במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ספטמבר 2015, 00:37

Nucleus_Dawn כתב:אני לא יודע מה הסיבה, אבל בטמן התחיל לקרטע באופן מעצבן במיוחד. הוא רץ פתאום על 20-24 FPS. זה כבר ברמה שזה פוגע לי ביכולת להלחם כמו שצריך. זה ממש מעפן. זה גם לא קשור למה שהולך על המסך. זה גם כאשר אני מוריד כל מיני פרמטרים גרפים ברמה וגם כאשר אני עם המצלמה ישירות לאיזה קיר ולא קורה שום דבר על המסך.

מוזר... מעצבן. כנראה שלא סתם הם עדין לא שחררו אותו למכירה שוב. הוא עדין חסר הרבה מאוד עבודה, כדי שהוא יעבוד באופן נורמלי.

עונשם של מי שמתעקשים לשחק במשחק שהמפתחת שלו מודה שהוא עדין שבור :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 ספטמבר 2015, 01:37

DrKeo כתב:
Nucleus_Dawn כתב:אני לא יודע מה הסיבה, אבל בטמן התחיל לקרטע באופן מעצבן במיוחד. הוא רץ פתאום על 20-24 FPS. זה כבר ברמה שזה פוגע לי ביכולת להלחם כמו שצריך. זה ממש מעפן. זה גם לא קשור למה שהולך על המסך. זה גם כאשר אני מוריד כל מיני פרמטרים גרפים ברמה וגם כאשר אני עם המצלמה ישירות לאיזה קיר ולא קורה שום דבר על המסך.

מוזר... מעצבן. כנראה שלא סתם הם עדין לא שחררו אותו למכירה שוב. הוא עדין חסר הרבה מאוד עבודה, כדי שהוא יעבוד באופן נורמלי.

עונשם של מי שמתעקשים לשחק במשחק שהמפתחת שלו מודה שהוא עדין שבור :)

הם אמרו שהם סידרו בערך הכל, חוץ מכל מיני תוספות תוכן שלא מעניינות אותי ותמיכה בSLI, אז הנחתי שהוא מספיק טוב בשביל לשחק.
יכול להיות שזה סתם באג שיציאה וכניסה פותרים. נראה... עד עכשיו היו לי 7 שעות מצוינות סה"כ.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ספטמבר 2015, 01:40

הם אמרו את זה? לפי מה שאני יודע הם אמרו במפורש שזה עדין לא הפאטצ׳ שמסדר את המשחק והם עדין לא החזירו אותו לסטים.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 ספטמבר 2015, 01:45

DrKeo כתב:הם אמרו את זה? לפי מה שאני יודע הם אמרו במפורש שזה עדין לא הפאטצ׳ שמסדר את המשחק והם עדין לא החזירו אותו לסטים.

לא ממש אמרו את זה. יותר כתבו מלא תיקונים בnotes של הפאטצ' ואז כתבו מה שבפאטצ' הסופי יהיה את כל התוספות הלא חשובות שהזכרתי.
ברור שהייתי אופטימי ושיש עוד עבודה מעבר לכך, אבל הנחתי שהוא יהיה ברמת השחיק.

בכל מקרה, אם הבעיה הזאת תחזור ולא אוכל לשחק כמו בהתחלה, פשוט אעזוב אותו בצד, עד שהפאטצ' הסופי ייצא, בחודשים הקרובים.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 ספטמבר 2015, 03:50

הוא צודק, לפי מה שהם אומרים המשחק רץ עכשיו פחות או יותר בצורה הסופית שלו, הפאץ' הנוסף שהם מתכננים יוסיף כל מיני דברים כמו פוטו מוד, תמיכה בSLI והDLC שכבר יצא למשחק. הפאץ' שכבר יצא הוא זה שמסדר את בעיות הביצועים מבחינתם כמו טקסטורות שנטענות (הבעיה שהכי הפריעה לי בריצה הקצרה שלי לפני התיקון), שיפורי ביצועים, נפילות פריימים לא קשורות ומצב באטמוביל בלתי שחיק לחלוטין.
אני אגב יכול להגיד שעברתי חווית משחק נקייה מבעיות לכל אורך המשחק מתחילתו ועד סופו לאחר הפאץ' המדובר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ספטמבר 2015, 09:36

הם קוראים לו ״first "interim patch"״ והמשחק עדין לא חזר לסטים למרות שהפאטצ׳ יצא לפני שבועיים אז מי אמר שזה סופי? אם המשחק מתוקן למה הוא עדין לא חזר? לא בא להם לעשות כסף? בכל מקרה אני מחכה, נראה מה השבועות הקרובים יביאו.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 ספטמבר 2015, 12:52

קודם כל אולי הם כבר במצב שעדיף להם לחכות לתאריך הפצה יותר סקסי? אני לא באמת יודע מה השיקולים.
המשחק גם עדיין לא גמור, חסרים בו מודים ודברים כמו תמיכה בSLI, אני מאמין שהם מחכים שהוא יהיה ברמה זהה לקונסולות בכל המודים והאפשרויות גם לפני שהם מחזירים אותו בשביל להסתכן כמה שפחות בעוד תגובות זועמות של בעלי הpc על גרסה סוג ב'.
אבל מבחינה טכנית, תראה את מה שהם אומרים, כל המטרות הטכניות שהם הציבו בהודעה כשהמשחק הוסר - הן הפאץ הזה. יותר מזה, הם שחררו הודעה של מה לצפות מהפאץ הבא ומה עוד לא תוקן, ואין שם התייחסות לבעיות ביצועים, כאמור רק הוספת מודים וכדומה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 ספטמבר 2015, 17:21

DrKeo כתב:הם קוראים לו ״first "interim patch"״ והמשחק עדין לא חזר לסטים למרות שהפאטצ׳ יצא לפני שבועיים אז מי אמר שזה סופי? אם המשחק מתוקן למה הוא עדין לא חזר? לא בא להם לעשות כסף? בכל מקרה אני מחכה, נראה מה השבועות הקרובים יביאו.

בהחלט יש להם עוד עבודה עליו, אם כי אני בכלל לא בטוח שהם מתכננים לשפר אותו עוד מהבחינה הזאת. הם אמרו שהפאטצ' הבא יטפל בתוכן DLC שיצא לקונסולות, מצב תמונה שיצא לקונסולות ותמיכה בSLI. יכול להיות שיבואו לצד זה גם שיפורים בביצועים, אבל להבנתי, זה לא הפוקוס שלהם.

הוא לא מושלם טכנית, אבל הוא כבר לא שבור לחלוטין. יש פה ושם נפילות פריימים לא ברורות שהיה נחמד אם הם היו פותרים, אבל סה"כ, זה לא הפריע לי לשחק בטעות 6 שעות ברצף עד 8 בבוקר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ספטמבר 2015, 21:37

אולי הם מרוצים מאיך שהוא עכשיו, טכנית נשמע שהוא עדין לא שם. הם מעולם לא הכריזו מה הם הולכים לתקן, רק שהם הולכים לתקן. זה שהם מכריזים שבתיקון הבא הם יתקנו X או Y לא אומר שלא יהיה שלל תיקונים טכנים בנוסף. אם לא יהיה אז באסה, אני רוצה לראות אותם משגרים את המשחק מחדש כשהוא במצב פחות ממושלם. מת לראות את התגובה של הקהילה.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 19 ספטמבר 2015, 22:46

הקהילה כבר שמחה את האמת. אבל יש מקום לשיפור עדיין כי אני עדיין מאמין שGTX 970 מסוגל להריץ על 60 נעול בהגדרות גבוהות ובלי השטויות של נוידיה (לא אולטרה)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 ספטמבר 2015, 00:25

המשימות שאנשים מדברים עליהם עם ההתגנבות עם הרכב? אז הן מפגרות בערך כמו שתוארו. זה ממש אידיוטי. תקעו מסמר חלוד בעוגת יומולדת עסיסית עם הבאטמוביל המעפנה הזאת. ממש מבאס.

עדין לא סיימתי, אבל אני בדרך.
ספויילר: הצג
ניצחתי את הטנק הגדול יותר מהטנקים הגדולים, אז עכשיו אני רודף אחרי הדחליל ואני מניח שאחרי זה אגלה שהאביר הוא ג'ייסון. אהבתי את הדרך שבה "רמזו" על זה וסיפרו את הסיפור מתוך ההזיות של בטמן. בכלל, ההזיות של בטמן הם הדבר הכי טוב במשחק הזה. איך לעזאזל פספסו הזדמנות לעשות שלבים כמו במשחק הראשון בסדרה, שבטמן תחת השפעת הגז של הדחליל והכל סביבות מתפרק ופסיכי?
הקטע שהעיר כולה כוסתה בגז היה פשוט מרהיב. גם הצמחים הענקיים שצומחים בעיר זה מגניב. זה קטע שהיה באסיילום והיה חסר לי בסיטי. העולם משתנה סביבך ובגללך וזה יוצר אחלה חיבור לעולם המשחק.
אחרי שהגז התפזר והגשם התחלף בזרעים שמרחפים בחלל. וואו. זה כל כך יפה :) ממש משנה את האופי ואת המראה של כל העיר. זה משהו שיש מעט מאוד ממנו במשחקים. לעיתים רחוקות אתה באמת משנה את העולם סביבך ולעיתים עוד יותר רחוקות אתה גם נע בתוך העולם הזה ויכול לראות את השינויים האלו.

הקטע שצריך לפתור את כל החידות של הרידלר שפזורות בעיר, כדי להלחם בו מעצבן מאוד. אין ממש סיכוי שאעשה את זה. גם אין ממש סיכוי שאעשה את רוב המשימות בעיר עם המכונית. היא כל כך מאוסה.

סה"כ המשחק עובד לי אחלה. גם אם יש נפילת פריימים, אחרי כמה שניות היא נעלמת וזה לרוב לא קורה כשזה משנה משהו. לרוב כשאני מרחף מהר מעל העיר.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 ספטמבר 2015, 11:06

שחר, למה אתה לא משחק MGS?! :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 ספטמבר 2015, 22:57

Laskin כתב:שחר, למה אתה לא משחק MGS?! :)

כי אני משחק בטמן :)

האמת שMgs באמת לא כזה מעניין אותי. אני מרגיש צורך לנסות, אבל קצת צריך להכריח את עצמי.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 ספטמבר 2015, 11:28

שמע, המשחק לא סתם עם ממוצע 93 :)
גיימפליי פשוט טוב מדי. סאנד בוקס מטורף...

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 21 ספטמבר 2015, 11:45

סתם מלא חול! ><... סתם.. מת לשחק בו תכלס.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ספטמבר 2015, 12:07

ושחר העצלן הזה עוד יכול לשחק עכשיו עם העותק שלי בSHARE של סטים אבל הוא עצלן מדי! בושה :(

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 21 ספטמבר 2015, 12:08

ממש בושה! מזל שבינתיים לא הצלחנו לתאם את הSHARE בינינו.. חייב לסיים עם העבודות :O :P.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ספטמבר 2015, 12:19

כשנוח לך :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 21 ספטמבר 2015, 17:26

Laskin כתב:שמע, המשחק לא סתם עם ממוצע 93 :)
גיימפליי פשוט טוב מדי. סאנד בוקס מטורף...

יש כמה משחקים עם ציונים נהדרים, שהם במקרה גם משחקים נהדרים, שלא מעניינים לי את התחת.
גם, נניח, את פורזה 6 כנראה לא הייתי קונה (בטח לא במחיר מלא) במקרה והיתה לי one.

במקרה הזה יש לי אותו בחינם לגמרי, כמו שנדב אמר, אז בטוח אנסה.
קודם אסיים עם בטמן. אחרי זה פיפא 16 שיוצא השבוע. אחרי זה... אחרי זה נראה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 ספטמבר 2015, 20:40

סיימתי את בטמן. בערך...
אני ב82%. בערך את כל הדברים של המכונית, אין ממש סיכוי שאעשה. זה משעמם מידי. לא נראה לי שאסיים עם כל המגדלים והמחסומים. זה לא מעניין אותי כמו במשחקים אחרים שהיה בהם את הפיטצ'ר הזה, מסיבה כלשהי. אולי פשוט בגלל שיש כל כך הרבה מהם.
אין מצב שבחיים אעשה את כל החידות של הרידלר.

ספויילר: הצג
מעצבן שאני לא יכול פשוט למצוא intel של הגופות. זה קווסט מעניין שהייתי רוצה לסיים.
סיימתי את רוב הקווסטים. לא מצאתי את כל הכבאים, שוב, כי פשוט אין אינטל וזה מבאס.

ראיתי גם את הסוף הסופי סופני, שיש אחרי שמסיימים 100%. הוא חביב מאוד.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 ספטמבר 2015, 20:46

ועכשיו אחרי שסיימת, מה דעתך על המשחק?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 ספטמבר 2015, 20:49

Stick כתב:ועכשיו אחרי שסיימת, מה דעתך על המשחק?

מצוין! אני חושב שביחס לזמנו, הכי פחות טוב בסדרה. גם יש בו הרבה יותר דברים מעצבנים וטיפשיים שחבל שהכניסו למשחק ומכריחים את השחקן לעשות. הרגשתי שבאחרים זה פחות היה המצב.
הסיפור אחלה. יותר מוצלח מסיטי. פחות מאסיילום.

נ.ב.
כל העניין לקח לי 25 שעות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 ספטמבר 2015, 22:05

אחרי הוויצ׳ר וmgs האורך הזה מרגיש כמו אינדי קצרצר :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 ספטמבר 2015, 22:54

DrKeo כתב:אחרי הוויצ׳ר וmgs האורך הזה מרגיש כמו אינדי קצרצר :)

חחח :) הוא היה בערך באורך של יוניטי. שניהם יחד בערך חצי מהוויטצ'ר 3.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 ספטמבר 2015, 20:02

גם אני כמו קאוטיק חושב שביחס לזמן שיצא הוא פחות טוב מסיטי וכנראה גם מאסיילום אבל הוא בסכ״ה משחק מצויין שראוי לסדרה הראשית עם המון רגעים שהם בין הטובים בסדרה (וגם בין הגרועים למרבה הצער)

אני לא ממש התחברתי לסוף הסופי, אולי בגלל שעבדתי עליו כמו חמור ועשיתי 100% בניגוד לשאר הפורום :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 59 אורחים