לקאפקום אין תקציב לעשות פורט של SF4 לקונסולות החדשות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: לקאפקום אין תקציב לעשות פורט של SF4 לקונסולות החדשות

הודעהעל ידי bling » 29 אוקטובר 2013, 23:51

אתה צוחק עלי קאוטיק?
תקרא שוב את הדיון מההתחלה ומי פרץ אליו ושינה את הנושא.
אני בהודעה שלי שהתחילה הכל אמרתי שקאפקום אכן במצב לא טוב אבל איך אפשר להתפלא כשהאיכות שהם מייצרים כל כך רעה,שהם חברה של משחקי סוג ג' וקינחתי בדוגמא ש FROM הקטנה פי כמה ייצרה את המשחקים שנחשבים לבין הטובים של הדור ואיך היא שיקמה את שמה לעומת קאפקום (ואיתה גם באה ההצלחה,אם גם בקנה מידה קטן יותר).
זאת אומרת דיברתי נטו על איכות שבגללה קאפקום נכשלה,ומה אתה עשית?

פרצת לדיון עם הטענה המטופשת שבעצם סקוור היא המנצחת כי היא קנתה כמה אולפנים מערביים.
מה זה קשור בכלל?
ועוד של חברה שאפילו במדדים של הצלחה היתה מפוקפקת ביותר.

מהכרותי איתך,אין מצב שאני נגרר למליון הודעות עד שתתחיל לדבר לעניין,אני גם לא סומך על השקפתך על המשחקים הללו כי הקונצנזוס אומר אחרת וכל ניסיון שלך להפחית מהם נראה לא רציני בהקשר לדיון הזה.
בכל אופן לי אין זמן לזה,אני יודע שאתה עקשן ויכול להמשיך לנצח גם כשאתה טועה עובדתית ובלי לעלות דיוני עבר.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: לקאפקום אין תקציב לעשות פורט של SF4 לקונסולות החדשות

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 29 אוקטובר 2013, 16:14

bling כתב:אתה צוחק עלי קאוטיק?
תקרא שוב את הדיון מההתחלה ומי פרץ אליו ושינה את הנושא.
אני בהודעה שלי שהתחילה הכל אמרתי שקאפקום אכן במצב לא טוב אבל איך אפשר להתפלא כשהאיכות שהם מייצרים כל כך רעה,שהם חברה של משחקי סוג ג' וקינחתי בדוגמא ש FROM הקטנה פי כמה ייצרה את המשחקים שנחשבים לבין הטובים של הדור ואיך היא שיקמה את שמה לעומת קאפקום (ואיתה גם באה ההצלחה,אם גם בקנה מידה קטן יותר).
זאת אומרת דיברתי נטו על איכות שבגללה קאפקום נכשלה,ומה אתה עשית?

פרצת לדיון עם הטענה המטופשת שבעצם סקוור היא המנצחת כי היא קנתה כמה אולפנים מערביים.
מה זה קשור בכלל?
ועוד של חברה שאפילו במדדים של הצלחה היתה מפוקפקת ביותר.

מהכרותי איתך,אין מצב שאני נגרר למליון הודעות עד שתתחיל לדבר לעניין,אני גם לא סומך על השקפתך על המשחקים הללו כי הקונצנזוס אומר אחרת וכל ניסיון שלך להפחית מהם נראה לא רציני בהקשר לדיון הזה.
בכל אופן לי אין זמן לזה,אני יודע שאתה עקשן ויכול להמשיך לנצח גם כשאתה טועה עובדתית ובלי לעלות דיוני עבר.

אז זכרונך מטעה אותך. קפוץ לעמוד הקודם ותראה את ההתייחסות הראשונה שלך לFROM:
קצת מצחיק שהמנצחת הגדולה של הדור הזה מבחינת יפן זו from software הקטנה שעשתה את צמד המשחקים שנחשב לבין הטובים של הדור.

אמרת בפשטות שFROM SOFTWARE, שיצרה משחקים נישתיים, עם קהל קטן ונאמן וכמה משחקים בקושי שחיקים, היא המנצחת הגדולה של הדור מבחינת יפן.
היא לא המנצחת הגדולה של הדור מבחינת יפן. היא לא עשתה שום דבר ייחודי. היא לא פרצה גבולות. היא לא הצליחה באופן חריג. היא לא השפיעה על חברות אחרות. היא בסה"כ יצרה משחק אחד, מצליח באופן יחסי, עם המון בעיות, שהממוצע הביקורות שלו לא משקף כמה הוא באמת טוב בגלל שהוא קיבל המון הנחות, שמשחקים אחרים לא קיבלו (ואם אתה חושב לרגע שדאוס אקס היה מקבל ציונים גבוהים, כאשר חלקים גדולים ממנו עם FPS באזור ה20, אז אתה טועה).
הם לא פיתחו את צמד המשחקים שנחשב לבין הטובים של הדור. הם אפילו לא התחרו באותה תחרות עם קאפקום, סקוור וקונאמי. הם סתם חברת פיתוח קטנה, עם הצלחה צנועה. זה לא הופך אותם למנצחת הגדולה ביפן, בדיוק כמו שהקבוצה הקטנה בפריימר ליג, שסיימה מקום 12, היא לא המנצחת הגדולה של הפריימר ליג.

אם היית שואל את יפן, אגב, כנראה שהם היו מזכירים חברות כמו LEVEL 5 שמצליחה שם מאוד והם דווקא היו מתייחסים לקאפקום כמובילה של הדור, בזכות SF ובזכות סדרת מונסטר האנטר הסופר פופולארית ביפן.
אז אם אתה רוצה לדבר על מה קורה מבחינת יפן, אני בספק אם יש שם הרבה גיימרים שבכלל יודעים מי זו FROM.
אם אתה רוצה לדבר גם על ההצלחה של המשחקים של החברות היפניות במערב, אז כמובן שההצלחה הזאת כוללת גם משחקים של חברות יפניות, שפותחו במערב.

קודם כל, תחליט על מה אתה רוצה לדבר. אתה רוצה לדבר על המנצחת הגדולה של הדור מבחינת יפן, או שאתה מעדיף לדבר על החברה היפנית הלא מוכשרת, שהצליחה לפתח משחק עם ציונים טובים? אחרי שתסגר על זה, אפשר להמשיך.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 102 אורחים