני 2020, 15:53

עוד 7 שנים יהיה דור חדש, אם הוא צריך לכתוב אותו קודם ואני מניח שזה מה שצריך לקרות כדי לדבר על משחק חדש (או יותר נכון - את עיקרי העלילה) - אז שייקח כמה שנים ורק אז שיתחילו את העבודה עליו. אני הייתי רוצה לחכות כמה שיותר כדי שלא ירגיש שהוא חייב להביא אותו בדור הזה, שייקח את כל הזמן שהיא צריך... וגם כי עוד 2 דורות אנחנו כבר לגמרי נהיה בשלב הפוטוריאליזם, אז בא לי לחכות עוד קצת כדי לקבל משהו שיפוצץ לי את השכל, עם RT ללא פשרות ^_^
למרות שמבחינה טכנית אני חייב לציין שלא ראיתי השתקפויות כל כך טובות במשחק בלי RT. הם עשו עבודה מטורפת.
אגב, אם כבר דברים מרשימים טכנית - מלא מפתחים מצייצים על פיזיקת החבלים במשחק, זה באמת מדהים, ולא מספיילר שום דבר, אלא אם אתם לא רוצים לראות שום דבר מהמשחק:
https://www.vg247.com/2020/06/20/the-la ... e-physics/
אני ״התעסקתי״ עם זה גם כן זמן מה, בדרכים אחרות... אולי רק נוטי דוג יכולים לעשות משהו כזה חסר משמעות לכאורה, בירידה כזו לפרטים. וואלב צריכים את הבחור שעשה את זה לאלכס 2, ונוטי דוג צריכים את הבחור של וואלב בשביל מים בבקבוק בחלק השלישי :)

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 21 יוני 2020, 17:44

זהו, סיימתי את Left Behind.
הגייפמליי עם אלי מן הסתם פחות מוצלח מעם ג'ואל. לא ציפיתי שאני אקבל משחק שהוא בתכלס walking simulator עם כמה קטעי גיימפליי מסביב, אבל כשחושבים על זה אז אפשר לשרטט איך נוטי דוג הכניסו יותר ויותר קטעי הליכה החל מאנצר'טד 2 עם האתנחתא בכפר בהרים ועד להרחבה הזו שבה הקרבות הם האתנחתא.
סך הכל עדיין משחק שהחלק החזק שלו הוא הדיבוב של הדמויות וסצינות המעבר, אבל ברמת העלילה הוא לא שיפר לי בשום צורה את הרושם הכללי מTLOU, ולא תרם להרגשה שיש שם משהו ש-The Walking Dead לא עשו לפניהם יותר טוב. לפחות אני לא מגיע למשחק השני עם ציפיות גבוהות...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יוני 2020, 18:05

Laskin כתב:עוד 7 שנים יהיה דור חדש, אם הוא צריך לכתוב אותו קודם ואני מניח שזה מה שצריך לקרות כדי לדבר על משחק חדש (או יותר נכון - את עיקרי העלילה) - אז שייקח כמה שנים ורק אז שיתחילו את העבודה עליו. אני הייתי רוצה לחכות כמה שיותר כדי שלא ירגיש שהוא חייב להביא אותו בדור הזה, שייקח את כל הזמן שהיא צריך... וגם כי עוד 2 דורות אנחנו כבר לגמרי נהיה בשלב הפוטוריאליזם, אז בא לי לחכות עוד קצת כדי לקבל משהו שיפוצץ לי את השכל, עם RT ללא פשרות ^_^
למרות שמבחינה טכנית אני חייב לציין שלא ראיתי השתקפויות כל כך טובות במשחק בלי RT. הם עשו עבודה מטורפת.
אגב, אם כבר דברים מרשימים טכנית - מלא מפתחים מצייצים על פיזיקת החבלים במשחק, זה באמת מדהים, ולא מספיילר שום דבר, אלא אם אתם לא רוצים לראות שום דבר מהמשחק:
https://www.vg247.com/2020/06/20/the-la ... e-physics/
אני ״התעסקתי״ עם זה גם כן זמן מה, בדרכים אחרות... אולי רק נוטי דוג יכולים לעשות משהו כזה חסר משמעות לכאורה, בירידה כזו לפרטים. וואלב צריכים את הבחור שעשה את זה לאלכס 2, ונוטי דוג צריכים את הבחור של וואלב בשביל מים בבקבוק בחלק השלישי :)

הודעה לאסקינית קלאסית, למה שיוציאו TLOU3 לפס5, קונסולה עתיקה שכבר יוצאת עוד 5 חודשים. בואו נחכה, שתצא הגרסה האולטימטיבית, על הפס6 :)

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 21 יוני 2020, 18:14

לאסקין, מה שכתבת על סגנון משחק כל כך נכון.. אני נאבק בזה בעצמי ללכת נגד האינסטנקט שלי.
אני משחק על hard והמשחק לא קשה במיוחד אבל אתה כן מאוד מגונן על כל טיפת תחמושת ומכיוון שכך אני מוצא את עצמי רוב הזמן פשוט מתגנב מאחורי אויבים ועושה הריגה שקטה, עם אותה אנימציה שחוזרת על עצמה, רק בגלל שזה הכי חסכוני מבחינת משאבים. אבל שאתה משחרר קצת ומאלתר בתוך הכיאוס, אתה נמצא בקרבות הרבה יותר מעניינים, רק שאחרי זה אתה קצת מרגיש אשם שדפקת למישהו מולטוב בראש סתם כי ככה יצא למרות שיכלת להוריד אותו בדרכים הרבה פחות יקרות.
אבל בהקשר הזה יש משהו מעניין, הייתי בקרב עם קבוצת אנשים שהסתבך ואת רובם הרגתי עם הרובה ציידים ושהלכתי לגופות שלהם כל אחד מהם הביא לי בחזרה תחמושת (גם להם היו רובי ציידים), אבל בגלל שהייתי מרושל והיו יריות שהחטאתי הרגשתי שכדאי שאני יטען את הצ'אקפוינט מחדש ויעשה את הקרב בצורה יעילה יותר. אז עשיתי את זה, ובזבזתי פחות תחמושת, אבל שהגעתי לגופות שלהם לא היה תחמושת. אז יכול להיות שיש איזשהי מכניקה במשחק שדואגת שיהיה לך תחמושת או כזאת שמחזירה לך ביחס לתחמושת שאתה מבזבז? אני לא בטוח, אבל אני בהחלט שואף לשחק בצורה פחות שמרנית ונראה איך ילך.

מה שכן, אם יש משהו אחד במשחק שמעצבן אותי זה הנעילת איזורים. לא פעם ולא פעמיים פתחתי איזה דלת או נתתי קפיצה למטה רק בשביל לגלות שאני לא יכול לחזור אחורה. המשחק נועל אותך, שומר את הצ'קפוינט, ואם לא עשית שמירה ידנית ממש לפני כן אז אכלת אותה. ובתור מי ששאף לפחות לעשות ריצה מושלמת ולמצוא את הכל, זה ממש מעצבן כי אתה יודע שעברת ליד בניינים או חדרים שעדיין לא סרקת כי וואלה לא היה לך מושג שאתה מתקדם לצ'קפוינט הבא, זה לא ברור במיוחד לפחות בחלק מהזמן.
נערך לאחרונה על ידי idan ב 21 יוני 2020, 18:20, נערך פעם 1 בסך הכל.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 16 אורחים