במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 21 יוני 2020, 18:18

אני לא יודע מה המצב בנורמל,אבל אני כמעט אף פעם לא הצלחתי לסיים מפגש אויבים בלי שמישהו גילה אותי,לפעמים ממש לא בצדק בעיניי,זו כנראה הרמת קושי שהופכת את יכולת הזיהוי שלהם לכמעט לא הוגנת.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 יוני 2020, 18:32

DrKeo כתב:
Laskin כתב:עוד 7 שנים יהיה דור חדש, אם הוא צריך לכתוב אותו קודם ואני מניח שזה מה שצריך לקרות כדי לדבר על משחק חדש (או יותר נכון - את עיקרי העלילה) - אז שייקח כמה שנים ורק אז שיתחילו את העבודה עליו. אני הייתי רוצה לחכות כמה שיותר כדי שלא ירגיש שהוא חייב להביא אותו בדור הזה, שייקח את כל הזמן שהיא צריך... וגם כי עוד 2 דורות אנחנו כבר לגמרי נהיה בשלב הפוטוריאליזם, אז בא לי לחכות עוד קצת כדי לקבל משהו שיפוצץ לי את השכל, עם RT ללא פשרות ^_^
למרות שמבחינה טכנית אני חייב לציין שלא ראיתי השתקפויות כל כך טובות במשחק בלי RT. הם עשו עבודה מטורפת.
אגב, אם כבר דברים מרשימים טכנית - מלא מפתחים מצייצים על פיזיקת החבלים במשחק, זה באמת מדהים, ולא מספיילר שום דבר, אלא אם אתם לא רוצים לראות שום דבר מהמשחק:
https://www.vg247.com/2020/06/20/the-la ... e-physics/
אני ״התעסקתי״ עם זה גם כן זמן מה, בדרכים אחרות... אולי רק נוטי דוג יכולים לעשות משהו כזה חסר משמעות לכאורה, בירידה כזו לפרטים. וואלב צריכים את הבחור שעשה את זה לאלכס 2, ונוטי דוג צריכים את הבחור של וואלב בשביל מים בבקבוק בחלק השלישי :)

הודעה לאסקינית קלאסית, למה שיוציאו TLOU3 לפס5, קונסולה עתיקה שכבר יוצאת עוד 5 חודשים. בואו נחכה, שתצא הגרסה האולטימטיבית, על הפס6 :)

כן נו, אני אוהב קפיצות גדולות.... אבל הפעם יש מאחורי זה משהו אחר - אני רוצה שנוטי דוג יעבדו על IP חדש וישקיעו בו הכל בדור הקרוב, ואם את TLOU2 בקושי הספיקו לעשות כשעבדו עליו בערך מאז המשחק הקודם - קש לי לראות אותם מספיקים לעשות המשך ראוי אפילו אם יעבדו עליו מעכשיו ועד סוף הדור הבא בלי לעשות עוד משחקים. בקיצור בא לי IP חדש מנוטי דוג ולתת ל-2 הסדרות הקיימות מנוחה דור אחד. כן, גם אנצ׳רטד זו סדרה שאני הייתי שמח אם ישימו בצד בדור הבא, את זה כבר אמרתי כמה פעמים פה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 יוני 2020, 18:53

עידן - גם אם תמצא את ״הכל״ - אתה עדיין לא תוכל לשדרג את הדמות עד הסוף, כך שהמשחק באמת נבנה במטרה שתשחק את הNG+, ואתה יכול לבחור איזה שלב אתה רוצה לעשות וזה שומר לך את ההתקדמות וכותב לך מה נשאר לך למצוא. אז פשוט תזרום על המשחק, תהנה :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 21 יוני 2020, 20:36

שמעו, ראיתי כל סרטון שסוני הוציאה על TLOU2, ראיתי גם כמה 'פרשנויות' לפני שהמשחק יצא והקשבתי לאיזה 4-5 ביקורות ביוטיוב (פשוט ברקע) ולא קיבלתי אפילו סרטון מספיילר אחד (ונכנסתי היום איזה עשר פעמים ליוטיוב סה''כ). בשביל הספורט, נכנסתי מחלון של 'גלישה בסתר' ורשמתי TLOU2 (הביטוי המלא) ולחצתי אנטר (אמיץ, אני יודע ועדיין לא קיבלתי אף סרטון מספיילר. בקיצור, אני לא יודע איך אתם נחשפים לכ''כ הרבה ספויילרים... :S
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 יוני 2020, 20:55

אני ממש מסכים עם כך שצריך כביכול לשחק את המשחק בצורה מסוימת, כזו שמזכירה את אחתה הדגמת e3.
האמת היא שזה הסגנון שלי גם ככה במשחק, פשוט כי אין לי סבלנות בTPS (גם אנצרטד נגיד) לעשות הכל לאט ומושלם. אני כן מנסה להתחבא, בעיקר כי המשחק מאוד קשה על הארד כשיש כמה אויבים מסביב שרואים אותך ומאגפים אותך. אבל ברגע שרואים אותי אני ממשיך, מנסה 'לשרוד', בורח לעמדות נוחות יותר, מתחבא שוב, והמשחק מגיב לכך מדהים. ממש כמעט כמו בהדגמה ההיא, זה באמת מיוחד.
אבל אני בטוח שכמו בכל משחק, אפשר למצוא איך לעבוד על הAI ובוודאי שאפשר לעשות צקפוינטים ולשחק עד שיצא מושלם.

עידן, אני ממש מסכים עם הקטע של הנעילת אזורים. הרבה מהחקירה עוברת אצלי בלחשב לאן המשחק רוצה שאלך ולנסות רק לעשות עיקופים ודרכים ארוכות לשם. לפעמים זה ברור, אבל לפעמים זו סתם רולטה ובסוף אתה מתקדם בטעות.

קליימן, ספויילר אחד קיבלתי מהניתוח של DF, אז זו טעות שלי ב100 אחוז. אבל עוד ספויךר זו פשוט תמונה שאני חושב שראיתי בה משהו, וישר יצאתי. אולי זה היה סתם.. אדע בסוף

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 21 יוני 2020, 21:08

לא יודע.. לאסקין אומר שהאינטרנט 'מפוצץ' ספוילרים... אני משער שאם אתה מחפש אותם, תמצא :). כמו שכבר אמרתי, עובדה ששיחקתי בראשון רק השנה ולא נחשפתי לאף ספוילר משמעותי חוץ מהג'ירפה (ושאלי בחיים, בגלל הטריילרים של TLOU2, אבל אני לא מתכוון לחכות עד TLOU3 כדי לסיים את 2 אז כאלו ספוילרים ימנעו ממני הפעם).
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 יוני 2020, 21:18

בסדר, אלו בערך שני הספוילרים הכי גדולים, ואולי היחידים שיכלת לקבל :).
בנסוף לזה שג'ואל חי כי ראית את הטריילרים, והמשחק כן עושה רגע מאוד יפה עם המעבר לwinter שם אתה משחק את אלי, ואישית אני בזמן אמת מאוד חששתי לג'ואל וזה רגע שעבד נפלא.

בוא נגיד את זה ככה, אני 6 שעות בתוך השני שאמור להיות ארוך בהרבה מהראשון, וכבר יש שני דברים שראיתי במשחק והייתי מחשיב כספוילרים רציניים. הראשון לא נהרס לי, ועבד נהדר, והשני כן נהרס לי (על ידי DF, אבל שוב, טעות שלי שלא התאפקתי) והאימפקט היה קטן ממה שהוא יכל להיות.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 21 יוני 2020, 21:21

אני חייב לציין לטובה את ה-set pieces במשחק הזה-למרות שהסקייל והספקטקל קטן יותר מ,נניח,דרייק שמרסק מטוס ואז תופס מטען ומשתמש במצנח שלו mid air,הן מרגישות הרבה יותר עוצמתיות,אינטניסיביות ומלחיצות כי הכל כל כך אימרסיבי וזווית המצלמה כל כך קרובה שאני פשוט מסדיר נשימה אחרי דבר כזה :) .

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 21 יוני 2020, 21:31

Stick כתב:בסדר, אלו בערך שני הספוילרים הכי גדולים, ואולי היחידים שיכלת לקבל :).
בנסוף לזה שג'ואל חי כי ראית את הטריילרים, והמשחק כן עושה רגע מאוד יפה עם המעבר לwinter שם אתה משחק את אלי, ואישית אני בזמן אמת מאוד חששתי לג'ואל וזה רגע שעבד נפלא.

בוא נגיד את זה ככה, אני 6 שעות בתוך השני שאמור להיות ארוך בהרבה מהראשון, וכבר יש שני דברים שראיתי במשחק והייתי מחשיב כספוילרים רציניים. הראשון לא נהרס לי, ועבד נהדר, והשני כן נהרס לי (על ידי DF, אבל שוב, טעות שלי שלא התאפקתי) והאימפקט היה קטן ממה שהוא יכל להיות.

כבר עניתי לכל נושא ''ג'ואל חי'' - הייתי משוכנע שהיא מדמיינת אותו מהטריילרים. באמת באמת לא ידעתי שהוא בחיים. והקטע עם הג'ירפה לא ממש נחשב אצלי כספוילר משמעותי, אבל אולי זה רק אני. כן, זה שאלי חיה זה אכן אחד משמעותי, אבל בסדר, לא יקרה עם TLOU3, אם אי פעם יהיה :). בכל מקרה, תחשוב שהספוילר על אלי בעצם הגיע רק כשיצאו הטריילרים ל TLOU2, ועד אז לא היה לי מושג על כך, ככה שאני יודע לשמור על עצמי עם ספוילרים ברשת.
?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 21 יוני 2020, 22:09

טוב ראיתי סירטון נוסף , לפי מה שיצא לי להבין
ספוילר אחד היה נכון
אבל ספוילר נוסף , הבאמת גדול "הורס הזיכיון "
כניראה לא ניכנס למישחק , אני לא ידבר על זה עד שאני יהיה בטוח לגמרי
אבל עם יהיה אפשר לדבר על זה כי זה לא יהיה ספוילר
אני חושב שהרבה יבינו את הזעם

אני לא יודע עם זה תוכנן למישחק , אבל החליטו לבטל את זה
וללכת בדרך יותר נורמלית
או שזה היתה סתם המצאה , אבל לפחות בינתיים כניראה זה לא במישחק, אני יחכה לביקורת של אנגרי גו להיות בטוח

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 יוני 2020, 22:21

תכתוב אותו תחת תג ספוילר, שלאסקין יקרא ויגיד לנו אחת ולתמיד אם זה נכון או לא.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 יוני 2020, 22:29

Klayman כתב:

כבר עניתי לכל נושא ''ג'ואל חי'' - הייתי משוכנע שהיא מדמיינת אותו מהטריילרים. באמת באמת לא ידעתי שהוא בחיים. והקטע עם הג'ירפה לא ממש נחשב אצלי כספוילר משמעותי, אבל אולי זה רק אני. כן, זה שאלי חיה זה אכן אחד משמעותי, אבל בסדר, לא יקרה עם TLOU3, אם אי פעם יהיה :). בכל מקרה, תחשוב שהספוילר על אלי בעצם הגיע רק כשיצאו הטריילרים ל TLOU2, ועד אז לא היה לי מושג על כך, ככה שאני יודע לשמור על עצמי עם ספוילרים ברשת.

בסדר, אבל תסכים איתי שכדי לגלות שכביכול אלי מתה בסוף המשחק הראשון, היית צריך להתקל באיזו כותרת או משהו כמו 'סצנת המוות של אלי'. אבל כמובן שאלו לא היו, אני לעומת זאת לא יודע איך אפשר לגלות בטעות שאלי *לא* מתה, לא תהיה כותרת 'סצנת הסיום בה אלי לא מתה'.
ככה אני לפחות נתקל בספוילרים בטעות, מכותרות או תמונות.
נניח GOW, אם לא הייתי משחק אותו עד נניח החודש הראשון, בוודאות הייתי נתקל בספוילר מאמצע המשחק, אבל אולי לא בספוילר מסוף המשחק כי הוא פחות בהיר בכותרות. מה שאני אומר הוא שיש ספוילרים שקל להחשף אליהם ויש כאלו שלא.

בלי קשר, בTLOU אין כל כך ספוילרים שאפשר לחשוף (וכן, הגירפה היא לא באמת ספוילר אבל זה רק מחזק את הנקודה - זה בערך הדבר השלישי הכי גדול שאפשר להרוס), ולכן אל תתבסס על המשחק הזה כשאתה מוכיח שקל לא להחשף לספוילרים.. לא מול TLOU 2 (ששמעת עוד מראש שיש ספוילרים שמסעירים את הרשת ברמה חסרת תקדים, ואםילו ביקורות מסוימות ממליצות להקדים איתו), ולא עם שום משחק עתידי.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 21 יוני 2020, 22:42

Stick כתב:תכתוב אותו תחת תג ספוילר, שלאסקין יקרא ויגיד לנו אחת ולתמיד אם זה נכון או לא.

ספויילר: הצג
טוב זה האולי ספוילר נקווה שלא באמת קיים במישחק
הדמות איבי , שהרגה את גול במישחק השני
הורגת גם את אילי או איך שקוראים לה
ואז המישחק עובר לשלוט ולהמשיך בסיפור באיבי
החלק sjw, זה שהדמות טרנסית, אבל זה לא מה שהפריע לרוב האנשים
מה שהפריע זה הריגת 2 הדמויות העיקריות , אחרי שהמשחק הראשון
יתבסס אליהם

זה גם לא קוו עלילה הכי מקורי בעולם , בסרט פסיכו שיצא הרבה לפני
שהיו קימים בכלל משחקי ווידיאו, רואים דמות ראשית שנירצחת
ועוברים ליתמקד בדמויות אחרות
פה עם זה היה נכון , הבעיה לעשות את זה במישחק השני ועם 2 הדמויות העיקריות
בסוף רק דמות אחת נירצחת, אז זה פחות נורא מבחינה עלילתית

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 21 יוני 2020, 22:45

Stick כתב:
Klayman כתב:

בסדר, אבל תסכים איתי שכדי לגלות שכביכול אלי מתה בסוף המשחק הראשון, היית צריך להתקל באיזו כותרת או משהו כמו 'סצנת המוות של אלי'. אבל כמובן שאלו לא היו, אני לעומת זאת לא יודע איך אפשר לגלות בטעות שאלי *לא* מתה, לא תהיה כותרת 'סצנת הסיום בה אלי לא מתה'.
ככה אני לפחות נתקל בספוילרים בטעות, מכותרות או תמונות.
נניח GOW, אם לא הייתי משחק אותו עד נניח החודש הראשון, בוודאות הייתי נתקל בספוילר מאמצע המשחק, אבל אולי לא בספוילר מסוף המשחק כי הוא פחות בהיר בכותרות. מה שאני אומר הוא שיש ספוילרים שקל להחשף אליהם ויש כאלו שלא.

בלי קשר, בTLOU אין כל כך ספוילרים שאפשר לחשוף (וכן, הגירפה היא לא באמת ספוילר אבל זה רק מחזק את הנקודה - זה בערך הדבר השלישי הכי גדול שאפשר להרוס), ולכן אל תתבסס על המשחק הזה כשאתה מוכיח שקל לא להחשף לספוילרים.. לא מול TLOU 2 (ששמעת עוד מראש שיש ספוילרים שמסעירים את הרשת ברמה חסרת תקדים, ואםילו ביקורות מסוימות ממליצות להקדים איתו), ולא עם שום משחק עתידי.

טוב, נחיה ונראה. אני מתכוון לשחק בו בחצי השנה הקרובה.. נראה אם ''אחזיק מעמד''. מאמין שכן. שיחקתי ב GOW לא מעט חודשים אחרי שיצא ולא נחשפתי לאף ספוילר לגביו.
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 יוני 2020, 23:50

גם לא לעובדה ש
הנשק מהמשחקים הקודמים חוזר?

לדעתי אני הייתי נחשף לזה כמעט בוודאות.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 22 יוני 2020, 00:33

Stick כתב:גם לא לעובדה ש

נחשפתי לזה לראשונה ב thumbnail ביוטיוב והתחלתי לשחק ב GOW בתאריך יציאה שלו.. מאז אני הרבה יותר זהיר, דואג למחוק את ההיסטוריה של המשחק הרלוונטי בשביל לא לקבל המלצות שאני לא רוצה לקבל.

מה שנחמד זה שלמרות שידעתי שזה מגיע המשחק הצליח בכל זאת להפתיע אותי כי לא ציפיתי שהם אשכרה יעשו ממנו נשק עם skill tree מלא וכל זה, חשבתי שזה סתם יהיה קטע של סיפור

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 יוני 2020, 00:41

GOW:
האמת שידעתי שיהיו את החרבות כי זה דלף עוד לפני היציאה מאיזה ארגון דירוג גיל, שיש אלימות עם גרזן ועם חרבות מחוברות לשרשראות.. אבל כמוך גם אני בזמנו חשבתי שזה יהיה סוג של פרק פלאשבאק או משהו. מה שבדיעבד אגב אכזב אותי שלא היה :).
אבל בסדר, יצאתי נשכר בסוף מהעובדה שהם אשכרה הכניסו אצ זה כנשק שלם לכל דבר ועניין, ולמרות שהוא לחלוטין לא היה נשק ברמת הליטוש של הגרזן, הוא עדיין היה אחלה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 22 יוני 2020, 04:45

Stick כתב:גם לא לעובדה ש

נופ.. סורי לאכזב. ואגב, אותו שיחקתי "באיחור" כי רק אז קניתי ps4 pro. :D
?

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 22 יוני 2020, 08:48

kririn כתב:
Stick כתב:תכתוב אותו תחת תג ספוילר, שלאסקין יקרא ויגיד לנו אחת ולתמיד אם זה נכון או לא.

טוב זה האולי ספוילר נקווה שלא באמת קיים במישחק
הדמות איבי , שהרגה את גול במישחק השני
הורגת גם את אילי או איך שקוראים לה
ואז המישחק עובר לשלוט ולהמשיך בסיפור באיבי
החלק sjw, זה שהדמות טרנסית, אבל זה לא מה שהפריע לרוב האנשים
מה שהפריע זה הריגת 2 הדמויות העיקריות , אחרי שהמשחק הראשון
יתבסס אליהם

זה גם לא קוו עלילה הכי מקורי בעולם , בסרט פסיכו שיצא הרבה לפני
שהיו קימים בכלל משחקי ווידיאו, רואים דמות ראשית שנירצחת
ועוברים ליתמקד בדמויות אחרות
פה עם זה היה נכון , הבעיה לעשות את זה במישחק השני ועם 2 הדמויות העיקריות
בסוף רק דמות אחת נירצחת, אז זה פחות נורא מבחינה עלילתית

בצורה לא מאוד מפתיעה - מתברר שהכל קוראי ההדלפות חיברו לעצמם תאורית קונספירציה על סמך מידע מאוד חלקי והפכו את המשחק למשהו שהוא לא. כמעט כל מה שכתוב כאן תחת תגיות הספוילרים לא נכון.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 יוני 2020, 08:59

קראתי מה שקרירין כתב תחת ספוילר וכמעט שום דבר שם לא נכון או לא מדויק. רק דבר אחד נכון, והוא כאמור לא מדויק בכלל, ולהפך ממה שאנשים חשבו - זה מה שהופך את הסיפור למוצלח כל כך.
חוץ מזה, הוא כתב שמה שקורה שם "לא מקורי" כי זה קרה פעם באיזה סרט. יופי. ומה שקורה בסרט קרה פעם בהצגה אז הסרט לא מקורי, ומה שקורה בהצגה קרה פעם בספר אז ההצגה לא מקורית ומה שקורה בספר לא מקורי כי זה קרה כבר בסיפורי עמים... בחיאת. זה מקורי, וזה מבוצע פשוט מעולה, ורק מי שלא שיחק במשחק יכול לחשוב שזה משהו שלילי.
לגבי כל השאר - בטח סתם קשקשנים בכיינים שראו תמונה מגיימפליי וניסו לנחש מזה לבד מה קורה בעלילה.

עריכה:
רק עכשיו ראיתי את מה שארז כתב... בקיצור יש לנו פה מקרה קלאסי של ממורמרים שמחפשים להרוס אחרי שנהרס להם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 יוני 2020, 09:05

וגם דברנו על זה כבר לפני כמה זמן, תספר למישהו את העלילה של tlou המקורי וזה יהיה הדבר הכי בנאלי ששמעת בחיים שלך. החוויה היא מה שעושה את זה.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 22 יוני 2020, 09:44

אז אפשר לקרוא את ההודעה של קרירין חופשי? זה מה שאתם אומרים, אלה שסיימו לשחק?
?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 יוני 2020, 10:01

Klayman כתב:אז אפשר לקרוא את ההודעה של קרירין חופשי? זה מה שאתם אומרים, אלה שסיימו לשחק?

בכל מקרה אל תקרא אותה אתה תהיה עסוק כל הזמן שתשחק מה המעט שבה כן נכון.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 יוני 2020, 10:02

ממש לא. כי הוא גם כותב שם מה כן קורה בסוף, אחרי שהבין שכנראה המציאו חלק.
וזה גם כן חושף משהו חשוב, אבל הוא לא מדויק בכלל.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 יוני 2020, 11:05

המשכתי להתקדם עוד קצת, הגעתי עד אחרי הסט פיס מהקטע שהמבקרים דיברו עליו בזמנו. ומה אני אגיד? מדהים מדהים מדהים. אתם ראיתם, אני הייתי סקפטי, באמת שהייתי סקפטי לגבי עד כמה המשחק הזה יהיה בטופ של הטופ מבחינתי האישית. הראשון הוא לא משחק מושלם בעיניי, רחוק מכך, אבל השני? וואו, באמת פשוט וואו, מה ND עשו פה.
כל מה שהיה מצוין בראשון (חקירה, עולם, דיאלוגים, השתלבות הסיפור בגיימפלי), רק טוב יותר כאן. אבל הסט פיסס מעולים - ברמה של אנצ'רטד 4 וזה מדהים במשחק כל כך מקורקע.. איזה בימוי ואיזו אשפות טכנית. ומבחינה אישית, זו פעם ראשונה שאני זוכר את עצמי משחק TPS שבו, מבחינת הגיימפלי נטו, ההרגשה שלי בכל תחילת מפגש עם אויבים היא - "bring it on" ולא סוג של "נו שוב פעם?".
טוב זה נכון לקרבות עם בני האדם כי הקרבות עם הזומבים עדיין מעצבנים אותי, אבל לפחות אלו שהם לא חלק מהשביל הראשי והסיפור בדרך כלל נותנם חופש די גדול איך להשתמש בכלים כדי לנצח אותם בקלות. ההבדל באינטילגנציה בין קרבות מול בני אדם לבין קרבות מול זומבים הוא תהומי, ומצד שני כשלהקת זומבים מתחילה לרוץ אליך הם יגיעו מכיוונים ופתחים שבני האדם לא יצליחו בחיים.
לדוגמה - הגעתי לחדר צדדי עם דלת נעולה, ומחלון הזכוכית ראיתי המון משאבים. זו לא פעם ראשונה שהמשחק עושה את זה, וכבר הבנתי מזמן את הטריק שבו אפשר לשבור את החלון ולהכנס משם. הבעיה? בחדר הסמוך יש קליקר ועוד זומבי גדול וטנקי יותר שמרעיל את האוויר. ברור לי מה הולך לקרות - הם לא רואים אותי אבל איך שאשבור את החלון הם ימשכו לצליל תוך חצי שנייה, אבל להלחם בשניהם עשוי לעלות לי ביותר משאבים ממה שיש בחדר.
אז כמובן שזה חדר צדדי, אני יכול לוותר, או, למלכד אותם בצורה שבלתי אפשרית מול בני אדם. ואכן, תוך שתי שניות מהרגע שבו שברתי את הזכוכית הם שניהם רצו בדיוק לנקודות שצפיתי שירוצו, והתפוצצו לחתיכות לפני שהם הספיקו להבין מה קורה. אמנם ההישג האמיתי היה שהשגתי את כל המשאבים ונמנעתי מקרב 'יקר', אבל בפועל הרגשתי טוב עם עצמי רק כי אני כל כך שונא להלחם בהם :).

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 105 אורחים