משחקי 2022

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: משחקי 2022

הודעהעל ידי DrKeo » 25 אפריל 2022, 15:33

איזה תחליף טוב יש ל-COD? כלומר, יש עוד שוטרים צבאיים, אבל נניח CS:GO או BF הם מאוד שונים מ-COD. יש לו סגנון מאוד ספציפי ובסגנון הזה הוא המלך. חוץ מזה הקמפיין של MW 2019 היה לגמרי סביר, לא מדהים אבל לא רע בכלל בשביל קמפיין COD.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 אפריל 2022, 15:37

MW2 השנה אמור לקחת השראה מסרטים כמו סיקאריו והסיפור יהיה סביב מלחמות הקרטלים במקסיקו עם מה שאני מניח שיהיה גם קישור לטרור העולמי,נשמע מגניב דווקא.
הקמפיין של MW מ-2019 היה ממש אחלה וזו כנראה דעה מאוד לא פופולרית,אבל באמת שאין קמפיין COD ש"סבלתי" לשחק בו,אולי BO3,אבל זה בעיקר כי אני יודע למה אני נכנס כשאני מתחיל אחד- Mindless Fun,הזדמנות לכבות את המוח ולהתפעל מהספקטקל,המקביל של לראות סרט של מייקל ביי בגיימינג,ואין בזה שום דבר רע במינון המתאים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 אפריל 2022, 15:38

לא הבנתי, המשחק של השנה זה רימייק של MW2?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 אפריל 2022, 15:42

Uncle Pey'j כתב:MW2 השנה אמור לקחת השראה מסרטים כמו סיקאריו והסיפור יהיה סביב מלחמות הקרטלים במקסיקו עם מה שאני מניח שיהיה גם קישור לטרור העולמי,נשמע מגניב דווקא.
הקמפיין של MW מ-2019 היה ממש אחלה וזו כנראה דעה מאוד לא פופולרית,אבל באמת שאין קמפיין COD ש"סבלתי" לשחק בו,אולי BO3,אבל זה בעיקר כי אני יודע למה אני נכנס כשאני מתחיל אחד- Mindless Fun,הזדמנות לכבות את המוח ולהתפעל מהספקטקל,המקביל של לראות סרט של מייקל ביי בגיימינג,ואין בזה שום דבר רע במינון המתאים.

אני לגמרי מסכים. פעם בכמה שנים אני משחק ב-COD שמושך אותי והם לרוב מהנים למדי. האמת שממש התחברתי לinfinite warfare, הוא היה יחסית כישלון מכירתי אבל הוא היה כיף ממש.

Laskin כתב:לא הבנתי, המשחק של השנה זה רימייק של MW2?

זה המשך ישיר ל-COD:MW של 2019 שהיה ריבוט או יותר נכון המשך ישיר לסדרת MW. הם ניסו להמציא את COD מחדש והמנוע החדש שלהם לדעתי ממש מעניין. המנוע מלא בהכנות לפיצ׳רים של הדור הבא עוד ב-2019, כך שיש מצב לא רע שאפילו אם הוא יהיה קרוס ג׳ן הוא יהיה מרשים טכנית. בקיצור, זה המשך לאותו משחק מ-2019, משחק חדש לגמרי שנושא את השם MW. זה בעצם MW5, הם הלכו על תג שם מבלבל סטייל GOW 2018.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 אפריל 2022, 15:48

מוזר, כי באמת קוראים למשחק מ2009 MW2, והוא המשך ישיר של MW... בערך. וMW לא עבר ריבוט, רק רימאסטר זהה... איזה סיפור :)
אה, או שהמשחק של 2019 לא היה רימאסטר? חשבתי שזה מה שהיה. נו, אני לא בעניינים של COD

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 אפריל 2022, 16:00

Laskin כתב:מוזר, כי באמת קוראים למשחק מ2009 MW2, והוא המשך ישיר של MW... בערך. וMW לא עבר ריבוט, רק רימאסטר זהה... איזה סיפור :)
אה, או שהמשחק של 2019 לא היה רימאסטר? חשבתי שזה מה שהיה. נו, אני לא בעניינים של COD

המשחק של 2019 הוא בעצם MW4, הם קראו לו MW כי הם רצו לתת הרגשה של ריבוט סטייל GOW 2018. הם כתבו מחדש חלקים גדולים במנוע, הכינו אותו לדור הבא והוסיפו RT. בנוסף הם שמו המון מערכות שקשורות לטכנולוגיה צבאית במנוע (יש במנוע למשל גופים פולטי חום וכל מני חישובים של אור כך שהראית לילה והראיה התרמית הן באמת מבוססות מערכות של המנוע במקום להיות סתם פילטר צבע כמו ברוב המשחקים). הם ניסו לקרקע קצת את COD למשהו ראליסטי יותר מהטרוף האקשני שהלך בסדרה בשנים האחרונות, להחזיר אותו לשורשים. הם אפילו הלכו על נושא יחסית קשוח בשביל חברה כמו אקטיוויז׳ן, הם תקלו את נושא היזידים באזור עירק. כלומר, כמובן שלא קראו להם יזידים ולמקום לא קראו עירק, אבל העיקר הכוונה :)

בכל מקרה, COD 2019 הוא משחק באמת לא רע. זה עדין COD, אבל יש שם הרגשה של טיפול איכותי יותר מאשר סתם משחק שנתי על פס יצור. המשחק של השנה הוא המשך ישיר שלו והמשחק הראשון מאז שרץ על המנוע החדש והפעם הראשונה שהוא רץ על הדור החדש. המשחק של 2019 נראה מרשים למדי על המחשב.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 אפריל 2022, 16:07

היה לMW המקורי (מ2007) רימאסטר מושקע למדי, אבל המשחק מ2019 הוא סוג של סופט ריבוט. האמת שאני לא זוכר בכלל אם הסיפור שלו הוא המשך באותו עולם, או עולם אחר וחדש. יש דמויות שחוזרות, אבל אני מתקשה לזכור אם זו הצגה מחדש שלהן או המשך של אותן הדמויות. כנראה שזה הקטע עם קמפיינים של COD, הם מהנים ואחרי זה אתה לא זוכר בכלל ששיחקת בהם :) (היה אחד עם קווין ספייסי, לא?)

פעם אהבתי את הקמפיינים שלהם בשביל מה שהם, אבל בדור הPS4 התחושה הזו כמעט נעלמה. עדיין שיחקתי בכמה, אבל מבחנתי הם לא ברמה של BO 1 או MW המקורי, שהם גם כן נטו מיינדלס פאן ולא שום דבר מעבר - אבל ככאלו הם מצוינים.
אני מסכים שMW 2019 היה כנראה הכי מוצלח בדור הזה מאלו ששיחקתי, אבל גם הוא לא היה מלהיב במיוחד. אני דווקא לא אוהב את הכיוון של מלחמה בקרטל ובכנופיות, אני יותר אוהב כשהם הולכים over the top במלחמה כוללת (כמו MW 2 המקורי), אבל כנראה שאתן לו צאנס יום אחד.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 25 אפריל 2022, 16:22

מדהים כמה החברה של ריספאון הצליחו עם הנוסחה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 26 אפריל 2022, 10:01

DrKeo כתב:איזה תחליף טוב יש ל-COD? כלומר, יש עוד שוטרים צבאיים, אבל נניח CS:GO או BF הם מאוד שונים מ-COD. יש לו סגנון מאוד ספציפי ובסגנון הזה הוא המלך. חוץ מזה הקמפיין של MW 2019 היה לגמרי סביר, לא מדהים אבל לא רע בכלל בשביל קמפיין COD.

אני הפסקתי לשחק בcod לפני כמה שנים
אבל אני זוכר שהקמפין היה שעות בודדות ,

בעניין cs:go ,מוזר לי שעדין הרבה משחקים בו
אבל לא יתכוונתי לזה

יותר התכוונתי לדוגמאות כמו הילו מאוד זול לבעלי הגיים פאס
גם במחשב גם בxbox

יש פורטניט

יש את המתחרה של פורטניט שכחתי את השם

יש את המשחק הזה מהיוצרים של טיטנפול שמאוד מצליח

ויש מיליון ואחד fps מולטיפליר, חלקם חינמים חלקם מאוד זולים
Cod הגרסאות הזולות זה 60 דולר בהשקה ,ולמרות זאת יש מיקרו תשלומים לקוסמטיקה
ואנשים קונים כל שנה בכמויות גדולות בהשקה
לי זה די מוזר ,כמו fifa כל שנה
כמו מאדן כל שנה

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 26 אפריל 2022, 12:35

כי היילו ופורטנייט ממש לא קרובים לסגנון של קוד. אין באמת הרבה משחקי מולטי בסגנון הזה שהם כאלה מלוטשים עם גאנפליי מעולה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 אפריל 2022, 14:19

מה ש-bia אמר, אלה משחקים שונים ממש. זה כמו להגיד לאדם שרוצה לשחק גרן טוריזמו לשחק במריו קארט, שני משחקי מירוץ אבל אין בינהם ממש קשר.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 26 אפריל 2022, 14:48

טוב גם עם נלך לפי הטענה שלכם
Cod יוצא חדש כל שנה והשרתים תומכים בו לכמה שנים טובות
אז תסבירו לי את הכמות אנשים שקונים גרסה חדשה כל שנה

כי זה כמה מיליונים טובים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 אפריל 2022, 15:06

kririn כתב:טוב גם עם נלך לפי הטענה שלכם

כי זה כמה מיליונים טובים

זה באמת שונה מפיפ״א?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 27 אפריל 2022, 11:46

DrKeo כתב:
Laskin כתב:מוזר, כי באמת קוראים למשחק מ2009 MW2, והוא המשך ישיר של MW... בערך. וMW לא עבר ריבוט, רק רימאסטר זהה... איזה סיפור :)

המשחק של 2019 הוא בעצם MW4, הם קראו לו MW כי הם רצו לתת הרגשה של ריבוט סטייל GOW 2018. הם כתבו מחדש חלקים גדולים במנוע, הכינו אותו לדור הבא והוסיפו RT. בנוסף הם שמו המון מערכות שקשורות לטכנולוגיה צבאית במנוע (יש במנוע למשל גופים פולטי חום וכל מני חישובים של אור כך שהראית לילה והראיה התרמית הן באמת מבוססות מערכות של המנוע במקום להיות סתם פילטר צבע כמו ברוב המשחקים). הם ניסו לקרקע קצת את COD למשהו ראליסטי יותר מהטרוף האקשני שהלך בסדרה בשנים האחרונות, להחזיר אותו לשורשים. הם אפילו הלכו על נושא יחסית קשוח בשביל חברה כמו אקטיוויז׳ן, הם תקלו את נושא היזידים באזור עירק. כלומר, כמובן שלא קראו להם יזידים ולמקום לא קראו עירק, אבל העיקר הכוונה :)

בכל מקרה, COD 2019 הוא משחק באמת לא רע. זה עדין COD, אבל יש שם הרגשה של טיפול איכותי יותר מאשר סתם משחק שנתי על פס יצור. המשחק של השנה הוא המשך ישיר שלו והמשחק הראשון מאז שרץ על המנוע החדש והפעם הראשונה שהוא רץ על הדור החדש. המשחק של 2019 נראה מרשים למדי על המחשב.

אני בהלם, חשבתי שזה סתם Remake, מסתבר שזה משחק המשך, WTF?!
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 אפריל 2022, 12:15

מתחיל להרגיש מהתגובות פה שיש לאקטיוויז׳ן בעיית PR קשה. או שאולי להפך, שהוא הפך לcod המצליח בהסטוריה כי אנשים חשבו שהם קונים רימייק של משחק ישן אהוב?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 27 אפריל 2022, 15:00

DrKeo כתב:
kririn כתב:טוב גם עם נלך לפי הטענה שלכם

כי זה כמה מיליונים טובים

זה באמת שונה מפיפ״א?

לא ,וזה תמיד לא מובן לי
כמו אנשים שקונים את 2 הגרסאות של פוקימון
רק בגלל כמה פוקימונים שיש בגרסה אחת ואין באחרת
שגם ככה יכלו להשיג אותם דרך החלפות פוקימונים

כמו אנשים שקנו מיליון גרסאות סימס שזה היה פופולרי

כמו אנשים שקנו מיליון גרסאות של סטריט פייטר 2 שזה היה פופולרי

או מיליון ואחד גרסאות של נינטנדודוגס, למי שזוכר את זה
ושם בכלל ,זה גורי כלבים ווירטואלים
למה צריך מיליון ואחד ?
" תאמצו " ,סוג אחד ודי

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 אפריל 2022, 15:26

לא יודע מתי זה באמת יצא, מניח שהשנה, אבל דיסני מוציאים סוג-של ANIMAL CROSSING בשילוב סימס, בשילוב מטאוורס, או משהו כזה, לכל מכשיר קיים בערך:

תכל'ס נראה מושקע מאוד, אחלה מודלים וכד'

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 אפריל 2022, 20:19

יש! הגיע הזמן לקנות את המשחק :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 29 אפריל 2022, 21:57

לא סיימתי את המשחק, למרות שאני מאמין שמתישהו אחזור אליו (כן שיחקתי די הרבה אבל במקום להתקדם לינארית עד שאצליח לסיים אותו, פשוט שיחקתי כל שלב עד שעברתי אותו בצורה כמעט מושלמת עם גג מוות אחד, אז אם אני זוכר נכון אני בשלב הרביעי מתוך חמש בגיל 22).
בכל מקרה המשחק נחמד, לא משהו מטורף ופחות טוב ממה שציפיתי, אבל הוא בהחלט מהנה סך הכל. מערכת הקרב שלו מוצלחת ופה אין לי יותר מדי רע להגיד עליו (חוץ מזה שמאוד קל לשבור אותה ולנצח את המשחק בצורה 'מגעילה', אז צריך להתעלם מהיכולת הזו בכוח כדי לשחק), הבעיה היא מבחנתי שהמשחק הוא *רק* מערכת הקרב שלו בלי *שום דבר* אחר.
על פניו זה לא נשמע רע, משחק קונג פו ששם את כל הז'יטונים שלו על מערכת הקרב נשמע כמו משחק מהחלומות. אבל היא מצד אחד לא עד כדי כך טובה כדי להחזיק את המשחק לבד, וגם, מסתבר, שדברים שקופים יותר כמו עיצוב שלבים, עיצוב אויבים וכו' עושים הרבה דברים כדי להרים משחק לחבילה כוללת שבאמת תשאב אותך. בסיפו אין כמעט שום דבר מזה.

הנקודה שאני מגיע אליה היא שכן, זה עדיין משחק מהנה בסך הכל, אבל... אם כל מה שיש לו זו מערכת הקרב, כלומר כל המשחק בנוי בצורה כזו שהוא רק ללמוד את מערכת הקרב כדי להגיע לרמת מיומנות איתה תוכל לעבור את השלבים בלי למות... רמת קושי אחרת זו קצת בעיה, לא?

אני יודע את דעתך על קושי במשחקי סולס וכל זה, אני לא מנסה להפוך את זה לדיון הזה, זה משהו אחר. אפשר לטעון שמשחקי סולס יהיו משעממים יותר או ריקים יותר בלי הקושי שלהם, אבל משחק כמו סיפו הוא כל כך פשטני שאני באמת לא מצליח כל כך להבין את זה.
בסופו של דבר הוא קצת כמו משחק מכות מול בוטים ולא מול אנשים, אין בו כמעט שום ערך מוסף, אז איפה המשחק אם הבוטים 'נותנים' לך כביכול?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 אפריל 2022, 22:17

אני לא חושב שהוא ממש כמו משחק מכות, יש בו שלבים, מגניבים מאוד, יש שימוש מדליק בסביבה, הוא סינמטי שכזה… נראה לי beat ‘‘em up כיפי ומיוחד, פשוט לפני האיזי מוד הזה אני ידעתי שאנטוש אותו לפני השלב השני כמו ריטרנל ובכך אבזבז את הכסף שלי, עכשיו אוכל להנות קצת, בתקווה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מאי 2022, 00:04

הקליסטו פרוטוקול, ההמשך הרוחני של Deadspace, מקבל כתבת cover בgame informer של יוני. הגליון הדיגיטלי יוצא ביום שלישי אז אפשר לצפות לראות סופסוף קצת מהמשחק. בנתיים יש את זה, לא ברור אם זה זמן אמיתי:
תמונה

אגב, מי שמוביל את צוות הארט של המשחק הוא גלאקו לונגי שהוא לדעתי שני רק לרפאל גאסי (מgow) בתעשיה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 מאי 2022, 09:01

מקווה שיצליח להם עם המשחק הזה… זה קצת נראה כמו חיקוי של דד ספייס, שזה יכול להיות חיקוי מעולה ואפילו טוב יותר, אבל לרוב ״חיקויים״ לא עובדים ככה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מאי 2022, 10:47

Laskin כתב:מקווה שיצליח להם עם המשחק הזה… זה קצת נראה כמו חיקוי של דד ספייס, שזה יכול להיות חיקוי מעולה ואפילו טוב יותר, אבל לרוב ״חיקויים״ לא עובדים ככה.

זה לא חיקוי, זה היוצר המקורי של דד ספייס יחד עם כמה מהחבר׳ה שעבדו איתו על שני המשחקים המקוריים ובנוסף הצטרפו אליהם כמה מהכשרונות הכי גדולים בתעשיה. גם יש להם לא מעט חבר׳ה לשעבר מ-DICE בצד הטכני והוא דור הבא בלבד. יש לי ציפיות גבוהות מהם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 מאי 2022, 11:39

לי כרגע אין, אבל הציפיות עולות ככל הפשטני נחשף לעוד פרטים.
וזה קצת כן חיקוי… אותו יוצר, יופי, אבל העיצוב דומה *מדי*.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מאי 2022, 13:32

Laskin כתב:לי כרגע אין, אבל הציפיות עולות ככל הפשטני נחשף לעוד פרטים.
וזה קצת כן חיקוי… אותו יוצר, יופי, אבל העיצוב דומה *מדי*.

קצת מוזר לקרא למשחק חיקוי אם היוצר המקורי עושה אותו. כלומר, אין לו את ה-IP והוא רוצה לעשות דדספייס 4 אז הוא יצר IP חדש. זה כמו להגיד שאם קוג׳ימה ירצה לעשות משחק ריגול חדש והוא יקרא לו מטאל גיל סוליט. נכון, זה לא ״המקור״, אבל אני בטוח שזה יהיה יותר MGS מאשר אם יצא MGS6 מקונאמי עם מפתחת אחרת מובילה את הפיתוח.

כלומר כן, זה ״חיקוי״, אבל דוגרי זה המקור :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 52 אורחים