במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי BiA » 20 ינואר 2016, 22:12

אני כמה שעות לתוך RoTTR והוא עדיין מדהים אותי גראפית. וויצ'ר השאיר אותי פעור פה לראשונה אחרי כמה שנים ו-TR עשה זאת שוב.. חוץ מזה הוא מאוד דומה לקודם, שזה אחלה מבחינתי, לא הרגשתי שמיציתי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 ינואר 2016, 01:24

TR ה"ישן" (זה מ2013..) זה משחק שממש מוזר לי.
מצד אחד מאוד אהבתי את אנצ'רטד בזמנו ובאופן כלילי אני סבבה עם TPS (אפילו משחקים עם גיימפלי רע באמת בז'אנר, כמו למשל ספק אופס, עברתי בלי לסבול. ומזל כי הוא משחק מדהים) אבל איכשהו כבר ארבע פעמים התחלתי אותו לאורך השנתיים האלו על הPC והשמירה הכי ארוכה שהחזקתי אליה היא משהו כמו שעה וחצי בתוך המשחק (אחרי שמתפסים על העמוד רדיו, אני מניח שזה די כלום).
לא יודע להסביר את זה, אני פשוט לא מצליח "להתפס" למשחק הזה ואני תמיד עוזב אותו אחרי ישיבה אחת ומתחיל משהו אחר.. זה ממש מוזר כי על פניו המשחק מאוד עניין אותי וכמובן שהוא אמור להיות משחק טוב לפי הדיבורים. ועכשיו ההמשך יוצא לPC וגם הוא מעניין אותי כי הוא נראה אחלה ואני תאורתית אוהב את הז'אנר אבל קשה לי להצביע על מה מפריע לי בראשון והאם זה תוקן.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 21 ינואר 2016, 01:39

טוב, אם זה לא זה אז זה לא זה :)
אני באופן כללי די סובל מ-TPS (ובמיוחד לא סובל משחקי אקשן סטייל God of War או DMC). ספציפית ל-TR התחברתי מאז ומעולם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ינואר 2016, 04:45

אין באמת יותר מדי קשר בין אנצ'רטד לTR אבל אני יכול להגיד שTR תפס אותי די מהר. אולי הוא לא בשבילך, לא כל משחק הוא לכל אחד, אבל בהחלט הייתי אומר שכדאי לתת לו הזדמנות כי הוא באמת משחק מצויין.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 22 ינואר 2016, 10:32

יש המון קשר בין TR לאנצ'רטד, כל חוויה ליניארית ומסדרונית בTR מרגישה כמו ניסיון להיות אנצ'רטד, הם עושים זאת לא פעם טוב יותר, אבל זה ממש אנצ'רטד. רק במשחק האחרון הם ניסו ממש להתרחק מהנוסחא עם השני אזורי Hub, למרות שלטעמי הם החלק הכי פחות מוצלח של המשחק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 22 ינואר 2016, 10:34

bozeman כתב:טוב, קצת היילו. לא יודע אם אני "זקן מדי לחרא הזה", אבל קשה לי לעקוב מה רוצים ממני כרגע. אני מרגיש כמו ילד בן 10 שלא יודע אנגלית, וכל המשחק כרגע זה "לך במסלול ותחסל מה שאתה רואה".
אז נכון שרק סיימתי שלב וחצי, אבל הייתי שמח אם זה היה ברור יותר.
מצד שני מכינות המשחק מלוטשות וטובות, קרבות מגוונים. יש קרבות קרובים ורחוקים.
עוד משהו, למרות שאני משחק בהירואיק, וגם קצת משחק באופן רמבואי, עדיין לא חוסלתי יותר מדי. מוזר לי.

המשחק לא קשה בHeroic, אבל בהחלט יש בו חלקים מתסכלים (במיוחד הקרבות בוס). אבל תמיד היילו זה - "לך מכפתור א' לכפתור ב' ותחסל כל דבר בדרך", יש שלבים מסדרוניים צרים, יש רחבים יותר, זה משתנה. הוא לא חורג מכל משחק אחר בסדרה. אבל עזוב שטויות, מתי אתה מצטרף למולטי?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 22 ינואר 2016, 11:03

מאוד רוצה, הבעיה שכולם חולים אצלי בבית ובימים האחרונים מצאתי את עצמי גמור במיטה כבר ב-10..., אם תקדים לשחק - יש מצב... אחרת נחכה לשיפור במצבת החולים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 23 ינואר 2016, 20:40

בדיוק סיימתי 2 משחקים:
Halo 5 שהיה מאוד מהנ. אני אף פעם לא נהנתי ממשחק הילו ככה.
וJUST CAUSE 3 שהיה סביר. ציפיתי להרבה יותר...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 ינואר 2016, 13:51

הגיעה תקופת המבחנים ובהתאם, יש משחקים לתקופת המבחנים. זה לא הוויטצ'רים, או הפולאאוטים ששואבים את כל עולמך, אלא משחקים קטנים וכיפיים שאפשר לשחק קצת בשעת לילה מאוחרת, כשרוצים לנקות קצת את הראש מכל החומצות האמיניות ותגובות החיזור-חמצון שצריך ללמוד.

אני משחק Star Wars: Heroes of the Galaxy. משחק איסוף קלפים וקרבות בתורות עם סקין של מלחמת הכוכבים. מהתיאור בטח ברור לכם שמדובר בערך באינסוף כיף ממכר, שאני מכניס בו דקה וחצי כמה עשרות פעמים במהלך היום, כשאין לי שום דבר אחר לעשות. חינמי. כיף פשטני וחביב. מומלץ בחום (משחק מובייל חינמי). עוד יום-יומיים יהיו לי מספיק קריסטלים בשביל אולי להשיג את קיילו רן. הידד!

המשחק השני שלי הוא חזרה לBravely Default. הכנסתי לתוכו כמה שעות לפני המון זמן והתחשק לי לחזור אליו לאחרונה, בזכות טריילרים לBravely Second. כנראה JRPG הכי טוב מבחינת המכאניקות. חיפשתי מקום סודי באיזה אזור ופשוט הורדתי את המפגשים הרנדומליים לאפס. תענוג שפשוט לא קיים באף JRPG אחר. בזכות הפלטפורמה הניידת שלו, גם קל מאוד לשחק בו קצת לפני השנה ולשים בצד עד שרוצים להמשיך שוב. עיצוב אומנותי מדהים. מוזיקה מושלמת (חובה אוזניות).

מבט לעתיד - מתכנן לנסות לראשונה אתגר Nuzlocke אחרי תקופת המבחנים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 27 ינואר 2016, 14:07

מה? לא! :x :x :x
אין משחקים לתקופת המבחנים!!!
זה או מבחנים לתקופת המבחנים או נכשלים בתקופת המבחנים!!!

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 ינואר 2016, 14:15

omerkot כתב:מה? לא! :x :x :x
אין משחקים לתקופת המבחנים!!!
זה או מבחנים לתקופת המבחנים או נכשלים בתקופת המבחנים!!!

אני כבר לא לומד מדעי המחשב. 100 אחד כבר יש לי בכיס כנראה :D
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 27 ינואר 2016, 14:30

אני עם עומר, אבל אם אתם מבזבזים את הזמן, עדיף כבר על משחקים כאלו שלא ישתו לכם יותר מדי ממנו...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 ינואר 2016, 14:47

bozeman כתב:אני עם עומר, אבל אם אתם מבזבזים את הזמן, עדיף כבר על משחקים כאלו שלא ישתו לכם יותר מדי ממנו...

אחרי שאתה לומד 10 שעות ביום, נשארו לך עוד 14 שעות ביממה. אז שעתיים זה אוכל, שעה זה סידורים בדיררה וישנת עוד 8. צריך למלא את שלוש השעות הנותרות במשהו, לא?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 27 ינואר 2016, 15:08

זאת תקופת מבחנים, שווה להשקיע את ה-3 האלו בלמידה... אלא אם אתה מוכן להבטיח לי שה-10 הקודמות היו מספיקות לקבל 100 בכל מבחן.
על אף שאני חושב שיש בהחלט יותר מאשר ציון נטו בלימודים (וכדאי לנסות ולדעת איך להפיק אותו - למשל הרחבת אופקים אמיתית, למידת כלים לחיים כמו שאלית שאלות אמיתית וכדומה, חברה, פעילות שאינה להיות באינרציה של החיים הרגילים בחוץ), בסופו של יום, כל נקודה חשובה, ותקופה של חודש בלי משחקים, שתהיה בסוף שווה עוד 5 דקודות לממוע - שווה יותר...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 ינואר 2016, 15:18

אני משחק עכשיו בThe Fall, אני בשוק מכמה שאני נהנה מהכתיבה שם. לא היה לי מושג שזה מסוג המשחק הזה, הייתי בטוח שהוא רק סוג של משחק חקירה קודר. החידות לפעמים קצת Far fetched אבל היה לגמרי שווה את ה1.99$ :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 ינואר 2016, 15:38

bozeman כתב:זאת תקופת מבחנים, שווה להשקיע את ה-3 האלו בלמידה... אלא אם אתה מוכן להבטיח לי שה-10 הקודמות היו מספיקות לקבל 100 בכל מבחן.
על אף שאני חושב שיש בהחלט יותר מאשר ציון נטו בלימודים (וכדאי לנסות ולדעת איך להפיק אותו - למשל הרחבת אופקים אמיתית, למידת כלים לחיים כמו שאלית שאלות אמיתית וכדומה, חברה, פעילות שאינה להיות באינרציה של החיים הרגילים בחוץ), בסופו של יום, כל נקודה חשובה, ותקופה של חודש בלי משחקים, שתהיה בסוף שווה עוד 5 דקודות לממוע - שווה יותר...

קודם כל, אין באמת סיכוי שאחרי 10 שעות למידה, יהיה אפשר ללמוד עוד 3 ולהפיק מזה אפילו חצי נקודה במבחן. שנית, הטענה שחודש בלי משחקים זה אחלה נשמעת כאילו במהלך הסמסטר שיחקתי במשחקים וזה לא המצב.

בנוגע לזה שכל נקודה חשובה, אני מסכים. אני מכוון למינימום ממוצע 96 השנה וזה לא יהיה פשוט. בנתיים הולך בסדר ואם באמת אצליח ללמוד 10 שעות ביום, כנראה שימשיך ללכת בסדר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 27 ינואר 2016, 16:18

ולכן כתבתי "במידה". אני גם חושב שאחרי 10 שעות "אמיתיות" של לימודים, כנראה לא יהיו עוד 3. מצד שני - לא בטוח שמלכתחילה יש 10 שעות, זה כנראה יותר 13 שעות שמתוכן לומדים אולי 5... ולכן שווה שזה יהיה 13 שמתוכן 5, מאשר 10 שמתוכן 3.5 ...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 ינואר 2016, 16:34

bozeman כתב:ולכן כתבתי "במידה". אני גם חושב שאחרי 10 שעות "אמיתיות" של לימודים, כנראה לא יהיו עוד 3. מצד שני - לא בטוח שמלכתחילה יש 10 שעות, זה כנראה יותר 13 שעות שמתוכן לומדים אולי 5... ולכן שווה שזה יהיה 13 שמתוכן 5, מאשר 10 שמתוכן 3.5 ...

בוודאי. 10 שעות זה יום מיוחד. 13 שמתוכן 5 זה קצת פחות טוב מ10 שמתוכן 5, לפי דעתי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 27 ינואר 2016, 18:47

יש שגרת משחקים בלימודים, במיוחד במרתון מבחנים, תמיד הייתי קם מוקדם, משחק עד איזה 08:30 ופוגש את החברים באוניברסיטה לקבוצת לימוד עד הלילה, אחרי זה הייתי חוזר הביתה באיזה 22:00 ומשחק בכיף עוד איזה שעתיים. שגרה כיפית למען האמת, תלוי כמובן כמה זמן יש לפני המבחן, אם יש כמה ימים לא ריאלי, אבל בשבוע וחצי צפונה זה סבבה. אחח... היה כיף, לא מאמין שאני מתגעגע למשהו באוניברסיטה. להגניב פיצה לא כשרה, לקרוא לעתודאי דתי ולשאול אותו אם הוא רוצה חתיכה, להראות את הפפרוני ולהיות מרושע :D.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 29 ינואר 2016, 12:53

תגידו, יש כאן מישהו ששיחק בmetro 2033 ו last light?
אני אשמח לשמוע כמה מילים על המשחקים האלו ממישהו ששיחק, במה בדיוק מדובר. הביקורות שקראתי היו מאוד מבולבלות ולא אחידות.
קיבלתי מתנה לסטים את שני המשחקים בגרסה החדשה שלהם ואני רוצה לדעת עד כמה שווה להכנס אליהם עכשיו כשיש לי הרבה מה לשחק ולא המון זמן.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 29 ינואר 2016, 13:49

התחלתי את 2033 ,והפסקתי לבינתים ,מהקצת ששיחקתי ניראה נחמד מאוד ,והגרפיקה טובה מאוד
אבל אני לא עמוק במשחק לדעת איך הוא
אני יחזור אליו שיהיה לי זמן

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 ינואר 2016, 16:59

2033 שעמם אותי אז פרשתי אחרי בערך 3-4 שעות. הוא הרגיש לי כמו ביצוע סביר לרעיונות טובים. לעמת זאת דודי למשל מת על המשחק.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 29 ינואר 2016, 17:34

Stick כתב:תגידו, יש כאן מישהו ששיחק בmetro 2033 ו last light?
אני אשמח לשמוע כמה מילים על המשחקים האלו ממישהו ששיחק, במה בדיוק מדובר. הביקורות שקראתי היו מאוד מבולבלות ולא אחידות.
קיבלתי מתנה לסטים את שני המשחקים בגרסה החדשה שלהם ואני רוצה לדעת עד כמה שווה להכנס אליהם עכשיו כשיש לי הרבה מה לשחק ולא המון זמן.

בדיוק סיימתי את 2033 (רידקס, כן?) לפני כמה ימים.

אני נותן לו ממוצע+ בסיפור ובגיימפליי. FPS די בסיסי עם דגש על התגנבות ותנועה בחושך. הסיפור גם יחסית גנרי אבל האווירה מצילה אותו. הסביבות יפות אבל לא מגוונות במיוחד למרות שזה הגיוני מבחינה עלילתית. אני שיחקתי אותו ברוסית עם כתוביות, בהחלט מוסיף לאווירה אחרי שמתרגלים קצת לשפה.

שורה תחתונה הוא בהחלט משחק טוב אבל לא נפלתי, ולא הייתי מגדיר אותו חובה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 29 ינואר 2016, 17:56

אוקי, תודה!
ומה עם last light? הוא נחשב טוב יותר או טוב פחות?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 29 ינואר 2016, 18:02

הראשון הוא שוטר לא רע, מן half life 1 מודרני,
יש לו בעיות כמו אנימציות גרועות למפלצות, בעיות ai ועוד, אבל הבסיס טוב. המון אווירה וכמה מכניקות חדשות ומרעננות (תחמושת אמיתית אל מול תחמושת סוג ב', שימוש במסכות), העולם הוא עולם מעניין, יש טוויסטים מעניינים והקרבות מול בני האדם נפלאים, מול המפלצות גמלוניים, הוא גם יחסית לא ארוך, באזור ה10 שעות. בשני לא שיחקתי, אבל הוא אמור להיות טוב מהראשון בכל פרמטר.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 92 אורחים