נושא ה-pc הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 10 אפריל 2013, 02:41

חדשות או דיון על pc? זה המקום.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 אפריל 2013, 00:28

אני עוקב אחר הפיתוח של Starbound כבר תקופה לא קצרה.
מדובר בהמשך הרוחני של Terraria (שחלקכם אולי זוכרים שחפרתי עליו ללא לאות תקופה מסויימת בVGAMES), ומעורב בפיתוח שלו אחד היוצרים של Terraria.
בקצרה, מדובר במשחק דו מימדי, שהעולמות בו נוצרים באופן רנדומלי ע"י המערכת. הוא לוקח השראה ממטרויד, מיינקראפט וספלאנקר וכמובן ז'אנר הrough-like. פחות או יותר הכל במשחק ראנדומלי.
הנשקים (לטווח רחוק וקרוב):
תמונה
הסביבות:

המפלצות:
תמונה
ושאר היקום.
במשחק יהיה אפשר לחפור ולאסוף משאבים (כמו בטררייה, לפניו), להכין מהם כלים, נשקים, בגדים, שיריון, חלליות, רכבים ואבני בניין למגורים של השחקן ושל NPC שונים. כמו כן, יהיה ניתן לגדל גנים, לאמץ חיות ועוד, בערך, אין סוף דברים אחרים.
התוספת המשמעותית ביותר, אולי, במשחק הזה, לעומת טרריה, היא היכולת לטוס לכוכבים אחרים. כלומר, אחרי שהשחקן בנה לו חללית, הוא יכול לטוס לאין סוף כוכבים שנוצרים ראנדומלית ולגלות בהם צמחים, אזורים, אויבים, זנים, חומרים וכלים חדשים. כל כוכב חדש שמתגלה ע"י שחקן, מתווסף באופן קבוע ליקום של כל שאר השחקנים וניתן לשתף מיקום של כוכבים, בעזרת נקודות ציון, בין משחקים שונים.
מצבים בהם תגיעו לכוכב עם מפלצות חזקות במיוחד ותגלו רק שלט שרשום בו "תברחו! פשוט תברחו!" יהיו חלק מעניין ומשעשע מהמשחק (כנראה).
כל שחקן יכול לבחור כוכב שיהיה לו כוכב בית (בהתחלה, זה כמובן הכוכב שבו השחקן מתחיל את המשחק) ואליו יוכלו להכנס שחקנים אחרים, רק באישורו.

במשחק יהיו מספר זנים שונים שיהיה ניתן לשחק - כל אחד עם היתרונות, החסרונות היכולות המיוחדות שלו וסיפור הרקע שלו, כמו גם הטכנולוגיה שמאפיינת את הגזע שלו. בנתיים, נחשפו שישה זנים שונים:
Apex, Avian, Floran, Human, Hylotl, The Glitch.

סרטון של מערכת הבנייה:

סרטון של פיזיקת המים משלב מוקדם בפיתוח המשחק:

אפשר למצוא המון מידע נוסף, סרטונים, תמונות ועוד באתר הרשמי של המשחק
בנוסף, אפשר לראות את התקדמות הפיתוח של כל אלמנט במשחק (שאמור לצאת בהמשך השנה), ב"מפת הפיתוח" המגניבה שהם יצרו.

עוד דבר מגניב במיוחד הוא שאפשר לקנות את המשחק ממש ברגע זה.
הם פתחו אתמול בלילה הזמנה מוקדמת, דרך האתר שלהם, עם מערכת דרגות כמו זו שאנחנו רואים בקיקסטארטר או אינדי-גוגו.
המשחק עולה בהזמנה מוקדמת 15$ וב24 השעות שבהן ההזמנה המוקדמת זמינה, יותר מ12,000 איש כבר קנו אותו והמפתחים כבר הכניסו יותר מ300 אלף דולרים. הם עושים את ההזמנה המוקדמת כדי להאיץ את תהליך הפיתוח ולשכור את שירותם של עוד אנשים.
כמו כן, הם הכריזו שאם הם יגיעו ל500 אלף דולרים, הם יוסיפו למשחק זן נוסף בשם Novakid, שנראה כאילו הוא עשוי מאנרגיה טהורה: תמונה
כל מי שקונה את המשחק, יקבל את המשחק (כאשר הוא ייצא), גישה לבטא ואת הפסקול (שכולל איזה 60 שירים ועם הזמן יתווספו לו עוד).

אני מאוד מתרגש לקראת המשחק הזה. יש לי כמה וכמה עשרות שעות עם טרריה (שבקרוב יקבל עדכון משמעותי, שיוסיף לו עוד המון תוכן, דרך אגב) והמשחק הזה נראה אפילו יותר מוצלח ויותר מלוטש.
תמונה

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 15 אפריל 2013, 11:33

שאלה לגבי Overclocking..
אם אני עושה אוברקלוק למעבד (במקרה הזה- i7 3770K) אני אמור לראות אחרי זה GHZ שונה? נגיד והעלתי אותו ל-4 GHZ אני אמור לראות בפרטים שזה 4? כי עשיתי ומשום מה עדיין רשום לי 3.5.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 15 אפריל 2013, 11:55

Megalomaniac כתב:שאלה לגבי Overclocking..
אם אני עושה אוברקלוק למעבד (במקרה הזה- i7 3770K) אני אמור לראות אחרי זה GHZ שונה? נגיד והעלתי אותו ל-4 GHZ אני אמור לראות בפרטים שזה 4? כי עשיתי ומשום מה עדיין רשום לי 3.5.

לא יודע עם מה אתה מנסה לראות את המהירות שעון הנוכחית אבל בעקרון כן... אם לא אתה מכוון לOC שיגיע ל4GHZ אז זה מה שאתה אמור לראות אם העניין עבר בהצלחה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

phinexwrath71
Trainee

הודעהעל ידי phinexwrath71 » 15 אפריל 2013, 12:14

Megalomaniac כתב:שאלה לגבי Overclocking..

אתה כיוונתה את הcpu מManual לoffset mode כמו שצריך לעשות??,זה יכולה להיות הבעייה אתה יכול לקרוא על זה עוד פה
http://rog.asus.com/forum/showthread.php?2162-Overclocking-Using-Offset-Mode-for-CPU-Core-Voltage

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 15 אפריל 2013, 15:11

למה לעשות OC לcore i7??? אתה מריץ סימולציות בmatlab?
זה פשוט מיותר.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 15 אפריל 2013, 17:53

ההזמנה המוקדמת של Starbound כבר הגיע ל-535,885$, עם 21,632 תומכים.
הגזע החדש שניתן לשחק איתו יהיה במשחק. קוראים להם Novakid, הם עשויים מאנרגיה טהורה והם מעוצבים בסגנון המערב הפרוע.
תמונה
אין להם ממש היסטוריה, כי הביולוגיה שלהם גורמת להם להיות בעלי כושר ריכוז מאוד נמוך ולמרות שהם קיימים יותר זמן מכל גזע אחר, אין להם יכולות טכנולוגיות מתקדמות, כי כל כמה דורות, חלק גדול מההתקדמות המדעית פשוט נשכח.

כאשר ההזמנות יגיעו ל750 אלף דולר (ובקצב הנוכחי, אין סיבה לחשוב שזה לא יקרה בימים הקרובים), יוסיפו למשחק מאובנים, שהם פריטים נדירים, שתהליך ההוצאה שלהם מהאדמה צריך להיות זהיר. אם במהלך החפירה, שוברים את הבלוק הלא נכון, המאובן כולו עלול להתפרק ולהעלם.
חלקם יהיו קישוטים יפים וחלקם יתנו כוחות מיוחדים לשחקנים. תמונה
ככה הם יראו במשחק (בערך):
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 16 אפריל 2013, 11:58

אני מחכה מאוד לStarbound.
אני רק מקווה שתהיה אפשרות של מולטי בשרת פרטי ולא רק מולטי גדול..
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 אפריל 2013, 14:13

ShiTDemoN כתב:אני מחכה מאוד לStarbound.
אני רק מקווה שתהיה אפשרות של מולטי בשרת פרטי ולא רק מולטי גדול..

הם עשו אתמול IAMA ברד-איט וכן - זה יהיה אפשרי.
ההזמנה המוקדמת, אגב, נמצאת כרגע ב606,000$. זה די מטורף.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אפריל 2013, 07:09

יש שם רשמי ואתר טיזר למשחק הרפתקאות מהקיקסטארטר של DOUBLE FINE. קוראים לו Broken Age וזה האתר טיזר שלו:
http://www.brokenagegame.com/

phinexwrath71
Trainee

הודעהעל ידי phinexwrath71 » 21 אפריל 2013, 03:02

יש שמועות אצל amd שהכרטיסים הגרפיים שנמכרים עם משחקים בבאנדלים לא רווחים וכתוצאה מכך amd מפסידה
אי אפשר לדעת כמה זה מדוייק,אבל לamd יש את המחיר פר ביצועים הכי נמוך ופלוס הסיבסוד לבאנדלים עם משחקים מה שיכול לטרום לגירעון לפי הנתון של ה27% ברוטו
מצד שני כמות המכירות של הכרטיסים עלתה בריבעון,יתכן שamd מקריבה ממגזרים אחרים ואולי של המובייל עבור המכירות של הכרטיסים,וכך זה מתאזן באיזושהיא צורה
אם נמכרים כמות רבה של כרטיסים של חברות לא מקוריות של הכרטיסים כמו xfx,msi זה מפחית בהמון את העלויות בסה''כ
אם כול השמועות נכונות זה מכת רצינית

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 21 אפריל 2013, 13:35

ההזמנה המוקדמת של Starbound כבר הגיעה ל824,361$.
הם כבר הגיעו לשני strech goals (הוספת גזע הNovakid והוספת מאובנים לעולמות) והמטרה הבאה תגיע כשהם יגיעו למיליון דולר (בקצב הנוכחי, אני מניח שבשבוע הקרוב זה יקרה).
המטרה הבאה היא חיות מחמד התחלתיות, לבחירה. לכל גזע יהיו כמה חיות מחמד (שניתן לשנות את המראה שלהן, כמו שאפשר את המראה של הדמות עצמה) והרעיון הוא שהן יהיו מעולם הבית של כל דמות. כלומר, אם תבחרו לשחק כרובוט (הGlitch), כנראה תוכלו לבחור מכמה חיות מחמד רובוטיות.

כמה דוגמאות מוקדמות:
תמונה
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 21 אפריל 2013, 15:52

Nucleus_Dawn כתב:ההזמנה המוקדמת של Starbound כבר הגיעה ל824,361$.
הם כבר הגיעו לשני strech goals (הוספת גזע הNovakid והוספת מאובנים לעולמות) והמטרה הבאה תגיע כשהם יגיעו למיליון דולר (בקצב הנוכחי, אני מניח שבשבוע הקרוב זה יקרה).
המטרה הבאה היא חיות מחמד התחלתיות, לבחירה. לכל גזע יהיו כמה חיות מחמד (שניתן לשנות את המראה שלהן, כמו שאפשר את המראה של הדמות עצמה) והרעיון הוא שהן יהיו מעולם הבית של כל דמות. כלומר, אם תבחרו לשחק כרובוט (הGlitch), כנראה תוכלו לבחור מכמה חיות מחמד רובוטיות.

כמה דוגמאות מוקדמות:
תמונה
תמונה

זה נשמע שאפתי מדיי. כל הזמן הם מוסיפים דברים חדשים, רק שלא ישכחו מהעיקר.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 21 אפריל 2013, 17:53

ShiTDemoN כתב:זה נשמע שאפתי מדיי. כל הזמן הם מוסיפים דברים חדשים, רק שלא ישכחו מהעיקר.

הם דווקא דיברו מההתחלה על זה שהם מחפשים דברים שיהיו מגניבים, אבל לא באמת יוסיפו להם הרבה עבודה.
הוספת הגזע הנוסף, היתה התוספת הכי משמעותית, אבל הם החליטו לעשות את זה, כי הם בעצם שכרו במשרה מלאה עוד שני עובדים, ככה שזה לא מעקב את הפיתוח בכלום.
את חיות המחמד הם גם מוסיפים, כי זה לא באמת כל כך הרבה השקעה. כבר יש להם מערכת במקום שמאפשרת לביית את כל היצורים שקיימים ביקום, לאמן אותם ואפילו לעשות איתם קרבות, אז להוסיף חיות התחלה, זו לא השקעה עצומה כל כך.

וכן... המשחק נשמע מאוד מאוד שאפתני, אבל עושה רושם שהם יצליחו להגשים את השאיפות שלהם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 21 אפריל 2013, 20:22

Nucleus_Dawn כתב:
הם דווקא דיברו מההתחלה על זה שהם מחפשים דברים שיהיו מגניבים, אבל לא באמת יוסיפו להם הרבה עבודה.
הוספת הגזע הנוסף, היתה התוספת הכי משמעותית, אבל הם החליטו לעשות את זה, כי הם בעצם שכרו במשרה מלאה עוד שני עובדים, ככה שזה לא מעקב את הפיתוח בכלום.
את חיות המחמד הם גם מוסיפים, כי זה לא באמת כל כך הרבה השקעה. כבר יש להם מערכת במקום שמאפשרת לביית את כל היצורים שקיימים ביקום, לאמן אותם ואפילו לעשות איתם קרבות, אז להוסיף חיות התחלה, זו לא השקעה עצומה כל כך.

וכן... המשחק נשמע מאוד מאוד שאפתני, אבל עושה רושם שהם יצליחו להגשים את השאיפות שלהם.

ונאמר אמן.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 22 אפריל 2013, 18:58

תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 אפריל 2013, 19:08

כנראה שסדרה 7 של NVIDIA תגיע כבר ביולי הקרוב. החיסרון? כנראה היא תהיה שדרוג קל לסדרה 6 כשהיא מתבססת על אותה ארכיטקטורה עם שיפורים קלים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 אפריל 2013, 19:17

חדשות טובות, מחירי הדיסקים הקשיחים חזרו למחיר טרום השיטפון בתאילנד:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 22 אפריל 2013, 19:37

סוף סוף אפשר לקנות במחיר שפוי
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 22 אפריל 2013, 19:39

DrKeo כתב:כנראה שסדרה 7 של NVIDIA תגיע כבר ביולי הקרוב. החיסרון? כנראה היא תהיה שדרוג קל לסדרה 6 כשהיא מתבססת על אותה ארכיטקטורה עם שיפורים קלים.

מה באמת נחשב היום כרטיס המסך הטוב ביותר? אני זוכר שפעם, ה-GTX 300 וה-GTX 285 היו מפלצות. איך זה היום?

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 22 אפריל 2013, 20:01

סוף סוף!
כבר הרבה זמן שרציתי. אפילו נציג KSP שהתלוננתי בפניו על המחירים שעלו, אמר לי לחכות כמה זמן כי היה שיטפון בארץ הייצור :D

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 אפריל 2013, 20:52

GolanBerlin כתב:
מה באמת נחשב היום כרטיס המסך הטוב ביותר? אני זוכר שפעם, ה-GTX 300 וה-GTX 285 היו מפלצות. איך זה היום?

הGTX 690 נחשב לחזק ביותר היום.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 22 אפריל 2013, 20:54

Nucleus_Dawn כתב:
הGTX 690 נחשב לחזק ביותר היום.

וואו, איך שהזמן עבר מאז.

וזה אומר שאם אני רוצה לשחק ב-Crysis 3, אני צריך מינימום GTX 690? או שזה לא עובד ככה? סליחה על הבורות, אני שחקן קונסולות ולא מחשב.

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 22 אפריל 2013, 21:18

GolanBerlin כתב:
וואו, איך שהזמן עבר מאז.

וזה אומר שאם אני רוצה לשחק ב-Crysis 3, אני צריך מינימום GTX 690? או שזה לא עובד ככה? סליחה על הבורות, אני שחקן קונסולות ולא מחשב.

בשביל להריץ את קרייסיס 3 על אולטרה תצטרך משו בסגנון הזה כן, קצת פחות אפילו. בשביל לשחק אותו צריך כרטיס הרבה פחות חזק. אני כבר שנתיים על 570 GTX והוא אוכל 99 אחוז על אולטרה מהמשחקים בלי להזיע.
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 22 אפריל 2013, 21:20

SHAPIRA500 כתב:בשביל להריץ את קרייסיס 3 על אולטרה תצטרך משו בסגנון הזה כן, קצת פחות אפילו. בשביל לשחק אותו צריך כרטיס הרבה פחות חזק. אני כבר שנתיים על 570 GTX והוא אוכל 99 אחוז על אולטרה מהמשחקים בלי להזיע.

אז זה ממש מרגיז ככה, לא? שבכל פעם שיוצא משחק חדש שיש לו יכולות גרפיות מדהימות, צריך לשדרג כרטיס מסך. זה ממש קוץ בישבן.

למה לא מוציאים את "כרטיס המגה סופר דופר על", שהוא הכי טוב בעולם, ואין יותר טוב ממנו ולא יוצאים כרטיסים אחרים אחריו?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 44 אורחים