נושא הספורט הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

Re: נושא הספורט הרשמי

הודעהעל ידי Golan » 03 נובמבר 2013, 07:29

אוף, לא משנה כמה אני מנסה - אני לא מצליח לרוץ! וכבר הורדתי 8 קילו! אבל עדיין ברגע שאני מתחיל לרוץ, אחרי 15 שניות אני מרגיש כאילו אני הולך להתמוטט אל הרצפה, ואני מתנשף כמו מנוע של טרקטור.

למה אני לא מצליח???

ואגב, יש פעילות פיזית מומלצת להורדה במשקל? אני בעיקר מבצע הליכות ומנסה להתעמל קצת עם מתקני הספורט שבפארק הלאומי, אבל אני מרגיש שאני יכול לעשות עוד דברים.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 02 נובמבר 2013, 23:36

אופניים. בהדרגה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 03 נובמבר 2013, 02:45

Golan כתב:אוף, לא משנה כמה אני מנסה - אני לא מצליח לרוץ! וכבר הורדתי 8 קילו! אבל עדיין ברגע שאני מתחיל לרוץ, אחרי 15 שניות אני מרגיש כאילו אני הולך להתמוטט אל הרצפה, ואני מתנשף כמו מנוע של טרקטור.

למה אני לא מצליח???

ואגב, יש פעילות פיזית מומלצת להורדה במשקל? אני בעיקר מבצע הליכות ומנסה להתעמל קצת עם מתקני הספורט שבפארק הלאומי, אבל אני מרגיש שאני יכול לעשות עוד דברים.

מניסיון שלי אם הכושר שלך אפסי תתחיל בלרוץ את המסלול הכי מסכן,גם אם 3-4 דקות (ואם זה קשה תרד ל 2 דקות וגם דקה,מה שאתה יכול) ובקצב הכי איטי שאתה יכול,אפילו קצב הליכה רק בתנועה של ריצה,הכי חשוב שתרוץ ולא תלך אבל אפשר גם בקצב של חילזון.
תמשיך ככה עד שירגיש לך סבבה להאריך מעט את המסלול,אל תשנה את הקצב ריצה בכלל,אל תקרע את עצמך ואל תסבול,גם אם תגיע תיאורתית (עוד יחסית הרבה זמן) למצב שאתה רץ שעה בקצב של סבתא אתה תהיה באחלה כושר.

תתחיל לאט לאט במסלול קצר וקבוע ליד הבית,מומלץ כל יום.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 03 נובמבר 2013, 17:20

Golan כתב:אוף, לא משנה כמה אני מנסה - אני לא מצליח לרוץ! וכבר הורדתי 8 קילו! אבל עדיין ברגע שאני מתחיל לרוץ, אחרי 15 שניות אני מרגיש כאילו אני הולך להתמוטט אל הרצפה, ואני מתנשף כמו מנוע של טרקטור.

למה אני לא מצליח???

אם אני זוכר נכון אמרת שאתה שוקל סביב המאה קילו, אם כך ברור שבקושי תצליח לרוץ... אין כמעט אף אחד שאין לו כושר מלפני כן ששוקל נניח 65 קילו שמסוגל פתאום לרוץ כמה דקות עם שק של 30 קילו עליו.

כמו שעומר כתב... אופניים. זה להיט ומתאים לאיזו מידת כושר שאתה מצוי בה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 03 נובמבר 2013, 19:51

כן, הייתי 107.9 והיום אני 99.9. וממשיכים בעשייה. :)

ולצערי הרב, אני... אה... לא יודע לרכב על אופניים. :oops:

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 03 נובמבר 2013, 22:19

זה קשה לאורך זמן גם לאנשים בכושר, אבל תנסה לקפוץ בחבל. כמה שאתה יכול. זו אחלה פעילות פיזית.

זוכרים שפעם אמרתי שהולכת להיות ריצה של נייקי 10 ק"מ? שלא ידעתי אם אספיק להתאמן עד אז? באותה תקופה לא רצתי שני קילומטר בלי לעבור להליכה.
היא הייתה בשלישי האחרון.
הצלחתי לרוץ את כולה, בזמן של 1:00:55 (שבירת שיא) :) חוויה אמיתית!
אני ממש גאה בעצמי שבחודשיים פלוס מינוס הצלחתי להתקדם משני קילומטר לעשר קילומטר.
מקום 9,146 מתוך כ-20,000 :D
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 04 נובמבר 2013, 06:39

כואב לי ברגליים מלחשוב על לרוץ כל כך הרבה אבל כל הכבוד!
:)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 04 נובמבר 2013, 16:08

לגמרי כל הכבוד על ההתמדה!
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 07 דצמבר 2013, 03:29

אז גרמניה בבית ז׳ עם פורטוגל, ארה״ב וגאנה...
לא יהיה קל בכלל אבל אפשרי למקום ראשון

סמל אישי של המשתמש
~God-of-War~
Padawan

הודעהעל ידי ~God-of-War~ » 08 דצמבר 2013, 10:26

טוב אז בגלל שזה תגובה ראשונה שלי בדיון אני אתחיל עם מה שהכי בוער לי בספורט: 1. אני לא חושב לרגע לעזוב את יונייטד אבל זה ממש מתסכל מטיס לא מבין כרגע את הקבוצה וגם יש סגל לא רע אני בעיקר מקווה שואן פרסי לא יעזוב וגם אם הם לא יזכו בליגה אני מקווה שיהיה טוב בצ׳מפיונס..
2. לא מבאס אתכם שאין בית מוות מובהק במונדיאל אולי חוץ מבית 4? ציפיתי להגרלה יותר מעניינת אבל אני עדיין מקווה שגרמניה תיקח
3. אני בימים אלה מתחיל להתייעץ עם חברים לגבי הרכבת תוכנית אימונים לבית ולריצות כי אין לי כרגע כסף לחדר כושר... מקווה שזה לא יזיק לעוד תוכנית שאני מתחיל להרכיב למעבר לצמחונות מטעמים מוסריים

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 08 דצמבר 2013, 14:46

מהנסיון שלי זה דווקא קצת כן מזיק... כדי לעשות ספורט בצורה נכונה, הגוף צריך להיות מסוגל לבנות את עצמו והוא בונה את עצמו על בסיס חלבונים.
זה מאוד קשה (ואפילו יקר) לספק לגוף את כמות החלבונים האיכותיים שהוא צריך כשנמנעים מאכילה של בשר ולכן אני חושב שזה נכון יותר להתחיל עם דבר אחד ולראות איך אתה מסתדר איתו לפני שאתה מתחיל עם הדבר השני.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 09 דצמבר 2013, 09:25

לא נכון. מילא שהיה מדבר על צמחונות פרופר (יענו בלי ביצים וחלב) אבל סתם לא לאכול בשר? אין שום דבר מיוחד בבשר לבניית שריר. גם לגבי המחיר לא כל כך מובן איך הגעת לזה כאשר בשר הוא החלבון היקר ביותר שיש.

מה שכן אם חשקה נפשך במנות קטנות אז תקבל יותר חלבון מבשר אבל מישהו שאוכל 2000+ קלוריות? (וזה המינימום של המינימום לאכול 2000 קלוריות אם מישהו רוצה לבנות מסה של שריר) אין אף חומצת אמינו שתחסך ממך אם תאכל עדשים.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 09 דצמבר 2013, 10:48

swiss-the-engine כתב:לא נכון. מילא שהיה מדבר על צמחונות פרופר (יענו בלי ביצים וחלב) אבל סתם לא לאכול בשר? אין שום דבר מיוחד בבשר לבניית שריר. גם לגבי המחיר לא כל כך מובן איך הגעת לזה כאשר בשר הוא החלבון היקר ביותר שיש.

מה שכן אם חשקה נפשך במנות קטנות אז תקבל יותר חלבון מבשר אבל מישהו שאוכל 2000+ קלוריות? (וזה המינימום של המינימום לאכול 2000 קלוריות אם מישהו רוצה לבנות מסה של שריר) אין אף חומצת אמינו שתחסך ממך אם תאכל עדשים.

אין שום דבר מיוחד בבשר?
כמה עדשים אתה צריך לאכול בשביל להגיע לכמות החלבון המתאימה? (במסה של מוצר מבושל ולא של עדשים יבשות) וכמה פחמימות אתה מקבל בזמן שאתה אוכל כמות כזו של עדשים?
חלב וביצים זה מעולה! רק כמה חלבון יש בחלב? כמה ליטרים חלב צריך לצרוך כדי לקבל כמות סבירה של חלבון וכמה לקטאז מסוגלת מערכת עיכול של בן אדם נורמלי לחלוטין לייצר?
כמה חלבון יש בביצה וכמה ביצים אתה צריך לאכול בשביל לקבל כמות סבירה של חלבון וכמה שומן אתה מקבל במקביל?
ועכשיו בהשוואה למנה אומללה של 100 גרם חזה עוף שבקושי מספיקה לציפור...

אנחנו כבר היינו בדיון הזה. אתה יודע שאני חושב שצמחונות היא לגמרי טרנד שבריא בערך כמו עישון סיגריות.
למרות שאני חושב שזו טעות, אני לא אומר לו לא להפוך לצמחוני משום שזו החלטה אישית שלו אבל אני בהחלט חושב שלא נכון לעשות שני מהלכים כאלה במקביל, כשגם בנפרד אף אחד מהם לא קל לגוף ודורש תקופת הסתגלות די ממושכת.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 09 דצמבר 2013, 10:58

כמו שאמרתי ברור שאם אתה מחפש מנות קטנות אז אין מה להשוות. רוצה לאכול 1500 קלוריות ביום? תבושם. אם לא אז אין כל בעיה. אני צורך בערך 3K קלוריות ביום שמתוכן 110~ גרם חלבון.

שוב... אתה הצגת את הבשר כרכיב שיש לו איזה משהו שחסר במקורות אחרים. טענה כזאת היא פשוט לא נכונה.

אגב הדעה הרווחת היא שאתה צריך לפחות 3 גרם לוסין על מנתשהגוף יתחיל בסינטוז שריר ומאה גרם עוף יש פחות מ20 גרם חלבון (אם אני זוכר נכון) ובערך 1.5 גרם לוסין. משמע אם חלבון מבשר הוא הקטע שלך אז תאכל שלוש פעמים ביום לפחות 200 גרם חזה עוף.

בריא? מה קשור בריאות... הבחור רשם "מטעמי מצפון".

ובחייאט עומר מה הטרולינג הזה "בריא כמו עישון סיגריות"? אם אתה אשכרה רציני אז אני המום אבל to each his own. ולמה נדמה לך שצריך תקופת הסתגלות ועוד ממושכת! לא פחות ולא יותר רק כי אתה אוכל יותר צמחים is beyond me.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 09 דצמבר 2013, 11:44

אין שום דיעה רווחת בדברים האלה אלא רק מיתוסים משום שמדובר במערכות כל כך מורכבות, שכל כך שונות מאדם לאדם, שיש מעט מאוד דברים שניתן להגיד בצורה מוחלטת וזו אחת הבעיות העיקריות ביחס למחקרים רפואיים בכלל ותזונאיים בפרט.

עכשיו אריק, תעשה לי טובה... באמת שהספיקו לי דיוני החרטא סביב גולן והאלטר אגו שלו ולכן לפני שאתה מדבר בלהט על דברים שטענתי למרות שלא טענתי, תבדוק שוב מה טענתי. בסה"כ היו בהודעה שלי שניים וחצי משפטים שלא נוסחו כלאחר יד.

לגבי עניין הצמחונות/טבעונות ובריאות, אתה יכול להבין מהדברים האחרים שרשמתי מקודם למה אני רושם את זה. זה אולי נכון שתיאורטית שאתה יכול לקבל הכל מתזונה שלא מכילה מוצרים מהחי (למעט כמובן B12) אבל מעשית זה כמעט בלתי אפשרי לחלוטין כי כדי לקבל כמויות סבירות של חלבון מאוזן מהצומח, אתה צריך לצרוך כמויות פנטסטיות של מזון כשבמקביל אתה צורך כמויות מאוד לא רצויות של פחמימות או נאלץ להשתמש במזון מעובד בכבדות (שדי מאבד את הפואנטה). מכאן, הדרך לתת תזונה מהירה למדי (רוב הצמחוטבעונים שאני מכיר נראים במצב של תת-תזונה) ותת-תזונה זה בריא פחות מעישון סיגריות.
למה זה נפלא מבינתך? לדעתי, בגלל מיתוסים מופרכים שצמחונות זה בריא...

כל שינוי בהרגלי חיים מחייב תקופת הסתגלות שבה הגוף צריך ללמוד להסתדר עם המצב החדש ולהתאושש מהשינויים שעוברים עליו. אם אתה מחליט מצד אחד להתחיל לנהל אורח חיים אקטיבי/ספורטיבי שמחייב תזונה מרובת חלבונים אבל מהצד השני להכניס את הגוף של למצב של תת-תזונה עם מחסור ניכר בחלבונים אז זה לא חכם.

לגבי חזה עוף, במנה של 100 גרם חזה עוף צלוי יש מעל 30 גרם חלבון וכ3.5 גרם שומן.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 09 דצמבר 2013, 12:00

זה מאוד קשה (ואפילו יקר) לספק לגוף את כמות החלבונים האיכותיים שהוא צריך כשנמנעים מאכילה של בשר

אני קורה פה משהו בצורה לא נכונה? אני רואה פה טענה לא נכונה. ובאמת שמעליב שאתה זורק אותי בסירה של גולן ורונן אבל ניחא.

עריכה:
מחקתי את השאר... אין לי כוח להתגלגל עם זה... לבחור ששאל מלכתחילה את השאלה... אם אתה רוצה לשאול אותי משהו אז שלח הודעה פרטית ככה שלא יתפתח פה ויכוחי סרק.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 09 דצמבר 2013, 15:27

אני מחפש לראות איפה כתבתי ש:
שוב... אתה הצגת את הבשר כרכיב שיש לו איזה משהו שחסר במקורות אחרים.

ואני לא מוצא את זה גם לא במשפט הזה.

לא ראיתי מה רשמת לפני העריכה ועם עניינים של תחושה אישית אני לא מתווכח. אם למישהו יותר טוב כשהוא אוכל דברים מסוימים ונמנע מאחרים, אז מצוין ובלבד שהוא בוגר מספיק ויש לו את הכלים לבצע החלטות רציונאליות.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 17 דצמבר 2013, 00:48

swiss-the-engine כתב:אני קורה פה משהו בצורה לא נכונה? אני רואה פה טענה לא נכונה. ובאמת שמעליב שאתה זורק אותי בסירה של גולן ורונן אבל ניחא.

עריכה:
מחקתי את השאר... אין לי כוח להתגלגל עם זה... לבחור ששאל מלכתחילה את השאלה... אם אתה רוצה לשאול אותי משהו אז שלח הודעה פרטית ככה שלא יתפתח פה ויכוחי סרק.

אתה דווקא צריך להתגאות בזה שהמנהלים של הפורום הזה קושרים אותך יחד איתי ועם רונן. זה אומר שדיברת אמת.

בכל אופן, אמרו כאן כמה דברים לא נכונים בעליל. בתזונה טבעונית מקבלים את כל מה שהגוף צריך, חוץ מ-B12 שאותו לוקחים כתוסף. אבל ממילא גם הקרניבורים לוקחים את ה-B12 כתוסף, באמצעות בשר. גולן ברלין, צמחוני כבר שנתיים, נעים להכיר.

והטיעון של "כמה מחבריי הם טבעונים והם לא בריאים" שווה ברמתו לטיעון "כמה מחבריי הם אוכלי בשר והם קיבלו התקף לב מעודף כולסטרול". זה שהם טבעונים זה יפה, כנראה שהם לא ממש יודעים איך תזונה טבעונית נראית.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 16 דצמבר 2013, 18:21

ואתה דוגמא למישהו שיודע לאכול נכון? רוצה שנדפדף יחד לעמוד הקודם של השרשור הזה?

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 16 דצמבר 2013, 18:41

חה חה חה. השמנתי כי אכלתי הרבה ג'אנק פוד. לידיעתך כבר רזיתי 12+ קילו מאז.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 18 אפריל 2014, 12:33

התחלתי לרוץ היום, בתקווה שהפעם ההתחלה לא תהייה חופפת להפסקה.

השתמשתי באפליקציה שרציתי לנסות הרבה זמן ואוזכרה עכשיו בכל מיני אתרים שוב, כי יצא לה עדכון ביחד עם העונה השלישית שלה.
קוראים לאפליקציה Zombies, Run!. היא עולה 4 דולר (שזה חצי ממה שהיא עלתה כשהיא יצאה) והיא הופכת כל ריצה, למשימת איסוף משאבים עבור יישוב קטן בשואת זומבים.
תוך כדי ריצה אתה אוסף משאבים מסוגים שונים (ציוד רפואי, תרופות, נשקים, בגדים, דלק וכן הלאה), שעוזרים לך לשדרג את הישוב עם עוד סוגים של מבנים וגם מאפשרים לך לשדרג מבנים קיימים. כמו כן, יש סוג של סיפור מאחורי הכל, עם דמויות שונות ומסמכים שאתה מוצא במהלך הריצות שמאירות את ההיסטוריה של העולם ומסבירות מה קורה בו.
ניתן להדליק את אפשרות למרדפי זומבים, שמכניסה לריצה מידי פעם זומבים שרודפים אחריך ומכריחים אותך לעשות ספרינטים בנקודות רנדומליות.

כמובן שהאפליקציה גם אוספת נתונים על הריצה (אפשר לבחור מעקב לפי GPS, מהירות קבועה, או מד צעדים אם רוצים לרוץ בהליכון) ויוצרת את הגרפים הנחמדים שכל מי שראה אפליקציית ריצה בוודאי מכיר.
בנוסף, היא מנגנת את השירים שיש על המכשיר, בין קליפ קול למשנהו ויש בה אפילו אפשרות להקשיב לתחנות הרדיו בעולם המשחק.

יש לאפליקציה עונות (השלישית יצאה לאחרונה), כאשר כל עונה מקדמת את הסיפור עם עוד "משימות" ריצה. בעונה הראשונה, שמגיעה עם רכישה של האפליקציה יש 23 משימות סיפור. בשניה יותר מ60 וגם בשלישית יותר מ60. כל עונה עולה 20 שקלים בנפרד.
ניתן גם לעשות "משימות צד" לאיסוף משאבים:
- Airdrop איסוף משאבים מנקודה אמיתית על המפה.
- Supply ריצה ללא מגבלת זמן, שבה אוספים משאבים נוספים.
- Interval Training שמאפשר לערוך ריצות עם ספרינטים בנקודות שנוחות לכם (עולה 10 שקלים נוספים).
- Race (שעולה 7 שקלים נוספים) זה מרוצי 5, 10 ו20 ק"מ עם משימות בונוס.

ניתן לשנות אלמנטים שונים באפליקציה, כדי להתאים אותה לרמת הכושר שלכם. להדליק מרדפי זומבים, להגדיר שהריצה תהייה שעה ולא חצי שעה (מה שמתאים גם להליכות) והאפשרויות היותר מתקדמות של מרוצים ועריכת ריצה מתאימות אותה לאנשים בכושר יותר טוב ממני (כלומר, אנשים שעושים פעילות גופנית כלשהי).

האפליקציה ממש לא זולה. ב60 שקלים אפשר לקנות את כל התוכן הקיים ובעתיד כנראה שיציעו תוכן נוסף לרכישה.
עם זאת, עושה רושם שהיא מאוד אפקטיבית.
במהלך הריצה נתפסו לי השרירים אחרי שני ק"מ, מה שבכל פעם אחרת שרצתי, גרם לי לסיים את הריצה. הפעם, בדיוק כחשבתי שאחרי סוף הסיבוב אעלה חזרה הביתה, קליפ קול הודיע לי שאני חייב להאיץ, כי צבא קטן של זומבים מתקרב אליי. אחריו קליפ קול הודיע לי שאם לא אעשה עיקוף דרך בית החולים שאני מתקרב אליו (לא באמת מכריח אותך לשנות את המסלול, כמובן) ואביא משם ציוד רפואי, כנראה לא יכניסו אותי בשערי העיר.
לקראת סוף החצי שעה, זומבי מוזר ומהיר במיוחד היה ממש קרוב אליי והדוקטור מהעיירה אמרה לי שאם לא אתן דחיפה אחרונה במהירות, הזומבי יתפוס אותי, מה שגרם לי לעבור מהליכה מהירה, לריצה לאיזה 200 מטרים.
עדין לא ברור כמה האפליקציה אפקטיבית בדבר הכי חשוב - לעודד התמדה.
אני בהחלט מעוניין לרוץ היום שוב, למרות שרירים תפוסים ולשדרג עוד את המבנים בעיירה העצובה והפוסט אפוקליפטית שלי, אבל אצטרך לחכות ולראות אם זה יקרה באמת.

אם אסיים תוך חודש-חודשיים את 23 המשימות בעונה הראשונה, זה יהיה הישג לא קטן עבורי. סביר להניח שאם ארוץ כל כך הרבה, גם אשפר את היכולת שלי, מה שיעזור עוד להתמיד ובהחלט אשמח להשקיע עוד 20 שקל, בעונה השנייה ולהמשיך את הסיפור.
עצם הוצאת הכסף לא מספיקה לי, כדי לעשות פעילות גופנית (כפי שחצי השנה שבה לא הלכתי לחדר כושר ששילמתי עליו כמה אלפים תעיד), אבל נראה שהסיפור והסטינג של שואת זומבים עוזרים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 18 אפריל 2014, 14:06

נשמע שלא רצת המון זמן. בשבועות הראשונים כדאי שתתן לפחות איזה יום/יומיים מנוחה בין ריצה לריצה כי אחרת לא תגיע לשלב ההתמדה אלא זה יגמר הרבה יותר מוקדם.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 18 אפריל 2014, 22:21

omerkot כתב:נשמע שלא רצת המון זמן. בשבועות הראשונים כדאי שתתן לפחות איזה יום/יומיים מנוחה בין ריצה לריצה כי אחרת לא תגיע לשלב ההתמדה אלא זה יגמר הרבה יותר מוקדם.

תודה על הטיפ.
אני חושב שמה שאעשה זה לעשות יום ריצה/הליכה ויום של תרגילים עם משקל גוף (כפיפות מרפקים/בטן וכאלה), ככה שתהייה לי מנוחה לשרירים ברגליים, ביום של התרגילים ומנוחה לידיים ולחזה ולבטן ביום של הריצה.

נראה כמה טוב זה יעבוד.
תמונה

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 18 אפריל 2014, 16:48

האמת היא שאני, אדם שיודע שלא יוכל לעמוד ביעד של ריצה בזמן מוקצב ביום קניתי אופניים ויוצא לי לרכוב עליהם די הרבה בשבוע. אני ממש ממליץ על זה, יוצא לי שלשה-ארבע פעמים בשבוע לרכוב בממוצע 35 ק"מ בשבוע וזה די טוב, הבעיה העיקרית היא שיש לי טיפה בעיה לגבי פעילות לזמן ארוך כי אני אנמי, אבל עדיין אני די מבסוט. ממליץ לכל מי שרוצה לבצע פעילות בשבוע לשקול קנייה של אופניים - בסה"כ אם אתם מעבירים את חלק מהתחבורה שגם כך תצטרכו לבצע באופניים אתם לא תרגישו מחוייבים והפעילות באה די בקלות.

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 18 אפריל 2014, 19:50

שחר, וואו, האפליקציה הזאת נשמעת ענקית!
יש בה גם אלמנטים חברתיים? אם לדוגמא אני וחבר שנינו נקנה את האפליקציה, יש דרך שנתחרה בינינו או משהו?

בהצלחה עם ההתמדה!
"A man chooses, a slave obeys"

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 111 אורחים