נושא ההתערבויות הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

Re: נושא ההתערבויות הרשמי

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 07 דצמבר 2015, 11:22

אני עם לאסקין, לא באמת מאמין לזה אבל אם יש להם שכל זה מה שהם יעשו.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 07 דצמבר 2015, 11:41

כש HL3 יצא הם יעשו המשך אמיתי, בלי שטויות של אונליין משולב, קלפים וכו', הם יודעים מה הקהילה רוצה והם לא יעזו להרוס את המהות של המותג.

מילת המפתח היא "כש", כי זה לא נראה משהו שיקרה בקרוב, אבל בגלל שזה הדור שכל ההפתעות בו מתגשמות, אני אלך על הכרזה רשמית ב 2017 ושחרור ב 2018, המשך מלא ולא אפיזודי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 דצמבר 2015, 14:13

לתת תאריך יציאה לHL3 זה כמו לירות למטרה עם כיסוי עיניים כשהמטרה נמצאת במדינה אחרת. גייב כבר אמר שביום שיכריזו על HL3 זה יהיה ממש קרוב ליציאה, כלומר הם מתכוונים לעשות גרסה אפילו קיצונית יותר של FO4. דליפות לא יוצאות משם יותר מדי וכשמשלבים את זה עם העובדה שמשחקים הם כבר לא עושים יותר מדי, כלומר מבטל את יכולת ניחוש שמבוססת על "הם מוציאים משחק כל X שנים אז...", אז הייתי אומר שזה כל כך ניחוש שזה כמעט רנדומאלי. אבל יאללה, 2017 באמצע שנה, סביבות יולי :)

בנושא TLG, אולי הוא לא הופיע בPSX אבל כמעט כלום לא הופיע בPSX. הבעיה היא שהוא גם לא הופיע בפריז וגם בPSX בניגוד לכל המשחקים של סוני שהופיעו בלפחות אחד מהם.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 07 דצמבר 2015, 14:47

הבעיה של TLG זה קודם כל שההופעה שלו היתה מורכבת מאותו סרטון שראינו בזמנו על הפס3 בלי ממש סצינה חדשה.

עכשיו זו לא אזהרה גדולה מדי כלעצמה אם היינו רואים ממנו עוד בפריז או ב PSX אבל העובדה שהוא הופיע עם דמו ממוחזר ונעלם שוב מאז מהמפה (משחק של 2016 לא לשכוח) לא מבשרת טובות בכלל.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 07 דצמבר 2015, 14:52

יושידה אמר קצת אחרי e3 שהם לא מתכוונים לחשוף יותר מידי על TLG לפני היציאה שלו ככה שזה לא מפתיע במיוחד שהוא לא היה נוכח באירועים האלה. אחרי כל הדחיות והבאלגן שהיה להם עם הפיתוח שלו קשה לי להאמין שהיה להם את הביטחון להגיד שהוא יצא ב 2016 אם הם לא היו משוכנעים בכך לחלוטין. אני מהמר שיהיה טריילר/דמו ב e3 ותאריך יציאה לסוף השנה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 07 דצמבר 2015, 15:14

קצת מוזר, אז מתי הם יראו ממנו יותר? טריילר ב E3 ויאללה לשיגור כמו איזה משחק אינדי?

חסרים לנו המון פרטים עליו, הדמו שהם הרימו ל E3 הסריח מ "אין לנו מה להראות, אבל הצלחנו לקושש איזה משהו שחיק פה"

שמע, אני רוצה מאוד להיות אופטימי אבל הסימנים לא חיוביים עם כל השתיקה עליו מאז E3, תשווה למשחק אחר שיוצא בסוף 2016 כמו הוריזון שקיבל דמו חשיפה עסיסי ושכל הזמן מקבל PR ופרטים נוספים, גם אם נעדר מ PSX, הוא הרבה פחות מדאיג ונראה בינתיים שהוא במסלול הנכון (מה גם שלגרילה יש רקורד טוב מבחינת עמידה ביעדים)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 07 דצמבר 2015, 16:48

סוויס, נדב ולאסקין - לא התייחסתם למהות השחרור.. משחק AAA סינגל פלייר מלא? משחק קלפים? משולב? להזכירכם, גייב אמר ש"הם למדו הרבה מהשחרור של פורטל 2" ו בנפרד אמר בראיון אחר שבואלב הרבה יותר חשוב להיות מעצב שלבי מולטי פלייר טוב מאשר סינגל.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 07 דצמבר 2015, 16:57

זהו שאני חושב שהרצון לעשות דברים מהפכניים שכאלה ביחד עם המציאות (שברור לכל דביל שאף אחד לא רוצה את זה) תוביל לכך שהמשחק הזה לעולם לא יעשה בידי וולו. בגלל זה כתבתי שאני לא מאמין לזה. כאילו למה שלאסקין כתב.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 דצמבר 2015, 20:19

Klayman כתב:סוויס, נדב ולאסקין - לא התייחסתם למהות השחרור.. משחק AAA סינגל פלייר מלא? משחק קלפים? משולב? להזכירכם, גייב אמר ש"הם למדו הרבה מהשחרור של פורטל 2" ו בנפרד אמר בראיון אחר שבואלב הרבה יותר חשוב להיות מעצב שלבי מולטי פלייר טוב מאשר סינגל.

משחק סינגל מלא שמכיל גם מולטי ששם הם הולכים לרכוב חזק על מיקרו תשלומים קוסמטים.

בלינג, גם צריך לזכור שיושידה אמר שהוא מקווה שהם יצליחו לסיים אותו ל2016. כשאומרים משהו כזה ועוד ממישהו שגורר משחק כבר 10 שנים (מזל טוב! לא חגגנו להם אבל TLG בפיתוח 10 שנים באוקטובר האחרון) אז אני חושב שדי ברור שמדובר במשחק של 2017.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 08 דצמבר 2015, 10:22

רגע רגע, גם אני חושב שיהיה מולטי פלייר ל HL3, זה וודאי ברמה של 100%, אם לקודמים היו אז בטח שגם לזה, לא ציינתי את זה אבל זה מובן מאליו, רק הדגשתי שהקמפיין סינגל יהיה מסורתי ובלי יותר מדי שטויות שפוגעות במהות הזו (גם אם ידחפו מיקרו-תשלומים הקמפיין לא יהיה מבוסס על זה)

בקשר ל TLG, אני מסכים שזה עושה רושם של משחק ל 2017 לפחות, הלוואי ואני טועה, זה מרגיש כאילו סוני חשפה אותו בגלל שהיה עליה לחץ גדול לעשות זאת אחרי שלא הפסיקו לשאול עליו והכריזו על המשחק כמת ולכן רצתה להשאיר אותו בתודעה כקלף שכן קיים בליינאפ של הפס4, וגם בגלל שרצתה לעשות מסיבת עיתונאים שלא ישכחו כי כבר היו לה ביד את 2 המשחקים האחרים המדוברים, אם המשחק היה מתקדם מספיק אז היא היתה מציגה יותר מאז.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 08 דצמבר 2015, 12:01

סתם מושכים אנשים כי יש לשם של היוצר pull אצל לא מעט גיימרים.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 דצמבר 2015, 12:33

bling כתב:רגע רגע, גם אני חושב שיהיה מולטי פלייר ל HL3, זה וודאי ברמה של 100%, אם לקודמים היו אז בטח שגם לזה, לא ציינתי את זה אבל זה מובן מאליו, רק הדגשתי שהקמפיין סינגל יהיה מסורתי ובלי יותר מדי שטויות שפוגעות במהות הזו (גם אם ידחפו מיקרו-תשלומים הקמפיין לא יהיה מבוסס על זה)

בקשר ל TLG, אני מסכים שזה עושה רושם של משחק ל 2017 לפחות, הלוואי ואני טועה, זה מרגיש כאילו סוני חשפה אותו בגלל שהיה עליה לחץ גדול לעשות זאת אחרי שלא הפסיקו לשאול עליו והכריזו על המשחק כמת ולכן רצתה להשאיר אותו בתודעה כקלף שכן קיים בליינאפ של הפס4, וגם בגלל שרצתה לעשות מסיבת עיתונאים שלא ישכחו כי כבר היו לה ביד את 2 המשחקים האחרים המדוברים, אם המשחק היה מתקדם מספיק אז היא היתה מציגה יותר מאז.

וזה מתכתב עם מה שאמרתי אז שהמסיבת E3 של סוני הייתה מלאה במסכי עשן של משחקים שיוצאים עוד שנים ומשחקי מולטי פלטפורם בתחפושת. אם יש דבר אחד שסוני עושה בקביעות כבר 10 שנים זה להכריז על מלא משחקים יותר מדי זמן מראש ולהעמיד פנים כאילו כולם ממש פה מעבר לפינה אבל איכשהו כולם מחליקים קדימה, לפעמים שנים.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 08 דצמבר 2015, 12:38

זה לא כזה מתכתב כי הציגו שם שמות גדולים כמו הוריזון ואנצ'רטד בנוסף לאחרים כמו DREAMS, חוץ מזה דווקא נראה ש FF7 יצא מוקדם יותר משחשבת, רק שיהיה מחולק לפרקים, ככה שאולי צדקת בנוגע ל TLG אבל לא בנוגע לתחזית שלך שנראה את FF7 רק על ה PS5 או משהו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 דצמבר 2015, 12:59

bling כתב:זה לא כזה מתכתב כי הציגו שם שמות גדולים כמו הוריזון ואנצ'רטד בנוסף לאחרים כמו DREAMS, חוץ מזה דווקא נראה ש FF7 יצא מוקדם יותר משחשבת, רק שיהיה מחולק לפרקים, ככה שאולי צדקת בנוגע ל TLG אבל לא בנוגע לתחזית שלך שנראה את FF7 רק על ה PS5 או משהו.

FF7 זאת רמאות כי זה פרקים, נראה מתי יצא הפרק האחרון כדי לראות אם צדקתי שהוא משחק של 2017-2018 או לא, מתי המשחק המלא מוכן :)

בנושא שאר המסיבה, הורייזן ואנצ'רטד היו פחות או יותר המסיבה, השאר היה חלונות באספמיה. גם DREAMS בטח לא יצא ב2016 וגם אם כן, WTF המשחק הזה בכלל? המסיבה הזאת הייתה פלאף אחד גדול, דמו אנצ'רטד שני (לא חשיפה ואפילו לא חשיפת גיימפליי, פשוט עוד דמו, מאוד מרשים כמובן כי זאת נוטידוג), הדגמות של משחקים של 2017 ומעלה כשאנחנו ב2015 (דברים כמו TLG, FF7, שאנמו או DREAMS. הדבר הגדול היחד במסיבה הזאת היה הורייזן וכולם קראו לה המסיבה הכי טובה בהסטוריה כי היא הייתה מפוצצת פלאף ומסכי עשן. שלא נדבר אפילו על בזיון שאנמו 3 והקיק סטארטר.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 דצמבר 2015, 16:01

DrKeo כתב:
bling כתב:זה לא כזה מתכתב כי הציגו שם שמות גדולים כמו הוריזון ואנצ'רטד בנוסף לאחרים כמו DREAMS, חוץ מזה דווקא נראה ש FF7 יצא מוקדם יותר משחשבת, רק שיהיה מחולק לפרקים, ככה שאולי צדקת בנוגע ל TLG אבל לא בנוגע לתחזית שלך שנראה את FF7 רק על ה PS5 או משהו.

FF7 זאת רמאות כי זה פרקים, נראה מתי יצא הפרק האחרון כדי לראות אם צדקתי שהוא משחק של 2017-2018 או לא, מתי המשחק המלא מוכן :)

בנושא שאר המסיבה, הורייזן ואנצ'רטד היו פחות או יותר המסיבה, השאר היה חלונות באספמיה. גם DREAMS בטח לא יצא ב2016 וגם אם כן, WTF המשחק הזה בכלל? המסיבה הזאת הייתה פלאף אחד גדול, דמו אנצ'רטד שני (לא חשיפה ואפילו לא חשיפת גיימפליי, פשוט עוד דמו, מאוד מרשים כמובן כי זאת נוטידוג), הדגמות של משחקים של 2017 ומעלה כשאנחנו ב2015 (דברים כמו TLG, FF7, שאנמו או DREAMS. הדבר הגדול היחד במסיבה הזאת היה הורייזן וכולם קראו לה המסיבה הכי טובה בהסטוריה כי היא הייתה מפוצצת פלאף ומסכי עשן. שלא נדבר אפילו על בזיון שאנמו 3 והקיק סטארטר.

לא מבין מה התירוצים, FF7 רימייק יצא מוקדם יותר משחזית, כל פרק הוא עסיסי ובעל אורך של משחק מלא, בעלי ה PS4 יהנו ממנו ראשונים וזו הכרזה בעל ערך, די להתפתל.

ואם אתה מבקר את DREAMS אני יכול לבקר את משחק הפיראטים של RARE, כאילו הוא לא אכזבה גדולה ו WTF למי אכפת, הנה מסיבה פלאף!
המסיבה לא פלאף, היא הציגה משחקים ענקיים ומצופים שיוצאים לפס4, גם אם חלקם יידחה לצד פרויקטים אחרים שיכולים לעניין, לקרוא לזה פלאף זה מטופש, גם RECORE מ MS יכול להדחות, גם גירס 4 היה עם דמו רע ולא ראינו ממנו מאז ואולי גם ידחה, ממה בדיוק היה אפשר להתרשם אצל המתחרה בניגוד לסוני? מדמו מעפן של TR עם SET PIECE שאנצ'רטד 4 עשה ממנו בדיחה כמה שעות אחרי?

אין ספק איזו מסיבה יותר הלהיבה, לפחות מבחינתי ונראה שגם לדעת רוב האינטרנט, כאילו המסיבה של סוני סיפקה את המועמדים הבלעדיים החזקים למשחק התערוכה (אנצ'רטד 4 והוריזון), זה לבד כבר WIN.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 דצמבר 2015, 16:44

המסיבה של סוני הייתה פלאף כי היא הייתה מלאה בהכרזות ריקות ל2015-16 ובכל מני דברים שנועדו לעשות רעש, לא תוכן. עם כל הכבוד מה שעשה במסיבה של סוני רעש לא היה הורייזן או U4 או דרימז, זה היה השילוש TLG / שאנמו / FF7. השילוש הזה היה פלאף, עליו אני מדבר, לא על אנצ'רטד או הורייזן. TLG הוא בזיון פיתוחי שנראה עכשיו כמו משחק אינדי ונגרר כבר 10 שנים, אנשים אשכרה התלהבו כי הסתירו מהם משחק 4 שנים ואז הראו להם... בדיוק אותו דבר! בהחלט מפוצץ מוחות. שאנמו, עליו כבר דברתי המון, לא רק שהוא משחק שיצא במקרה הטוב בסוף הדור הזה אלה הוא גם סוג של הכרזת קיקסטארטר שלדעתי מביישת בכלל את סוני. ובנושא FF7, באותו רגע כשהכריזו היה מאוד ברור שזה משהו שיקח שנים עד שיצא והוא בכלל משחק מולטי פלטפורם ואומרים במפורש שהוא מולטי פלטפורם. זה שהוא הוכרז עכשיו כפרקים, וואללה יופי להם אבל לי זה נשמע מבאס ממש. ברור לכולנו שכל פרק לא יהיה משחק שלם כמו שאתה מתאר, אתה ברצינות חושב שכל פרק של FF7 יהיה 50+ שעות? שטויות. בכל מקרה ברור לך שאפילו הפרק הראשון של FF7 יהיה כנראה משחק של 2017 כך שהטיעון נשאר.

הנקודה היא שסוני באה לE3 בלי ליינאפ ל2015 ובלי ליינאפ ל2016 ובסוף מה שהיא הראתה ועשתה באזז סביבו הוא ליינאפ ל2017 וצפונה. המסיבה הזאת הייתה מפוצצת ברעש למטרת רעש (FF, שאנמו ו-TLG). אמרתי שהמסיבה של מיקרוסופט הייתה מטורפת או טובה פי כמה משל סוני? רק אומר שהמסיבה של סוני מלאה פלאף שגרם לאנשים להגיד "ואו, המסיבה כי טובה אי פעם" אבל כל מה שהיה שם זה שאו. בסופו של דבר הבשר האמיתי של המסיבה הזאת היה U4 והורייזן.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 דצמבר 2015, 16:51

שאנמו זה משחק שמלהיב אחרים, אנחנו לא יודעים את קצב ההתקדמות שלו כדי לקבוע שהוא פלאף, יכול להיות שהוא יצא מהר יותר ממה שאתה מצפה.
כל פרק של FF7 יהיה עסיסי זה אומר גם 10-12 שעות, לא בהכרח משחק RPG מלא, הוא גם מפותח על U4 ככה שיש סיבות לאופטימיות, אני רק אומר שהוא בלעדי זמני וזו כן הכרזה בעלת ערך בגלל זה, זה לא שסתם הציגו אותו ובסוף הוא מולטי פלטפורם או משהו, לבעלי הפס4 יוצא ממנו משהו (כמו שלבעלי ה ONE יוצא משהו מ TR ברעיון, אם הקהל של המשחק הזה היה מרוכז שם :/)

TLG בדיעבד איכזב כי קיוויותי שיראו ממנו עוד וכרגע התחושה היא שבאמת מדובר במשחק לא מוכן, אני לא התאכזבתי מהמראה שלו במיוחד כי החיה היא עדיין בע"ח הכי מרשים שראיתי במשחקי וידאו מבחינת אנימציות והתנהגות וכבר נקשרתי אליה מהקטע הקצר הזה.

אבל הנקודה היא, שלא ברור לי מי קבע שמשחק חייב לצאת השנה או שנה הבאה כדי שהמסיבה שלך לא תחשב ל"פלאף", אם התוודעו ב E3 על מספר משחקים ענקיים שיוצאים לפס4, גם אם ב 2017, אז זה מרגש, בשביל זה אנשים קונים קונסולה, מי שראה את הרשימה הזו והיא מדברת אליו יכוון לקנות PS4 כבר השנה גם אם הוא מחכה ספציפית דווקא לשאנמו, זה קובע העדפה, בגלל זה יש להכרזות הללו ערך והן לא "פלאף".

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 דצמבר 2015, 17:02

bling כתב:שאנמו זה משחק שמלהיב אחרים, אנחנו לא יודעים את קצב ההתקדמות שלו כדי לקבוע שהוא פלאף, יכול להיות שהוא יצא מהר יותר ממה שאתה מצפה.
כל פרק של FF7 יהיה עסיסי זה אומר גם 10-12 שעות, לא בהכרח משחק RPG מלא, הוא גם מפותח על U4 ככה שיש סיבות לאופטימיות, אני רק אומר שהוא בלעדי זמני וזו כן הכרזה בעלת ערך בגלל זה, זה לא שסתם הציגו אותו ובסוף הוא מולטי פלטפורם או משהו, לבעלי הפס4 יוצא ממנו משהו (כמו שלבעלי ה ONE יוצא משהו מ TR ברעיון, אם הקהל של המשחק הזה היה מרוכז שם :/)

TLG בדיעבד איכזב כי קיוויותי שיראו ממנו עוד וכרגע התחושה היא שבאמת מדובר במשחק לא מוכן, אני לא התאכזבתי מהמראה שלו במיוחד כי החיה היא עדיין בע"ח הכי מרשים שראיתי במשחקי וידאו מבחינת אנימציות והתנהגות וכבר נקשרתי אליה מהקטע הקצר הזה.

אבל הנקודה היא, שלא ברור לי מי קבע שמשחק חייב לצאת השנה או שנה הבאה כדי שהמסיבה שלך לא תחשב ל"פלאף", אם התוודעו ב E3 על מספר משחקים ענקיים שיוצאים לפס4, גם אם ב 2017, אז זה מרגש, בשביל זה אנשים קונים קונסולה, מי שראה את הרשימה הזו והיא מדברת אליו יכוון לקנות PS4 כבר השנה גם אם הוא מחכה ספציפית דווקא לשאנמו, זה קובע העדפה, בגלל זה יש להכרזות הללו ערך והן לא "פלאף".

פלאף זה למלא את התצוגה שלך בדברים סופר רחוקים כי אין לך יותר מדי מה להראות. יש לסוני ומיקרוסופט תוכניות כרגע ל2016, ל2017, ל2018 וכנראה שגם עכשיו נזרים השורשים ל2019. בתאוריה כל אחת מהן יכולה לעשות E3 פשוט הזוי עם 20+ בלעדיים אם הם רוצים. אבל זה לא קונקרטי, זה יריות באויר על כותרים שעם השנים הופכים למולטי פלטפורם או נדחים או מתבטלים. רק תראה את AGENT או LA נואר, יש יותר פלאף מזה? ההכרזות המטורפות של סוני "הנה, רוקסטאר מבפתחים בלעדי לפס3" שנכוונו מהן בשני המקרים. הכרזה לשם הכרזה, בלי תוכן אמיתי מאחורה. ככה אני רואה את שאנמו למשל, משחק לא ממומן שעדין לא התחילו לעבוד עליו וביננו יצא די קקה כנראה.

הדבר היחיד שהביא לי ככדור מהLEFT FIELD היה FF7 כי עכשיו הכריזו שהוא פרקים. עם כל הכבוד לRPG משחק של 10 שעות זה לא רציני. מדובר פשוט בFF7 שהוא משחק של 50 שעות שחתכו אותו ל-4 או 5 חתיכות של 10 ומשחררים אותו בשלבים. בסופו של דבר המשחק יהיה מוכן ב2017 או 2018 הכי מוקדם בדיוק כמו שאמרתי, הם פשוט מרמים עם לשחרר אותו בחתיכות :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 דצמבר 2015, 17:08

זאת לא רמאות מבחינת המעריצים שישחקו בו, לא מבין את כל החישובים המוזרים שלך :/

LA נואר זאת פשאלה מן הסתם, מי יודע מה קרה שם, TLG זה לא משחק שיהפוך למולטי פלטפורם או יבוטל, כבר הגענו לשלב שזה ברור שיצא גם אם ידחה ל 2017, FF7 כאמור יצא, רק שאנמו תיאורתית אתה יכול לאמר שפלאף וסימן שאלה כי מי יודע מה יהיה איתו, נו אז על זה לבטל את כל מה שהוצג? חוץ מזה שלמרות שאני ואתה לא מתלהבים מהסדרה הזו, מבחינת המעריצים הוא מלהיב, לא נתווכח עם זה גם אם אתה חושב שהוא קקה.

וזה לא נכון שלהוריזון ו U4 אין חלק מההתלהבות של המסיבה כמו שהצגת את זה, 3 ה"טריניטי" עשו את מירב הרעש אבל תצוגות כמו של U4 ובעיקר ההפתעה שהיא הוריזון בהחלט שמו את הסטמפה הסופית למסיבת E3 מלהיבה, אנשים קיבלו הצצה למשחקים המלהיבים ביותר ב 2016 + כמה כותרים עתידיים נורא מצופים, הכל טוב :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 דצמבר 2015, 17:35

bling כתב:זאת לא רמאות מבחינת המעריצים שישחקו בו, לא מבין את כל החישובים המוזרים שלך :/

LA נואר זאת פשאלה מן הסתם, מי יודע מה קרה שם, TLG זה לא משחק שיהפוך למולטי פלטפורם או יבוטל, כבר הגענו לשלב שזה ברור שיצא גם אם ידחה ל 2017, FF7 כאמור יצא, רק שאנמו תיאורתית אתה יכול לאמר שפלאף וסימן שאלה כי מי יודע מה יהיה איתו, נו אז על זה לבטל את כל מה שהוצג? חוץ מזה שלמרות שאני ואתה לא מתלהבים מהסדרה הזו, מבחינת המעריצים הוא מלהיב, לא נתווכח עם זה גם אם אתה חושב שהוא קקה.

וזה לא נכון שלהוריזון ו U4 אין חלק מההתלהבות של המסיבה כמו שהצגת את זה, 3 ה"טריניטי" עשו את מירב הרעש אבל תצוגות כמו של U4 ובעיקר ההפתעה שהיא הוריזון בהחלט שמו את הסטמפה הסופית למסיבת E3 מלהיבה, אנשים קיבלו הצצה למשחקים המלהיבים ביותר ב 2016 + כמה כותרים עתידיים נורא מצופים, הכל טוב :)

אני מסכים איתך שU4 והורייזן היו הסיבה האמיתית להתלהב מהמסיבה של סוני, זאת גם הסיבה שהתלהבתי. אבל FF7, מי ידע שהוא יהיה משחק פרקים? אמרתי שהוא יהיה איזה משחק 2018 אם הוא יצא בכלל וישאר בלעדי עד שהוא יוצא ודוגרי צדקתי כי הפרק הראשון של FF7 לא מובטח אפילו ל2016, כלומר 2017 וזה רק איזה חמישית משחק! כמשחק מלא אין מצב שהוא היה יוצא לפני 2018 והמסיבה הייתה באמצע 2015, טיעון וולידי לגמרי. בנושא TLG, אני חושב שאתה מסכים איתי שהוא איזו איכות לא ידועה שנראה כבר כמו חצי משחק אינדי שהציג לנו דמו זהה לזה שראינו לפני 4 שנים ואלוהים יודע מתי הוא יוצא. זאת הגדרה של פלאף לדעתי. ושאנמו, הוא בכלל הדבר הכי פלאף שהיה במסיבה הזאת. ממש ההגדרה. דבר ראשון הוא לא בלעדי, יוצא גם לPC, דבר שני הוא לא ממומן ודורשים מאנשים לשלם עליו בKS (ועזוב את נושא חוסר הוודאות, כל הקונספט הזה מבזה לדעתי), דבר שלישי הוא נראה פשוט נורא ודבר רביעי הוא יוצא עוד כל כך הרבה שנים שאלוהים יודע אם הוא יצא בסוף לפס4 או לפס5.

בכל מקרה, אני חושב שהשלישיה הזאת בהחלט הייתה פלאף ואפילו אם כל אחד מהמשחקים האלה יהיה הדבר הכי קונקרטי שיוצא ב2016 בזמן ההכרזה שלהם הם הרגיש כמו פלאף. אתה מוסיף על זה את DREAMS שגם לא קבל תאריך וגם לא היה ברור בכלל מה זה הפאקינג דבר הזה וכל המסיבה הרגישה כמו פלאף אחד גדול. U4 (שדוגרי היה דמו גיימפליי שני כבר, אפילו לא חשיפה ראשונה או חשיפה שניה) והורייזן היו בהפרש ענקי הציר האמיתי של המסיבה הזאת. הרגיש כאילו כל המסביב היה סוג של הכרזות לא בשלות.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 דצמבר 2015, 17:44

רגע אז עכשיו מסתכלים בזמן אמת ולא בדיעבד? סבבה אז בזמן אמת לא יכלנו לדעת ש TLG קרוב לוודאי יידחה ל 2017 גם, הראו דמו ראשון וההנחה שלי היתה שנראה עוד ממנו בהמשך השנה כמו שההנחה שלך לגבי FF7 זה שהוא יגיע אולי לפס5 וטעית.

על DREAMS יצאו פרטים קצת אחרי המסיבה שמדובר בגדול במשחק יצירה וגם יהיה לו קמפיין, אני חושב שלחובבי LBP זה די מספיק, לא ראינו כלום משאנמו כדי לאמר ש"הוא נראה נורא", זאת רק הנחה שאתה לוקח על סמך זה שאתה לא מתלהב מהסדרה, מן הסתם הוא כבר לא היה באנצ'מארק טכני כמו קודמיו אבל גם המשך ישיר בטכנולוגיה מיושנת מסתבר מלהיב את האנשים שרק רצו לסגור את הסאגה, אני מסכים שיש הרבה סימני שאלה עתידיים לגביו, אבל רק הוא, השאר הם די כסף בכיס, גם אם לא בתאריך המקורי, כולם סובלים מדחיות וגם אם אפשר לדעת מה יצא אצל המתחרים, לפי זה גם אפשר לבטל את המסיבה של נינטנדו שבה הציגו את זלדה והבטיחו לנו אותו ב 2015, אבל ברור שבאותו E3 כן ספרו אותו כמשהו מלהיב שיוצא ל WIIU.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 דצמבר 2015, 17:52

bling כתב:רגע אז עכשיו מסתכלים בזמן אמת ולא בדיעבד? סבבה אז בזמן אמת לא יכלנו לדעת ש TLG קרוב לוודאי יידחה ל 2017 גם, הראו דמו ראשון וההנחה שלי היתה שנראה עוד ממנו בהמשך השנה כמו שההנחה שלך לגבי FF7 זה שהוא יגיע אולי לפס5 וטעית.

על DREAMS יצאו פרטים קצת אחרי המסיבה שמדובר בגדול במשחק יצירה וגם יהיה לו קמפיין, אני חושב שלחובבי LBP זה די מספיק, לא ראינו כלום משאנמו כדי לאמר ש"הוא נראה נורא", זאת רק הנחה שאתה לוקח על סמך זה שאתה לא מתלהב מהסדרה, מן הסתם הוא כבר לא היה באנצ'מארק טכני כמו קודמיו אבל גם המשך ישיר בטכנולוגיה מיושנת מסתבר מלהיב את האנשים שרק רצו לסגור את הסאגה, אני מסכים שיש הרבה סימני שאלה עתידיים לגביו, אבל רק הוא, השאר הם די כסף בכיס, גם אם לא בתאריך המקורי, כולם סובלים מדחיות וגם אם אפשר לדעת מה יצא אצל המתחרים, לפי זה גם אפשר לבטל את המסיבה של נינטנדו שבה הציגו את זלדה והבטיחו לנו אותו ב 2015, אבל ברור שבאותו E3 כן ספרו אותו כמשהו מלהיב שיוצא ל WIIU.

כשמציגים לך משחק לשנה הבאה זה לא פלאף, אם במקרה הוא נדחה אז מה לעשות. זה כמו נניח שהורייזן ידחה בשנה לחגים 2017, דברים כאלה קורים. יש הבדל מאוד גדול בין לקחת משחק קונקרטי שאמור לצאת עוד שנה ולהדגים אותו עם גיימפליי לעומת משחק חצי דמיוני בלי גייימפליי, בלי תאריך יציאה, בלי פרטים ותאריך יציאה משוער של אלוהים יודע באיזו שנה.

TLG הוא מקרה מיוחד. מדובר במשחק עם תהליך פיתוח בזוי. אם תקח רגע צעד לאחור ותסתכל עליו בצורה אוביקטיבית אז תראה שמה שעשו כאן הוא להעלים משחק ואז להראות אותו פשוט שוב עם כמעט אותו דמו. מה חיובי בזה? איך זה הופך מסיבה לטובה? הוא אפילו לא מרשים יותר, נראה כמו HD PORT של המשחק פס3. אני לא רואה את זה כמשהו חיובי, אני רואה את TLG כאכזבה אדירה וזה מגיע מהאדם שחושב שSOTC הוא אולי המשחק הכי טוב שנוצר אי פעם.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 דצמבר 2015, 17:55

DrKeo כתב:
bling כתב:רגע אז עכשיו מסתכלים בזמן אמת ולא בדיעבד? סבבה אז בזמן אמת לא יכלנו לדעת ש TLG קרוב לוודאי יידחה ל 2017 גם, הראו דמו ראשון וההנחה שלי היתה שנראה עוד ממנו בהמשך השנה כמו שההנחה שלך לגבי FF7 זה שהוא יגיע אולי לפס5 וטעית.

כשמציגים לך משחק לשנה הבאה זה לא פלאף, אם במקרה הוא נדחה אז מה לעשות. זה כמו נניח שהורייזן ידחה בשנה לחגים 2017, דברים כאלה קורים. יש הבדל מאוד גדול בין לקחת משחק קונקרטי שאמור לצאת עוד שנה ולהדגים אותו עם גיימפליי לעומת משחק חצי דמיוני בלי גייימפליי, בלי תאריך יציאה, בלי פרטים ותאריך יציאה משוער של אלוהים יודע באיזו שנה.

TLG הוא מקרה מיוחד. מדובר במשחק עם תהליך פיתוח בזוי. אם תקח רגע צעד לאחור ותסתכל עליו בצורה אוביקטיבית אז תראה שמה שעשו כאן הוא להעלים משחק ואז להראות אותו פשוט שוב עם כמעט אותו דמו. מה חיובי בזה? איך זה הופך מסיבה לטובה? הוא אפילו לא מרשים יותר, נראה כמו HD PORT של המשחק פס3. אני לא רואה את זה כמשהו חיובי, אני רואה את TLG כאכזבה אדירה וזה מגיע מהאדם שחושב שSOTC הוא אולי המשחק הכי טוב שנוצר אי פעם.

"דברים כאלו קורים", נחמד, אז גם הדחייה של TLG בשנה הם "דברים שקורים", לא מבין מה זה משנה אם כן יצא, גם באיחור קטן, אם יכנס לסחרחורת של כמה שנים שוב אז בדיעבד אתה תהיה צודק.

ואני מנחש שזה קשור לציפיות של כל אחד מה הרגשנו, אני הייתי בהלם בכלל שהוא חי, אתה ציפית לכך שאם הוא חי אז הוא ברמה של משחק של נוטי דוג או משהו מבחינת הפקה, סבבה, אני לא יכול להיות ממורמר מדי עם המשחק הזה כי גם אם הוא הועלם מהפס3 זה לא שסוני לא הפציצה באינספור בלעדיים בדור הקודם, אני רק שמח שטים איקו עדיין חיה כדי בכלל לסיים אותו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 דצמבר 2015, 18:28

בלינג, די להיתמם. גם אנצ'רטד 4 יכול עכשיו להכנס ללימבו פיתוח של 30 שנים, שיט קורה. אבל TLG, מאוד ברור שמדובר בצוות לא יציב עם בעיות סופר קשות, משחק שנראה כמו משחק פס3, טריילר זהה לטריילר בן ה4 שנים שלו ובלי תאריך יציאה. אתה ברצינות קורה לזה משהו קונקרטי? ומה מלהיב בהכרזה כזאת? שכותר שאנחנו יודעים שיוצא מוצג שוב בצורה סופר מאכזבת ובדמו זהה? זאת לא ההכרזה הראשונית על TLG, זאת הייתה מן סוג של חשיפה מחדש לכותר שנמצא בלימבו אינסופי.

TLG הוא סוג של הרמה להנחתה שסוני עשתה לעצמה. ההכרזה של המשחק לפני 6 שנים, זה היה מגטון. להגיד שהמשחק הבעייתי הזה מגיע ונראה כמו פורט מהפס3 בלי תאריך יציאה ועם אותו דמו פחות או יותר זה לא מגהטון, זה סוג של "חבר'ה, אל תדאגו, הדבר הזה קיים... בערך".

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 דצמבר 2015, 19:21

למה מתמם, אני רק אומר שאם TLG אכן יצא ב 2017 (שזה גם מה שאתה חושב) אז זה מה שחשוב בסופו של דבר, למה אף אחד לא מערער על גירס 4 שאולי ידחה? הדמו שלו נראה ממש ROUGH, יש סיכוי אפשרי לכך, אם הוא יצא באותה שנה כמו TLG אז זה אומר שגירס 4 היה פלאף?

ובכלל אני חושב שרק אחרי ש TLG לא הופיע בתערוכות האחרות (פריז ו PSX) ושלא מדברים עליו מאז אפילו בפרטים כלליים, תמונות חדשות וכו' התחילו סימנים רציניים של דחייה, עד אז הייתי בטוח שאם סוני העזה לחשוף אותו ולאמר 2016 זה בדוק יגיע, ככה שממש לא ראיתי בו פלאף בזמן אמת.

ויפה שאתה יודע ש TLG היה קיים, רוב האנשים דווקא חשבו שהוא מת לגמרי, לכן זה לא בדיוק "מוצג שוב" כאילו הוא עשה הפסקה של שנתיים, קצת הקשר לא יזיק פה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 42 אורחים