נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

Laskin
Elder

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 03 אוגוסט 2022, 08:24

איזו פאדיחה עם באטגירל… הם פשוט כשלון אחד גדול

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אוגוסט 2022, 10:50

Uncle Pey'j כתב:נראה ש-DC עושים שינויים רציניים ביקום שלהם- אחרי שאושר שבן אפלק חוזר כברוס ויין באקוומן 2 (ולפי השמועות ממש מצלם מחדש סצינות שהיו במקור עם קיטון) עכשיו וורנר גם מבטלים את הסרט של באטגירל :o הוא כנראה ממש מזעזע,כי ממה שהבנתי הצילומים עצמם כבר הסתיימו והסרט בפוסט פרודקשן כבר תקופה.
https://www.thewrap.com/batgirl-movie-dead-warner-bros-discovery-has-no-plans-to-release-nearly-finished-90-million-film/

הזיה. הסרט הזה נראה כמו אשפה מהיום הראשון, אני משער שזאת הייתה החלטה חכמה כי אפ הם עשו את זה כנראה שהוא באמת נורא. האמת שיכול להיות שזה מרמז שמדובר בrollback טוטאלי לסרט פלאש. הרי קיטון היה צריך לחזור ליקום של DC דרך הפלאש ואז להופיע באקוואמן 2 ולהיות המנטור של בטגירל. עזרה מילר עושה צרות, קיטון כנראה נחתך באקוואמן ובטגירל בוטל. זה נראה שהם פשוט חותכים את כל הדברים של קיטון (או יותר נכון את כל הנסיון לריבוט ליקום הקולנועי).

ההנהגה בWB מתחלפת באיחוד עם דיסקאברי, אולי זה נשמע משוגע אבל יש מצב שהם מנסים לשחזר את הסניידר-ורס? כי רק לפני חודש הם אמרו שלא.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 אוגוסט 2022, 13:52

לבטל את השיט עם קיטון ולחזור לחזון של סניידר יהיה הדבר הנכון לעשות, ולכן אין לי טיפת אמונה שזה יקרה
מה שיכול לקרות זה שפשוט רק יבטלו את זה וימשיכו לחזון גרוע אחר

אני מקווה שתהיה הדלפה של מה שצולם לבאטגירל, או לפחות חלקים נבחרים… אני מת לדעת בדיוק עד כמה זה היה נורא ואיום

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אוגוסט 2022, 19:55

Laskin כתב:לבטל את השיט עם קיטון ולחזור לחזון של סניידר יהיה הדבר הנכון לעשות, ולכן אין לי טיפת אמונה שזה יקרה
מה שיכול לקרות זה שפשוט רק יבטלו את זה וימשיכו לחזון גרוע אחר

אני מקווה שתהיה הדלפה של מה שצולם לבאטגירל, או לפחות חלקים נבחרים… אני מת לדעת בדיוק עד כמה זה היה נורא ואיום

Release the El Arbi Fallah cut!

אומרים שהscreen tests של הסרט היו מתחת לכל ביקורת ו-WB קראו לסרט irredeemable. הכי מביך הוא שבשלב מסויים הוא היה אמור להיות ישר לHBO Max, כלומר וורנר חושבים שהסרט לא מספיק טוב בכדי לצאת ישר לוידאו!

אני לא יודע מה הולך שם ואני לא יודע אם באמת צריך לחזור לחזון של סניידר. אבל אני כן חושב שלא צריך להתעלם או למחוק אותו. בטמן נגד סופרמן קרה, איש הפלדה קרה וכך גם הסניידר קאט. אני לא רואה סיבה להתעלם מזה, למה לסרב לעשות המשך לאיש הפלדה או להתעלם מקוי העלילה שסניידר התחיל? אוקיי, לא אהבתם את הסגנון? תמשיכו בסטייל שלכם. מארוול עשו את זה אלף פעם, הקשר בין ת׳ור 2 לרגנרוק מקרי בהחלט, הקשר בין ההולק בסרטים היום מקרי מול הסרט ההולק מ2010. אבל למה הבלגן הזה? למה להתפזר ככה?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אוגוסט 2022, 00:54

הבמאי של שאנג צ׳י - דאסטין דניאל קייטון, יביים את הנוקמים שושלת קאנג. זה הנוקמים הראשון מהשני סרטי נוקמים שנקבל ב-2025, ה״אינפיניטי וור״ של פייז 4-6.

ובנוגע ל-DC, יש דיווחים שהם פשוט גורסים את כל התוכן DC שהיה עד עכשיו וזורקים לפח. כלומר, הם לא ממש זורקים לפח כמו את באטגירל - אקוואמן, שזאם ופלאש עדין יוצאים (כלומר נראה לי שפלאש עדין יוצא, מי יודע); אבל הם מוציאים את כל מה שהיה להם במחסנית ומנקים שולחן, לוקחים לעצמם זמן להתארגן ומתחילים את DC מחדש עם יקום DC חדש.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אוגוסט 2022, 19:20

והנה, ליידי גאגא הצליחה בקמפיין, היא רשמית הארלי קווין. ג׳וקר 2 יוצא ב10 לאפריל 2024.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 04 אוגוסט 2022, 20:48

DrKeo כתב:הבמאי של שאנג צ׳י - דאסטין דניאל קייטון, יביים את הנוקמים שושלת קאנג. זה הנוקמים הראשון מהשני סרטי נוקמים שנקבל ב-2025, ה״אינפיניטי וור״ של פייז 4-6.

ובנוגע ל-DC, יש דיווחים שהם פשוט גורסים את כל התוכן DC שהיה עד עכשיו וזורקים לפח. כלומר, הם לא ממש זורקים לפח כמו את באטגירל - אקוואמן, שזאם ופלאש עדין יוצאים (כלומר נראה לי שפלאש עדין יוצא, מי יודע); אבל הם מוציאים את כל מה שהיה להם במחסנית ומנקים שולחן, לוקחים לעצמם זמן להתארגן ומתחילים את DC מחדש עם יקום DC חדש.

בקצב שעזרא מילר מתחרפן,הייתי מוציא את פלאש בשנייה שהוא מסיים פוסט פרודקשן ל-HBO Max ולקולנוע סימולטנית,כי יכול להיות שעד 2023 מילר כבר יהיה איזה school shooter או משהו :|
אני לא יודע מה הכיוון של DC כרגע,אני לא חושב שהם מתכננים להמשיך עם הכיוון של סניידר לפחות כשזה מגיע לדארקסייד אבל היו הרבה שמועות על Infinite Crisis.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אוגוסט 2022, 13:06

מצד אחד אינפנט קרייסס יכול לסדר את השולחן ולעזור להם לשלוף מכל יקום בפינצטה את התוכן שהם חושבים שהכי מתאים לקיום הקולנועי הקונסיסטנטי שלהם. מצד שני ממש חבל לבזבז event כזה שהוא בקלות משהו בסדר גודל של אינפיניטי וור אם לא גדול יותר ללא כל build up.

האמת שהיקום של סניידר יכול להפוך לסוג של אוצר. שיבנו יקום חדש, יתארגנו על השיט שלהם, ואז עוד 8 שנים שיעשו אינפנט קרייסס. ואז, כשהם עושים את אינפנט קרייס, שיביאו דברים מהיקום של סניידר ולאנשים תהיה כבר נוסטלגיה חזקה ליקום. כלומר, אף אחד לא ממש אהב את ספיידרמן המופלא. מדובר בסרט שנוא למדי. אבל כשגארפילד הופיע בno way home אנשים אבדו את זה. אז תארו לכם ריבוט מלא של DC, ואז ב״אינפיניטי וור״ שלהם גל גדות, ג׳ייסון ממואה, האנרי קאוויל ובן אפלק מופיעים. אנשים יאבדו את הצפון.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 אוגוסט 2022, 13:06

התחלתי סנדמן - אחלה סדרה בינתיים! הפתעה אדירה...

מתכנן לצפות בPREY גם כן השבוע, אומרים שהוא ממש סבבה

אה, וראיתי שהאורוויל הסתיימה... אז הגיע הזמן לרוץ על העונה מהר. מישהו ראה? איך העונה, ביחס לקודמת?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אוגוסט 2022, 15:16

וסול, אח, סול..

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 אוגוסט 2022, 15:31

אני דווקא פחות נהנתי מ-2 הפרקים האחרונים…

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 07 אוגוסט 2022, 15:55

הפרק האחרון שיצא היה בעיניי "רק" טוב מאוד, שזה די ממוצע לסדרה הזו, אבל הפרק שלפניו היה מצוין לדעתי. אחד הטובים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 אוגוסט 2022, 16:36

אין ספק שגם פרקים ״בסדר״ בסדרה הזו נמצאים בטופ של הטופ של תעשיית הסדרות, אבל עדיין… לא יודע, פחות התחברתי, בעיקר מהציפייה לסיום, אני לא מרגיש שיש בילד אפ מספיק חזק

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אוגוסט 2022, 17:04

אני לא יודע למה אתה מצפה לאסקין אבל סול לא הולכת להגמר בבום, היא הולכת להגמר בלחישה :)
וכן, פרק 10 היה ממש מצויין. כשהוא התחיל היה ווייב שהוא לא מעניין במיוחד אבל ברגע שהכיוון התבהר, הוא היה פשוט מצויין. בסופו של יום הסדרות של וינס גיליאן זורחות כשהפרק מבוסס על הוצאה לפועל של תוכנית מורכבת. זה היה נכון בשובר שורות וזה נכון גם בסול.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 אוגוסט 2022, 18:21

מצידי שייגמר בשתיקה, אני סומך עליהם, פשוט ציפיתי לבילד אפ אחר, ממוקד יותר

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 07 אוגוסט 2022, 18:54

אני חושב שיהיה ניתן לשפוט את המיקוד, רק בסוף.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אוגוסט 2022, 19:14

Klayman כתב:אני חושב שיהיה ניתן לשפוט את המיקוד, רק בסוף.

בדיוק. חכה שבועיים :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אוגוסט 2022, 22:12

התרחשה שלשום פגישת משקיעים של WB שכללה הרבה דיבורים על התוכניות של דיוויד זאסלב ל-DC. זה פחות או יותר הסיכום:
- התרכזות בשחרורים לקולנוע. לא עושים יותר סרטים ישירות לסטרימינג, סרטי הקולנוע שלהם פשוט יגיעו לסטרימינג אחרי תקופה בבתי הקולנוע (עם דגש על סקובי-דו החדש ובאטגירל שבוטלו גם כי הם ממש גרועים וגם כי הם נועדו להיות ישר בHBO MAX).
- באטגירל קבל בסביבות ה-60 במבחני צפיה, מסתבר שזה קטסטרופה.
- הפלאש קבל בסיבות ה-80 במבחני צפיה, מסתבר שזה מאוד גבוה בשביל סרט קיץ בלוק-באסטרי. אז כמו שאתם מבינים, הוא הולך לצאת לקולנוע.
- זאסלב רוצה תוכנית 10 שנים ל-DC כמו שיש למארוול. הוא ציין שהוא מאוד אוהב את הבטמן ואת ג׳וקר אז תקחו מזה מה שתרצו. אולי הוא ינסה להוליד DCU מתוכם או שאולי הם יהיו פשוט התבנית שהוא ללכת ממנה הלאה. גם יכול להיות שהוא סתם אוהב אותם והם ימשיכו בנפרד עם DCU חדש לא קשור.
- זאסלב מאוד רוצה לגונן על המותג של DC, ״איכות על גבי כמות״ וציין שהוא רוצה להוציא רק סרטים באמת טובים וש״יקח כמה שיקח״. להבנתי זה סוג של שם קוד ל״שזאם 2, אקוואמן 2 ובלאק אדם הולכים להדחות״.
-HBO MAX ו-HBO הם שני שירותים אבל הם מאוד מבלבלים את הקהל ובעיקר מביאים מנויים גברים ומכילים בעיקר תוכניות מתוסרטות. דיסקאברי בעיקר מכיל תוכניות ״טבעיות״ ובעיקר מביא מנויות נשים. זאסלב מתכנן לשלב אותם יחד, השמוע אומרת שדווקא תחת השם דיסקאברי ולא תחת השם HBO. השמועות גם גורסות שהעובדים של HBO MAX הולכים לעבור מרחץ דמים של פיטורין וריבים על תפקידים שיאוחדו.
- השירות הזרמה החדש יגיע בשלושה תגי מחיר - בלי פרסומות, עם מעט פרסומות ובתשלום ואוופציה חינמית שמפוצצת פרסומות סטייל ערוץ ציבורי פתוח.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 אוגוסט 2022, 12:48

Uncle Pey'j כתב:
DrKeo כתב:הבמאי של שאנג צ׳י - דאסטין דניאל קייטון, יביים את הנוקמים שושלת קאנג. זה הנוקמים הראשון מהשני סרטי נוקמים שנקבל ב-2025, ה״אינפיניטי וור״ של פייז 4-6.

בקצב שעזרא מילר מתחרפן,הייתי מוציא את פלאש בשנייה שהוא מסיים פוסט פרודקשן ל-HBO Max ולקולנוע סימולטנית,כי יכול להיות שעד 2023 מילר כבר יהיה איזה school shooter או משהו :|

בהקשר הזה - הוא שוב נעצר אתמול, הפעם פעץ לבית רנדומלי בוורמונט וגנב משם משקאות

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 אוגוסט 2022, 13:08

אם הייתי וורנר, הייתי נותן לו מליון דולר בחודש עד השחרור של הפלאש רק שיעלם לתקופה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 אוגוסט 2022, 14:23

במקומם הייתי משלם מליון דולר חד פעמי למתנקש, אולי אם יצליחו להפוך אותו לקורבן של משהו מזעזע במיוחד זה יעזור להשכיח את השיט שלו
כאילו, כמה פעמים בן אדם יכול להיות עצור/מבוקש בחצי שנה???

אה... טוב, לא משנה
https://notthebee.com/article/10-career ... ail-reform

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 אוגוסט 2022, 14:49

Laskin כתב:במקומם הייתי משלם מליון דולר חד פעמי למתנקש, אולי אם יצליחו להפוך אותו לקורבן של משהו מזעזע במיוחד זה יעזור להשכיח את השיט שלו
כאילו, כמה פעמים בן אדם יכול להיות עצור/מבוקש בחצי שנה???

אה... טוב, לא משנה
https://notthebee.com/article/10-career ... ail-reform

יש סיבה למה קוראים לו הפלאש.

אבל אני חייב לציין שזאת סיטואציה כל כך מוזרה כי עזרה הוא לא איזה פלאש סופר אהוב. זה לא כמו שרוברט דאוני ג׳וניור עושה קוק מתחת של זונה וכולם שוכחים לו כי הוא איירונמן ואף אחד אחר לא יכול לשחק את איירונמן (טוב נו, אלה אם זאת אישה שחורה בפנתר השחור 2 ואז לגמרי אפשר להחליף את איירונמן). עזרה מילר היה פלאש די שנוא, הוא צריך להוכיח לכולם שהוא פלאש טוב והסרט הזה אמור להיות ההוכחה שלו. אבל הוא הולך להגיע לשם עם דיעה ציבורית כל כך שלילית שאין לי מושג איך הוא יעשה את זה. מצד שני וורנר אומרים שהסרט קבל 80 בתצוגות מבחן ואלה ציונים שנשמרים ל- top gun או נוקמים למניהם אז אני יכול להבין את וורנר שעדין רצים על המסלול הזה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 אוגוסט 2022, 15:30

אני חושב שהוא שחקן ממש טוב, או לפחות - היה כך בצעירותו... ואני כן חושב שהוא מתאים לתפקיד, מבחינת מראה + כשרון.
אבל איפהשהו לפני 5 שנים בערך הוא פשוט התחיל להשתגע, או שתמיד היה ודאג להסתיר זאת בצורה מוצלחת יותר.
אז האמת שאני כן מאמין בסרט, אני פשוט לא יודע איך אפשר לעשות פרמיירה חגיגית ולא להזמין את הכוכב הראשי, ולוותר על 3/4 מהיח"צ המשמעותי, כי להזמין אותו זה מגה סיכון, ולראיין אותו זה אסון ודאי, ולך תדע מה יהיה עד אז, אם בכלל יהיה אדם חופשי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 אוגוסט 2022, 15:38

Laskin כתב:אני חושב שהוא שחקן ממש טוב, או לפחות - היה כך בצעירותו... ואני כן חושב שהוא מתאים לתפקיד, מבחינת מראה + כשרון.
אבל איפהשהו לפני 5 שנים בערך הוא פשוט התחיל להשתגע, או שתמיד היה ודאג להסתיר זאת בצורה מוצלחת יותר.
אז האמת שאני כן מאמין בסרט, אני פשוט לא יודע איך אפשר לעשות פרמיירה חגיגית ולא להזמין את הכוכב הראשי, ולוותר על 3/4 מהיח"צ המשמעותי, כי להזמין אותו זה מגה סיכון, ולראיין אותו זה אסון ודאי, ולך תדע מה יהיה עד אז, אם בכלל יהיה אדם חופשי.

איך עושים פרימיירה בלעדיו? עם פאקינג מייקל קיטון, זה איך. ממילא הוא יקח את כל התשומת לב בסיבוב עיתונות :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 אוגוסט 2022, 16:08

יהיה מצחיק אם זה מה שבאמת יקרה בסוף, ויתברר שהוא מופיע רק בפוסט-קרדיטס למשך 5 שניות ואפילו לא מדבר

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 14 אורחים