ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

הודעהעל ידי erezronen » 19 מאי 2013, 22:50

אחרי המחיקה הטראומטית של הפוסט הקודם - הנה אחד חדש. כאן דנים בכל מה שקשור לנינטנדו: קונסולות, זכיונות, הצלחות, כשלונות, משחקים, דמויות ותחזיות כלכליות. שימו לב שהוספתי למטה תגובה נעוצה לצורך עדכון והחלפת Nintendo ID ו-Friend Codes. אם יש לכם כאלה, פרסמו מה הם, על איזו קונסולה מדובר ובמה אתם אוהבים לשחק אונליין כשמדובר בנינטנדו.

הנה החוקים מהת'רד הקודם, שעדיין תקפים כאן. תודה גדולה לששון ששחזר את זה דרך ה-Cache של גוגל!

שלום וברוכים הבאים לת'רד נינטנדו הרשמי והגדול של voxelim. מכיוון שנינטנדו היא חברה קצת שונה בנוף תעשיית המשחקים, אנחנו מרגישים שמגיעה לה ת'רד מעט שונה בפורומים שלנו. לפיכך, הת'רד הזה ירכז דיונים על כל הקונסולות של החברה (DS, 3DS, Wii, Wii U) ועל רוב המשחקים שלה (מלבד משחקים בודדים שיפתחו להם נושאים חיצוניים).

מכיוון שדיונים על נינטנדו הופכים מהר מאוד לקרבות פליימינג ובאופן כללי מתדרדרים לדיונים באווירה לא נעימה - הת'רד הזה יזכה לפיקוח קפדני מאוד. רשימת החוקים תגיע מייד, אבל לפניה הסבר קטן למה בכלל החלטנו לפתוח את הת'רד מחדש: עד לפני מספר חודשים חשבתי שאין סיכוי לנהל דיון על נינטנדו מבלי להגרר למקומות הלא נעימים האלה. זו גם הסיבה שבשנים האחרונות העדפתי להיעדר מהדיונים על החברה בפורום הקודם של Vgames. אני אוהב מאוד את נינטנדו וחושב שיש הרבה מה להגיד עליה - לטובה ולרעה - אבל האווירה העכורה בה התנהלו הדיונים האלה פשוט הוציאו לי את החשק להצטרף אליהם, ולעיתים קרובות הרגשתי שרוב מי שהגיבו בהם היו כאלה שרק רצו ללכלך על החברה וחובביה, ולא לנהל דיון אמיתי.

"כנראה שככה זה עם חברה כמו נינטנדו", אמרתי לעצמי אז, אבל אז הצטרפתי לפורומים של האתר הוותיק Something Awful - ופתאום ראיתי שאפשר גם אחרת. למי שלא מכיר, SA זו קהילה מאוד מפוקחת. יש שם אפס סבלנות לטרולים, באנים על ימין ועל שמאל, והרשאות כתיבה בפורומים זה משהו שעולה כסף. והיי, במפתיע, זה עובד! הת'רדים הקשורים לנינטנדו באתר הזה מרתקים, פעילים ובעיקר נעימים. גם כשמושמעת ביקורת על החברה, והיא אכן מושמעת, היא נעשית בכבוד, ללא הזילזול המתנשא והמחליא שהכרתי מהפורומים בישראל.

והנה, הגענו לפורום חדש, למערכת חדשה, וזו הזדמנות מצויינת לנסות להנהיג גישה חדשה. יש לציין שהחוקים שהנ"ל רלוונטים אך ורק לת'רד הזה. הם אינם חלים על נושאים אחרים באתר. כפי שכבר נכתב: הת'רד הזה ינוהל בקפידה כמעט נאצית בכוונת תחילה. אל תיקחו ללב אם תגלו פתאום שמחקו לכם כאן הודעה, גם אם אתם חושבים שהיא נמחקה שלא כצורך. אני מקווה שלא יהיו יותר מדי מחיקות כאלה, אבל אם הן נעשות היו בטוחים שהמטרה שלהן היא להפוך את הדיון לנעים ומזמין יותר, ולא לעשות לכם דווקא. בנוסף, שימו לב שמדובר בניסוי: אם הת'רד לא יתפתח נחזור למתכונת הקודמת. אם הוא יהיה הצלחה אדירה נשקול פתיחה של פורום נינטנדו ייעודי. אנחנו חדשים בזה בדיוק כמוכם, וההחלטה לפתוח את העץ החדש הייתה בעיקר כדי לראות מה יקרה אם ננסה להנהיג את הגישה הזאת.

ועכשיו לחוקים:

1. בלי פליימינג, בלי טרולים. נקודה. כל הודעה שלא תראה לי - תמחק. בלי וויכוחים, בלי אזהרות, בלי כלום. לא רוצים להמחק? פשוט אל תהיו טרולים. הימנעו מראש מהודעות מזלזלות או מקביעת מסקנות נחרצות, הן כלפי משתמשים אחרים והן כלפי החברה. זה לא אומר שאסור לבקר את נינטנדו, ממש לא - זה אומר שאם אתם מבקרים, דאגו לעשות זאת כשאתם יודעים את כל הפרטים ויש לכם דברים מהותיים להגיד עליהם.

דוגמה להודעות שימחקו: "וואו, ב-NPD החדש ה-Wii U מכרה 10 יחידות! פחחחחח! כמה עולב!" / "איוואטה הוא המנכ"ל הכי גרוע של החברה אי פעם ועכשיו מקדמים אותו! אני לא מאמין כמה טיפשים שם בנינטנדו!".
דוגמה להודעות שלא ימחקו: "המצב של ה-Wii U על הפנים ב-NPD. נינטנדו עשתה טעויות כמו [הכנס כאן דוגמאות לטעויות]. אני חושב ש [הכנס כאן מסקנה מהנתונים: האם נינטנדו יכולה לדעתך לצאת מהמשבר, מה היא צריכה לעשות, האם מאוחר מדי בשבילה וכדומה]". / "אני חושב שאיוואטה הוא מנכ"ל גרוע כי [הכנס כאן דוגמאות לטענות], ושקידומו בחברה הוא טעות כי [הכנס כאן דוגמאות לאיך טעויות שלו מהעבר יוכלו להשפיע על החברה בעתיד לאור קידומו]".

2. מחקו לי הודעה! פגעו לי בחוש הביטוי! למי אני מתלונן? לאף אחד. אם לא שמת לב - מדובר במערכת פורומים פרטית. אנחנו אוהבים את חופש הביטוי, ומזמינים את כל הלא מרוצים לפתוח פורומים משלהם ולנהל שם דיונים כראות עיניהם. מחיקת הפוסטים נעשית כדי לשמור על דיונים ברמה גבוהה לפי ראות מנהלי האתר, ולא כדי לפגוע באף אחד באופן אישי. שימו לב שהגישה כלפיכם בפורום זה אינה מייצגת את הגישה כלפיכם בשאר מערכת הפורומים כאן ב-Voxelim. התייחסו לת'רד הזה כמעין בועה עם חוקים משלה. לא נראה לכם? פשוט התעלמו מהבועה, והמשיכו להתנהל כהרגלכם בכל הנושאים האחרים שמסביב.

2.1 תוספת: אל תנסו אותנו - למרות שמדובר בבועה, מנהל אותה אחד מהמנהלים של הפורום כולו והיא נעשית בהסכמה ותמיכה של המנהלים האחרים. אם אתם נכנסים להספים את הנושא רק כי מצחיק אתכם לתקוף אחרים ולהמחק שוב ושוב - יש סיכוי סביר שתקבלו באן ממערכת הפורום כולה. אם תחזרו בשמות שונים ותמשיכו לעשות אותו דבר יש סיכוי סביר שתקבלו תלונה במחלקת ה-Abuse של ספקית האינטרנט שלכם. אנחנו לא כאן לשחק בקקי.

3. אווירה טובה - כן, אני יודע, יש הרבה מטענים בין משתמשים שונים בפורומים. הימנעו מלהתחיל להכנס שוב לריבים ישנים. אל תתיחסו לאנשים, התייחסו לנקודות שהם מעלים. הודעות עם תקיפות אישיות יימחקו מיידית. אל תנסו להתווכח עם מנהלים, כי זה לא יעבוד ורק יצור אנטי.

4. השארו און-טופיק - אנחנו מדברים כאן על נינטנדו ועל משחקיה. נסו לא להגרר לדיונים לא קשורים ולהשאר בנושא לשמו התכנסנו כאן.

5. דאבל פוסטינג - דאבל פוסטינג (מספר הודעות ברצף) לא מתקבל כאן יפה. זה לא כלל ברזל, וזה לא אומר שכל הדאבלים ימחקו, אבל נסו להמנע.

6. דיונים יזומים / כותרת הת'רד - מדי פעם אפתח דיונים יזומים בנושאים שונים. כותרת הת'רד תתעדכן בהתאם לנושא המרכזי עליו דן הפורום בכל זמן נתון, ככה שתוכלו לדעת אם יש לכם סיבה להכנס להתעדכן או לא. לדוגמה: אחרי Nintendo Direct חדש כותרת הת'רד תהפוך ל:"ת'רד נינטנדו 2.0 - מה אנחנו חושבים על ה-Direct האחרון?" וכדומה. ככה נשתדל להיות רלוונטיים יותר גם לאלה שלא מתעניינים בכל מה שנינטנדו עושה או לא מעוניינים לנהל דיוני עומק על נושאים ספציפיים - אבל כן רוצים להתעדכן בחדשות ולהגיב עליהן.

7. יש לכם בקשות או שאלות? פנו אליי - בניגוד לויגיימס, תיבת ההודעות האישיות כאן באתר עובדת יופי. אם אתם לא מבינים את החוקים, רוצים להציע חדשים, מעוניינים לשנות את הכותרת של הת'רד וכדומה - שלחו לי הודעה. עם זאת, שימו לב שאם תוכן ההודעה תהיה "מחקת לי הודעה יזבל!" סביר להניח שאתעלם ממנה, או פשוט אפנה אתכם לסעיף הראשון של החוקים האלה.

זהו. מקווה שיתפתחו פה דיונים פוריים ונעימים. בהצלחה!

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

Re: ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

הודעהעל ידי erezronen » 19 מאי 2013, 22:51

תגובה שמורה #1.

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 19 מאי 2013, 22:52

תגובה נעוצה #2: רשימת חברים

יש לכם קונסולה של נינטנדו? שלחו את ה-Nintendo ID או ה-Friend Code ואדאג לצרף אותו לרשימה.

3DS
שימו לב שכדי לצרף חברים ב-3DS יש צורך בצירוף הדדי. זה אומר ששני הצדדים צריכים להכניס את ה-Friend Code אחד של השני בנפרד - רק כששניהם עושים זאת החברות מתקבלת. תאמו בינכם את הצירוף בהודעות אישיות. כדי לגלות מה ה-Friend Code שלכם היכנסו לרשימת החברים (האייקון של הסמיילי בחלק העליון של תפריט הבית), ובחרו ביוזר שלכם.

ארז:
4124-5218-3489
Mario Kart, Kid Icarus, Swapnote

GolanBerlin
0860-3262-2350

Nucleus
4313-0566-4967

Wii U
הדרך הטובה ביותר לצרף חברים ל-Wii U היא דרך ה-Miiverse (זו הדרך בה אפשר לצרף חברים במעמד חד צדדי, ולא כמו ב-3DS ששני הצדדים צריכים לאשר הדדית בתיאום חיצוני). איך עושים את זה? היכנסו ל-Miiverse, ואז ל-User Profile. שם תוכלו לחפש יוזרים. כשתמצאו את היוזר המבוקש היכנסו לפרופיל שלו ובחרו ב-Friend Request. החבר הפוטנציאלי יקבל התראה על בקשת חברות ויצטרך לאשר אותה ידנית כדי לסיים את התהליך.

ארז
erezronen
Sonic Racing Transformed, ZombiU

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 19 מאי 2013, 23:03

ארז, יש פה את ההודעה המקורית שלך: viewtopic.php?p=4099#p4099

וה-FC שלי ב-3DS הינו: 0860-3262-2350.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 20 מאי 2013, 04:52

תודה רבה, ארז, על השחזור המהיר.

שימו לב: משחק המריו החדש, משחק מריו קארט וסמאש, כולם ל-WiiU, ייחשפו כבר ב-Nintendo Direct הבא, לפני E3!!

עוד לא יצא לי לצפות ב-Nintendo Direct, אך נראה שכדאי שאתחיל לעשות זאת. נינטנדו שומרת את כל הדברים הטובים לשם.

איך ניתן לצפות בכך? דרך ה-3DS? משודר בזמנים קבועים?
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 20 מאי 2013, 11:37

רונן כתב:תודה רבה, ארז, על השחזור המהיר.

שימו לב: משחק המריו החדש, משחק מריו קארט וסמאש, כולם ל-WiiU, ייחשפו כבר ב-Nintendo Direct הבא, לפני E3!!

עוד לא יצא לי לצפות ב-Nintendo Direct, אך נראה שכדאי שאתחיל לעשות זאת. נינטנדו שומרת את כל הדברים הטובים לשם.

זה באתר הרשמי של נינטנדו. ואין זמנים קבועים, יש דירקטים בתאריכים שנינטנדו מכריזה עליהם.

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 20 מאי 2013, 18:12

http://gameandwario.nintendo.com/crowdfarter/
שיווק מגניב לוואריו החדש :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 מאי 2013, 23:40

רונן כתב:תודה רבה, ארז, על השחזור המהיר.

אני חייב לציין שאני די מתרגש לראות איך נראים משחקי WIIU של סדרות כמו מריו. כלומר זאת הפעם הראשונה שיש לנו קפיצת דור במשחקי נינטנדו מאז 2001. אפילו אם זה לא קפיצה לדור הבא האמיתי, עדין ממש מעניין לראות איך זלדה ומריו יהיו על הדור החדש, לפחות מבחינה גרפית.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 21 מאי 2013, 10:47

DrKeo כתב:אני חייב לציין שאני די מתרגש לראות איך נראים משחקי WIIU של סדרות כמו מריו. כלומר זאת הפעם הראשונה שיש לנו קפיצת דור במשחקי נינטנדו מאז 2001. אפילו אם זה לא קפיצה לדור הבא האמיתי, עדין ממש מעניין לראות איך זלדה ומריו יהיו על הדור החדש, לפחות מבחינה גרפית.

זה בהחלט יהיה מעניין. נינטנדו הוכיחו כבר בעבר שכשהם באמת רוצים הם מסוגלים להפציץ עם עיצוב אמנותי מצויין, שבשילוב עם HD ויכולות קצת יותר סבירות יוכל ליצור משחקים שיראו נהדר.

מצד שני, בשנים האחרונות הם גם הוציאו לא מעט משחקים עם סגנון גרפי די אנמי ומשעמם. כל סדרת NSMB נראית כל כך חסרת השראה עם המודלים התלת-ממדיים המעצבנים האלה, שאפילו לראות אותה ב-HD לא היה מי יודע מה מרגש (למרות שבסך הכל NSMB U נראה בסדר גמור. פשוט משעמם נורא). את Skyward Sword אהבתי מאוד, אבל אם הזלדה הבא יחזור לטונים האפלים והחד-גוניים של Twilight Princess כדי להתחבב שוב על הקהל הבוגר זה יהיה נוראי מבחינתי. קיצר, זה יכול ללכת לשם או לשם, כי נינטנדו היא ממש Hit & miss מהבחינה הזאת בשנים האחרונות.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 21 מאי 2013, 18:21

אני חושב שמריו גלקסי היה יפהפה על אף החמרה, ואני יותר סקרן לשמוע על המשחקיות של המשחק הבא.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 21 מאי 2013, 19:40

erezronen כתב:
זה בהחלט יהיה מעניין. נינטנדו הוכיחו כבר בעבר שכשהם באמת רוצים הם מסוגלים להפציץ עם עיצוב אמנותי מצויין, שבשילוב עם HD ויכולות קצת יותר סבירות יוכל ליצור משחקים שיראו נהדר.

מצד שני, בשנים האחרונות הם גם הוציאו לא מעט משחקים עם סגנון גרפי די אנמי ומשעמם. כל סדרת NSMB נראית כל כך חסרת השראה עם המודלים התלת-ממדיים המעצבנים האלה, שאפילו לראות אותה ב-HD לא היה מי יודע מה מרגש (למרות שבסך הכל NSMB U נראה בסדר גמור. פשוט משעמם נורא). את Skyward Sword אהבתי מאוד, אבל אם הזלדה הבא יחזור לטונים האפלים והחד-גוניים של Twilight Princess כדי להתחבב שוב על הקהל הבוגר זה יהיה נוראי מבחינתי. קיצר, זה יכול ללכת לשם או לשם, כי נינטנדו היא ממש Hit & miss מהבחינה הזאת בשנים האחרונות.

כל סדרת NSMB היא סוג של חליבה והיה ברור מהמשחק הראשון שהם לא ממש משקיעים משאבים במשחקים הללו, ככה שבכל מקרה לא ציפיתי ליותר מסגנון אומנותי בנאלי ממנה.
במשחקים הראשיים, נינטנדו תמיד הצליחה לעשות עם החומרה שלה יותר מכל חברה אחרת (בגיימקיוב זה השתנה, במידת מה) והם יודעים לעצב את המשחקים שלהם סביב החומרה, כך שלא מרגישים את המגבלות שלה.

אגב, אם ייצא זלדה מד"בי, זה מספיק בשביל לגרום לי לקנות WIIU מתישהו במהלך הדור.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מאי 2013, 02:37

Nucleus_Dawn כתב:
כל סדרת NSMB היא סוג של חליבה והיה ברור מהמשחק הראשון שהם לא ממש משקיעים משאבים במשחקים הללו, ככה שבכל מקרה לא ציפיתי ליותר מסגנון אומנותי בנאלי ממנה.
במשחקים הראשיים, נינטנדו תמיד הצליחה לעשות עם החומרה שלה יותר מכל חברה אחרת (בגיימקיוב זה השתנה, במידת מה) והם יודעים לעצב את המשחקים שלהם סביב החומרה, כך שלא מרגישים את המגבלות שלה.

אגב, אם ייצא זלדה מד"בי, זה מספיק בשביל לגרום לי לקנות WIIU מתישהו במהלך הדור.

כמו שכבר אמרתי מהיום שהסדרה הזאת הוכרזה לווי, מדובר במשחק ארקייד של 15$ שנמכר ב50$ (עכשיו זה כבר 60$). נינטנדו עשתה את המאמץ הכי מינימאלי שיכול להיות בשביל להפיק את המשחק הזה.
We're just normal men. We're just innocent men

treao
Minion

הודעהעל ידי treao » 22 מאי 2013, 17:47

מצאתי כמה משחקי ויי ישנים שלי ובניהם Zack & Wiki משחק ממש חמוד שאני ממליץ לכול מי שעוד לא שיחק בו.
זה משחק חידות כזה ממש כיפי לא יצא לי לסיים אותו אולי עכשיו תהיה לי הזדמנות.
it's not a lake it's an ocean

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 22 מאי 2013, 20:18

treao כתב:מצאתי כמה משחקי ויי ישנים שלי ובניהם Zack & Wiki משחק ממש חמוד שאני ממליץ לכול מי שעוד לא שיחק בו.
זה משחק חידות כזה ממש כיפי לא יצא לי לסיים אותו אולי עכשיו תהיה לי הזדמנות.

כן, הבנתי שהוא באמת מעולה. אני זוכר שרציתי לקנות אז. תהנה!

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 22 מאי 2013, 22:25

בלוגר ב-IGN שטוען שאסור לנו להספיד את נינטנדו, ושעוד יש למה לצפות. מסכימים?

לדעתי, הטיעונים שהוא מביא לא קשורים; הוא רק מציין תכונות חיוביות שיש אצל נינטנדו, שהן באמת חיוביות, אבל זה לא קשור. אבל בלי שום קשר, אני כן חושב שאסור לנו להספיד את נינטנדו. היא עוד יכולה להציל את עצמה.
נערך לאחרונה על ידי Golan ב 23 מאי 2013, 20:09, נערך פעם 1 בסך הכל.

MagmaJet
Trainee

הודעהעל ידי MagmaJet » 23 מאי 2013, 18:11

למה נפתח עוד הפעם?

בכל מקרה יש Nintendo Direct ב11 ביוני בשעה 5 אחה"צ (שעון ישראל)

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 23 מאי 2013, 20:09

MagmaJet כתב:יש Nintendo Direct ב11 ביוני בשעה 5 אחה"צ (שעון ישראל)

MagmaJet
Trainee

הודעהעל ידי MagmaJet » 24 מאי 2013, 10:56

ב12 ביוני בשעה 4 לפנות בוקר תהיה תצוגה של Pokemon XY עם 2 המפיקים ובמהלך התצוגה הקהל יוכל לשאול שאלות והם יענו בחזרה.. זה יימשך שעה וחצי

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 24 מאי 2013, 19:23

Nigga כתב:תמונה

באלמר ממש מוצלח בגיף הזה :lol:
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 24 מאי 2013, 14:35

MagmaJet כתב:ב12 ביוני בשעה 4 לפנות בוקר תהיה תצוגה של Pokemon XY עם 2 המפיקים ובמהלך התצוגה הקהל יוכל לשאול שאלות והם יענו בחזרה.. זה יימשך שעה וחצי

וואו. תודה רבה על המידע הזה, אבל לא נראה לי שאני אשאר ער. אני כבר אראה את זה ביום למחרת.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 25 מאי 2013, 06:33

למרות הדיבורים מצד EA על ה-WiiU, היא בכל זאת מפתחת משחקים עבורה.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 25 מאי 2013, 22:03

DF עשו פייס-אוף לרזידנט איבל רווליישנס, מה שסיפק את הדבר המשעשע הבא:

However, outside of these situations, the 3DS version offers up a more fluid gameplay experience than the Wii U version - a state of affairs that defies belief.

http://www.eurogamer.net/articles/digit ... s-face-off

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 25 מאי 2013, 18:22

מה שיפה פה זה שגרסאת ה3DS היא גם ברמה של ה360 והפס3.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 01 יוני 2013, 00:42

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 01 יוני 2013, 23:46

קיבלתי בשעה טובה את ה3DS XL הכחול-שחור שלי (וואו! התלת מימד מציק בעיניים... נראה אם אתרגל).
המכשיר נמצא בקו הדק שבין מכוער ויפה.

עכשיו אשחק לי קצת במריו 3D (זלדה הגיע באיחור לחברים של אבא שלי בארה"ב, אז הוא יגיע רק עוד שבוע-שבועיים).

יש רשימת חברים, או משהו כזה?
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 47 אורחים