נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 09 אוגוסט 2022, 16:27

Laskin כתב:יהיה מצחיק אם זה מה שבאמת יקרה בסוף, ויתברר שהוא מופיע רק בפוסט-קרדיטס למשך 5 שניות ואפילו לא מדבר

אני משער שיש לו תפקיד לא קטן. הוא כנראה סוג של תחליף לתומס ויין שהיה דמות מרכזית למדי בקומיקס שממנו שאבו את ההשראה לסרט.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 אוגוסט 2022, 10:58

עכשיו שהוא בוטל, הנה קצת דברים מבאטגירל שאנשים מרשים לעצמם להעלות:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 אוגוסט 2022, 14:05

הסדרה הבאה של וינס גיליאן הולכת להיות סדרת דרמה שמזכירה את אזור הדמדומים. הוא חוזר לשורשים שלו (הוא היה כותב בתיקים באפלה) לסדרה שהולכת להיות ראליסטית ולא ממש מדע בדיוני אבל היא כן תתרחש ביקום שהוא רק ממש דומה לשלנו. למרות שיש לה הרגשת אזור הדמדומים, היא לא הולכת להיות אנתולוגיה אלה סדרה רגילה עם קשת עלילה לאורך עונות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 אוגוסט 2022, 18:27

Laskin כתב:אגב, אני קראתי עכשיו שרוצים שהמאורי היהודי ההוא שקשה לבטא את השם שלו, שעשה את ת'ור רגנרוק - יחליף את גאן.
אז סתם בשביל הכיף חיפשתי ציוצים ישנים שלו, והנה אחד הומופובי למשל, מ-2010:

זאת אומרת, זה לא ממש הומופובי, אבל בהחלט נחשב כזה היום, ואם היה כותב את זה היום הוא היה נאלץ להוריד את זה תוך חצי שנייה, וכנראה שדיסני היו מבטלים איתו חוזה.

עכשיו זה בכל מני אתרי חדשות ובטוויטר:
https://bleedingfool.com/blogs/woke-mob ... ic-tweets/

מישהו ״עלה״ על ציוץ נוסף מפאקינג 2013, שבו הוא כתב/צחק במלים שלו שהאיפור של ״גברים שמתלבשים כמו נשים״ לא משכנע, אז עכשיו מפשפשים לו בהיסטוריה והגיעו בין היתר גם לציוץ ההוא שחיפשתי כדי ״להוכיח״ שאצל כולם ימצאו אם יחפשו מספיק, והנה אנחנו, אחרי ארבע שנים…
אפילו טאיקה וואיטיטי לא מספיק קוויר-פרנדלי עבורם, אסור לצחוק על שום דבר שקשור אליהם, חייבים ליישר קו.

אגב, בחזרה לסאגת עזרא מילר - שמועות מתחזקות שכן יהיה שינוי בפלאש עקב התפתחויות נוספות שקשורות להיעלמות של אם וילידיה שהתגוררו שאחד הבתים שלו… משהו מוזר, כרגיל. ושוב, ממש מקווה שאין לו גישה לחץ וקשת.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 14 אוגוסט 2022, 14:29

סיימתי סאנדמן - נחמד, קצת מרגיש לי שהסדרה הייתה צריך לקבל יותר פרקים או בכללי יותר זמן ויש מהירות יתר מסוימת.
ממליץ לחובבי הפנטזיה והקומיקס.
אגב אם משהו מתעניין בביווס ובאהטאד הסרט יצא ממש סבבה.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 14 אוגוסט 2022, 16:26

ראיתי אתמול את פריי שהורדתי מטורנט למרות שיש לי דיסני פלוס כי משום מה באפליקציה הישראלית היה ניתן לראות את הסרט רק באיכות של 720P, האפליקצייה הזאת זוועתית בכל קנה מידה.
בכל מקרה לגבי הסרט, הוא נותן זווית מרעננת לסרטי הטורף ויצא סרט פופקורן לא רע בכלל. ממה שהבנתי הוא בכלל לא שוחרר לקולנוע, ואולי חבל כי יחסית לסרט אקשן קיץ הוא עומד בציפיות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אוגוסט 2022, 18:32

Baba Yaga כתב:ראיתי אתמול את פריי שהורדתי מטורנט למרות שיש לי דיסני פלוס כי משום מה באפליקציה הישראלית היה ניתן לראות את הסרט רק באיכות של 720P, האפליקצייה הזאת זוועתית בכל קנה מידה.
בכל מקרה לגבי הסרט, הוא נותן זווית מרעננת לסרטי הטורף ויצא סרט פופקורן לא רע בכלל. ממה שהבנתי הוא בכלל לא שוחרר לקולנוע, ואולי חבל כי יחסית לסרט אקשן קיץ הוא עומד בציפיות.

להבנתי זה היה עניין של דיסני והסכמים ישנים של פוקס. הטורף הוא של פוקס, כל סרט שהתחיל הפקה בתקופה של פוקס היה תחת הסכם שאם הוא מקבל שחרור קולנועי - אחרי X חודשים הוא מגיע לנטפליקס. אז דיסני העדיפו לשחרר אותו ישר להולו (שהם בעצם השירות הזרמה של פוקס, שתחת המטריה שלו כל התוכן הבוגר של דיסני יוצא היום. אצלנו קוראים לזה star כי מסתבר שאנחנו הודים), כלומר לדלג על שחרור קולנועי וכך למנוע את הסרט מנטפליקס. או במילים אחרות, דיסני העדיפו שהטורף לא יהיה בקולנוע כדי שהוא יגיע רק לדיסני פלוס ולא לדיסני פלוס ולנטפליקס במקביל.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 16 אוגוסט 2022, 17:34

וואו, איזה סוף לסול. סדרה מושלמת.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 16 אוגוסט 2022, 23:05

תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 17 אוגוסט 2022, 21:55

Stick כתב:וואו, איזה סוף לסול. סדרה מושלמת.

יאפ.
לא ספוילר, סתם אמירה על הסוף, אבל בכל זאת:

ספויילר: הצג
לא יכול להגיד שזה ה-סוף שרציתי, אבל אני לגמרי מבין למה הוא נבחר.

אני חושב שהיא עולה על שובר שורות בלא מעט דברים, במצטבר.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 17 אוגוסט 2022, 22:37

Klayman כתב:
Stick כתב:וואו, איזה סוף לסול. סדרה מושלמת.

יאפ.
לא ספוילר, סתם אמירה על הסוף, אבל בכל זאת:

לא יכול להגיד שזה ה-סוף שרציתי, אבל אני לגמרי מבין למה הוא נבחר.

אני חושב שהיא עולה על שובר שורות בלא מעט דברים, במצטבר.

הסוף של סול בהחלט היה מפתיע,
ההימור שלי היה שגם הוא ימות, אבל בדיעבד הסוף הזה עדיף, כי כל אחד מגיבורי הסדרה קיבל את הסוף שהגיע לו: ג'סי ברח לחיים חדשים, גאס מייק ווולטר מתו וסול גודמן נכנס לכלא... זה סוף חצי עצוב כי הראו לנו בקריצה שגם בכלא קשוח הוא מצליח להסתדר.

סדרה מושלמת, אפילו יותר טובה משובר שורות שזו בכלל מחמאה אדירה לכל סדרה.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 18 אוגוסט 2022, 01:03

מסכים עם הקביעה שלכם. שובר שורות היא מבחנתי הסדרה הטלווזיונית מספר 2, רק סול מעליה. בסך הכל, וכולל החצי האחרון המושלם של העונה הזאת, היא משהו באמת מיוחד.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 אוגוסט 2022, 09:59

עוד לא צפיתי בפרק האחרון, אבל עבורי שתיהן עדיין לא ממש "נצחיות" כמו הסמויה, אוז והסופרנוס... מבחינת "איכות" נטו, צילום, עריכה ועקביות - בהחלט כן.
אבל מבחינת הנאה מהצפיה - אני חושב שהן נמצאות מעט נמוך יותר, בגלל הקצב האיטי יותר שלהן, בעיקר בהתחלה.
בא נגיד את זה ככה - אני בחיים לא אצפה בשובר שורות או סול שוב, אני בהחלט רואה את עצמי צופה שוב מתישהו בשלושה האחרים. טוב, אולי בסופרנוס לא... יש מצב שהוא מחזיק פחות טוב.
אם משחקי הכס עונות 1-6 ובלש אמיתי עונה 1 היו מחזיקים את האיכות בכל העונות - גם הן היו מעליו... כנ"ל פארגו. אבל הם לא מחזיקים אז לא משנה :) אה, ויש את מד מן וחניבעל...
בקיצור שניהם בטופ 10 שלי, אבל לא בטוח בטופ 5.

אבל בא נראה, אולי פרק הסיום יקפיץ את סול אצלי איכשהו :P היום אצפה, בערב.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 18 אוגוסט 2022, 13:06

הסופרנוס מחזיקה נהדר לאסקין, גם קל לחזור אליה לפרקים בודדים כי כל אחד די עומד בפני עצמו, ממש כמו לראות פרק רנדומלי של סיינפלד.
מבחינתי גם היום הסופרנוס והסמויה המופתית הם הדברים הכי טובים בטלוויזיה בפער. אוז היא אופרת סבון מהוללת :) הייתה פורצת דרך בזמנו, אבל הספיק לי פעם אחת.

משחקי הכס, על כל הפגמים של העונות האחרונות שלה, היא לגמרי סדרה שאני רואה את עצמי חוזר אליה מתישהו. היא פשוט כיפית.
הפריקוול שלה מתחיל שבוע הבא, הלוואי שיהיה מוצלח.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 אוגוסט 2022, 13:49

לא מפתח ציפיות לפריקוול שלה, הלוואי ויהיה טוב אבל זה מעט מבאס כשאתה יודע מה צופה בעתיד, גם אם במרחק של 200 שנה.
אבל זו פחות הסיבה לחשש שלי ויותר ענייני PC, בדומה לפרוייקט שר הטבעות, שנראה לי כרגע קצת יותר מדי כמו סדרת נוער.
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 18 אוגוסט 2022, 13:55, נערך פעם 1 בסך הכל.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 18 אוגוסט 2022, 13:53

Laskin כתב:עוד לא צפיתי בפרק האחרון, אבל עבורי שתיהן עדיין לא ממש "נצחיות" כמו הסמויה, אוז והסופרנוס... מבחינת "איכות" נטו, צילום, עריכה ועקביות - בהחלט כן.
אבל מבחינת הנאה מהצפיה - אני חושב שהן נמצאות מעט נמוך יותר, בגלל הקצב האיטי יותר שלהן, בעיקר בהתחלה.
בא נגיד את זה ככה - אני בחיים לא אצפה בשובר שורות או סול שוב, אני בהחלט רואה את עצמי צופה שוב מתישהו בשלושה האחרים. טוב, אולי בסופרנוס לא... יש מצב שהוא מחזיק פחות טוב.
אם משחקי הכס עונות 1-6 ובלש אמיתי עונה 1 היו מחזיקים את האיכות בכל העונות - גם הן היו מעליו... כנ"ל פארגו. אבל הם לא מחזיקים אז לא משנה :) אה, ויש את מד מן וחניבעל...
בקיצור שניהם בטופ 10 שלי, אבל לא בטוח בטופ 5.

אבל בא נראה, אולי פרק הסיום יקפיץ את סול אצלי איכשהו :P היום אצפה, בערב.

את סמוך על סול הספקתי לראות שוב לקראת העונה האחרונה, לדעתי היא בהחלט ראויה לצפייה חוזרת. כנ"ל הסמויה שמצליחה להישאר סופר רלוונטית עד היום.
דווקא מהספורנוס אני פחות מתלהב, חוץ מג'ימס גנדולפיני כולם שם מרגישים כאילו הם משחקים קריקטורות, אבל אני בטח בעמדת מיעוט.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 אוגוסט 2022, 16:47

כן, כתבתי בעצמי שאני סקפטי לגביו.
אני זוכר שכן צפיתי באחד הפרקים הראשונים במקרה לגמרי לפני מים בודדות, וזה היה נראה קצת כמו פארודיה על שנות התשעים.
זה שהדמויות קריקטוריסטית פחות מפריע לי, זה נכון גם לגבי הרבה מהדמויות באוז והסמויה (יותר באוז), אבל בסופרנוס זה באמת מוחצן, אולי מדי

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 18 אוגוסט 2022, 22:16

בשובר שורות, המשחק היה ברמה לא אחידה אבל העלילה נתנה בוקס בבטן - אלימות קשה וגרפית אבל כזו שהיתה מוצדקת מבחינה עלילתית (בניגוד לסדרות אחרות שסתם הציגו אלימות לצורך אלימות).
כאן היה הרבה פחות ממנה (בערך שתי סצינות בכל העונה הנוכחית שגם הן לא גירדו את הסיום של גאס). מבחינה אמנותית, בהחלט הטופ של הטופ: משחק, בימוי, צילום - הכי שאפשר. מבחינת העלילה של פרק הסיום - לא נאמן לרוח הסדרה כולה והסצינות בסוף... נשמטו מהצילומים לקליפ של גאגא וביונסה ומצאו אותן בארכיון.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אוגוסט 2022, 01:18

סול היא מאסטר קלאס של איך לעשות פריקוול. האמת שיש בו לא מעט משותף עם HL אלכס בצורה מוזרה. באמת סדרה מושלמת.

ובנוגע למשחקי הכס., לאסקין, תהיה לי בריא עם זה שאתה יודע מה יקרה עוד 300 שנים :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 אוגוסט 2022, 01:50

את שובר שורות ראיתי פעמיים (פעם אחת לאורך הריצה שלה בזמן אמת ופעם נוספת לפני משהו כמו 4 שנים), נהנתי משתי הצפיות בטירוף, אולי אפילו מהשנייה עוד יותר.
את סמוך על סול גם כן ראיתי פעמיים, פעם אחת לאורך הריצה שלה בזמן אמת, ופעם נוספת את חמשת העונות ברצף עד ליציאה של הנוכחית, ואז אותה פעם אחת בזמן אמת כמובן. העובדה שאני מדרג אותה בטופ כנראה מוכיחה שגם ממנה נהנתי אולי אפילו יותר בפעם השנייה :).

מעבר לזה אין לי ספק, מתישהו בעוד כמה שנים אני אצפה בשתיהן פעם נוספת ואולי אחרונה, ביחד. אין לי מושג מתי זה יקרה וזה לא יהיה בקרוב, אבל אני יודע בוודאות שזה יקרה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 אוגוסט 2022, 07:52

טוב זה באמת היה פרק סיום מצוין.
אין לי ספק שלא אצפה בה שוב, חלק גדול מההנאה שלי משובר שורות וסול היה המתח, במקרה של סול בעיקר מתח לגבי קים למשל, במקרה של שובר שורות היה הרבה הרבה יותר מתח כי באופן טבעי אתה לא יודע מה יהיה לגבי שום דבר ובכלל היה מלא אקשן ורגעים בהם באמת לא ידעת מי יחיה ומי ימות, ואיך… בצפיה נוספת המתח ייעלם ואיתו הרבה מאוד מההנאה שלי.
אולי יום אחד, אם ארצה לצפות עם הילדים שלי במשהו איכותי מהעבר הרחוק, כשיהיו כבר גדולים, או עם הנכדים :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אוגוסט 2022, 11:18

משהי מהמשרד שלי התחילה לראות את סול לא מזמן והיא לא ראתה את שובר שורות. לא ממש הייתה לה תוכנית לראות שובר שורות אבל היא ממש נהנת מסול אז עשיתי לה תוכנית צפיה:
1) סול עונה 1-5 + חצי ראשון של עונה 6.
2) שובר שורות.
3) אל קמינו.
4) החצי השני של עונה 6 של סול.

נראה לי שזאת הדרך הכי אפקטיבית בשביל מישהו שהחליט להתחיל עם סול. וזה די משעשע שקטעי ה-״מתי כבר יראו את וולטר וג׳סי״ יהיו אצלה ״מתי כבר יראו את סול, מייק ואיש העופות״ :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 אוגוסט 2022, 11:40

שתראה עד פרק 9 של עונה 6 לדעתי, ואז את שובר שורות, אל קמינו וארבעת הפרקים האחרונים.
אבל כן זו צורה ממש נחמדה, אני גם חשבתי על זה כבר :). תכלס במובן מסוים הסדרה מסתיימת בפרק 9 ואז אלו ארבעת פרקי סיכום לכל היקום הזה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 אוגוסט 2022, 14:22

אגב, לדעתי עדיין אין שום הסבר מספק להתנהגות של קים בתחילת החצי הראשון של העונה, עם ה"מתיחה" שהם עשו, אבל נו מילא... עדיין סדרת מופת :)

בנושא אחר - HBO שיחררו טיזר ראשון של TLOU והאמת שזה ממש לא נאמן למשחק... לא זכור לי שהיו דרקונים במקור:

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 אוגוסט 2022, 15:01

מה זה הצדקה, זה משהו שנבנה באופן ברור עוד מהעונה שעברה.
ובכלל, לאורך כל הסדרה ה"הפתעה" של ג'ימי בכמה וכמה מקרים היא שקים זורמת איתו בדברים שלו, אחרי זה עוקפת אותו בדברים שלו, ובסוף גם יוזמת בעצמה את הדברים האלה.
כלומר הסדרה היא מנקודת המבט של ג'ימי אז זה בהחלט נבנה כהפתעה בכל פעם, אבל אני חושב שזה עקבי ונאמן לדמות שהיא נבנתה להיות.
בעונה השנייה היא זורמת איתו כשהוא מציג את עצמו כויקטור והיא כג'יזל והם ביחד עוקצים איזה בחור. בעונה החמישית והשישית היא כבר יוזמת בעצמה את ההפלה של הווארד, ואז גם לא מוכנה להסתכן בביטול של זה כשהדהרים מסתבכים.
הנפילה שלה היא לא בגלל ג'ימי, היא לצד וביחד עם ג'ימי.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 15 אורחים