במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי DrKeo » 04 נובמבר 2014, 19:43

אני משחק בTWAU והוא כל כך הרבה יותר טוב מThe walking dead שזה פשוט לא יאומן שמדובר באותם חבר'ה.
We're just normal men. We're just innocent men

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 04 נובמבר 2014, 20:12

Nucleus_Dawn כתב:שכחתי לכתוב - כשקניתי את ההאמבל באנדל, עם Risk of Rain, קיבלתי גם 3 קודים במתנה.
מישהו רוצה (קודים לסטים)?

והולי שיט, כמה שOlli Olli כיף! עושה רושם שהוא מאוד קצר, באופן יחסי, אז המחיר הזול מתאים לו, אבל המכאניקה שלו ממש ממכרת וכיפית. הוא לחלוטין תלוי יכולת ותגובה מהירה, ככה שגם כשאתה טועה, אתה יודע שזו אשמתך לחלוטין. ממש מצוין וממש שווה לקנות אותו עכשיו בHumble Bundle.

סוף סוך עוד מישהו ששמע על ROR חוץ ממני (ככל הנראה). קניתי אותו מ-GOG, משחק מצויין, ממש כיף לפתוח אייטמים ולהתנסות עם הדמויות השונות.
רק חבל שיש לו ממשק מולטיפלייר של משחק מ-94'.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 04 נובמבר 2014, 20:21

MGS FREAK כתב:
סוף סוך עוד מישהו ששמע על ROR חוץ ממני (ככל הנראה). קניתי אותו מ-GOG, משחק מצויין, ממש כיף לפתוח אייטמים ולהתנסות עם הדמויות השונות.
רק חבל שיש לו ממשק מולטיפלייר של משחק מ-94'.

מה הכוונה מולטיפלייר של משחק מ-94? הקוד רשת מחורבן?
שמעתי עליו, אך ורק בגלל שהמפיצה שלו הם אותם חבר'ה שמפתחים את Starbound. כלומר, הם גם מפתחים וגם הפכו למן מפיצה של מפתחים עצמאיים (עם כמה שזה פרדוקסלי) וזה אחד המשחקים הראשונים שהם הפיצו.

אחר כך, שמעתי עליו גם ב James Recommends, מערוץ היוטיוב (הנהדר!) של Extra Credits, אבל הוא היה ברשימת ה"רוצה!" שלי, עוד לפני כן:
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 04 נובמבר 2014, 21:32

Nucleus_Dawn כתב:

מה הכוונה מולטיפלייר של משחק מ-94? הקוד רשת מחורבן?
שמעתי עליו, אך ורק בגלל שהמפיצה שלו הם אותם חבר'ה שמפתחים את Starbound. כלומר, הם גם מפתחים וגם הפכו למן מפיצה של מפתחים עצמאיים (עם כמה שזה פרדוקסלי) וזה אחד המשחקים הראשונים שהם הפיצו.

אחר כך, שמעתי עליו גם ב James Recommends, מערוץ היוטיוב (הנהדר!) של Extra Credits, אבל הוא היה ברשימת ה"רוצה!" שלי, עוד לפני כן:
]

הכוונה שהוא לא נגיש בעליל, יש אופציה של HOST ו-JOIN ובשתיהן צריך להקליד IP בהתאם. ושמעתי שגם קוד הרשת בעצמו הוא לא משהו, כאמור לא שיחקתי במולטי.
אבל כמו שאתה יכול לראות, לא נראה שזה חסר לי:
קבצים מצורפים
ללא שם.png
ללא שם.png (35.57 KiB) נצפה 8570 פעמים

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 05 נובמבר 2014, 00:02

DrKeo כתב:אני משחק בTWAU והוא כל כך הרבה יותר טוב מThe walking dead שזה פשוט לא יאומן שמדובר באותם חבר'ה.

Told ya ;)
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 נובמבר 2014, 02:27

Klayman כתב:
Told ya ;)

זה למה קניתי אותו בSummer sale, עכשיו מצאתי את הזמן לשחק גם במשהו :)

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 05 נובמבר 2014, 06:13

סימתי אתמול את Medieval II Total War
מישחק מעצבן ברמות ,לקח לי המון זמן למרות שרימיתי

יש שם דברים מאוד מעצבנים ,לדוגמה גם עם מנצחים לגמרי עם מסוים ,הוא לא נימחק מהמפה
לא רק זה ,ליפעמים הוא צץ מחדש

יש מרידות לא מוסברות

וכל תור צריך לחכות הרבה זמן שכל העמים יעשו את הצעדים שלהם

גם להעביר כוחות ממקום למקום ,לוקח המון זמן

ניסיתי דיפלומטיה ,ולא עבד טוב ,רוב הזמן מסרבים לכם גם עם ההצאות טובות

בכיצור חרשתי המון ,ורימיתי עם הכסף לנצח את המישחק ,אבל זה מישחק עם האטה מחובנת במישחקיות ,ממש מעצבן

נו טוב ,אני עובר לוויצר 1 -מקווה הפעם לסים אותו

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 05 נובמבר 2014, 22:15

kririn כתב:סימתי אתמול את Medieval II Total War
מישחק מעצבן ברמות ,לקח לי המון זמן למרות שרימיתי

יש שם דברים מאוד מעצבנים ,לדוגמה גם עם מנצחים לגמרי עם מסוים ,הוא לא נימחק מהמפה
לא רק זה ,ליפעמים הוא צץ מחדש

יש מרידות לא מוסברות

וכל תור צריך לחכות הרבה זמן שכל העמים יעשו את הצעדים שלהם

גם להעביר כוחות ממקום למקום ,לוקח המון זמן

ניסיתי דיפלומטיה ,ולא עבד טוב ,רוב הזמן מסרבים לכם גם עם ההצאות טובות

בכיצור חרשתי המון ,ורימיתי עם הכסף לנצח את המישחק ,אבל זה מישחק עם האטה מחובנת במישחקיות ,ממש מעצבן

נו טוב ,אני עובר לוויצר 1 -מקווה הפעם לסים אותו

מה שמגניב במדיבל 2 הוא האפשרות לשחק קרבות היסטוריים שהתרחשו 5 דקות מהבית שלי. אין הרבה גיימרים בעולם שזוכים לפריבילגיה הזאת.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 06 נובמבר 2014, 04:25

בסדר ,אבל המשחק עדין מעצבן ברמות ,הוא גורם לחכות הרבה בכל תור
בלי שהיה צורך אמיתי בזה

ואפילו לזוז עם הספינות לוקח המון זמן ,לצערי בחרתי את אנגליה ,שהיא תקועה מבחינת המפה ההתחלתית

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 נובמבר 2014, 10:49

יצא The Binding of Isaac: Rebirth.
הוא מצוין, כמו הקודם. מרגיש הרבה יותר מלא בתוכן מהקודם. עוד סוגי אויבים. עוד פריטים למצוא. עוד בוסים.
הגרפיקה בסגנון קצת שונה. יותר מפורט וכאלה.

אם אהבתם את הקודם, תאהבו גם את זה. אם יש לכם את הקודם, אני לא משוכנע שיש סיבה לשדרג. אם לא שיחקתם בראשון, כדאי מאוד לקנות את זה. פשוט נהדר וכיפי ומוזר :D
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 08 נובמבר 2014, 11:17

מדיבל 2 משחק מסובך מכל בחינה אפשרית כך שהוא שדורש הרבה הבנה וחשיבה לאיך שמשחקי טוטל וור עובדים בקמפיינים.

אמפייר טוטל וור נחשב לטוב בגלל שיש אפשרות לשחק בקרבות ימיים עם כל הספינות הגדולות שזה קצת מזכיר (עם המקשים לא כי זה משחק אסטרטגיה) את אססינס קריד עם העניין של השליטה ברוח ובתחמושת (אפילו יותר מתקדם מהקרבות הימיים של אססינס קריד בגלל שאתה מפקד על צי שלם של ספינות עם עוד אפשרויות), זה כל כך כיף להוריד צי גדול של ספינות של האויב עם צי מצומצם :) .

גם בלי קשר לטוטל וור, אני ממליץ על המשחק אירופה יוניברסליס 4 (אפילו על 3 הסדרות Grand Strategy הנוספות המרכזיות של פרדוקס: קרוסיידר קינגס, ויקטוריה והארטס אוף איירון), משחק שונה לגמריי ממשחקי טוטל וור ללא קרבות פנימיים.
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 08 נובמבר 2014, 12:43

כל הדיבורים האלה מזכירים לי ש-Crusader Kings II נמצא עמוק בבקלוג המאובק שלי בסטים. אני לא חושב שאי פעם יהיה לי זמן להתעמק בו.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 08 נובמבר 2014, 13:21

Nucleus_Dawn כתב:יצא The Binding of Isaac: Rebirth.
הוא מצוין, כמו הקודם. מרגיש הרבה יותר מלא בתוכן מהקודם. עוד סוגי אויבים. עוד פריטים למצוא. עוד בוסים.
הגרפיקה בסגנון קצת שונה. יותר מפורט וכאלה.

אם אהבתם את הקודם, תאהבו גם את זה. אם יש לכם את הקודם, אני לא משוכנע שיש סיבה לשדרג. אם לא שיחקתם בראשון, כדאי מאוד לקנות את זה. פשוט נהדר וכיפי ומוזר :D

"קניתי" אותו בפלוס אבל יקח זמן עד שאגיע אליו, יותר מעניין אותי מבחינת האינדים Escape plan שיצא לויטה במקור שגם חילקו החודש ל PS4, אני פשוט סאקר של פאזלים וגם הסגנון האומנותי שלו מיוחד מאוד, ולא ברור לי בדיוק מה נסגר עם אייזק למען האמת, זה נראה בסגנון הזלדות של ה SNES רק חולני ואפל הרבה יותר, אני אתן לזה ניסיון מתישהו.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 נובמבר 2014, 13:47

bling כתב:"קניתי" אותו בפלוס אבל יקח זמן עד שאגיע אליו, יותר מעניין אותי מבחינת האינדים Escape plan שיצא לויטה במקור שגם חילקו החודש ל PS4, אני פשוט סאקר של פאזלים וגם הסגנון האומנותי שלו מיוחד מאוד, ולא ברור לי בדיוק מה נסגר עם אייזק למען האמת, זה נראה בסגנון הזלדות של ה SNES רק חולני ואפל הרבה יותר, אני אתן לזה ניסיון מתישהו.

זה כמו הצינוקים בזלדות של הSNES, רק חולני בטירוף (הסיפור הוא שאתה ילד קטן בן 6, שאמא שלו חושבת שאלוהים מדבר אליה ואומר לה לרצוח אותך, אז אתה מנסה לברוח, דרך דלת למרתף), בתוספת של ממש המון רנדומאליות והמון פריטים שונים ומשונים, שנותנים לך כל מיני יכולות ומשפיעים על הנתונים שלך (חלק בצורה טובה וחלק בצורה רעה).
המשחק מעוצב מאוד חכם. הוא מתוכנן ככה שככל שאתה משחק יותר, ככה אתה משחרר יותר תוכן שיכנס לבניית העולם הרנדומלית (וזה כולל גם חדרים מסוגים שונים, גם אויבים מסוגים שונים, בוסים חדשים, פריטים חדשים וכן הלאה) ויש ממש המון לגלות.

לדעתי, הוא באמת נהדר. כדאי לך לנסות קצת ולראות אם הוא זורם לך. משלשום יש לי בו כבר 3 שעות :D
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 08 נובמבר 2014, 14:00

Nucleus_Dawn כתב:
זה כמו הצינוקים בזלדות של הSNES, רק חולני בטירוף (הסיפור הוא שאתה ילד קטן בן 6, שאמא שלו חושבת שאלוהים מדבר אליה ואומר לה לרצוח אותך, אז אתה מנסה לברוח, דרך דלת למרתף), בתוספת של ממש המון רנדומאליות והמון פריטים שונים ומשונים, שנותנים לך כל מיני יכולות ומשפיעים על הנתונים שלך (חלק בצורה טובה וחלק בצורה רעה).
המשחק מעוצב מאוד חכם. הוא מתוכנן ככה שככל שאתה משחק יותר, ככה אתה משחרר יותר תוכן שיכנס לבניית העולם הרנדומלית (וזה כולל גם חדרים מסוגים שונים, גם אויבים מסוגים שונים, בוסים חדשים, פריטים חדשים וכן הלאה) ויש ממש המון לגלות.

לדעתי, הוא באמת נהדר. כדאי לך לנסות קצת ולראות אם הוא זורם לך. משלשום יש לי בו כבר 3 שעות :D

אני אתן לו צ'אנס אבל יש לו סיום בכלל? הבנתי שיכול לקחת מאות שעות וזה נראה לי קצת מוגזם לסגנון הזה (או לכל סגנון למען האמת)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 נובמבר 2014, 14:05

bling כתב:אני אתן לו צ'אנס אבל יש לו סיום בכלל? הבנתי שיכול לקחת מאות שעות וזה נראה לי קצת מוגזם לסגנון הזה (או לכל סגנון למען האמת)

יש לו סוג של סיום, אבל לא באמת.
הוא מעוצב ככה שאתה אמור להגיע לסוף הרבה פעמים ובכל פעם אתה משחרר עוד תוכן והמשחק הופך לקשה יותר.
טכנית, אפשר "לסיים" אותו בפחות משעה, אבל אז שווה לך לסיים אותו עוד פעם ועוד פעם, כי אתה משחרר המון תוכן חדש, מגלה סודות, מעלה את האתגר וכמובן שבכל פעם, הכל שונה לגמרי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 08 נובמבר 2014, 14:13

Nucleus_Dawn כתב:
יש לו סוג של סיום, אבל לא באמת.
הוא מעוצב ככה שאתה אמור להגיע לסוף הרבה פעמים ובכל פעם אתה משחרר עוד תוכן והמשחק הופך לקשה יותר.
טכנית, אפשר "לסיים" אותו בפחות משעה, אבל אז שווה לך לסיים אותו עוד פעם ועוד פעם, כי אתה משחרר המון תוכן חדש, מגלה סודות, מעלה את האתגר וכמובן שבכל פעם, הכל שונה לגמרי.

לא הכי מת על הסגנון הזה שלא נגמר אבל אני אשחק בו רק כדי לפחות לסיים אותו בפעם הראשונה שלא לוקחת יותר מדי זמן ושיהיה לי לרקורד שסיימתי את יצחק :D

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 נובמבר 2014, 14:32

bling כתב:לא הכי מת על הסגנון הזה שלא נגמר אבל אני אשחק בו רק כדי לפחות לסיים אותו בפעם הראשונה שלא לוקחת יותר מדי זמן ושיהיה לי לרקורד שסיימתי את יצחק :D

לא באמת יקח לך פחות משע... סביר להניח שתצטרך כמה וכמה וכמה ניסיונות, עד שתצליח "לסיים" פעם אחת. גם צריך קצת מזל, שיהיו לך drops טובים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 נובמבר 2014, 01:07

סיימתי את הזאב ביננו, משחק פשוט מעולה, ממש מעולה. אולי דיוויד קייג׳ יכול ללמוד דבר או שניים. התחלתי לשחק בסוואפר, ממש הפתיע אותי. בסרטונים הוא הרגיש כמו משחק לא מופק משהו, חצי חובבני. אבל כשישבתי לשחק בו, הוא הרגיש מאוד מהוקצע עם אוירה פשוט מצויינת שמזכירה את הנוסע השמיני (ולאחרונה פרומתאוס) ואחלה של פאזלים. מקווה שהוא שומר על הרמה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 נובמבר 2014, 12:03

DrKeo כתב:סיימתי את הזאב ביננו, משחק פשוט מעולה, ממש מעולה. אולי דיוויד קייג׳ יכול ללמוד דבר או שניים. התחלתי לשחק בסוואפר, ממש הפתיע אותי. בסרטונים הוא הרגיש כמו משחק לא מופק משהו, חצי חובבני. אבל כשישבתי לשחק בו, הוא הרגיש מאוד מהוקצע עם אוירה פשוט מצויינת שמזכירה את הנוסע השמיני (ולאחרונה פרומתאוס) ואחלה של פאזלים. מקווה שהוא שומר על הרמה.

הפאזלים בהחלט שומרים על הרמה, גם האווירה והכל, רק לא עקבתי אחרי כל הטקסטים והסיפור במיוחד, נראה לי קצת טרחני, זה היה נטו בשבילי משחק פאזלים עם אווירה חללית מבודדת, בלי הרבה context.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 נובמבר 2014, 16:15

אין יותר מדי מה לקרא אז אני קורא, אבל בדיוק ראיתי את אינטרסטלר והקונספטים של סוופר נראים קצת מפגרים :)

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 09 נובמבר 2014, 17:51

מאוד נהנתי מסוואפר כשיצא. סיימתי אותו כמעט בישיבה אחת באותו יום. האמת היא שיש קונטקסט ומלא רפרנסים לתחום חקר התודעה, וזה היה נחמד.

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 16 נובמבר 2014, 17:56

כרגע אני חורש על AC4 BF, אחד ממשחקי הAC הכי טובים שיצאו אי פעם, זה כל כך כיף שאתה שט סביב הקריביים בין צי בריטי/ספרדי וכל פעם אתה מתחיל לשדוד את הספינות בשביל משאבים לשדרוגים/מכירה.

המשחק לא עובד לי בגרפיקה הכי טובה בגלל שאני עדיין תקוע עם GTX570, מקווה שאוכל לשדרג בקרוב ל970 וגם שיצא כבר רוג למחשב (וגם GTA 5 :) ).
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 נובמבר 2014, 18:34

סיימתי את סוופר, ממש נהנתי ממנו. משחק אינדי סופר מומלץ, גיימפליי מאוד דומה לפורטל ואוירה פשוט מעולה.

עברתי לגוואקומילי. שמעתי עליו דברים טובים, לא רציתי ממש לשחק בו אבל התחלתי בכל זאת ואני נהנה מכל רגע. הוא כל כך טוב, מומלץ בחום.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 16 נובמבר 2014, 18:57

Mandellla כתב:כרגע אני חורש על AC4 BF, אחד ממשחקי הAC הכי טובים שיצאו אי פעם, זה כל כך כיף שאתה שט סביב הקריביים בין צי בריטי/ספרדי וכל פעם אתה מתחיל לשדוד את הספינות בשביל משאבים לשדרוגים/מכירה.

המשחק לא עובד לי בגרפיקה הכי טובה בגלל שאני עדיין תקוע עם GTX570, מקווה שאוכל לשדרג בקרוב ל970 וגם שיצא כבר רוג למחשב (וגם GTA 5 :) ).

מצאתי לי שעה פנויה וסוף סוף התחלתי אותו. אני רק מסיים כמה תיקונים על התזה - ואז... שבועיים חופש!!!! (כלומר בערב, עבודה ביום עדיין יש) אני מתכנן רבות לשבועיים הללו... :roll:
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 97 אורחים