נושא ההתערבויות הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: נושא ההתערבויות הרשמי

הודעהעל ידי glass man » 14 יולי 2020, 15:12

משחקי הAC שהזכרת כולם היו נטולי השראה חוץ מיוניטי שהוא משחק פס5 שאיכשהו יצא בדור הזה אלוהים יודע למה.

GOT מביא פה את החלום של כל מי ששיחק בערך AC. אני פרשתי מהסדרה כבר לפני שנים בAC4 ומלא כמוני אמרו שיתנו צאנס אם יהיה משחק שמתרחש ביפן. סאקר פאנץ הביאו את החלום הזה. מגיע להם 8. גם אם הביצוע יהיה ככה ככה.

זה ברור ששום משחק AC שהזכרת לא קיבל זמן בתנור כמו GOT.

חוץ מזה. נרצה או לא. מאז Sands of time יוביסופט הפכה לחברה מאוד משפיעה על הטרנדים אפשר להרגיש את ההשפעה שלהם על המשחקים של סוני על זלדה על דרגון קווסט על המשחקים של בטסדה. על כל מה שזז.

טבעי שיחמירו איתם כהוגן אחרי שבדור הפס2 והפס3 הם היו מהמשפיעות ביותר בדור הזה הם לא חידשו בכלל והוציאו משחקים מעפנים אז החמירו איתם בהתאם.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 יולי 2020, 15:53

התערבות GOT, לפי MC הפעם (פעם הבאה OC קליימן), שבוע של הצטברות של ביקורות. אם מאיזשהי סיבה ביקורות לא מצטברות בקצב מספק גם אחרי שבוע אז במינימום שיהיו 80 ביקורות:

בלינג- 81
סטיק- 88
קליימן- 86
קיאו- 85
גלאס- 83
בוזמן- 84
עומר- 94 (!)
BIA -83
לאסקין- 82
עידן- 88
פייג׳- 86

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יולי 2020, 15:56

glass man כתב:מגיע להם 8. גם אם הביצוע יהיה ככה ככה.

זה בדיוק מה שיהיה ממש ממש גרוע ובלתי ראוי לשם ״עיתונות״ אם זה יקרה. אם המשחק ככה-ככה - כדאי מאוד שהציון יהיה מייצג למשחק שהוא ככה-ככה, אחרת יש פה הטעייה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יולי 2020, 16:03

bling כתב:התערבות GOT, לפי MC הפעם (פעם הבאה OC קליימן), שבוע של הצטברות של ביקורות. אם מאיזשהי סיבה ביקורות לא מצטברות בקצב מספק גם אחרי שבוע אז במינימום שיהיו 80 ביקורות:

בלינג- 81
סטיק- 88
קליימן- 86
קיאו- 85
גלאס- 83
בוזמן- 84
עומר- 94 (!)
BIA -83
לאסקין- 82
עידן- 88
פייג׳- 86

עבודה מעולה בלינג, קדימה עומר!
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 יולי 2020, 16:08

Laskin כתב:

זה בדיוק מה שיהיה ממש ממש גרוע ובלתי ראוי לשם ״עיתונות״ אם זה יקרה. אם המשחק ככה-ככה - כדאי מאוד שהציון יהיה מייצג למשחק שהוא ככה-ככה, אחרת יש פה הטעייה.

לאסקין באמת שאני לא למה אתה כל כך קשוח עם הצוות הזה בזמן שיוביסופט מוציאה time sink כמו אודיסי שהוא האמא של הככה ככה האמא של הפושר יושב על ציון 83 אז למה שהמשחק הזה לא יגיע לפחות לזה.

מה בדיוק טוב בהוריזון חוץ מהגרפיקה המטורפת שלו בשעתו? מגוון אויבים דל ביותר דמויות NPC שנראות כאילו יש להן פיגור שכלי וסיפור שאני אפילו לא זוכר.

הוא נטו קיבל 89 בגלל הגרפיקה שלו ובגלל שבהשוואה למשחקים האחרים שלהם הוא היה קפיצה קוונטית.

אני מבין מה אתה אומר על זה שכל משחק צריך להישפט נטו בזכות הערך שלו.. אבל לדעתי זה לא יכול לקרות בעולם האמיתי.

בלתי נמנע לקחת בחשבון מי הצוות שפיתח משחק X מה ההיסטוריה שלהם ולצפות מהם בהתאם לעברם.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 יולי 2020, 16:12

תודה קיאו :)

אגב קובי רוזנטל המבקר הישראלי ששבר את האמברגו גרף את הקופה וזוכה להיות בספוטלייט עכשיו ב ERA, תרגמו את פסקת הסיום שלו והביקורת שלו מופיעה בת׳רד הביקורות, בודדה בפסגה עד שיוסיפו את שאר הביקורות וכולם ישכחו מקיומה אבל לבינתיים קובי שלנו זוכה ל 15 דקות תהילה עולמיות.

אין ספק שהיא מביאה הרבה הייפ שם אבל ברור לי גם שיצא שמעריץ ישראלי נתן פה ציון ושהמשחק לא באמת הולך להביא ממוצע של 95, אבל מי יודע, אולי עומר עלה פה על משהו :!:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יולי 2020, 16:28

glass man כתב:
Laskin כתב:

לאסקין באמת שאני לא למה אתה כל כך קשוח עם הצוות הזה בזמן שיוביסופט מוציאה time sink כמו אודיסי שהוא האמא של הככה ככה האמא של הפושר יושב על ציון 83 אז למה שהמשחק הזה לא יגיע לפחות לזה.

מה בדיוק טוב בהוריזון חוץ מהגרפיקה המטורפת שלו בשעתו? מגוון אויבים דל ביותר דמויות NPC שנראות כאילו יש להן פיגור שכלי וסיפור שאני אפילו לא זוכר.

הוא נטו קיבל 89 בגלל הגרפיקה שלו ובגלל שבהשוואה למשחקים האחרים שלהם הוא היה קפיצה קוונטית.

אני מבין מה אתה אומר על זה שכל משחק צריך להישפט נטו בזכות הערך שלו.. אבל לדעתי זה לא יכול לקרות בעולם האמיתי.

בלתי נמנע לקחת בחשבון מי הצוות שפיתח משחק X מה ההיסטוריה שלהם ולצפות מהם בהתאם לעברם.

עם איזה צוות אני קשוח? אתה כנראה לא מבין אותי... אני מאוד בעד טסושימה וזה אחד המשחקים שאני הכי מצפה להם. אבל להפך ממך - אני חושב שאם הוא יהיה ככה-ככה אז הציון צריך להיות כזה גם כן.

לגבי הורייזון - לדעתי עד היום אין שום משחק בדור הזה עם עולם מקורי יותר או נשקים מקוריים יותר (בעיקר החבלים שמצמידים את האויבים לאדמה) או אוייבים מעוצבים טוב יותר ועם גישות שונות להרוג אותם. זה משחק אנדרייטד בכל הקשור לקרבות שלו. זה לא משחק של 95, אבל גם לא מתחת ל-85 אצלי בספר.
וזה לא בלתי אפשרי לצפות לשפוט משחק על פי מה שהוא ולא על פי מה שהוא ביחס למשחקים אחרים של אותה חברה... אולי כן ביחס למשחקים אחרים באותו ז׳אנר.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 יולי 2020, 16:39

כך או אחרת אתה מקטין או לוקח כמובן מאליו את ההישג הטכנולוגי של המשחק הזה ביחד עם זה שהוא AC סבבה (משהו שיובי לא הצליחה לעשות מאז AC2)

אולי אתה בא בגישה של "זו חברת משחקים שהם ישברו את הראש אני גיימר ושופט נטו על גיימפלי"

אני לא יכול לדלג על ההישג הטכני ולשכוח מאיזה צוות הוא בא ואני כאמור מאמין שגם ככה עיתונות צריכה להיות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יולי 2020, 16:45

ההישג הזה יכול רק לעזור למשחק טוב, בתור ערך מוסף, הוא לא יכול או יותר נכון לא אמור להפוך משחק של 6 למשחק של 8.
יוניטי היה מתקדם מאוד גרפית לזמנו וזה לא עזר לו, וטוב שכך.
אחת הסיבות העיקריות שאני כל כך מצפה לGOT היא הגרפיקה שלו, הסטינג והכיוון האמנותי, אבל אני אומר את זה כגיימר שאוהב את יפן והאסתטיקה שלה, ולא כמבקר משחקים. הטענה שלך שאם יתנו למשחק פחות מ*הכנס מספר שלדעתך מגיע לו למרות שלא שיחקת בו* בגלל הגרפיקה - היא בדיוק ההפך מאתיקה של מבקר משחקים.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 יולי 2020, 17:11

ביקורות פושרות עד כה שאפשר לתמצת בגראפיקה מטמטמת אבל משחק בינוני מתחת לכל זה, מערכת הקרב עוד בסדר אבל הקווסטים כמו שחשדנו הם די גנריים, הקטעי מעבר באופן מפתיע נראים לא טוב ביחס לאיך שהמשחק נראה בזמן גיימפליי.

לאסקין הדמויות בדיבוב יפני לא תואמות את תנועות הפה, סורי. תאלץ לשחק באנגלית.

בקיצור 8 נמוך נראה כרגע הכיוון, כמו שרובנו הימרנו אחרי החשיפת גיימפליי. משחק קלאסי לסייל למי שלא מעריץ את ה theme כמו לאסקין וגלאס.

זה די משעשע אגב בהקשר לדיון פה בין גלאס ללאסקין, זה נראה שחלק מהביקורות הלכו עם הכיוון של ״כן זה לא משחק ששובר מסגרות יותר מדי וזה די עולם פתוח טיפוסי אבל וואו תראו איזו גראפיקה מטורפת וסמוראים זה דבר מגניב!״ , זאת אומרת שהגראפיקה המדהימה והעולם לבד הספיקו בשבילם בעוד שאחרים היו בגישה של ״עוד משחק עולם פתוח גנרי, גם אם הוא יפה״.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יולי 2020, 17:22

כן, הרושם הכללי נראה כך, לפי הביקורות...
אבל - למשל IGN שיבחו ממש ממש חזק את מערכת הקרב ואופן ההתקדמות של הדמות. אז זו לפחות נקודה שאני ממש דאגתי לגביה. ולפי הרושם שלהם - יש פה בהחלט מה לחפש מלבד גרפיקה יפה.
נראה לי שכן ארכוש אותו מוקדם אבל אחכה עד שאקרא עוד קצת ביקורות כדי להיות בטוח אם אני עושה את זה עכשיו או בעוד כמה חודשים אם יהיה מבצע טוב.

קצת באסה שזה לא יהיה המשחק שיעיף את סאקר פאנץ׳ קדימה למגרש של הגדולים, אבל אולי המשחק הבא שלהם יצליח לעשות זאת, עכשיו כשיש להם בסיס טוב למשחק המשך, שאני מנחש שיגיע כי אין מצב שהוא לא ימכור ממש טוב.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 יולי 2020, 17:33

דבר אחד בטוח. אני רואה את המשחק הזה ואני באותו פה פעור שהייתי כשראיתי בפעם הראשונה את הגרפיקה של wind waker.

אותו דבר שראיתי את כרונו טריגר וגרנט סטורי או רזידנט איוול 4.
הרגשה של איך זה רץ בכלל על המכשיר.

מה שבטוח אני הולך לשים מחבת על הפס4 שלי בזמן משחק כי אני בטוח שיהיה אפשר להכין עליו שקשוקה הפעם עם החום מהמשחק הזה.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 14 יולי 2020, 17:53

ממוצע ציונים של 85 זה לא ביקורות פושרות, זה על הצד החיובי.

בכל מקרה, לפי הביקורות שראיתי של ign ו eza המערכת קרב דווקא ממש סבבה ומפתיעה לטובה, זה הפן של ההתגנבות שהוא די חלש ובסיסי/קל מידי בגלל ה AI הצולע של האויבים ושם התרכזה בערך כל הביקורת השלילית. מעניין, אם הייתי צריך להמר הייתי חושב שזה יהיה דווקא הפוך.. אבל אם חייבים לבחור אני שמח שזה יצא ככה. אני פשוט ישחק סמוראי, פחות נינג'ה, שזה גם ככה מה שעניין אותי הרבה יותר מלכתחילה.

שמעתי מספיק דברים חיוביים בשביל לרצות לקנות אותו בשיגור, הדבר היחיד שגורם לי להתלבט כרגע זה שאני כמעט בטוח שתהיה לו גירסת פס5 אם שיפורים שהם מעבר לרזולוצייה וכאלה, בערך כמו שהוא נראה בחשיפת גיימפלי הראשונה שלו. ובניגוד ל tlou2 אני לא חושש מספויילרים וזה לא מסוג המשחקים שאני ישחק בהם יותר מפעם אחת, אז שם ההתלבטות כרגע, לשחק בו על הפס4 או הפס5 (שזה יכול להיות עוד לא מעט זמן עד שתצא לו גרסה שחורה ופחות מכוערת).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יולי 2020, 18:04

אני לא אקנה פס5 בשיגור אז פחות אכפת לי מהקטע הזה, כן אכפת לי מזה שאין לי טלוויזיה מספיק טובה, אבל לא מספיק כדי לדחות משחק שהוא לא יצירת מופת כל כך הרבה זמן. הכי פאקטור הוא האם יהיה לי זמן לשחק וכמה משחקים יהיו לי לשחק, והאמת שאין לי ממש...

אני גם שמח שהנקודות החזקות הן לא בהתגנבות אלא בקרבות, אני לא שחקן של התגנבות :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 יולי 2020, 18:42

עידן תשחק על הפס4. זה משחק פס4. אל תדאג הפס5 כבר יעיף לך את המוח עם המשחקים המיוחדים שלו לא כדאי לשמור לו משחקים בכוח ותחסוך קצת כסף.

נ.ב גם אני שמח שהחלק החזק של המשחק זה לא בהתגנבות. התגנבות בעולם פתוח זה מעפן.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 יולי 2020, 19:06

גם אני לא מבין את הקטע בלשמור משחקים לפס5, אנחנו לא בדור הפס3 עם משחקי סוף דור מקרטעים ויחסית כעורים למה שהם יכולים להיות. עכשיו זה הזמן הכי טוב לחוות את המפלצות הגרפיות האלה כמו TLOU2 ו GoT וחלק מהכיף זה להתפגר מאיך חומרה כזו חלשה מריצה משהו שנראה ככה.

וכן מסכים שהיה חשוב בהרבה שמערכת הקרב תהיה טובה ולא ההתגנבות, בכל מקרה לא היה הרבה סיכוי שהם יקלעו עם התגנבות מלאה בעולם פתוח שתהיה באמת טובה, זה כמעט בלתי אפשרי, מקסימום ישלבו כמה אלמנטים בקטנה. זה לא MGS פה וברור שהאפיל הטבעי לסגנון הזה זה לשפד שם את כולם אז יופי שיצאה מערכת קרב מהנה בסכ"ה.

עדיין בסופו של דבר זה אכן עוד עולם פתוח סטייל יובי רק אפילו יפה יותר וכנראה עם מערכת קרב נחמדה יותר (מצד שני עם סקופ ועושר של תוכן קטנים יותר). 8 פלוס זה ציון הולם ולפי ההימורים רובנו הימרנו נכון, בין אם הממוצע יעלה בנקודה או ירד זה לא באמת משנה מהבחינה הזו מעבר לתחרות הספורטיבית.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 יולי 2020, 19:31

אני די בטוח שאני וBIA הפסדנו לבוזמן בגלל הביקורת 9.5 המוגזמת של קובי רוזנטל אבל ניצחון זה ניצחון.
וכן,גם בACהישנים אתה בא עם כוונה טובה להתגנב ובסוף משפד את כולם כי זה מה שכייף.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יולי 2020, 19:35

אני לא חושב שצריך לשמור משחק לפס5 אלה אם הוא מקרטע או הרזולוציה שלו נופלת חזק. אי אפשר לצפות איזה משחק יקבל פאטצ׳ וגם אלה שכן, לכו תדעו מתי. עד היום יש משחקי פס4 מסוני שלא קבלו פאטצ׳ פרו.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 14 יולי 2020, 19:35

נכון!

מתי מעדכנים נקודות? :)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 14 יולי 2020, 19:37

לפי oc נדב היה מנצח :).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 14 יולי 2020, 19:45

האמת שאתם צודקים.. אני סתם מקשקש, בסוף אני יקנה אותו על הפס4 אם לא עכשיו אז בקרוב, מתי שיהיה זמן לשחק, כי תכלס אין דברים מעניינים במיוחד בחודשים הקרובים, זה או GOT או death stranding :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יולי 2020, 20:13

לדעתי ראוי לחכות לפחות שבוע, אחרי שיהיו ביקורות של מבקרים שלא נשלח להם עותק מסוני, ויש הרבה כאלה, וזה יכול לשנות את הממוצע... בשלב הזה TLOU2 למשל עמד על בערך 3 נקודות יותר מאיפה שהוא היום.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 14 יולי 2020, 20:17

אני בעד שזה יהיה תמיד שבוע אחרי יציאת המשחק (לא הביקורות).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יולי 2020, 20:23

לפעמים גם זה לא מספיק אבל... נגיד במשחקים של 100 שעות, או כאלה שצריך באמת לשחק בהם שוב ושוב או mmo או מולטי... שבועיים נשמע יותר בטוח, אבל בכל מקרה אם מישהו מקבל נקודה ואז הממוצע משתנה - אפשר לקחת לו אותה גם אחרי חודשיים :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 14 יולי 2020, 21:43

אני בעד שתמיד אקבל את הנקודות....

יאללה שלמו :)
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 45 אורחים