במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי bling » 05 אוגוסט 2014, 15:16

כן ברור לי שהוא בטח מהמרשימים על הפלטפורמה כי הממוצע שם זה בערך 2 פיקסלים בגראפיקת פלאש אבל עדיין חשבתי שהפלטפורמה מסוגלת ליותר, יכול להיות שאתה צודק וזה נובע מהתאמה לחומרות חלשות יותר (למרות שעדיין המשחק עובד רק על הליין האחרון של אפל אבל בטח האייפון לא חזק כמו הטאבלט), בכל אופן עדיין לא מבין למה זה טוב, גם אם יש לך ג'ויסטיק שמתחבר אתה באמת כל כך משועמם לחוות ככה משחק קולנועי כמו ביושוק? הרי אתה לא תחבר ג'ויסטיק שכזה בתור לקופת חולים ובבית אתה כבר תשחק אותו בצורה נורמלית על פלטפורמה אחרת אז אני לא רואה ממש טעם לקיומו.

בקשר ל TRINE אני לא אשחק אותו במולטי פלייר, אז אתה אומר שהמשחק לא יהיה שבור בסינגל ומגיע לו ציון גבוה יותר? :)

וכן גם לי העלילה ב SWAPPER נראית די מקושקשת, ולפאזלים יש פוטנציאל לתסכול זה ברור, עם פורטל הסתדרתי אבל המשחק הזה נראה לי ברמה אחרת מבחינת קושי, נקווה שלא אצטרך ללכת ל GUIDE יותר מדי.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 05 אוגוסט 2014, 21:22

Omg, Omg ניצחתי את סמוג ואורנסטין בניסיון השלישי ללא עזרה, אני פשוט רועד פה מאושר, Omg :o. וואו... איזה משחק אדיר :D.
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 05 אוגוסט 2014, 22:01

בנוגע לביושוק 1 לאיפד -גם אני חשבתי שהחומרה כבר מסוגלת לזה
וגם אני חושב שזה רעיון טיפשי ,כל עוד אין סטנדרט של גימפאד לפלטפורמה הזאת

בכל מיקרה אני בבוס מעצבן ,בבאטמן אורגין ,הבוס הצלף ,הבעיה הגדולה בבוס הזה
זה שעוברים חלק יחסית ארוך ,יש יזדמנות אחת ליתגנב מאחוריו ,עם הוא מבחין בכם ,הוא הורג שבוי ,ואז נידפקתם ,וצריך להתחיל חלק ארוך מהתחלה

מאוד מאוד מעצבן ,כי רוב הבוס זה יתגנבות

מה גם שזה מראה איך המישחק מאוד מוגבל ,ולא באמת פתוח ,ניסיתי כמה פעמים לעצור את הבוס לפני שהוא מגיע לשבוי ,למרות שזה היה אמור לפעול בתאוריה
פשוט המישחק לא מאפשר את זה

המישחק גם לא מאפשר לשחרר את השבוי ,שהבוס והאנשים שאיתו לא מבחינים

פשוט זה לא פועל ככה -המישחק מחיב אותכם בסוף החלק ליתגנב מאחורי הבוס ,לא הצלחתם ? השבוי מת וחוזרים לנקודת ההתחלה

חוץ מיזה באופן כללי המישחק לא באמת פתוח ,יש דברים שאין אפשרות לפתוח עד יתקדמות מסוימת במישחק ,כולל חלק מהדברים לאסוף
במישחקי זלדה בדרך כלל אזורים כאלו חסומים גם ככה ,עד שיש את הכלים המתאימים
פה דברים מסומנים על המפה ,אבל חלק מהם אין שום אפשרות לפתור ,עד יתקדמות בעלילה הראשית

מעבר לזה גם חלק מהשידרוגים לדמות מוגבלים לפי יתקדמות בעלילה ,וזה למרות שיש נקודות שידרוג

בכל מיקרה לא מדובר במישחק רע או משהו ,רק שיש כמה דברים מעצבנים
בעיקר לסמן במפה דברים ,שלא נגישים כרגע ,זה ממש מעצבן ,וחבל שעשו ככה

עם משהו מסומן במפה ,אני מצפה שיהיו לי כבר את הכלים לעבור את זה ו"לנקות" את המפה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 06 אוגוסט 2014, 16:42

kririn כתב:בנוגע לביושוק 1 לאיפד -גם אני חשבתי שהחומרה כבר מסוגלת לזה
וגם אני חושב שזה רעיון טיפשי ,כל עוד אין סטנדרט של גימפאד לפלטפורמה הזאת

בכל מיקרה אני בבוס מעצבן ,בבאטמן אורגין ,הבוס הצלף ,הבעיה הגדולה בבוס הזה
זה שעוברים חלק יחסית ארוך ,יש יזדמנות אחת ליתגנב מאחוריו ,עם הוא מבחין בכם ,הוא הורג שבוי ,ואז נידפקתם ,וצריך להתחיל חלק ארוך מהתחלה

מאוד מאוד מעצבן ,כי רוב הבוס זה יתגנבות

מה גם שזה מראה איך המישחק מאוד מוגבל ,ולא באמת פתוח ,ניסיתי כמה פעמים לעצור את הבוס לפני שהוא מגיע לשבוי ,למרות שזה היה אמור לפעול בתאוריה
פשוט המישחק לא מאפשר את זה

המישחק גם לא מאפשר לשחרר את השבוי ,שהבוס והאנשים שאיתו לא מבחינים

פשוט זה לא פועל ככה -המישחק מחיב אותכם בסוף החלק ליתגנב מאחורי הבוס ,לא הצלחתם ? השבוי מת וחוזרים לנקודת ההתחלה

חוץ מיזה באופן כללי המישחק לא באמת פתוח ,יש דברים שאין אפשרות לפתוח עד יתקדמות מסוימת במישחק ,כולל חלק מהדברים לאסוף
במישחקי זלדה בדרך כלל אזורים כאלו חסומים גם ככה ,עד שיש את הכלים המתאימים
פה דברים מסומנים על המפה ,אבל חלק מהם אין שום אפשרות לפתור ,עד יתקדמות בעלילה הראשית

מעבר לזה גם חלק מהשידרוגים לדמות מוגבלים לפי יתקדמות בעלילה ,וזה למרות שיש נקודות שידרוג

בכל מיקרה לא מדובר במישחק רע או משהו ,רק שיש כמה דברים מעצבנים
בעיקר לסמן במפה דברים ,שלא נגישים כרגע ,זה ממש מעצבן ,וחבל שעשו ככה

עם משהו מסומן במפה ,אני מצפה שיהיו לי כבר את הכלים לעבור את זה ו"לנקות" את המפה

אי אפשר לקרוא לו קשה (כל רמת הקושי בבאטמן היא מגוכחת לטעמי), אבל הוא בהחלט בוס ארוך מהרגיל. יש לקרב שני חלקים (יש תגבורת שמגיעה אחרי שאתה מכה אותו קצת) ואני חושב שיש שם צ'קפוינט, כך שזה לא אמור להיות כל כך מתסכל כמו שאתה מתאר את זה.

אני דווקא חושב שנושא ההתגנבות הוא נהדר בסדרה, הוא מאוד עשיר ונכון שהוא לא עבר שדרוג גדול מאז המשחק הראשון, אבל הוא עשוי היטיב וממש לא קשה במיוחד (פשוט תצמד לגרגולים ותנוע כל הזמן).
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 06 אוגוסט 2014, 10:20

ואני חושב שיש שם צ'קפוינט, כך שזה לא אמור להיות כל כך מתסכל כמו שאתה מתאר את זה.

בPC למישחק הזה יש כל מיני באגים ,חלק תוקנו וחלק לא
לי לא היה אף ציקפוינט ,ובגלל זה זה עיצבן מאוד

מה שדפק אותי כניראה הכי הרבה ,זה בסוף ביתגנבות אליו ,כניראה היתי צריך ליתכופף עד הסימן ,עמידה מאחוריו ,פשוט גרמה לו לגלות אותי ,ואז נידפקתי

אבל בכללי ,המישחק מאוד מוגבל ,אין פה אפשרויות שונות כמו ספלינטר סל או דאוס אקס ,וכו וכו

הוא גם פשוט לא ניראה מלוטש מספיק ,וכמו שאמרתי חוסר האפשרות "לנקות את המפה" ,עד שמקבלים את כל הכלים זה מעצבן

זה מסוג הדברים שאני אוהב לעשות ,במישחקים כאלו
אפילו ספידרמן המדהים (יותר הבינוני מינוס) ,נתן במפה רק דברים שאפשר לעשות

וכן כן אני יודע שחלק מהדברים צריכים חשיבה ,אבל אני מדבר על דברים שמחיבים כלים מסוימים

עזבו רק לפני כמה דקות ניתקלתי בדבר לאסוף שניראה חסום (צבע אדום) ,אבל בפועל יחלתי לשלוף אותו
באגים כבר אמרנו ?

המישחק הזה פשוט היה צריך ליטוש ,הם כניראה רצו להתחיל לעבוד על הדור הבא ,אז חירבנו את המישחק הזה ,וחבל

אז כן יותר טוב מספידרמן ,אבל עדין לא מישחק מוצלח בימיוחד

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 09 אוגוסט 2014, 18:22

עכשיו שקיבלתי את המחשב החדש אני סוף סוף יכול לשחק במשהו אז התחלתי ב-ARMA 2 ובמודים הנלווים לו כמו dayz overwatch , ואני חייב להגיד שעד היום חיפשתי משהו מרענן בשוטרים ועכשיו מצאתי אותו.. ממליץ בחום כמובן גם על Arma 3 שאקנה עוד מעט

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 09 אוגוסט 2014, 19:56

Death_119 כתב:Omg, Omg ניצחתי את סמוג ואורנסטין בניסיון השלישי ללא עזרה, אני פשוט רועד פה מאושר, Omg :o. וואו... איזה משחק אדיר :D.

אולי הקרב בוס הכי מספק במשחק.

את מי הרגת ראשון, סמוג או אורנסטין?
בהתחשב במי הורדת קודם החלק השני של הקרב אמור להיות מאוד שונה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 10 אוגוסט 2014, 04:14

idan כתב:
אולי הקרב בוס הכי מספק במשחק.

את מי הרגת ראשון, סמוג או אורנסטין?
בהתחשב במי הורדת קודם החלק השני של הקרב אמור להיות מאוד שונה.

הרגתי קודם את סמוג כי הוא היה מטרה מאוד נוחה ונייחת. אורנסטיין אחרי זה היה קלי קלות, כל שהייתי צריך לעשות זה להצמד איליו ולהתחמק כשהוא עושה את הקפיצה כלפי הקרקע. תאמת, כל כך פחדתי מהקרב הזה והוא התברר כיחסית קל. עד כה הקרב שבאמת הכי סבלתי ממנו היה מול סיף.
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 10 אוגוסט 2014, 05:06

התחלתי היום את הרימיק של "מיקי מאוס בטירת האשליות "
בגדול קניתי את המישחק בזמנו ,כי כמה גיקים של ראטרו ,יתלהבו מהמישחק המקורי לגנסיס

בפועל המישחק המקורי היה בינוני לטעמי ,וגם המישחק הזה מאוד בינוני
יש הרבה פלטפורמה 2D ,הרבה יותר טובים ,כולל כאלו שיצאו בתקופת ה16 ביט ,למעשה חלק מה8 ביט גם הרבה יותר טובים ,כמו SMB3 לדוגמה

אני יסים את המישחק ,אבל הוא לא משהו

בענין באטמן ,סימתי כולל את רוב הדברים -והמישחק פשוט מאכזב ,מרגיש כמו פילר לבינתים ,עד שבאטמן הגדול יצא
ראיתי היום גם סרט מצויר שמיתרחש אחרי העלילה של באטמן אורגין ,וגם הסרט בינוני מאוד

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 09 אוגוסט 2014, 22:54

טוב סימתי את Castle of Illusion ,לקח לי 3 שעות לפי סטים
לא הלכתי על אציבמנט או משהו ,אבל בכל זאת סימתי 50% מהם
ובגדול לא רואה אף סיבה טובה לחזור למישחק הזה ,אף פעם

בגדול רק עם אתם חולים על דיסני או על פלטפורמה 2D ,רק אז זה מומלץ ,ליתר האנשים לא חושב שזה שווה אפילו 5$ ,המישחק ממש בינוני וממש קצר

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 11 אוגוסט 2014, 19:25

אחד הדברים שאני עושה כרגע זה לשחק במשחקים שפעם התחלתי ולא גמרתי וממשיך מהקטע שהפסקתי (כמו ביושוק 1 שפרסמתי לפני הרבה זמן שסיימתי אותו סוף סוף).
כמו למשל, אני משחק עד עכשיו בבאטמן ונג'נס, משחק קצת ישן מי שמכיר כאן, הסיפור מעניין והשליטה בלחימה כמעט בלתי אפשרית כך שזה גורם לך להיתקע בשלבים.
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 13 אוגוסט 2014, 17:15

החלטתי לשחק בבאטמן ארקהם סיטי על הגדרות Very High במקום Extreme, עדיין זה רץ לי קצת לאט עם הGTX570 אבל אני אסתדר עד שאני אקנה כרטיס חדש.
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אוגוסט 2014, 20:11

Mandellla כתב:החלטתי לשחק בבאטמן ארקהם סיטי על הגדרות Very High במקום Extreme, עדיין זה רץ לי קצת לאט עם הGTX570 אבל אני אסתדר עד שאני אקנה כרטיס חדש.

נסה להוריד את הTessellation לרמות נמוכות או בכלל, זה יעשה לך פלאים.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 14 אוגוסט 2014, 01:26

DrKeo כתב:נסה להוריד את הTessellation לרמות נמוכות או בכלל, זה יעשה לך פלאים.

האפשרות הזאת הייתה כבויה מזמן, אבל בזכות זה שאמרת לי על זה אז ראיתי שזה קשור גם לתכונות של הDX11, אז כיביתי את הDX11.
תודה רבה נדב :) עכשיו אני אוכל להנות מבאטמן ארקהם סיטי בגיימפליי זורם כמו ארקהם אסיילום.
תמונה
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 14 אוגוסט 2014, 03:29

אני מנסה לעבור את באטלפילד 4 ,לפני יום שישי
יש לי חוקי בחינם ,אבל זה זמני

מצחיק שלא הורידו את הקאמפין

עם יהיה זמן אני ינסה את המולטי ,אבל לא יקנה את המשחק

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 15 אוגוסט 2014, 18:25

סיימתי את ארקהם סיטי! משחק אדיר ביותר! מי ששיחק בארקהם אסיילום לפני זה יהיה בעל יתרון בלדעת איך הולך המשחק.
עכשיו נותר כל מה שנשאר בעיר וגם אתגרים מחוץ לעיר.
המשחק הבא: ארקהם אוריג'ינס.
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 15 אוגוסט 2014, 20:15

Mandellla כתב:סיימתי את ארקהם סיטי! משחק אדיר ביותר! מי ששיחק בארקהם אסיילום לפני זה יהיה בעל יתרון בלדעת איך הולך המשחק.
עכשיו נותר כל מה שנשאר בעיר וגם אתגרים מחוץ לעיר.
המשחק הבא: ארקהם אוריג'ינס.

אתה תצטרך עצבי ברזל לסיים את אוריג'ינס אחרי שסיימת כרגע את סיטי לדעתי. המשחקים זהים, אין שום חידוש ממשי בחדש, מאחל לך בהצלחה :).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 אוגוסט 2014, 20:34

אני גם ממליץ לעשות הפסקה בין 2 המשחקים אם יש לך משהו אחר לשחק, אוריג'ינס זה כמעט חבילת הרחבה ויותר מזה, לטעמי משחק פחות טוב מסיטי אבסולוטית, גם אם היה יוצא לפניו וסיטי היה מתפקד על תקן "חבילת ההרחבה".

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 15 אוגוסט 2014, 22:10

אז אני מבין שכדאי לי לחכות יותר לארקהם נייט ולעבור למשחק אחר, אפילו שהתלהבתי מאוד מהאפשרות לשחק את דת'סטרוק וגם נשאר לי בסיטי כל מיני אתגרים חמודים עם הDLC של הארלי קווין.
בכל זאת אשחק ומתישהו אפרוש מזה :lol: .
תמונה
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 16 אוגוסט 2014, 06:19

bling כתב:אני גם ממליץ לעשות הפסקה בין 2 המשחקים אם יש לך משהו אחר לשחק, אוריג'ינס זה כמעט חבילת הרחבה ויותר מזה, לטעמי משחק פחות טוב מסיטי אבסולוטית, גם אם היה יוצא לפניו וסיטי היה מתפקד על תקן "חבילת ההרחבה".

מחזק-אורדגין מאוד מאכזב

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 אוגוסט 2014, 12:37

kririn כתב:

מחזק-אורדגין מאוד מאכזב

הוא היה אכזבה ענקית אם היה על תקן המשך אמיתי של רוקסטדי, אבל בתור פרויקט ראשון של מפתחת חדשה צריך לבוא עם ציפיות אחרות אליו, הוא סכ"ה לא רע גם אם לא ברמה של סיטי.
המפתחת שלו אגב אמורה לקחת את המושכות על המשך הסדרה אחרי שרוקסטדי תסיים עם AK, אני חושב שיש להם פוטנציאל להשתפר וגם לשחזר את הרמה של רוקסטדי.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 אוגוסט 2014, 13:31

Mandellla כתב:אז אני מבין שכדאי לי לחכות יותר לארקהם נייט ולעבור למשחק אחר, אפילו שהתלהבתי מאוד מהאפשרות לשחק את דת'סטרוק וגם נשאר לי בסיטי כל מיני אתגרים חמודים עם הDLC של הארלי קווין.
בכל זאת אשחק ומתישהו אפרוש מזה :lol: .

הבעיה היחידה איתו, היא שהוא עוד מאותו הדבר.
כלומר, מדובר פחות או יותר באותה האיכות של סיטי, עם הבדלים זניחים לפה ולשם (נניח, הסיפור פחות מוצלח ומבחינה טכנית, יש פה ושם קצת יותר באגים אסתטיים). הגיימפליי מאוד מאוד דומה.

הוא משחק מצוין. הוא פשוט "יותר מידי מדבר טוב". לשחק בו ישר אחרי סיטי זה בטח קשה, כי זה מרגיש כאילו אתה משחק בסיטי, רק עם עיר גדולה יותר וזה עלול להמאס.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 16 אוגוסט 2014, 17:02

הרגע שיחקתי קצת באוריג'ינס וסיימתי את הבוס הראשון, כולכם צודקים בקשר לכך שהמשחק מרגיש אותו דבר אבל עם כמה שינויים מינורים מהחברה המפתחת החדשה כמו קולות אחרים של שחקנים (מתגעגע לקווין קונרוי :( ), צלילי אפקטים יוצאי דופן משני המשחקים הקודמים, דמויות חדשות ובאגים מעצבנים שהורסים לך את החוויה כל פעם, התחלתי לתת ביטדאון לבוס והוא פתאום נעלם אפילו שאני ממשיך לתת לו מכות וגם נהיה מסך שחור בזמן המשחק שלא שומעים ורואים כלום, דרוש עידכון/תיקון דחוף למשחק עם בעיות כאלו! :evil:

עד כה החוויה סבירה, אולי אם אני אמשיך קצת יותר אז אני אוכל לראות מה עוד מיוחד כל כך במשחק, בינתיים ארקהם אסיילום וסיטי הכי טובים עד שיצא ארקהם נייט.
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 16 אוגוסט 2014, 17:05

ארקהם נייט גם נראה כמו עוד מאותו הדבר, כשהתוספת של האוטו נראית קצת סתמית ולא תורמת...
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 אוגוסט 2014, 18:28

Klayman כתב:ארקהם נייט גם נראה כמו עוד מאותו הדבר, כשהתוספת של האוטו נראית קצת סתמית ולא תורמת...

אני לא מסכים, ברור שהמשך אולטמטיבי אולי מבחינת אבולוציה היה לבנות איזה משחק בפוורמט של GTA עם עיר חיה ובאטמן בתוכה.

אבל ההמשך שמקבלים עכשיו זה הדבר השני אחריו, גדול ומושקע הרבה יותר עם גראפיקה מדהימה, שלל מכניקות חדשות, באטמוביל שהולך להיות משמעותי מאוד ולא תוספת שטחית- אתה תפתור בעזרתו פאזלים, תעבור מכשולים שאי אפשר בלעדיו, אפילו ישמש אותך בחלק מקרבות הרחוב נגד ה THUGS כחלק מיכולות הקומבו שלך, גם רעננו את מערכת הקרב והוסיפו לא מעט מהלכים חדשים, יהיו גם לא מעט אויבים חדשים שיתבלו את המשחק, העיר ענקית הרבה יותר וכו'

זה באטמן בדור הבא על כל המשתמע, גדול יותר, מושקע יותר עם תוספות חדשות כמו הבאטמוביל ושלל מכניקות חדשות, לאיזה שינוי אתה מצפה חוץ מ GTA-באטמן?
אפשר לאמר על כמעט כל המשך גדול, שהוא עוד מאותו הדבר, מה היילו 3 הוסיף על 2? מה GTA4 הוסיף על SA או MGS4 על 3? וכו'

הם קפצו דור, רצים בטכנולוגיה חדשה, רעננו מכניקות והוסיפו חדשות, הביאו אנימציות יותר טובות, ערכי הפקה גבוהים יותר- כל אלו מביאים שינוי לא קטן בהרגשה של המשחק, זה בטח הרבה יותר מרגש מהמשך חבילת הרחבה סטייל אוריג'ינס, רק טכנולוגיה חדשה לפעמים זה מספיק כדי לרענן הכל, במיוחד בעולמות פתוחים שיש הרבה לאן להתקדם בליטוש שלהם.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו־ 33 אורחים