ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

Re: ת'רד נינטנדו 3.0: Once more with feeling

הודעהעל ידי erezronen » 02 יוני 2013, 00:05

Nucleus_Dawn כתב:קיבלתי בשעה טובה את ה3DS XL הכחול-שחור שלי (וואו! התלת מימד מציק בעיניים... נראה אם אתרגל).
המכשיר נמצא בקו הדק שבין מכוער ויפה.

עכשיו אשחק לי קצת במריו 3D (זלדה הגיע באיחור לחברים של אבא שלי בארה"ב, אז הוא יגיע רק עוד שבוע-שבועיים).

יש רשימת חברים, או משהו כזה?

יש בהודעה השניה בשרשור. תתחדש ותהנה!

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 02 יוני 2013, 00:06

מגניב!!! תתחדש.

אני מחכה ל-E3 כדי לראות אם יכריזו על מודל חדש של 3DS. רק אחרי E3 אני אקנה 3DS חדש, כי שלי די שבור.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 02 יוני 2013, 00:36

הכינוי שלי הוא Nucleus והקוד הוא:
4313-0566-4967

הוספתי אתכם.

אם הבנתי נכון, אתם לא מקבלים הזמנה ממני, או משהו כזה. אתם פשוט צריכים להוסיף אתי גם כן ורק אז אנחנו יכולים לראות פרטים אחד על השני.
דרך נורא עקמה לעשות את זה, אבל אני מניח שמוכרחים להגן על הילדים.

-----

אני מחפש לקנות מטען אירופאי (המתאם האירופאי שיש לי לא מתאים למטען). מצאתי באתר הזה מטען שמקבלים איתו גם כבל USB.
מישהו מכיר אותם? קנה מהם משהו? יודע אם הם אמינים?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 02 יוני 2013, 00:39

Nucleus_Dawn כתב:הכינוי שלי הוא Nucleus והקוד הוא:
4313-0566-4967

הוספתי אתכם.

אם הבנתי נכון, אתם לא מקבלים הזמנה ממני, או משהו כזה. אתם פשוט צריכים להוסיף אתי גם כן ורק אז אנחנו יכולים לראות פרטים אחד על השני.
דרך נורא עקמה לעשות את זה, אבל אני מניח שמוכרחים להגן על הילדים.

כן, השיטה די מעצבנת.

ובנוגע לתלת-מימד, אתה תמיד יכול להוריד קצת את הסליידר.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 02 יוני 2013, 13:54

GolanBerlin כתב:
כן, השיטה די מעצבנת.

ובנוגע לתלת-מימד, אתה תמיד יכול להוריד קצת את הסליידר.

תודה על הטיפ. באמת שזה עוזר. כשהאפקט הרבה יותר עדין, אני כבר לא מרגיש שהעיניים שלי מסתכלות אחת על השנייה ומסכימות ביניהן על כמה שהן כועסות עליי.
זה גימיק נורא נחמד, אבל אני משחק במריו גם עם 3D וגם בלי ובאמת שאין שמץ של הבדל בכמה אני מסווגל להעריך מרחקים, או משהו כזה. אני מתאר לעצמי שאכבה את זה, ברוב המשחקים.

בלי קשר לאפקט, אני טיפה מאוכזב ממריו 3D, בנתיים. הוא משחק מריו כיפי ונחמד, אבל הוא מרגיש ממש meh. השלבים מרגישים כמו טעימות קטנת של מכניקות משחק ולא כמו ארוחה דשנה של פלטפורמינג אכותי.
אני רק בעולם 2, אז אני מקווה שזה ישתנה בהמשך.
הוא גם נורא נורא קל. יש לי עשרות חיים נוספים ואני נפסל, פחות או יותר, רק כשאני מפספס איזה משהו קטן ומתחשק לי לחזור אחורה.

אני לא יודע אם אני פשוט צריך להתרגל, אבל המכשיר לא נוח כל כך. השילוב של הכובד שלו, עם העובדה שהוא לא בדיוק אורגונומי, גורמת לי לכאבים ביד. אני מקווה שזה יעלם עם הזמן. אני זוכר שהיתה לי בעיה דומה גם עם הDSL, אבל שם זה קרה רק אחרי שעה-שעתיים של משחק. עם ה3DS, זה קורה לי אפילו מהר יותר, מאשר עם האייפון.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 02 יוני 2013, 17:28

הקטע ב-Super Mario 3D Land הוא כזה: בהתחלה הוא מאד, אבל מאד קל, אבל בשלב כלשהוא הוא נהיה מאד קשה. ואז יש קטע שאתה מגיע לעולמות המיוחדים, כלומר Speciel Worlds (ספוילר קטנטן, לא משהו קריטי), ומשם זה נהיה באמת רציני.

בנוגע לנוחיות המכשיר: אני לא יודע איך זה ב-3DS XL, אבל אני יודע, גם מניסיון וגם מעוד אנשים שמספרים, שה-3DS הקטן באמת מכאיב בידיים. אתה בטוח שזה כואב גם ב-XL? הוא אמור להיות גדול יותר ומותאם יותר לידיים. אולי אתה רגיל ל-PSP, ולכן הבעיה?

תן לקונסולה צ'אנס. מציע לך לשחק, חוץ ממריו, בזלדה המעולה (שכבר בדרך אלייך, וזהירות - הוא לא משחק קל בכלל), בקיד איקרוס החדש (הבנתי שהוא מצוין. אני צריך לתקן את ה-3DS שלי לפני שארכוש אותו), ובעוד משחקים נהדרים.

אגב, בנוגע למטען: אני מציע לך פשוט לרכוש ממיר מתח ב-25 שקל. זה מה שאני קניתי.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 05 יוני 2013, 19:36

אני כרגע בשלב האחרון של עולם 8 (הטירה של באוזר).
המשחק קליל באופן מרגיז, עד עכשיו. יש לי 117 מטבעות כוכב ו104 חיים (לא ידעתי שאפשר לעבור את 99...).

הוא משחק מריו סביר, אבל הוא פשוט לא שום דבר מעבר. ציפיתי למשהו יותר מוצלח. הוא אפילו לא טוב כמו ריימן האחרון.
קצת מאכזב, אבל אני עדיין נהנה ממנו, אז לא נורא. אני מקווה שבשלבים הבאים (אמורים להיות עוד, לא?) יהיה כבר יותר מעניין.

בקרוב יגיע אליי זלדה, שאף פעם לא שיחקתי בו, אז אני מתאר לעצמי שאהנה מאוד.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 05 יוני 2013, 20:31

Nucleus_Dawn כתב:אני כרגע בשלב האחרון של עולם 8 (הטירה של באוזר).
המשחק קליל באופן מרגיז, עד עכשיו. יש לי 117 מטבעות כוכב ו104 חיים (לא ידעתי שאפשר לעבור את 99...).

הוא משחק מריו סביר, אבל הוא פשוט לא שום דבר מעבר. ציפיתי למשהו יותר מוצלח. הוא אפילו לא טוב כמו ריימן האחרון.
קצת מאכזב, אבל אני עדיין נהנה ממנו, אז לא נורא. אני מקווה שבשלבים הבאים (אמורים להיות עוד, לא?) יהיה כבר יותר מעניין.

קח בחשבון ש-Mario 3D Land מתחיל רק ב-Post game. עד אז זה רק אימון. שמעתי על מספיק אנשים שצברו מאות פסילות עד אחרי ה-Post Game ואיבדו כמעט את כולם שלב אחד אחרי.

אוסיף את הקוד שלך לרשימה ואוסיף אותך. השיטה המעאפנה של נינטנדו להוספת חברים ב-3DS אכן מעאפנה בצורה בלתי סבירה, מקווה שהיא תפתר בעדכון קרוב (ב-Wii U הם כבר פועלים בשיטה יותר סבירה, אז יש סיבה להיות אופטימיים בקשר לזה).

בנוגע לתלת-ממד - מציע לך לנסות "לסבול" עוד קצת. בימים הראשונים שלי עם המכשיר הוא עשה לי קצת כאבי ראש, אבל אחרי שבוע-שבועיים הם נעלמו לגמרי והיום אני משחק בתלת ממד עם הסליידר כלפי מעלה בלי שום בעיה. בשבילי זה היה קצת כמו להתרגל למשקפיים חדשים - בהתחלה מוזר אבל כשמרגלים לא מרגישים שזה שם. מצד שני, אולי אני יותר נהנה מהאפקט עצמו הרבה יותר ממך. גם אחרי הרבה פז"ם עם המכשיר אני עדיין ממש ממש ממש אוהב אותו, בעוד אחרים לא ממש מבינים על מה ההתלהבות.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 05 יוני 2013, 21:26

erezronen כתב:
קח בחשבון ש-Mario 3D Land מתחיל רק ב-Post game. עד אז זה רק אימון. שמעתי על מספיק אנשים שצברו מאות פסילות עד אחרי ה-Post Game ואיבדו כמעט את כולם שלב אחד אחרי.

אוסיף את הקוד שלך לרשימה ואוסיף אותך. השיטה המעאפנה של נינטנדו להוספת חברים ב-3DS אכן מעאפנה בצורה בלתי סבירה, מקווה שהיא תפתר בעדכון קרוב (ב-Wii U הם כבר פועלים בשיטה יותר סבירה, אז יש סיבה להיות אופטימיים בקשר לזה).

בנוגע לתלת-ממד - מציע לך לנסות "לסבול" עוד קצת. בימים הראשונים שלי עם המכשיר הוא עשה לי קצת כאבי ראש, אבל אחרי שבוע-שבועיים הם נעלמו לגמרי והיום אני משחק בתלת ממד עם הסליידר כלפי מעלה בלי שום בעיה. בשבילי זה היה קצת כמו להתרגל למשקפיים חדשים - בהתחלה מוזר אבל כשמרגלים לא מרגישים שזה שם. מצד שני, אולי אני יותר נהנה מהאפקט עצמו הרבה יותר ממך. גם אחרי הרבה פז"ם עם המכשיר אני עדיין ממש ממש ממש אוהב אותו, בעוד אחרים לא ממש מבינים על מה ההתלהבות.

זה מרגיש בדיוק כמו להתרגל למשקפיים חדשים.
אחרי כמה ימים, זה מפריע הרבה פחות. אין לי כאבי ראש, או משהו כזה. זה רק הציק קצת בעיניים, אבל נראה שהתרגלתי.

זה לא מוסיף שום דבר למשחקים, לדעתי. הם לא באמת נראים יותר טוב, בזכות האפקט הזה. מה שזה כן עושה, זה שהשימוש קצת פחות נוח. כל תזוזה יכולה להוציא אותך מהפוקוס וזה הכי בולט, כשהסליידר על הרמה הגבוהה ביותר. יכול להיות שעם הזמן פשוט אתרגל לא לזוז ואז זה לא ממש יקרה. נחכה ונראה.

מה שאתה אומר על הPOST GAME משמח אותי. אני אעבוד במרץ על לעבור את הטירה של באוזר.
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 05 יוני 2013, 23:38

שמועה שמבטלים את הWIIU 8 גיגה

http://www.maxconsole.com/maxcon_forums ... -Basic-set

מעניין עם תיהיה ירידת מחיר בקרוב לפרימיום ,חלק מהחנויות בחול התחילו לימכור את ה8 גיגה בזול
אבל בישראל זה עדין יקר

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 05 יוני 2013, 23:50

kririn כתב:שמועה שמבטלים את הWIIU 8 גיגה

http://www.maxconsole.com/maxcon_forums ... -Basic-set

מעניין עם תיהיה ירידת מחיר בקרוב לפרימיום ,חלק מהחנויות בחול התחילו לימכור את ה8 גיגה בזול
אבל בישראל זה עדין יקר

להבנתי, היחידים שמבטלים את הדגם הזה הם גיימסטופ (ואני מניח שבקרוב גם ריטיילרים אחרים), כי הוא לא זז מהמדפים באופן יותר קיצוני מהדגם המלא.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 06 יוני 2013, 00:40

הדגמים הזולים האלה בד"כ נועדו לעזור להחליק את הקונסולה לשוק אבל הם מוכרים משמעותית פחות כשרוב הערך שלהם הוא בזה שהחברה רושמת בפרסומים שהמחיר הוא "החל מ...".
בWIIU זה פשוט לא עבד לחלוטין ואין לנינטנדו שום טעם להחזיק את הגדם הזה בחיים.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 06 יוני 2013, 05:38

נינטנדו מכחישה את הביטול
אבל לא יוגע כמה להאמין להכחשה

לאחרונה יצא פרימיום לבן ביפן ,אז יכול להיות שישנו את הביסיק שאספו וישנו אותו לפרימיום
ההבדל גם ככה מאוד זניח

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 06 יוני 2013, 11:15

Nucleus_Dawn כתב:
זה מרגיש בדיוק כמו להתרגל למשקפיים חדשים.
אחרי כמה ימים, זה מפריע הרבה פחות. אין לי כאבי ראש, או משהו כזה. זה רק הציק קצת בעיניים, אבל נראה שהתרגלתי.

זה לא מוסיף שום דבר למשחקים, לדעתי. הם לא באמת נראים יותר טוב, בזכות האפקט הזה. מה שזה כן עושה, זה שהשימוש קצת פחות נוח. כל תזוזה יכולה להוציא אותך מהפוקוס וזה הכי בולט, כשהסליידר על הרמה הגבוהה ביותר. יכול להיות שעם הזמן פשוט אתרגל לא לזוז ואז זה לא ממש יקרה. נחכה ונראה.

מה שאתה אומר על הPOST GAME משמח אותי. אני אעבוד במרץ על לעבור את הטירה של באוזר.

משחק סביר ולא יותר מזה והוא ממש לא קשה, אומנם לא סיימתי את כולו אבל זה סתם כי נמאס לי כשהכל מרגיש לי כמעט אותו דבר.

זלדה נחמד מאוד אבל גם הוא קשה לי להמשיך איתו, במיוחד לאור העובדה שהוא לא מחזיק לך את הידיים בכלל ואני לא אוהב ללכת לאינטרנט בשביל להבין מה צריך לעשות ולרוב אתה מפספס משהו ממש מטופש שלא נותן לך להרגיש חכם במיוחד כשגילית אותו, רק עצבים על הזמן המבוזבז.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 06 יוני 2013, 13:31

swiss-the-engine כתב:משחק סביר ולא יותר מזה והוא ממש לא קשה, אומנם לא סיימתי את כולו אבל זה סתם כי נמאס לי כשהכל מרגיש לי כמעט אותו דבר.

סיימתי כבר את העולם המיוחד הראשון. השלבים לא באמת קשים יותר, אבל הם כן בנויים קצת יותר מעניין. הכניסו כל מיני אלמנטים מעניינים, כמו צל מריו שעוקב אחריך. עכשיו ששיחררתי את לואיג'י, נראה אם זה ישתנה בעולם המיוחד השני.
אני נהנתי מהשלב הזה הרבה יותר מהאחרים. הוא מרגיש הרבה פחות בנאלי ונוסחתי מהקודמים. עדין לא משהו מדהים, אבל לפחות זה קצת יותר כיף.

בקיצור, נראה לי שאני מסכים איתך, בנוגע למשחק. הוא פשוט משחק מריו סביר.
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 07 יוני 2013, 18:36

NBA2K14 הוכרז וניחשתם נכון, הוא לא מגיע לווי יו. אין פיפא, אין PES, אין מאדן, אין NBA של 2K ואין NBA של EA. משחקי הספורט הבסיסיים והסופר פופולארים לא על הווי יו. זה אומר את הכל. ואחרי הידיעות על ה ONE אני חושב שאפשר לומר בוודאות מסויימת שאחת הסיבות לאי-התמיכה היא בגלל שהמפיצות דחפו את היצרניות לאפשר להן למנוע מכירות יד-שניה ולשים DRM כזה או אחר, מה שלא קיים בקונסולה של נינטנדו.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 07 יוני 2013, 12:15

אני לא חושב שזאת הסיבה היחידה
אני חושב שהמכירות המאוד חלשות בנוסף לחוסר בDRM גרמו לזה

גם בעיות בקונסולה עצמה שהיתה יכולה לצאת מעולה ,בגלל ענין המסך
גרמו לבעיות
לדוגמה שילוב של 2 טאבלטגימפאדים במישחק 1VS 1 ,שהמסך מגע אחרי לעצבת השחקנים בFIFA לדוגמה

אבל אני לא דואג לנינטנדו -המישחקי ספורט שלה לילדים ימכרו בכמויות ברגע שהקונסולה תתחיל למכור

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 יוני 2013, 00:34

KAZZ - אז למה שיוציאו את אותם משחקים גם לפס3 ול360? הרי הווי-יו ברמה גרפית דומה להן, לא צריך לשנות הרבה רק לעשות פורט. שיסתכלו עליהם כדור נוכחי ולא כדור הבא, אבל התירוץ של ה-DRM לא נראה לי קשור. ואם היו אומרים לנינטנדו "שמעו, סוני ומיקרוסופט חתמו על חוזה כזה וכזה ואלו התכניות שלהם - אם לא תעשו זאת גם אז כוווווווווולנו לא נוציא יותר משחקים לקונסולה שלכם" - נינטנדו היו מתקפלים. במיוחד לאור המצב של משחקי צד ג'.

אז לא... הסיבה שהם לא טורחים להוציא את המשחקים לווי- יו היא אותה סיבה שלא טורחים לפעמים לויטה - הם כנראה לא מאמינים בקונסולה, עד שזו תוכיח את עצמה, בעיקר במכירות.
בנוסף, ולא בדומה לקהל הויטה - הם סקפטים לגבי הפוטנציאל של המשחקים שלהם על הקונסולה, לאור 2 הדורות האחרונים של הקונסולות הניחות של נינטנדו. מה לעשות, משחקים "רגילים" כמו קול אוף דיוטי או נ.ב.א, משחקים אלימים בכלל או בערך כל משחק מצליח בקונסולות המתחרות - לא היו הצלחה גדולה. משחקי מסיבה ומשחקים לקהל צעיר יותר - הצליחו ולפעמים היו להיטים.
השינוי בתפיסה של חברות צד ג' יבוא רק אחרי שיצאו המשחקים הבלעדיים ה"רציניים" לווי-יו, שיביאו קהל חדש שנמשך בסבירות גבוהה יותר למשחקים שלהם.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 08 יוני 2013, 00:59

אמרתי שזו אחת הסיבות. לזה כמובן מצטרף שהקונסולה מוכרת נורא ושהמשחקים שיצאו לה, ספיציפית NBA 2K13 ופיפא13, מכרו נורא.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 יוני 2013, 10:55

אז סוניק (ל3DS ולWIIU) נראה די מדהים.
ממש מריו גלקסי, רק עם סוניק, במקום מריו.

גירסאת הWIIU:

גירסאת ה3DS (שנראית לי קצת כמו מה שקיוויתי לראות במריו 3D):

אני מרגיש כאילו אנחנו בupside down day. משחקי סוניק נראים לי יותר טוב ממשחקי מריו.
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 08 יוני 2013, 05:39

ניראה טוב
לא בדיוק כמו מישחק סוניק ,אבל טוב בכל זאת

מהWIIU היתי מצפה לגרפיקה טובה בהרבה ,אבל יכול להיות שהסרטון לא מציג בגרפיקה האמיתית
ל3DS הגרפיקה מאוד טובה ביתחשב שמשחקים במסך קטן

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 08 יוני 2013, 07:36

Nucleus_Dawn כתב:אני מתאר לעצמי שאכבה את זה, ברוב המשחקים.

אישית, אני לא יכול לחזור לאחור. רק 3D.

בלי קשר לאפקט, אני טיפה מאוכזב ממריו 3D, בנתיים. הוא משחק מריו כיפי ונחמד, אבל הוא מרגיש ממש meh. השלבים מרגישים כמו טעימות קטנת של מכניקות משחק ולא כמו ארוחה דשנה של פלטפורמינג אכותי.

יאפ, זה לא 'מריו גלקסי' מבחינה יצירתית, גם הרבה פחות מבריק. ציפיתי להרבה יותר מהצוות הזה. כן, הוא גם רחוק מלהתעלות על ריימן האחרון.

עדיין, ככל שהתקדמתי בו הערכתי אותו יותר. הוא עדיין מציג פלטפורמינג איכותי וכיפי. והמשחק ארוך.

הוא קלאסיקה ומעולה, אך לדעתי רחוק מלהתעלות על משחקי הזלדה האחרונים שהרבה יותר יצירתיים ומבריקים.

אז סוניק (ל3DS ולWIIU) נראה די מדהים.
ממש מריו גלקסי, רק עם סוניק, במקום מריו.

כן, בדיוק התכוונתי להתייחס לזה. כל מה שהיה צריך לעשות זה רק לחקות את 'מריו גלקסי'.

מזמן לא ראיתי משחק סוניק שהלהיב אותי. אני אמתין לדבר המבקר. אם תהיה דעה נחרצת והסכמה כללית לגביו, אני אקנה אותו ל-WiiU. שנים רבות לא קניתי משחק סוניק. פעם זה היה הזיכיון הכי האהוב עליי (אז מי אמר שפאנבואים לא יודעים לרדת מהעץ?).

אני מרגיש כאילו אנחנו בupside down day. משחקי סוניק נראים לי יותר טוב ממשחקי מריו.

נההה הצהרה מוקדמת למדי. גם כי שיחקת במשחק מריו תלת ממדי אחד (אני מבין שב'מריו גלסי' 1-2 לא שיחקת - הפסדת את המשחק הטהור הכי מדהים הדור), וכי עדיין לא ברור איך משחק הסוניק הזה יהיה בסופו של דבר, וכי טרם ראינו את מריו התלת ממדי הבא. המבחן האמתי הוא תמיד בנייחים, ובתלת ממד.

golan כתב:תן לקונסולה צ'אנס. מציע לך לשחק, חוץ ממריו, בזלדה המעולה (שכבר בדרך אלייך, וזהירות - הוא לא משחק קל בכלל), בקיד איקרוס החדש (הבנתי שהוא מצוין. אני צריך לתקן את ה-3DS שלי לפני שארכוש אותו), ובעוד משחקים נהדרים.

עם 'קיד איקארוס' יכאבו לו יותר הידיים.

ואיך פספסת את 'לואיג'י מנשן'? המשחק, ככל הנראה, הכי מומלץ לקונסולה. מאמין שהיה נהנה ממנו יותר מאשר במריו.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

MagmaJet
Trainee

הודעהעל ידי MagmaJet » 08 יוני 2013, 13:58

DIMPS אחראית לפיתוח של סוניק על 3DS אז אני הייתי מוריד ציפיות...

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 09 יוני 2013, 15:16

ומי מפתחת את גרסת הווי-יו? וזה לא אותו משחק בדיוק?
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
Eyal708
Padawan

הודעהעל ידי Eyal708 » 09 יוני 2013, 15:31

Kazz כתב:NBA2K14 הוכרז וניחשתם נכון, הוא לא מגיע לווי יו. אין פיפא, אין PES, אין מאדן, אין NBA של 2K ואין NBA של EA. משחקי הספורט הבסיסיים והסופר פופולארים לא על הווי יו. זה אומר את הכל. ואחרי הידיעות על ה ONE אני חושב שאפשר לומר בוודאות מסויימת שאחת הסיבות לאי-התמיכה היא בגלל שהמפיצות דחפו את היצרניות לאפשר להן למנוע מכירות יד-שניה ולשים DRM כזה או אחר, מה שלא קיים בקונסולה של נינטנדו.

מבחינתי ולדעתי לעוד הרבה אחרים זה לגמרי deal breaker, הwii u לא הלהיב אותי בכל מקרה אבל עכשיו אין סיכוי שאני אקנה אותו.
אני מודע לזה יש משחקים הרבה יותר איכותיים וטובים ממשחקי ספורט, אבל מבחינת לשחק עם כמה חברים בבית/ברשת אלה פשוט המשחקים האידאליים.
בשבילי קונסולה פשוט לא שלמה בלי פיפא...
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 30 אורחים