נושא ההתערבויות הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: נושא ההתערבויות הרשמי

הודעהעל ידי glass man » 13 יולי 2020, 12:30

אם המשחק הזה יקבל 70 זה יהיה ביזיון כי המשחק הזה הוא מאסטרפיס גרפי. מאז וגרנט סטורי על הפס1 אני לא זוכר משחק שהיה נראה כמו כישוף גרפי על הקונסולה המארחת שלו.

אבל מעבר לזה .. זה נראה כמו רומנטקציה של יפן על ידי המערב ולא משהו רציני כמו יאקוזה 0 שהעביר ביקורת על היחס ליתומי מלחמה יפנים במלחמת העולם השניה.

קיצור אני מנסה לומר שיש פה אפס הרגשה יפנית אותנטית במשחק הזה אבל הגרפיקה והסטייל היפני הם top notch.

אני לא רואה עולם שהמשחק הזה פחות שווה משני משחקי הAC האחרונים לפחות.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 13 יולי 2020, 12:54

bling כתב:
Laskin כתב:אה, אם זה מטהקריטיק - אני מתקן ל-82

איזה הגזמה מ 87 ל 82 רק בגלל שזה מטהקריטיק? בחיים לא ראיתי כזה פער בין האתרים. כמעט תמיד הממוצעים דומים ברמה של נקודה הפרש :)

עריכה: תתעלם לאסקין, לפעמים כדאי לעשות ריפרש.

קליימן - לא ספורטיבי, אם אתה רוצה תשנו לאופן קריטיק. זה באמת לא כזה משנה פשוט נוח יותר להכנס למטה כי יש ביקורות גם לסרטים וסדרות על הדרך.

בלינג אחי, זה באמת שטויות, אין צורך לשנות, משאיר את ההימור יאללה יא בכיינים :). תהרוג אותי מה יש לך להיכנס למטה כ"כ הרבה, אבל יאללה בכיף :). גם ככה, אגב, כל הנקודות כאן לא רלוונטיות מאז אוקטובר :)

נתתי כבר את הנימוק למה מטה הרבה פחות רלוונטי, לטעמי. כמות הביקורות שלהם ברצפה לעומת open, האלגוריתם מאחורי הקלעים תמיד מטריד אותי (לא בהיבטי ההימורים) ובכללי, כל המשקל שנותנים לו, לטעמי לא מוצדק.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יולי 2020, 12:58

מאסטרפיס גרפי לא נותן חסינות מפני ציונים נמוכים, יש מספיק דוגמאות לזה... המשחק בהחלט יכול להיות משחק של 70 למרות הגרפיקה היפה שלו, וגם 60 ופחות מזה.

ההשוואה ליאקוזה לא ברורה לי, אין לי מושג איזה ביקורת חברתית אפשר להעביר במשחק שמתרחש לפני איזה 800 שנה, ועד כמה היא תהיה איכשהו רלוונטית לחברה שלנו כיום, אבל המשחק הוא בעיקר מחווה לאקירה קורוסאווה מכל דבר אחר, וממה שראינו לפחות מקטעי הקישור - נאמן להם יותר מרוב משחקי הסמוראים של היפנים.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 יולי 2020, 13:08

אני חושב אחרת לאסקין. אני חושב שיש מקרים נדירים שהמשחק הוא שואוקייס גרפי של סוף דור שבהחלט מגיע ליוצרים שלו שאפו.

ולתת להם 70 זה לצחוק עליהם בקשת. זה לא האורדר שנתן יופי גרפי עם עולם מקרטון.

ולדעתי המשחק הזה יותר יפה מRDR 2 או TLOU2 נטו בגלל שבהארט סטייל הגרפי הוא עולה עליהם.

גם בנוגע לעלילה ולביקורת אני לא מסכים.. אתה יכול לעשות משחק שמתרחש בתקופת ישו ולהביא בו ביקורת שרלוונטית לימנו.

אבל גם אם אתה חושב שהמשחק הוא מחווה לסרטים יפנים וגם אם אני חושב שהוא סהכ פנטזיה מערבית על יפן. בטח שנינו נסכים שיצירת מופת עלילתית לא תהיה כאן.

מה שאני כן מצפה שיהיה כאן זה את הAC הכי טוב של השנים האחרונות ולכן נתתי את הציון שנתתי. :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יולי 2020, 13:16

נו, והכל טוב ויפה ואני מסכים לגבי העולם... אם הגיימפליי והקרבות לא שווים שום דבר - למה שהמשחק יקבל מעל 70?
אני למשל לא נהנה ממשחקי AC כי הגיימפליי שלהם פח עבורי, עם דגש על הקרבות... אז למרות שמדובר בהשקעה גדולה של אלפי אנשים - מדובר במשחקים שנעים בין 60 ל-75 עבורי. אני מניח שנדב היה נותן לRDR2 גם משהו כזה. זה לא נקרא להשתין בקשת, זה פשוט עניין של חוסר הנאה.

לגבי העלילה - אין לנו מושג. כמו למשל שלא ידעתי אפילו שיש ליאקוזה 0 ביקורת חברתית - בטח שאין לנו דרך לדעת על העומק של העלילה במשחק שעוד לא יצא ויש מעט פרטים אפילו על קו העלילה הראשית שלו.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 13 יולי 2020, 14:24

נראה לי שזה שיש במשחק מוד שנקרא Kurosawa די מסגיר שמדובר בין היתר במכתב אהבה לסרטי סמוראים יפנים..

בכל מקרה, 88 ל GOT

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 יולי 2020, 14:24

קשה לי להאמין שנדב או כל אחד אחר היה מרגיש טוב אם היה רואה את RDR 2 מקבל ציון 60-75 כלומר הוא כאן אז הוא יכול להגיד כמובן.
אבל לא נראה לי.

בתור מישהו שבכלל לא נהנה מrdr2 ולא מתכוון להתקרב אליו שוב עד שכל מיני מודרים על הPC יחתכו את כל השומן שלו ויוציאו משהו שחיק.. הייתי מרגיש מוזר עם עצמי לראות את RDR2 באזור ה6 7.

בעיקרון אני לא מת על AC אבל עבר כל כך הרבה זמן מאז ששיחקתי באחד ואני מרגיש שGOT לוקח את הפס4 לקצה בגרפיקה שזה פשוט יותר מסקרן אותי מTlou2 שאני יודע למה לצפות ממנו.

לא שאני חושב באיזשהו מצב שהמשחק הזה הולך להתקרב במשהו ליצירות הגדולות האחרות של סופי הדורות כמו רזידינט איוול 4,וגרנט סטורי א TLOU1 0או אפילו GOW2 ברור לי שהוא לא ידגדג אותם בכלום.

אבל הוא כן מרגיש לי משחק שחשוב לחוות אותו מתי שהוא יוצא יש משהו מספק מאוד בלראות משחק שלוקח חומרה כל כך עתיקה כל כך רחוק.

בנוגע לעלילה.. צודק אנחנו לא יודעים ובגלל זה אני הולך לנסות קצת לחקור את העולם הזה אולי יהיו בו סיידקווסטים עם סיפורים מתגמלים אבל אני בספק.
נערך לאחרונה על ידי glass man ב 13 יולי 2020, 14:36, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יולי 2020, 14:35

ההערה העוקצנית של קליימן שלחה אותי לבדוק מה הולך עם הנקודות, והבנתי שלא עדכנתי תוצאות מאז *גאלפ* אוקטובר 2019. אז האה(!) עליך קליימן, עדכנתי את ככככלל ההתערבויות בהודעה הראשונה.

יש לי רק בעיה אחת, ההתערבות על המסיבה של סוני ביוני. ברמת העיקרון קבענו שכל אחד יקבל את כמות הניחושים הנכונים מינוס כמות הניחושים הלא נכונים, אבל יצא לחלקנו ניקוד די הזוי (לי למשל יש 16 נק') ואני לא חושב שזה הגיוני שזה יהיה שווה ערך ללנחש נניח 16 ציונים נכונים. מה שעשיתי זה לחלק את הציון של כולם ב-3 ואז עגלתי, כלומר זה:
קאו - 16
בלינג - 12
סטיק - 11
פייג' - 11
מתן - 10
קליימן - 6
לאסקין - 2

הפך לזה:
קאו - 5
בלינג - 4
סטיק - 4
פייג' - 4
מתן - 3
קליימן - 2
לאסקין - 1

אני יודע שזה לא מה שקבענו מראש, אבל לא נראה לי סביר שאדם אחד יקבל 16 נק' על בסיס ההתערבות הבודדת הזאת. אם כולם זורמים עם זה, אני איישם את הניקוד הזה לניקוד הסופי.
We're just normal men. We're just innocent men

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 13 יולי 2020, 14:46

למה שהמנצח לא יקבל נקודה כמו כל התערבות אחרת? אם הייתי יודע שמחלקים נקודות כמו סוכריות לא הייתי שוכח להמר:)

מעבר לזה אני רק אציין ששכחת את ההימור שלי על Ori And The Will of The Wisps, שהוא גם ההימור המנצח (ביחד עם קליימן ו BIA).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יולי 2020, 15:08

idan כתב:למה שהמנצח לא יקבל נקודה כמו כל התערבות אחרת? אם הייתי יודע שמחלקים נקודות כמו סוכריות לא הייתי שוכח להמר:)

מעבר לזה אני רק אציין ששכחת את ההימור שלי על Ori And The Will of The Wisps, שהוא גם ההימור המנצח (ביחד עם קליימן ו BIA).

צודק, לגמרי פספסתי אותך. הוספתי אותך לרשימה וקבלת נקודה. אז מעכשיו נעשה שינוי קל באיך שעושים התערבויות בכדי שמקרים שכאלה לא יקרו יותר. בגלל שאני צריך לרוץ על הת'רד ולאסוף התערבויות שלפעמים נפרשות על יותר מעמוד אחד, אני כנראה מפספס פה ושם. אז מעכשיו, מי שפותח את ההתערבות ירכז בהודעה שמכריזה על ההתערבות את המספרים של כולם ושבהודעה גם יהיו כתובים החוקים (כלומר האם זה ב-MC או OC למשל).

בנוגע לאירוע של סוני, בהתחלה לאסקין בנה התערבות שהייתה מביאה לאנשים כמות הזויות של נקודות, ניסיתי לעדן את זה אבל לא חזינו כמה נקודות יחולקו בהתערבות הזאת ואין ספק שמדובר במספר גדול מדי. עדין לא הכנסתי את הניקוד הזה לטבלה הסופית, אנחנו צריכים להחליט מה לעשות איתה. מצד אחד זאת הייתה אמורה להיות התערבות של כמה נקודות, מצד שני לא הגיוני שאדם אחד יקבל 16 נק' ככה במכה כשמוביל הטבלה כרגע עם 8. אז חשבתי על לחלק את הניקוד ב-3, אפשר אפילו לעשות את זה אגרסיבי יותר, נניח חלוקה ב-4 או 5 או אפילו ללכת על מערכת שבה רק המנצח מקבל נקודה אחת וזהו. נשאיר את זה פה להצבעה, כי התצואה תשפיע על הרבה אנשים פה. זה גם לקח להתערבויות דומות בעתיד :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יולי 2020, 16:03

כן, אני מאשים את הקורונה בהיסחפות הזו...
אני זורם על התיקון, ואפילו הייתי מגביל אותו לשלושת המקומות הראשונים בלבד, שיקבלו 3, 2, ונקודה אחת (במקרה הזה - 2 אנשים יקבלו נקודה אחת כל אחד כי יש 2 בתיקו, במקום השלישי)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 13 יולי 2020, 17:53

לפעמים הערה עוקצנית אחת היא בדיוק מה שצריך ;).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 יולי 2020, 18:17

Klayman כתב:
bling כתב:
Laskin כתב:אה, אם זה מטהקריטיק - אני מתקן ל-82

איזה הגזמה מ 87 ל 82 רק בגלל שזה מטהקריטיק? בחיים לא ראיתי כזה פער בין האתרים. כמעט תמיד הממוצעים דומים ברמה של נקודה הפרש :)

עריכה: תתעלם לאסקין, לפעמים כדאי לעשות ריפרש.

קליימן - לא ספורטיבי, אם אתה רוצה תשנו לאופן קריטיק. זה באמת לא כזה משנה פשוט נוח יותר להכנס למטה כי יש ביקורות גם לסרטים וסדרות על הדרך.

בלינג אחי, זה באמת שטויות, אין צורך לשנות, משאיר את ההימור יאללה יא בכיינים :). תהרוג אותי מה יש לך להיכנס למטה כ"כ הרבה, אבל יאללה בכיף :). גם ככה, אגב, כל הנקודות כאן לא רלוונטיות מאז אוקטובר :)

נתתי כבר את הנימוק למה מטה הרבה פחות רלוונטי, לטעמי. כמות הביקורות שלהם ברצפה לעומת open, האלגוריתם מאחורי הקלעים תמיד מטריד אותי (לא בהיבטי ההימורים) ובכללי, כל המשקל שנותנים לו, לטעמי לא מוצדק.

בקטנה :)

אני מעדיף להכנס לשם בגלל נוחות, יש גם ממוצעי סרטים וסדרות והגרפיקה נחמדה לי לעין, זה לא שאני נכנס אליו כזה הרבה פשוט כשאני נכנס לאתרי ממוצעים אני מעדיף שם. בסוף עם כל המספר ביקורות והנוסחאות הסודיות הממוצעים יוצאים זהים מינוס פלוס ולכן אין לי כזאת בעיה שזה יהיה האתר המתחרה.

בנוגע לנקודות על המסיבה של סוני, אני תומך במה שלאסקין אמר, 3 נקודות מקום ראשון, 2 נקודות שני ונקודה לשלישי. זה בכלל רעיון טוב לכל הימור גדול שכולל מספר ניחושים כמו המסיבה של סוני.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 יולי 2020, 18:18

idan כתב:נראה לי שזה שיש במשחק מוד שנקרא Kurosawa די מסגיר שמדובר בין היתר במכתב אהבה לסרטי סמוראים יפנים..

בכל מקרה, 88 ל GOT

אני לא מבין את הנקודה שלך.

אני יכול עכשיו לכתוב ספר שייחקה נאמר ספר תנך שנכתב במאה ה8 לפני הספירה. אני יכול להקפיד להשתמש רק בעברית מאותה התקופה ולשים את הספר במקומות מאותה התקופה.

זה עדיין לא אומר שיש בי משהו מאותם כותבים שחיו לפני אלפי שנים או שהספר אותנטי או שאתה יכול ללמוד משהו אותנטי על התקופה.

לא ממש מעניין אותי מה המפתחים מנסים לעשות. בסופו של דבר הם לא יפנים הם לא עשו סרטי סמוראים על יפנים ומה שהם לא יעשו יושפע מהצורה המערבית שהם תופסים את יפן.. צוות יפני כמו צוות echo או from software או כל צוות של סקוור היה מביא משהו אותנטי בהרבה על זה אני מדבר.
נ.ב התכוונתי לטים אקו בשעתם כמובן.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 יולי 2020, 18:23

גלאס זה עדיין לא סותר את זה שהמשחק הוא מכתב אהבה לסרטים הסמוראים, המפתחים הדגישו את זה כמה פעמים גם אם התוצאה לא תהיה אותנטית כמו צוות יפני שעושה את זה וגם אם זה סרטים סמוראים כפי שנתפסים בעיניים מערביות וקלישאתיות, זה עדיין מכתב אהבה לאותה תרבות.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 יולי 2020, 18:45

בתכלס כן אם אנחנו דוחקים את זה לפינה צרה אז זה homage בכל מקרה לדעתי אין להם את היכולת לספר סיפור טוב על הרקע היפני הזה אבל אני בא בשביל הגרפיקה אז לא איכפת לי :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 14 יולי 2020, 11:03

86 כאן לGoT. מאוד סקרן לראות כמה מהודק הקווסט הראשי שלו,אבל מרגיש לי שהנוסחה הלעוסה של עולם פתוח הולכת לשחק מאוד לרעתו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יולי 2020, 11:59

עלתה הבוקר איזו ביקורת מאתר ישראלי והיא התפרסמה מאוד כי שברה את האמברגו... היא כבר ירדה אבל נתנו לו שם 9.5, הם ציינו לרעה ממה שאני קראתי - שהדמויות של המונגולים מאוד שטחיות לעומת היפניות, זהו בערך.
אבל אני לא הייתי סומך על אתרים ששוברים אמברגו בשביל קליקים... היום ב-17:00 הביקורות יפורסמו כמו שצריך.
ראיתי בטוויטר כמה קטעי גיימפליי שנראים ממש, ממש טוב, כנראה שחקן קצת מיומן שיחק בהם כי הקטעים שפרסם אתמול נדב היו נראים באמת סתם באטן מאשינג, יכול להיות שהמשחק הזה הוא מהמשחקים האלה שזה יכול להראות ריאליסטי ומגניב, או מצועצע ומטופש, בהתאם לסגנון ורמת המשחק שלך, ודרגת הקושי שבחרת.
בקיצור בינתיים אני די אופטימי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 יולי 2020, 12:19

וואי הקטע עם הכתבה הישראלית היה אגדי זה עשה לי את הבוקר חחח.

יש גם איזה צרפתי שאמר שהמשחק כישלון טוטאלי מלא באגים משימות מעפנות סיפור מביך ..שחוטא בעיוות היסטורי אבל הוא קטל הרבה משחקים טובים אחרים אז אין לדעת.

אני שומר על התחזית שלי ועל זה שמשחק כזה לא יכול לקבל ממוצע 7 אם אנחנו רוצים שיהיה לנו עיתונאות מכובדת בענף הזה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יולי 2020, 13:24

לא הבנתי עדיין, במה המשחק הזה כל כך שונה מDAYS GONE? שהוא יותר אסתטי?
הרי גם DAYS GONE ממש מושקע ומפורט ועולם פתוח ומערכת אופנועים וכו'... אז נכון שאומרים שהוא UNDERRATED אבל זה עדיין משחק שעבדו עליו שנים לא מעטות, צוות לא קטן, והממוצע שלו הוא 71. ממוצע, לא ציון אחד, משמע יש הרבה ציונים הרבה יותר נמוכים ממנו.

אתה סתם קבעת שרירותית שמגיע לו יותר על סמך טריילרים :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יולי 2020, 13:57

בלינג, התחלת את ההתערבות GoT אז אתה צריך לרכז את הניחושים של כולם ולהגיד אם זה MC או OC. החוקה החדשה! :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 יולי 2020, 14:07

עובדה לאסקין שלא נתת בשרשור למשחק תחזית של 71... זה מראה לי שגם אתה בעצמך לא מאמין שהוא כמו days gone. :)

בשבילי משחק של 70 זה משחק סולידי שלא עושה שום דבר מיוחד.

ושוב המשחק הזה הגרפיקה שלו ביחס לחומרה העתיקה שלו שהיתה כבר סוס מת ב2017 זה פלא טכנולוגי.

אי אפשר לתת לדבר כזה ממוצע 7 זה מרגיש לא אתי. איך שהם הצליחו להעלות את הרמה שלהם מהעולם הקטנצי של איינפיימוס למשהו בסקאלה הזו של AC שנראה ככה זה פסיכי.

אז כן הסיפור כנראה לא יהיה להיט וגם לא המשימות אבל זה לחלוטין נראה מהמשחקים האלה שרק איך שהם נראים רק הרצון לחקור כל פינה בגלל הגרפיקה עושה את זה.

אם אתה שואל אותי הייתי רוצה לראות במשחק הבא שלהם מנסים לעשות משהו כמו יאקוזה נראה לי מתאים להם אבל לחלוטין מגיע להם 83 לפחות.

בהרגשה שלי אם נותנים להם מעל זה כבר מוגזם כי כל שאר המשחק נראה ממוצע אבל זו עליית מדרגה מבחינת הרמה שלהם ובעזרת השם במשחק הבא שלהם אולי נראה משהו ליגה.

אם להוריזון שהוא משחק ממוצע מינוס שיש בו את כל החסרונות שתיארת הגיע 89 אז למשחק הזה מגיע לפחות 83 אם ניקח בחשבון שהיום לא יסלחו לGOT על דברים שסלחו להוריזון ולכן הוא יירד ל80 נמוך במקום גבוה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יולי 2020, 14:20

כן, אני לא שיחקתי בו, ואני שופט לפי טריילרים כמוך...
ההבדל הוא שאני *לא שולל* שהטריילרים מציגים לי תמונה מאוד ורודה, והאמת היא שהגיימפליי יכול מאוד להיות מעפן, יכולים להיות מלא באגים, וכל היופי והעיצוב שבעולם לא יכולים להציל משחק שבור ו/או לא מהנה.
"לא אתי" יהיה לתת למשחק שבור ו/או לא מהנה ציון מעל 70. זה לא קשור לרמה שלהם, כמה עלו מאז המשחק הקודם וכו'... כל משחק שופטים לפי מה שהוא ולא צריך להתייחס למשחקים קודמים של אותה חברה. אפילו בתחילת הדור היה לנו משחק מרהיב גרפית בשם RYSE של קרייטק שלקח המון זמן עד שעקפו אותו בגרפיקה, אבל הגיימפליי היה פשוט גרוע. אז נתנו לו ציונים די בהתאם. אז בסוף הדור? לסלוח או להבליג על גיימפליי פושר בזכות גרפיקה יוצאת דופן? זה יהיה עיתונות בלתי מכובדת.

לגבי הורייזון - בעיניי זה הממוצע שהגיע לו. אני אישית מאוד מאוד נהנתי מהגיימפליי ועד היום הוא מחזיק מעולה לדעתי. החסרון שלו היה עלילה ככה ככה, ומשימות צד משעממות, כמו גם קרבות לא מהנים מול בני אדם, אבל הוא עדיין היה ונשאר משחק מאוד מקורי ומהנה, עבורי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 יולי 2020, 14:42

בחייאת לאסקין. RYSE? הדמו הטכנולוגי הזה אתה משווה אותו למשחק שברור מכל מה שראינו שהוא אינטרקטיבי פי מאה בערך?

אני לא אומר שהמשחק הזה הוא Ocarina Of Time או משהו אבל כן בפירוש מגיע להם יותר.

עיתונאות מכובדת זה שאתה לא משפיל מאמץ טכני כביר שנעשה פה אם זה היה מקרה כמו האורדר שברור היה מהגיימפלי הראשון שהוא סימולטור הליכה עם כמה קרבות פה ושם וים של QTE אז הייתי מסכים איתך.

אבל יש פה בבירור משחק AC סולידי ביותר שהוא פלא טכנולוגי מהמעלה הראשונה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יולי 2020, 14:48

ושוב, אם AC זו הדוגמא - להרבה מאוד משחקי AC הייתי מביא ציון 70, מקסימום.
ובאמת - סינדיקייט קיבל 75, יוניטי קיבל 70... מה ההבדל? משחקים מאוד מושקעים ומאוד מאוד ממוצעים, במקרה הטוב.
אז מה, אם סינדיקייט היה פי 2 יותר מרשים גרפית - היה מגיע לו ציון אחר? זה משחק, ועם כמה שאני מעריך גרפיקה יפה - זה לא אמור לשנות לטובה יותר מדי, אם המשחק עצמו הוא לא מהנה, או שבור.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 48 אורחים