בחירת טלווזיה חדשה

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

idan
Veteran

Re: בחירת טלווזיה חדשה

הודעהעל ידי idan » 22 אוקטובר 2020, 17:41

זכור לי שכבר התווכחנו על זה..
שוב, אתה לא צריך hdmi 2.1 בשביל eARC. זה אמנם מפורסם כפיצ'ר של hdmi 2.1 בגלל שהוא הופך את זה לסטנדרט, אבל ניתן להפעיל אותו גם במכשירים תומכים שאין להם חיבור hdmi 2.1 כמו למשל, ובכן, הסאונד-בר החדש שלך... אמנם לא מצאתי מידע ברור על איזה חיבור hdmi יש לו, אבל אני מניח שאם זה היה hdmi 2.1 הם היו דואגים לפרסם את זה וסביר להניח שהוא גם היה מאפשר לך לעשות passthrough של 4k/120, אבל הוא לא.. המקסימום שלו זה 4k/60, כלומר לא hdmi 2.1.

ובכל מקרה, זה לא קשור למקור של האודיו, שבניגוד לסאונד-בר והטלוויזיה שלך, הוא לא חלק מהמשוואה של eARC. אבל לשיטתך הפס5 "תומך" ב eARC בדיוק כמו הפס4, xbox one, switch או אפילו הפס3 לצורך העניין. הדבר היחיד שאמור לעניין אותך בהקשר הזה הוא אם המקור שלך יכול להוציא lossless audio והפס4, כמו שאר המכשירים האלה, בהחלט יכול.

והצעתי את מה שהצעתי בשביל שתוכל לזהות את הבעיה ולנסות לפתור אותה לפני שתקבל את הפס5, לא בשביל שתשחק דרך הסאונדבר.. אבל זה קשה לעזור לך שאתה אפילו לא אומר לי איזה הגדרות שמת בפלייסטיישן4 שנתנו לך דיליי, LPCM ?bitstream?לא ברור. יכול להיות שאם תחבר את הפס5 הכל יעבוד כי פיקששת משהו בהגדרות של הפס4 או בטלוויזיה (הגדרת passthrough ?) ויכול להיות שזה בכלל לא קשור ל eARC, שאני לא יודע אם בכלל הפעלת, כי כמו שאמרת בלי ה game mode בטלוויזיה זה עובד סבבה (לפחות מבחינת sync שזה די אלמנטרי אם אתה מקבל סטיראו, זה לא בעיה, השאלה אם יש לך סראונד?). אבל בסדר נו, תשבור את הראש אתה, אני התעייפתי.. שיהיה בהצלחה :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 אוקטובר 2020, 01:10

כשאני עושה pass through זה מבטל לי את הסראונד ואני שומע pcm רגיל, לפי הסאונד בר (והאזניים שלי). אז זה לא הפתרון. וניסיתי לשנות בין bistream לאופציה השנייה וזה לא תיקן את הדיליי בפס4... אני יודע שאני קצת מייאש כי אני לא מבין בזה וסומך על דברים שאני קורא באינטרנט אז סורי :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 אוקטובר 2020, 19:26

אוקיי, הבעייה תוקנה, מסתבר שאחרי שמשנים לpass through זה שינה משהו בהגדרות של הפס4 והייתי צריך לבחור ידנית שיעשה דולבי, או משהו כזה. עכשיו אין דיליי מורגש...
אבל במחשב כן יש לפעמים רעשים של ״פיצפוצים״ סטטיים וצפצופים פתאומיים כאלה. רק כשלא שומעים כלום. אני די בטוח שזו בעייה במחשב שלי, אבל כבר אין לי כח לברר את זה לעומק היום.

בינתיים הספקתי היום לעשות לעצמי יום משחקים ושיחקתי בעיקר בHades (המעולה), אבל גם הספקתי לחרוש על רוב הספרייה של הפס4 שלי לכמה דקות ולהתרשם מהשיפורים, ולנסות את דום ב-120 פריימים, שמסתבר שהמחשב שלי כן יכול לסחוב על הגדרות נמוכות ב-1080p :) זה היה ממש מגניב, אבל אני מקווה לצפות בזה בהגדרות הכי גבוהות ב-4k ממש עוד חודשיים ככה :)

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 23 אוקטובר 2020, 23:58

טוב נראה לי שסוף סוף הצלחתי להבין מה עשית - Bitstream בטלוויזיה, bitstream (dolby digital) בקונסולה, נכון? אם הכל עובד ואתה מקבל סראונד אמיתי אז סבבה, זה מה שיש אצלי, 5.1 מקובץ. אבל עם הקומבו של הסאונדבר והטלוויזיה שלך אתה יכול להשיג יותר, אידיאלית אתה רוצה לבחור ב Linear PCM על הקונסולה, ולעשות pass through בטלוויזיה. אבל מכיוון שמדובר בסראונד 5.1 לא מקובץ אתה לא יכול להעביר אותו ב ARC אז אתה צריך להפעיל את ה eARC ושם לדעתי יכול להיות שיש לך אופציה ספציפית, איפשהו בהגדרות של הטלוויזיה שיש מצב שפיספסת, להפעיל את ה eARC בלי קשר לאופציה של HDMI ARC בתפריט הראשי (אולי אני טועה אבל שווה לבדוק את זה).

מעבר לזה שתקבל סאונד יותר טוב, אתה רוצה במיוחד שזה יעבוד כי זה שיטה שבמאה אחוז תתמך ע"י הפס5, אבל הסידור שיש לך עכשיו לא בטוח בכלל שיתמך (שזה בדיוק מה שאני חושש ממנו, מנע ממני לנסות לחפש הזמנה מוקדמת לקונסולה, וגורם לי להתבאס על סוני שלא הבהירה את העניין).
ואם במקרה עוד לא עשית את זה מומלץ לעדכן את הטלוויזיה (וגם את הסאונדבר על הדרך) ל firmware הכי חדש כי אני יודע בוודאות שגם LG וגם יצרניות אחרות מנסות כל הזמן לסדר את הדברים האלה תוך כדי תנועה.

ושאלה אחת על 120fps, היית אומר שהקפיצה בין 60 ל 120 משמעותית כמו הקפיצה בין 30 ל 60?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 אוקטובר 2020, 13:16

idan כתב:טוב נראה לי שסוף סוף הצלחתי להבין מה עשית - Bitstream בטלוויזיה, bitstream (dolby digital) בקונסולה, נכון? אם הכל עובד ואתה מקבל סראונד אמיתי אז סבבה, זה מה שיש אצלי, 5.1 מקובץ. אבל עם הקומבו של הסאונדבר והטלוויזיה שלך אתה יכול להשיג יותר, אידיאלית אתה רוצה לבחור ב Linear PCM על הקונסולה, ולעשות pass through בטלוויזיה. אבל מכיוון שמדובר בסראונד 5.1 לא מקובץ אתה לא יכול להעביר אותו ב ARC אז אתה צריך להפעיל את ה eARC ושם לדעתי יכול להיות שיש לך אופציה ספציפית, איפשהו בהגדרות של הטלוויזיה שיש מצב שפיספסת, להפעיל את ה eARC בלי קשר לאופציה של HDMI ARC בתפריט הראשי (אולי אני טועה אבל שווה לבדוק את זה).

מעבר לזה שתקבל סאונד יותר טוב, אתה רוצה במיוחד שזה יעבוד כי זה שיטה שבמאה אחוז תתמך ע"י הפס5, אבל הסידור שיש לך עכשיו לא בטוח בכלל שיתמך (שזה בדיוק מה שאני חושש ממנו, מנע ממני לנסות לחפש הזמנה מוקדמת לקונסולה, וגורם לי להתבאס על סוני שלא הבהירה את העניין).
ואם במקרה עוד לא עשית את זה מומלץ לעדכן את הטלוויזיה (וגם את הסאונדבר על הדרך) ל firmware הכי חדש כי אני יודע בוודאות שגם LG וגם יצרניות אחרות מנסות כל הזמן לסדר את הדברים האלה תוך כדי תנועה.

ושאלה אחת על 120fps, היית אומר שהקפיצה בין 60 ל 120 משמעותית כמו הקפיצה בין 30 ל 60?

כן, זה מה שעשיתי... ויש לי eARC מופעל בהגדרות, כמובן.
אני לא הבנתי כלום לגבי השמות האלה עדיין, למה בהגדרות הקונסולה לבחור בPCM Linear? מה זה אומר בעצם? כי אם אני זוכר נכון זה דווקא נשמע פחות טוב. אנסה שוב לבדוק את העניין בכל זאת.

וכמובן שעשיתי עדכוני firmware, דבר ראשון :)

לגבי 120 פריימים - לא, זה לא משמעותי כמו ההבדל בין 30 ל-60, כי ב-30 זה באמת נראה הרבה פחות טוב לעין בצורה מורגשת וב-60 זה נראה מצויין, 120 חלק הרבה הרבה יותר אבל מאחר ו-60 גם ככה ממש נראה טוב אז השדרוג הוא פינוק יותר ממשהו שמרגיש ״חסר״.
אבל אני עשיתי את זה גם כל ההגדרות הכי הכי נמוכות שיש וב-1080, אני אעדכן אחרי שאצפה ככה ברזולוציה נורמלית, ושלא הכל נראה מטושטש... עוד קצת... :)

עריכה:
נראה שפתרתי את בעיית רעש ה״פצפוצים״ הסטטיים במחשב, אחרי שלוה ימם שזה הטריף לי את השכל - ביטלתי את מצב השינה של המסך, בהגדרות הכח של המחשב.

אגב עידן, שאלה קלה בטח עבורך - כשאני רואה נטפליקס באפליקציה של הטלויזיה, למשל, והoutput הוא pass though- הסאונדבר כותב לי שמצב השמע הוא Dolby Atmos DD+, וכשאני עושה את זה “אוטומטי״ הוא מחליף ל Dolby Atmos Multi-Ch... מה ההבדל ביניהם ומה טוב יותר?
ובעצם - האם אי פעם יש חסרון בבחירת Passthrough?

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 25 אוקטובר 2020, 00:36

Linear PCM זה לצורך העניין אות שמע לא דחוס, יעני בצורה הטבעית שלו. זה אומר שהפס4 מפענח את הצליל במשחק ושולח אותו הלאה, איך שהוא. הוא לא מקודד אותו לדולבי או DTS (פורמטים דחוסים מעולם הקולנוע) מטעמי תאימות או בשביל להעביר אותו בכבל אופטי או ב ARC.
ואני לא יודע באיזה קונפיגרציה שמעת PCM על הפס4, אבל לפי מה שאמרת קודם אני מניח שלא עבד לך ה Pass-through איתו ופשוט לא קיבלת סראונד(?) והוא המיר לך את הצליל לסטיראו (PCM 2.0) מה שבאופן טבעי ישמע לך פחות טוב מ 5.1

ואף פעם לא השתמשתי במכשיר עם אטמוס ואני לא בטוח למה אתה מתכוון באוטומטי , אבל אם בשני המקרים הכל עובד ואתה מקבל סראונד ואטמוס אז אני מנחש ש Dolby Atmos Multi-Ch זה סתם זיהוי אחר בסאונדבר ל Dolby Atmos DD+ שהוא פורמט מקובץ שקוראים לו dolby digital plus ועל גביו מועבר האטמוס בנטפליקס, כי עד כמה שאני זוכר אין משהו אחר שם, אין פורמטים של HD אודיו, אז סביר להניח שזה בדיוק אותו דבר ואין לזה שום משמעות. אבל לא יודע, תגיד לי אתה, שומע הבדל?
בעיקרון אם מופיע לך Dolby Atmos DD+ בסאונדבר בזמן שאתה משתמש בנטפליקס (ורואה תוכן עם אטמוס) אז זה כנראה עובד כמו שצריך, שלא יטריד אותך.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 02 נובמבר 2020, 12:12

לא בדיוק קשור לטלוויזיה אבל היות וזה השימוש המרכזי, וכבר דיברו פה על מערכות סאונד, אנסה את מזלי:
עקב תאונה מצערת הלכו לי האוזניות האהובות שהיו איתי... כבר יותר מדי שנים. כמובן שזה תירוץ נהדר להשתדרג ולעלות ברמה :).
ההבנה שלי אפסית וחיפושים בגוגל עשו לי קצת בחילה מרוב כמות מידע שאני לא מבין, מישהו כאן יודע להמליץ על איזשהן אוזניות מוצלחות בצורה פשוטה?
אני לא איזה פריק של סאונד ככה שזה לא צריך להיות הטופ של הטופ, אבל אם יש איזו טכנולוגיה מעניינ או משהו שכדאי שאהיה אשמח לשמוע. השימוש הוא ביתי, בעיקר לסרטים ולגיימינג בשעות הקטנות של הלילה כשהשותפים ישנים. כמובן שגם מוזיקה ברמה הכללית אבל פחות יוצא לי להשתמש באוזניות לשם כך.
עדיפות לאלחוטיות, אם כי זו לא חובה כל עוד יש חיבור מתאים לטלוויזיה ישירות.
תודה רבה!

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 נובמבר 2020, 12:43

Stick כתב:לא בדיוק קשור לטלוויזיה אבל היות וזה השימוש המרכזי, וכבר דיברו פה על מערכות סאונד, אנסה את מזלי:
עקב תאונה מצערת הלכו לי האוזניות האהובות שהיו איתי... כבר יותר מדי שנים. כמובן שזה תירוץ נהדר להשתדרג ולעלות ברמה :).
ההבנה שלי אפסית וחיפושים בגוגל עשו לי קצת בחילה מרוב כמות מידע שאני לא מבין, מישהו כאן יודע להמליץ על איזשהן אוזניות מוצלחות בצורה פשוטה?
אני לא איזה פריק של סאונד ככה שזה לא צריך להיות הטופ של הטופ, אבל אם יש איזו טכנולוגיה מעניינ או משהו שכדאי שאהיה אשמח לשמוע. השימוש הוא ביתי, בעיקר לסרטים ולגיימינג בשעות הקטנות של הלילה כשהשותפים ישנים. כמובן שגם מוזיקה ברמה הכללית אבל פחות יוצא לי להשתמש באוזניות לשם כך.
תודה רבה!

אני גם לא מומחה אבל אתה צריך להביא תקציב כדי שנמליץ לך :)
יש אזניות אלחוטיות מעולות ל"הכל" של סוני וBOSE, כולל עבור שיחות טלפון ומה שתרצה... אבל הן די יקרות.
של בוס:
https://www.amazon.com/Bose-QuietComfor ... CYWWD?th=1
או היקרות והחדשות ביותר שלהם:
https://www.amazon.com/-/he/dp/B07Q9MJK ... 414&sr=8-2
של סוני:
https://www.amazon.com/-/he/dp/B0863TXG ... 285&sr=8-1
יש גם את הדגם הקודם שהוא מעולה, הMX3 בסוף, שבטח עולה פחות.

ויש אזניות גיימינג, שמעולות גם כן לשאר הדברים אבל בעיקר לגיימינג, וישפרו לך משמעותית את חוויית המשחק. ושם יש טווח מחירים גדול, בדרך כלל מנסיוני האישי - אלו שעולות 80-120 דולר לא שוות הרבה, ורצוי ללכת על משהו בסביבות ה-250 דולר אם אתה רוצה איכות ועוצמה.
אם הייתי צריך לרכוש היום משהו זה היה אלו:
https://www.amazon.com/SteelSeries-Arct ... B079YBKT3H
יקרות אבל מעולות... ומתאימות כמובן גם למחשב וגם לPS.
יש עוד אופציות שם באותו עמוד, של אזניות מעט פשוטות יותר שלהם, בסביבות ה-160-180 דולר.

אבל חשוב לציין שעכשיו עם הקונסולות החדשות כדאי להמתין כמה חודשים בודדים ולראות מה יציעו שיכלול גם תמיכה למשל בTEMPEST הזה של סוני, אם אתה מתכנן לרכוש PS5, למשל. יש כמובן את אלו של סוני ובטח עוד שנייה נראה ביקורות שלהן, אבל אני ממליץ לחכות למוצרים איכותיים יותר.
תמתין 3 חודשים, משוכנע שיהיו לך אופציות הרבה יותר טובות ממה שיש לך היום.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 נובמבר 2020, 13:45

לי יש את ה SteelSeries Arctis Pro Wireless והן מדהימות, המלצה ממש חמה. יש בהן פיצ'רים ממש מעולים כמו דוק הטענה לסוללה + שתי סוללות כך שתמיד יש לך סוללה טעונה ב-hot swap או זה שאפשר לחבר אותן לכמה מקורות במקביל כך שלמשל הן יכולות להיות מחוברות למחשב עם הדוק ובו בזמן לאייפון בבלוטות' כך שאני מוצא את עצמי שומע פודקאסט שיוצא מהאייפון בזמן שאני משחק במשחק שהוא MINDLESS במחשב ומקבל את הסאונד במקביל (וכמובן אם נכנסת שיחה או צליל נוטיפיקציות, זה ישר שם).

בכל מקרה, איכות בניה מעולה, איכות סאונד לא רעה, פיצ'רים ממש חזקים ואפשר לחבר את הדוק לכל דבר שהוא עם חיבור אופטי או ישירות את האוזניות לכל דבר שהוא BT (ובנוסף יש התחברות מובנת לפס4 ול-PC דרך הדוק USB).
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 02 נובמבר 2020, 14:08

אתה מדבר על אלה?
https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=1070424
(אגב, יש מקום מומלץ שמוכר מחו"ל או שאנחנו נתונים לחסדי המחירים בארץ? את האוזניות שלאסקין הביא לדוגמה אמאזון לא שולחים לארץ)

ובהמשך להודעה של לאסקין, וכיוון שאני אכן מתכנן על הPS5 והאוזניות יעבדו שם לפחות 50% מהזמן, מה זו בדיוק הטכנולוגיית 3D אודיו (או איך שלא קוראים לזה) שסוני דוחפת עם האוזניות 'הרשמיות'? אני מניח שלכל שימוש פרט לגיימינג הן לא יהיו טירוף, למרות שאם אני טועה והן כן אז תקנו אותי כי הן גם די זולות, 500 ש"ח, וזה יהפוך אותן למועמדות. אבל אם נכון לעכשיו אני יוצא מנקודת הנחה שיש בהן קאץ' לכל שימוש פרט הPS5, מה זו הטכנולוגיה הזו? היא קריטית (עד כמה שטכנולוגיית אוזניות יכולה להיות קריטית..)?, זה קיים כבר עכשיו או יהיה קיים באוזניות אחרות של חברות אחרות?
המטרה שלי היא אוזניות שיתנו תמורה טובה מאוד גם בסרטים, כמובן לעיתים במוזיקה, ולכן אני נוטה לזלזל מעט באוזניות רשמיות לPS. אבל היות וגיימינג הוא כן חלק נכבד מהשימוש המיועד אני גם מסתקרן לגבי חידושים פוטנציאלים בגזרה הזו. מישהו שיודע במה מדובר יכול להרחיב קצת?

*אגב, מיקרופון הוא לא שיקול מכל צורה. מבחינתי שלא יהיה בכלל, או שיהיה באיכות ירודה מאוד. רק האוזניו עצמן חשובות לי בקנייה הזאת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 נובמבר 2020, 15:20

כן, אלה האוזניות. הזמנתי אותן בזמנו מאמזון ב-270$ ומשלוח חינם, זה יצא ממש משתלם ביחס למחיר בארץ. בנוגע לאוזניות 3D, זה לדעתי אמור להיות פשוט ה"מנוע טמפסט" שלהם שאמור לעבוד עם כל אוזניות כי הוא לא דורש טכנולוגיה מיוחדת, פשוט משהו שהוא סטריאו שעוטף את הראש שלך. אגב, זה אירוני לגמרי כי להבנתי חצי מהוויה של הדואל-סנס באסטרובוט זה הצלילים שהשלט מוציא שלא תשמע עם האוזניות :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 02 נובמבר 2020, 15:36

יש לסוני המון רגעים כאלו של יד אחת עושה משהו והשניה דבר אחר :).
בכל מקרה, זה אומר שאם אלך על הSony WH-1000XM3 (שעולה בארץ 890 ש"ח) שיש לה המון ביקורות ממש טובות, ולא מצאתי סיבה ללכת על הSony WH-1000XM4 במקומה מלבד העובדה שציינת עם היכולת לשמוע שני ערוצים במקביל (שזה אכן שימושי, אבל לא יודע אם שווה 500 ש"ח), אני אהנה ממלוא הפיצ'רים של הPS5? כי בכל הקשור לשימוש עד לPS5 אני מקבל את הרושם מהאינטרנט שאלו אוזניות מצוינות ממש, ועכשיו הן גם במחיר זול יחסית כי הן 'הדגם של שנה שעברה'.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 נובמבר 2020, 16:05

להבנתי אין לאוזניות של הפלייסטיישן שום פיצ'ר מיוחד, כל זוג אוזניות סטריאו אמור להנות מהמנוע טמפסט שלהם. מי יודע, אולי יש שם איזה פיצ'ר שקשור להתאמה של האודיו בדיוק למבנה אוזניים או משהו כזה אבל לא שמעתי שיש שם פיצ'ר מיוחד שכזה. אולי מישהו אחר פה יודע, אבל על פי מה שאני יודע כל זוג אוזניות אמור לעבוד.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 נובמבר 2020, 16:53

אני הייתי ממתין לביקורות כדי לדעת האם יש הבדל, זה ממש עוד מעט...

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 02 נובמבר 2020, 18:19

ה-3D Audio בפס5,כמו גם ה-XSX,הוא software based בלבד. כמובן שזוג אוזניות אחד בהחלט יכול להיות מוצלח יותר מאחר,ולגבי ה-Pulse 3D Headset,יש כבר לא מעט אנשים בארהב שכבר קיבלו אותו והעלו רשמים ובסך הכל זה נשמע די חיובי- הם משבחים את הנוחות,את המיקום הנוח של הכפתורים,סאונד אחלה (למחיר,חשוב להדגיש) ומיקרופון שנשמע די סבבה בהתחשב בכך שכמעט ולא רואים אותו. אני 90% רוכש את ההדסט הזה יחד עם הקונסולה.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 02 נובמבר 2020, 21:21

לא אמרתי עוד, אז תתחדש על האולד לאסקין! נשמע תענוג :)

לנושא אוזניות, אני ממש מתבאס מהמבחר המצומצם של אוזניות אלחוטיות במחיר שפוי (משהו כמו עד 300 שקל) שמתאימות לכל הפלטפורמות - סוויצ', פס4/5, בוקסים למיניהם ופיסי. ה-Arctis 1 בגרסת הבוקס שלהן נראות כמו האופציה המוצלחת היחידה, והן לא זמינות לרכישה לארץ ישירות מאמזון. גם בניואג הן לא היו במלאי בפעם האחרונה שבדקתי. בארץ מצאתי רק את גרסת הפיסי/פס4 שלהן שלא עובדת עם הבוקס...

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 11 נובמבר 2020, 09:32

מייעצים פה גם על מסכי מחשב? :D
המחשב עובר מהסלון לחדר אז אני צריך לקנות לו מסך חדש, הכיוון הוא 34" 2k קעור.
מישהו מכיר ויכול לעשות קצת סדר בדגמים וחברות?
אני רואה באמזון כל מני חברות מדבקה ואפילו מסכים של קעורים של שיאומי, שווה לקחת עליהם סיכון? או להתרכז במשהו יותר מוכר?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 11 נובמבר 2020, 18:33

Stick כתב:לא בדיוק קשור לטלוויזיה אבל היות וזה השימוש המרכזי, וכבר דיברו פה על מערכות סאונד, אנסה את מזלי:
תודה רבה!

ההמלצה הסטנדרטית שלי היא לPLYR 1, אבל לצערי כבר לא מייצרים אותם מאז שAstro עברה בעלים...
אם אתה מתכנן על השקעת פרמיום באוזניות אלחוטיות, והשימוש העיקרי הוא גיימינג וסרטים ולא נניח משהו שמצריך ביטול רעשים - נסה להביא לארץ מB&H או חנות אחרת בבלאק פריידיי את ה-Astro A50. זה כנראה הדבר הכי טוב שיש בתג מחיר רשמי של 300$.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 11 נובמבר 2020, 20:59

avive כתב:מייעצים פה גם על מסכי מחשב? :D
המחשב עובר מהסלון לחדר אז אני צריך לקנות לו מסך חדש, הכיוון הוא 34" 2k קעור.
מישהו מכיר ויכול לעשות קצת סדר בדגמים וחברות?
אני רואה באמזון כל מני חברות מדבקה ואפילו מסכים של קעורים של שיאומי, שווה לקחת עליהם סיכון? או להתרכז במשהו יותר מוכר?

שאלתי שאלות קשות אז אני אוסיף עוד אחת, 32 אינץ למסך של 1440P זה סביר? או שעדיף לרדת ל-27 אינץ?
תמונה

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 13 נובמבר 2020, 02:57

קצת אניפורמציה מועילה שליקטתי על שימוש באוזניות עם הפס5

- ה 3d אודיו לא עובר ב hdmi.
כלומר אתם לא יכולים להשתמש בפיצ'ר הזה אם האוזניות שלכם מחוברות לטלוויזיה או רסיבר (שמחוברים לפס5 ב hdmi) ולא משנה באיזה חיבור האוזניות מחוברות לטלוויזיה/רסיבר, נכון לעכשיו לפחות זה לא יעבוד, אתה יכול לקבל 3d אודיו רק בחיבור לקונסולה (usb) או בחיבור לשלט (3.5mm). למשל ה Astro A50 שסווים המליץ עליהן לא יתנו 3d אודיו בגלל שאין חיבור אופטי בקונסלה ואתה צריך לעבור קודם דרך hdmi לפני שאתה מחבר את האוזניות לחיבור אופטי בטלוויזיה/רסיבר/מתאם.

- יש DACs שעובדים עם הקונסולה וכאלה שלא, אין תאימות של 100%. כדאי לברר לפני שקונים.

- השלט של הפס5 כנראה יכול להוציא יותר ווליום לאוזניות ממה שהשלט של הפס4 היה מסוגל (אבל זה מן הסתם עדיין אופציה לא אידיאלית שרצוי להימנע ממנה אם יש לך אוזניות סבירות ומעלה).

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 13 נובמבר 2020, 15:01

וידאו מצוין וחשוב לצפייה לכל מי שמתכנן על קונסולת דור הבא עם טלוויזית 4K,בייחוד LG C9/CX:

וינסנט הבנאדם הכי מקצוען בביזנס הזה,אני מציע להקשיב לכל מילה שלו ליישם הכל אחד לאחד (כולל warm 2 כטמפרטורת הצבע לאסקין :) )

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 נובמבר 2020, 15:30

חחח אני בדיוק צפיתי בזה לפני כמה שעות :)
ולא, אני לא מסוגל לצפות בטמפ׳ Warm 2, לי ״מסך כחול״ לא עושה כאב עיניים/ראש כמו לוינסנט. הוא אומר שזה עושה לו כאב, למי שאין את הבעייה הזו - אני פשוט לא מבין למה לבחור במשהו שנראה פשוט הרבה פחות טוב, אובייקטיבית ;) סתם, זה עניין של העדפה ואיך כל אחד מאיתנו אוהב את הצבעים שלו, אני מניח.

כל השאר כבר היה מוגדר אצלי אחד לאחד כמו אצלו. ממש.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 14 נובמבר 2020, 16:30

טוב, לפחות סוני סוף סוף מכירה במצב הרעוע של ה-XH90 אחרי למעלה מחודש:

We recently updated the software for the BRAVIA® television models listed below.
This update may have created technical issues and we are aware of reported performance concerns.

Please refer to these articles for more details:

TV has no sound or picture when connected to a PS5 with an HDMI cable
Why is the text on the TV blurry when receiving a 4K 120Hz signal from another device?

בקצרה:
Our team is investigating and working to address the issues in a software update.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 14 נובמבר 2020, 17:32

חשבתי שהם כבר אמרו שהטישטוש זה פיצ'ר? יעני שזה לא באג, שזה בכוונה ככה כי אין רוחב פס או לא יודע מה.

בכל מקרה, לקנות טלוויזיה לדור הבא הפך לחתיכת סיפור מייאש בשבילי.. גם אם אתה מוכן לפתוח את הכיס וללכת על האופציות היקרות, לכל אחת מהן יש כרגע בעיות שקשה לחיות איתן, או לפחות לי קשה. מה שכן זה קצת מקל על הבאסה שמגיעה עם ההכרה שלהשיג פלייסטיישן בארץ בזמן הקרוב נראית כמו משימה בלתי אפשרית :)

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 15 נובמבר 2020, 08:28

לא היתה בדיוק התייחסות רשמית פרט לנציגי שירות שכל אחד חרטט משהו אחר.

וכן, אין ספק שזה הסתדר טוב עם מה שקורה עם הקונסולות. המהלך הכי חכם הוא כנראה לחכות לשנה הבאה, יותר דגמים כבר יקבלו 2.1 והבאגים יתוקנו. בתכלס אפילו המתנה לאיזור מרץ-אפריל עשויה להיות חכמה, כי אתה כבר רואה בגדול מה יכילו דגמי 2021, עדיין יש סטוק אחרון של 2020 והוא הרבה פעמים יותר זול במאות שקלים מבלאק פריידיי.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 4 אורחים