נושא הדור הבא

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הדור הבא

הודעהעל ידי DrKeo » 05 יולי 2020, 14:51

Uncle Pey'j כתב:קלוב מוכר,יצא לי לדבר איתו פה ושם בEra ואני מחשיב אותו כדי אמין. הבעיה היא שאף פעם לא ברור מה מבין הדברים שהוא מצייץ מבוססים על שיחות אמיתיות שלו עם אנשים מMS (כי הוא ללא ספק מכיר כמה) או סתם wishful thinking.
לגבי הקונספטים של האמן,זה סבבה והכל,אבל יש גם קונספטים מאמנים שם (אולי זה אפילו אותו אחד?) של עולם סייברפאנקי שמאוד מזכיר את Akira,אז באמת לא ברור.

מדובר באותו אמן אבל העולם הסייברפאנקי שלו שדומה לאקירה אשכרה מתוייג אצלו כאקירה, כל הדברים שם מתוייגים במקור שלהם, מפיטצ' לסרט שיש לו ועד סתם FAN ART של מלחמת הכוכבים ו-GOW. אבל שני הקונספטים האלה ספציפית מתוייגים "Survival Horror" בלי שום שיוך לשום דבר. כמובן יכול להיות שזה כלום.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 06 יולי 2020, 15:17

לדעתי הבחור האיינסידר הזה הוא ברמה B מבחינת האיכות שלו.
כלומר אם שינובי הוא רמה:S
האיינסידרים של סקוור וסוני רמה : A
והוא לדעתי B. שכזה.

כן הייתי מקשיב לו כמו שפייג אמר, אבל ההרגשה שלי הוא שהוא מדבר ישר כשהוא מקבל מידע ולא מחכה לראות אם המשחק הבשיל למשהו רציני בגלל זה יכול להיות שהוא ראה סקיצות או proof of concept של פרפקט דארק ואין לו מושג לאן זה הלך.

כשאנחנו מדברים על מייק זה חשוב שבעתיים כי אין להם שום בעיה לבטל פרויקטים כשהם חזק בפיתוח כמו Scalebound או פייבל legends אז בטח שלא יזיז להם לבטל משהו שהוא רק שמע עליו או ראה דמו :).

בגדול נשמע שהמשחק של היוזמה יכול להיות הכל. ממשחק שהוא כל כך נסיוני ומקורי שיוצאי מאיתנו WTf ועד מדע בדיוני סל שיידינג או פשוט משהו בסגנון Portal.

כנראה שמרוב שכל האופציות בפרויקט על השולחן (חוץ מפרפקט דארק) אז זה יוצר את כל הטלפון השבור הזה.

באופן אישי הקונספט ארט שקיאו הביא נראה פצצה אני אשמח אם זה יהיה המשחק.

Inxile צוות מעולה אני מאוד אוהב את המשחקים שלהם אם באמת יהיה להם פרויקט AAA הוא יהיה פגז הכל אצלהם פוסט אפוקליפטי ואחרי הזוועה שהיה fallout 4 אנחנו צריכים משחק תפקידים טוב בזאנר שיוכל ללכת איתו ראש בראש.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 יולי 2020, 17:11

https://www.vg247.com/2020/07/06/xbox-s ... vent-date/

המסיבה של מיקרוסופט רשמית ב-23 לחודש

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 06 יולי 2020, 17:20

אחלה עדכון לאסקין. אולי בדור הזה אני אלך על קומבו של הלוקהארט/פס5. בדור הקודם רציתי ללכת על קומבו של פס4/וואן.

אבל הביטול של scalebound דפק לי את זה כי הוא היה הסיסטם סלר שלי.

ב23 יהיה לנו לפחות מושג קלוש אם המשחק של היוזמה שווה את זה.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 06 יולי 2020, 19:11

נשמע שה-state of play של אוגוסט יהיה די כבד:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 יולי 2020, 20:11

אני מנחש שבעיקר יראו גיימפליי אמיתי של הורייזון, ריטרנל (המשחק של האוסמארק), ספיידרמן וכד׳ שכבר הוכרזו אבל לא ראינו מהם גיימפליי כמעט/בכלל... אין לי ציפיות ליותר מדי הכרזות, אבל כן מצפה לראות את הUI, איך עוברים ממשחק למשחק במהירות, הדגמות של הפיצ׳רים של השלט וכו׳... ואולי גם PSVR2

מקסימום אולי 2 הכרזות משמעותיות של בלעדיים, לא מעבר. אבל אולי יהיו דברים מגניבים מצד ג׳. קוג׳ימה בטח עובד על דמו הזוי, סקוור אולי תביא עוד איזה טיזר של משהו שיצא עוד הרבה שנים, דברים כאלה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 יולי 2020, 21:06

אולי יראו את סיילנט היל? בכל מקרה עוד מוקדם לנחש על סוני, יש לנו אירוע מיקרוסופט עוד שבועיים. נחזיק אצבעות שזה האירוע שמחזיר את MS לעניינים אחרי דור כל כך חלש.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 06 יולי 2020, 21:31

לפי דעתי מה שנראה מסוני צד א וג' ברובו המוחלט יהיה קרוס ג'ן
כי זו הגאונות הלא יאמנת של סוני. הם יודעים שהם צריכים משחקי קרוס ג'ן כמו מייק כדי לתת לבעלי הפס5 עוד מה לשחק בזמני ההשקה וגם לעשות כסף מזה דרך הפס4.

ההבדל הוא שסוני יודעת לעשות את זה בדרך שהגיימרים מחפשים.

אם הם היו מראים משחקי קרוס ג'ן בחשיפה של הפס5. כשגם ככה משחקי הפס5 נראים כרגע משחקי ps4.5 הם היו חוטפים על זה בראש.

עכשיו שהם הוכיחו שיהיה לפס5 אקסקלוסיבים בתקופות ההשקה אפשר להתמקד בקרוס ג'ן. כמו שלאסקין אמר זה לא יהיה המון משחקים כי רוב הצוותים מתמקדים בדור הבא.

סיליניט הייל מוקדם לדעת כי המקורות טרם התחילו לזמר בענינו.

אבל אני אהמר שסוני תרצה קודם לסחוט את הלימון מtlou2 got ספיידרמן מורלס והמשחקים שעוד לא ראינו לפני שאנחנו רואים משהו ממנו.

פאק שיינובי עושה לי הייפ. יאללה מייקרוסופט שכנעו אותי להרים את הלוקהארט מהמדף! נשמע מעניין.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 06 יולי 2020, 21:59

לא יודע למה שגיימר רציני ירק בכלל לכיוון של הלוקהארט, לא חושב שה 200$ הפרש באמת מזיזים לרובנו כשחקנים כבדים, אם כבר לקנות אז לפחות להנות מהקונסולה החזקה של הדור שתהנה גם מצד ג׳ ברמה האופטימלית.

אני אישית לא בונה על שום הייפ מצד מייקרוסופט, כמובן שאני אצפה ביליב אבל אני בא עם ציפיות נמוכות עד שמייקרוסופט מוכיחה לי אחרת, נמאס לי לטפח ציפיות ולהתאכזב מהם, מבחינתי הם לא הביאו תצוגה מרשימה עבור הפלופורמה שלהם מאז ימי הזוהר של ה 360 וכל עוד הם לא מוכיחים לי אחרת אני לא בונה ציפיות.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 06 יולי 2020, 22:01

MS בין השמות שמעוניינים לרכוש את WB Interactive,ואם הם יצליחו,זה get אדיר עבורם. השמות האחרים שמראים עניין הם EA,T2 ואקטיוויזין.

חשוב לציין ש-AT&T עוד לא קיבלה החלטה האם למכור את הסבסידרי הזה או לא.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 יולי 2020, 22:15

הנצחון האמיתי בלקנות אותם זה אבלנץ׳, Netherealm, ה-IP של Mortal Kombat, רוקסטדי ומונולית׳. מבחינת סטודיואים, מקבלים משם איכות לא רעה בכלל, אבל הבעיה הקשה היא שכמעט כל המשחקים שלהם מבוססי IP של WB. מה עסקה כזאת אומרת מבחינת רשיונות? בטמן, מקס הזועם, לגו, הארי פוטר, injustice וכו׳, בעצם חוץ מאשר FEAR ו-MK קשה לי לחשוב על IP שהעסקה הזאת מספקת. אז בעצם קונים את החברה הזאת בשביל החברות עצמן, ואם זה המקרה אז הסכום ש-WB דורשים הוא אסטרונומי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 06 יולי 2020, 22:36

bling כתב:לא יודע למה שגיימר רציני ירק בכלל לכיוון של הלוקהארט, לא חושב שה 200$ הפרש באמת מזיזים לרובנו כשחקנים כבדים, אם כבר לקנות אז לפחות להנות מהקונסולה החזקה של הדור שתהנה גם מצד ג׳ ברמה האופטימלית.

אני אישית לא בונה על שום הייפ מצד מייקרוסופט, כמובן שאני אצפה ביליב אבל אני בא עם ציפיות נמוכות עד שמייקרוסופט מוכיחה לי אחרת, נמאס לי לטפח ציפיות ולהתאכזב מהם, מבחינתי הם לא הביאו תצוגה מרשימה עבור הפלופורמה שלהם מאז ימי הזוהר של ה 360 וכל עוד הם לא מוכיחים לי אחרת אני לא בונה ציפיות.

שמע אחי מה מעניין אותי כרגע אצל מייק?
EverWild- שנראה מקסים והכי טוב של רייר מאז באנג'ו 2
קילר אינסטינקט- שאתה יודע שפספסתי בדור הקודם.
המשחק של היוזמה -בתנאי שיהיה S tier.
ואם כבר תהיה לי הקונסולה הזו בגלל השלושה האלה אני אתן סיבוב גם על פייבל ופורצה הוריזון.

(לא מדבר על הפרויקט של inxlie אוהב אותם אבל עוד אין כלום.)

צד שלישי זה ברור שיהיה על האקסבוקס אם אלך על החזקה. לי אבל עד שהמשחק של היוזמה או מגיע אין לי כל כך מה לקנות אותה אז רוב הצד ג' עד אז עדיין יהיו על הפס5 בשבילי.אז כאילו הלוקהארט קוסמת יותרת

אני מבין אותך אבל כמו שאמרת לי אולי מייקרוסופט תפתיע.
קשה לי להאמין ששינוביי סתם ידבר ככה על האירוע.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 06 יולי 2020, 22:45

Uncle Pey'j כתב:MS בין השמות שמעוניינים לרכוש את WB Interactive,ואם הם יצליחו,זה get אדיר עבורם. השמות האחרים שמראים עניין הם EA,T2 ואקטיוויזין.

חשוב לציין ש-AT&T עוד לא קיבלה החלטה האם למכור את הסבסידרי הזה או לא.

רגע אבל קיאו לא אמר שזה בסוף לא קורה מאיזושהי סיבה? אם זה קורה אני מקווה שtake 2 תקח אותם.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 07 יולי 2020, 00:00

אפילו בלי ה-IP של WB (וזו לגמרי מכה לא לקבל אותם בחבילה,וגם לא ברור לי מה לעזאזל WB מתכננת לעשות איתם,כנראה שהם בונים על מודל דומה לדיסני) יש שם סטודיואים כמו רוקסטדי שיחזקו כל מפיצה/מחזיקת פלטפורמה שתרכוש אותם ולדעתי הם מתאימים ל-MS כמו כפפה ליד כי MS מבוססת די חזק ב-UK ומקבלת כאן סטודיו יחסית קטן עם ניסיון עשיר בפיתוח ב-UE וגם (כנראה) ניסיון כלשהו בפיתוח משחק מבוסס אונליין אם מתבססים על כל המשרות עם דגש אונליין שנפתחו באתר שלהם בשנים האחרונות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 יולי 2020, 00:34

אין ספק שאם מיקרוסופט תקנה את WB הם יקבלו 4 סטודיואים לא רעים בכלל וחלקם אפילו ממש טובים. אבל הדיבור הוא על עסקה של 2-4 מליארד דולר, לשם השוואה סוני קנו את אינסומניאק ב230 מליון דולר. כלומר 4 מליארד זה שווה ערך ללקנות 16 חברות כמו אינסומניאק, זה מטורף. במליארד MS יכולים לקנות 5-6 חברות ברמה של רמדי, ב-4 מליארד אפשר לקנות מפיצה שלמה. מה פה בדיוק שווה ל-MS בסכומים כאלה? כלומר אלה אם העסקה מגיעה עם יכולת שימוש ב-IP ואז זה כבר העשה מעניין יותר כי WB מחזיקים בהארי פוטר, בטמן ושאר DC, שר הטבעות, מקס הזועם, לגו ועוד המון פרנצ׳ייזים שווים.

אולי ארבעת הגדולות של WB (רוקסטדי, Netherealms, מונולית׳ ו-WB מונטראול) פלוס ה-IP היחודיים שלהן (פחות או יותר MK ו-FEAR) שווים יחדיו בערך מליארד בודד. לא ברור לי על מה WB רוצים עוד 3 מליארד אלה אם העסקה באמת כוללת רשיון לבטמן ושות׳. כלומר משחקי לגו לבד כנראה שווים המון כסף.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 יולי 2020, 10:14

התזמון של המכירה משונה, כי הם לכאורה לקראת יציאה של לפחות 4 משחקים מאוד גדולים ומאוד רווחיים בשנתיים הקרובות, אז אני מניח שזה עניין שמחשיבים בתמחור.
קשה לי להאמין שהם ימכרו את החברות שעוד שנייה (כביכול) משחררות משחקים של DC, לגו, שר הטבעות, הארי פוטר וכו', וזה לא מגיע עם הזכויות שימוש בIP, לפחות עבור המשחקים האלה שבפיתוח.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 07 יולי 2020, 12:11

גם למה כולם יוצאים מנקודת הנחה שזו חייבת להיות מייקרוסופט כשבידיעה מצויין שיש כמה מפיצות שמתחרות על הקנייה?

glass man כתב:
bling כתב:לא יודע למה שגיימר רציני ירק בכלל לכיוון של הלוקהארט, לא חושב שה 200$ הפרש באמת מזיזים לרובנו כשחקנים כבדים, אם כבר לקנות אז לפחות להנות מהקונסולה החזקה של הדור שתהנה גם מצד ג׳ ברמה האופטימלית.

ואם כבר תהיה לי הקונסולה הזו בגלל השלושה האלה אני אתן סיבוב גם על פייבל ופורצה הוריזון.

צד שלישי זה ברור שיהיה על האקסבוקס אם אלך על החזקה. לי אבל עד שהמשחק של היוזמה או מגיע אין לי כל כך מה לקנות אותה אז רוב הצד ג' עד אז עדיין יהיו על הפס5 בשבילי.אז כאילו הלוקהארט קוסמת יותרת

שינובי הוא ללא ספק אינסיידר סופר אמין אבל חוות דעת אובייקטיבית לגבי הייפ לא הייתי לוקח ממנו. אולי הוא איש חיובי ביותר או פשוט איש PR בתעשייה אבל הוא באמת מתלהב יחסית בקלות ולא הייתי מצביע על התלהבות שלו כמדד לעד כמה תצוגה תהיה טובה.

תמיד אפשר להאמין כשהוא אומר ש X יקרה אבל דברים סובייקטיבים שהם חוות דעת שלו כדאי לקחת בערבון מוגבל.

אה כן ותקנה את ה XSX אם באמת אתה קונה בוקס בחייאת, אמרת שאתה די פתוח תקציבית עם הטלוויזיה אז זה יהיה טיפשי לחסוך דווקא ברמת האיכות עצמה שתגיע אל הטלוויזיה, אך טלוויזיה לא תפצה על חומרה חלשה ומשחק שמגיע נחות גראפית.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 07 יולי 2020, 12:23

bling כתב:גם למה כולם יוצאים מנקודת הנחה שזו חייבת להיות מייקרוסופט כשבידיעה מצויין שיש כמה מפיצות שמתחרות על הקנייה?

glass man כתב:

שינובי הוא ללא ספק אינסיידר סופר אמין אבל חוות דעת אובייקטיבית לגבי הייפ לא הייתי לוקח ממנו. אולי הוא איש חיובי ביותר או פשוט איש PR בתעשייה אבל הוא באמת מתלהב יחסית בקלות ולא הייתי מצביע על התלהבות שלו כמדד לעד כמה תצוגה תהיה טובה.

תמיד אפשר להאמין כשהוא אומר ש X יקרה אבל דברים סובייקטיבים שהם חוות דעת שלו כדאי לקחת בערבון מוגבל.

אה כן ותקנה את ה XSX אם באמת אתה קונה בוקס בחייאת, אמרת שאתה די פתוח תקציבית עם הטלוויזיה אז זה יהיה טיפשי לחסוך דווקא ברמת האיכות עצמה שתגיע אל הטלוויזיה, אך טלוויזיה לא תפצה על חומרה חלשה ומשחק שמגיע נחות גראפית.

תכלס לבחור כמוני שלא יודע מגבלה תקציבית מהי יהיה מטומטם לחסוך צודק. זה גם לא שהפס5 תהיה מיותרת כמכונת sf6 dq12 והאקסקלוסיבים.

זה לא רק שינובי אחי זה Rare עצמם שלדעתי הביאו פה משהו שנראה מגניב.. פייבל אם באמת מפותח על ידי המפתחים של פורצה הוריזון יהיה שאפתני אולי סוף סוף נקבל את החזון של פיטר מולינו חחחח.

בנוגע למכירה אני אהיה מאוד מודאג אם מייקרוסופט תקנה אותם אתה מתאר לעצמך מה זה לשלם משכורות לכל הצוותים האלה?
מייקרוסופט תתחיל לסגור אותם על ימין ועל שמאל ברגע שזה לא יתאים להם.כמו שעשו למשל לליהונהאד המפתחים המקוריים של פייבל.

כמו שכתבתי אני מקווה שtake 2 תצליח לקחת אם לא הכל אז חלק מהצוותים בנפרד.

אני חושב גם שמייקרוסופט שיש לה את מורטאל קומבאט תשקיע אפילו פחות בקילר אינסטינקט ממה שהם משקיעים עכשיו אז זה יהיה חרא.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 יולי 2020, 12:36

כך או כך נראה לי שמייקרוסופט לא תשקיע יותר מדי, אם בכל, בסדרת KI בעתיד...

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 07 יולי 2020, 13:01

וזה לגנותם לא לזכותם

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 יולי 2020, 13:39

אני לא מסכים... בעיניי בזבוז משאבים של רייר, מעדיף שיעבדו על משחקים גדולים במקום

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 07 יולי 2020, 13:47

Laskin כתב:אני לא מסכים... בעיניי בזבוז משאבים של רייר, מעדיף שיעבדו על משחקים גדולים במקום

א. לאסקין ממתי משחק מכות זה לא משחק גדול? בגלל שאתה לא אוהב זה לא זאנר גדול? לא מבין את זה.

ב' Rare לא פיתחו בכלל את הרייבוט של KI אז לא בוזבז שום משאב שלהם אז אין לך מה לדאוג לזה. רייר גם אמרו שבעשור הקרוב הם לא מתכננים לחזור לIP של נינטנדו כמפתחים רק כמפקחים.

ואין בזה שום בזבוז זה עדיין IP שלהם כולה מסתכלים שהולך לכיוון הנכון.

בכל מקרה זה לא כזו טרגדיה אנשים אומרים שעדיין אפשר למצוא משחקים בKI על בסיס קבוע אבל חבל שהנוף המערבי בזאנר נשלט על ידי סדרה כל כך גרועה כמו מורטאל קומבאט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 יולי 2020, 13:51

Rare לא מפתחים את KI, היום מתחזקים את המשחק איירון גלקסי ואומרים שמאז שהם השתלטו על KI הוא ממש עלה רמה. ובנוגע למה יקרה עם KI, הוא ילד האהבה של קן לוב, הוא המציא לא מעט מהמכניקות במשחק כולל המערכת קומבו עצמה, כך שכל עוד קן לוב בעמדת כוח ב-MS תמיד יש סיכוי ל-KI. אני מקווה שהתמיכה בו ירדה רק כי הם עובדים על KI2 ל-XSX.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 יולי 2020, 15:02

א. כן, משחקי מכות למעט ממש מעטים לא נחשבים אצלי "משחקים גדולים", כמו גם משחקי ארינה ורוב משחקי הספורט השנתיים :)
ב. צודקים, הייתה לי תחושה שזה המצב אבל בכל זאתבעמוד הויקיפדיה של RARE המשחק מופיע אז עשיתי שיעורי בית לא טובים, ובכל זאת - הטעו אותי! :P

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 יולי 2020, 15:20

אני לא חושב שמישהו מחשיב את KI כסוג של AAA או משהו כזה, אבל כן מדובר במשחק מאוד תחרותי שקהילת משחקי המכות מאוד אוהבת ולא מעט מהקהילה מחשיבים אותו לקרם של הז'אנר. כלומר זה סוג של GAAS בהשקעה לא גדולה מדי שמביאה הרבה רצון טוב וכמה משתמשים חדשים ל-GP. מיקרוסופט לא בדיוק יעלו או יפלו בגלל KI, אבל לתת לאיירון גלקסי לעשות KI2 לא לוקח bandwidth מהאולפנים הפנימיים שלהם, זה לא פרוייקט יקר במיוחד ואני חושב שהוא יזכה אותם בהרבה נקודות טובות. אני משער שהקהילה תשתגע מ-KI2 ב-120FPS ב-4K.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 185 אורחים