PS4 vs Xbox One - רשימת פיצ'רים/מחירים/מודלים

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Kazz
Veteran

Re: PS4 vs Xbox One - רשימת פיצ'רים/מחירים/מודלים

הודעהעל ידי Kazz » 13 יוני 2013, 00:05

זה אפילו יותר עצוב\מצחיק שאתם לא סגורים שזו ציניות. אבל זה כנראה כן אומר משהו לגבי הקווים האדומים של שחקן הקונסולה (והעיתונאים?) הממוצע שתשלום לאונליין הוא לא אחד מאלה או ממוקם נמוך בצורה מעציבה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 13 יוני 2013, 00:06

Kazz כתב:זה אפילו יותר עצוב\מצחיק שאתם לא סגורים שזו ציניות. אבל זה כנראה כן אומר משהו לגבי הקווים האדומים של שחקן הקונסולה (והעיתונאים?) הממוצע שתשלום לאונליין הוא לא אחד מאלה או ממוקם נמוך בצורה מעציבה.

כן... זה נורא עצוב שיש אנשים שמוכנים לשלם כסף על דברים שאתה חושב שהם צריכים לקבל בחינם, כי ככה.
פשוט טראגי. :roll:
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 13 יוני 2013, 00:25

כן, זה בהחלט עצוב שיצרנית באה, בונה את הפלטפורמה הסגורה שלה והחלה לגבות עבור מולטיפלייר (ועבור פאקינג יוטיוב ופייסבוק) באופן חסר תקדים, ושלשחקנים לא היה מספק אכפת או חשוב כדי להתנגד לזה. וגם אם מיקרוסופט לא היו משנים את דעתם וממשיכים לגבות כסף עבור זה ב360, אז שהשחקנים היו רק משחקים סינגל או ממעטים במשחק מולטי כדי להעביר את המסר. להיפך, הם אימצו את המנוי החודשי ובכך בעצם הזמינו גם את סוני להציב תשלום משלהם. מאכזב מאוד.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 13 יוני 2013, 00:33

Kazz כתב:כן, זה בהחלט עצוב שיצרנית באה, בונה את הפלטפורמה הסגורה שלה והחלה לגבות עבור מולטיפלייר (ועבור פאקינג יוטיוב ופייסבוק) באופן חסר תקדים, ושלשחקנים לא היה מספק אכפת או חשוב כדי להתנגד לזה. וגם אם מיקרוסופט לא היו משנים את דעתם וממשיכים לגבות כסף עבור זה ב360, אז שהשחקנים היו רק משחקים סינגל או ממעטים במשחק מולטי כדי להעביר את המסר. להיפך, הם אימצו את המנוי החודשי ובכך בעצם הזמינו גם את סוני להציב תשלום משלהם. מאכזב מאוד.

ככה זה בשוק הקונסולות. הפלטפורמה סגורה. יצרנית הפלטפורמה קובעת מה עולה כסף ומה בחינם. הקהל קובע על מה הוא בוחר לשלם ועל מה לא.
עצוב לך? תהייה עצוב. נראה לי אידיוטי להיות עצוב על זה שמוצר יוקרה עולה כסף.
נראה לך לא סביר לבקש תשלום נוסף על שירותים שלא קיבלנו בעבר בכלל (זו הכוונה שלך בחסר תקדים, נכון?)? אל תשלם עליהם. זה לא מורכב.

אתה לא אוהב בכלל פלטפורמות סגורות? אל תקנה קונסולה. תשחק רק בPC, על כל היתרונות והחסרונות שלו.
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 13 יוני 2013, 00:55

ה360 לא הייתה הקונסולה הראשונה שאפשרה משחק אונליין. לול מוצר יוקרה. לשלם בשביל משחק ולשחק במולטי שלו = שירותים שלא קיבלנו בעבר? כאילו מישהו מונע מהם לעשות את המולטיפייר בחינם ואת כל השאר אופציות האונליין בתשלום. מעניין מה תגיד אם אפל או סמסונג בפלאפונים החדשים שלהם יתחילו לגבות תשלום אם אתה רוצה להשתמש בהיבטי האונליין של המשחקים.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 13 יוני 2013, 01:02

Kazz כתב:ה360 לא הייתה הקונסולה הראשונה שאפשרה משחק אונליין. לול מוצר יוקרה. לשלם בשביל משחק ולשחק במולטי שלו = שירותים שלא קיבלנו בעבר? כאילו מישהו מונע מהם לעשות את המולטיפייר בחינם ואת כל השאר אופציות האונליין בתשלום. מעניין מה תגיד אם אפל או סמסונג בפלאפונים החדשים שלהם יתחילו לגבות תשלום אם אתה רוצה להשתמש בהיבטי האונליין של המשחקים.

היא הראשונה שעשתה את זה כמו שצריך, בדיוק כמו שכתבתי. תפסיק להגיב לדברים שלא נכתבו.

אף אחד לא מונע מהם לעשות את המולטיפלייר בחינם. אף אחד לא מונע מהם לחלק את כל המשחקים שהם מפתחים בחינם. זה שהם דורשים תשלום בשביל לתת מוצרים ושירותים, לא עושה אותם מרושעים. זה רק עושה אותם נורמלים.

"לול מוצר יוקרה"? אתה מנסה לרמוז שמשחקי וידאו זה מוצר בסיסי, או איזו זכות יסוד של כל אדם, באשר הוא אדם? זה בהחלט יסביר הרבה.

מה אני אגיד אם אפל וסמסונג יתחילו לגבות תשלום בשביל לשחק במשחקים אונליין? כנראה שאומר "לא תודה" ולא אשחק במשחקים און ליין. אני לא רואה מצב שבו הם רואים את השירות הזה כמשהו שיש לו מספיק ערך בשביל לדרוש עבורו תשלום, כמו שהוא היום בקונסולות, אבל באופן היפותטי, התגובה שלי היא אחת האפשרויות שאמרתי שיש לכל אדם הגיוני לעשות, גם בנוגע לשירות הזה בקונסולות הדור הבא.
אני יכול לבכות על מר גורלי, או לקרוא לאפל וסמסונג תאגידים מרושעיים וחסר מוסר, אבל אני יודע שהם בסה"כ מציעים לי שירות ואם אני לא רוצה אותו, אני יכול לא לשלם עליו, אז אני בטח לא אעשה את זה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2013, 02:54

למי שלא שמע עדין, ג׳ק טרנטון אמר לgt שלא יהיה drm והגבלה על משומשים למשחקי צד א בלבד. צד ג׳יכולים לעשות מה שבא להם, או במילים אחרות גם הפס4 הולך להיות מוגבל בdrm ומכירות יד שניה פשוט רק לא במשחקי צד א. השילוב של הנסיון להחביא את התשלום על האונליין ועכשיו הנסיון להחביא את הdrm והמגבלת משומשים על הפס4 הפכה את ההצגה של סוני בe3 מסתם חלשה לקצת פתטית אני חייב לציין. מבחינתי החדשה הטובה יחידה שיצאה על הפס4 בe3היא שהקונסולה תעלה רק 400$.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 13 יוני 2013, 02:58

DrKeo כתב:למי שלא שמע עדין, ג׳ק טרנטון אמר לgt שלא יהיה drm והגבלה על משומשים למשחקי צד א בלבד. צד ג׳יכולים לעשות מה שבא להם, או במילים אחרות גם הפס4 הולך להיות מוגבל בdrm ומכירות יד שניה פשוט רק לא במשחקי צד א. השילוב של הנסיון להחביא את התשלום על האונליין ועכשיו הנסיון להחביא את הdrm והמגבלת משומשים על הפס4 הפכה את ההצגה של סוני בe3 מסתם חלשה לקצת פתטית אני חייב לציין. מבחינתי החדשה הטובה יחידה שיצאה על הפס4 בe3היא שהקונסולה תעלה רק 400$.

אני מתאר לעצמי שנראה ברוב משחקי המולטיפלטפרום DRM מאוד דומה בשתי הקונסולות.
עושה רושם שההבדל העיקרי יהיה החיבור כל 24 שעות לאינטרנט בX1 (שסוני כבר הודיעו שיהיה קל מאוד לשחזר בעזרת הענן שהם מספקים למפתחים, אם מישהו ירצה) ושבX1 הDRM הזה יבוא עם הרבה פחות דברים מציקים ולא נוחים, כמו להכניס קודים של אונליין פאס ודברים דומים.

לא באמת מפתיע, כמו זה שהם החליטו להתחיל לקחת כסף עבור גישה למולטיפלייר. זה בעיקר מציג את החגיגה וההילולה במסיבת העיתונאים שלהם באור קצת מביך. דווקא האנשים שישבו שם, הם סוג האנשים שהייתי מצפה מהם לא ליפול למלכודות PR כאלה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 13 יוני 2013, 11:13

DrKeo כתב:למי שלא שמע עדין, ג׳ק טרנטון אמר לgt שלא יהיה drm והגבלה על משומשים למשחקי צד א בלבד. צד ג׳יכולים לעשות מה שבא להם, או במילים אחרות גם הפס4 הולך להיות מוגבל בdrm ומכירות יד שניה פשוט רק לא במשחקי צד א. השילוב של הנסיון להחביא את התשלום על האונליין ועכשיו הנסיון להחביא את הdrm והמגבלת משומשים על הפס4 הפכה את ההצגה של סוני בe3 מסתם חלשה לקצת פתטית אני חייב לציין. מבחינתי החדשה הטובה יחידה שיצאה על הפס4 בe3היא שהקונסולה תעלה רק 400$.

אתה מבלבל: המגבלה שצד ג' יכולים להטיל קשורה רק לאלמנט האונליין (כמו נניח online pass) ונדמה לי שזה גם הובהר בהמשך. מאחר והקונסולה עצמה לא מחייבת חיבור לאינטרנט ולא מחברת בין משחק לבין משתמש, למפיצות המשחקים אין אפשרות לאכוף דבר כזה במשחק סינגל פלייר על בסיס התשתית של סוני.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 13 יוני 2013, 07:45

זה לא מנע משחר לקפוץ. הוא עדיין מחכה ל"יישור קו".
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 13 יוני 2013, 08:00

רונן כתב:זה לא מנע משחר לקפוץ. הוא עדיין מחכה ל"יישור קו".

אולי תיתן לו להנות מהספק? אולי הוא סתם התבלבל/לא הבין נכון?

אפשר להגיד שגם אתה קפצת ומיהרת להכריז על דסטיני כבלעדי לPS.. לא עשינו את זה כי ברור שככל הנראה סתם התבלבלת.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 13 יוני 2013, 09:20

לא קפצתי. זו הייתה אי הבנה. זה כלל לא אותו מקרה.

אני מבקר אותו כי כשמדובר ב-one הוא מבקש לחכות כדי לא להניח הנחות לא מבוססות (כפי שטען לאחר שנודע שייתכן שבארץ לא יהיה ניתן לשחק בהשקה), אך כשזה נוגע לפלייסיישן 4 הוא לא נוקט באותה גישה. הוא קופץ. אם היה ילד קטן, זה לא היה צורם כל כך.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 13 יוני 2013, 09:26

אין קשר. אני מפרגן לו על בחירתו ומקווה שזו תהיה קונסולה עם מינימום חסמים. אני מבקר רק את הצביעות הזועקת. בזמן שאתה מצפה ממני לא לזרות מלח על הפצעים, הוא נוהג באתו אופן, לפחות מנסה, כלפי אלה שתומכים בפלייסטיישן 4. שימתין, שלא יניח הנחות לא מבוססות.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 יוני 2013, 09:28

רונן כתב:זה לא מנע משחר לקפוץ. הוא עדיין מחכה ל"יישור קו".

מה? לא רק ששחר הוא אחרון הפאנבויים (כשזה לא מדובר בוולוו כמובן :) ) צד ג' כן יכולים ועוד איך ליישם איזה אונליין פס שהם רוצים. כמובן שזה לא יכול לגעת בסינגל (או לפחות לא באופן יעיל) בגלל שתי הנקודות שגיא כבר ציין.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 13 יוני 2013, 09:45

פאנבוי או לא, זו בהחלט צביעות זועקת. לא הייתי מבקר לולא בדיון האחר הוא היה מדגיש בפני קאז שהוא, בניגוד אליו, לא ממהר להניח הנחות לא מבוססות, רק כי זה נגע לידיעה לא חיובית על ה-one. בהקשר לפלייסטיישן 4, שוחרר הרסן.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 יוני 2013, 10:19

Nigga כתב:אני מניח שלא הבנת מה שכתבתי זה בעצם עקיצה, אבל לא משנה.
ואני מסכים איתך, שחר בהחלט הוריד כל מעצור שהיה לו, אשכרה פאנבוייזם UNLEASHED.

סוני אתמול אמרה באופן חד משמעי שמפיצות צד ג' לא יוכלו ליישם אונליין פאס גם אם הן ירצו. סוני ביטלה את האפשרות הזו.
במידה ומפיצות ירצו ליישם מנגנון DRM כלשהו, סוני אמרה שהן יצטרכו לחפש שיטה אחרת (היא לא תפריע להן).

אני עוד חשבתי לפני E3 שהפסקת להיות פאנבוי גמור. הסתבר לי שטעיתי.

ומספיק לשקר בנוגע לDRM.
http://www.thesixthaxis.com/2013/06/11/ ... es-on-ps4/

רונן לפני שאתה מוצא עצמך כותב "צביעות" כלפי מישהו כדאי שתחפש את המידע בעצמך ולא "לקפוץ בראש".
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 13 יוני 2013, 10:25

חבר'ה, מה נסגר איתכם? תרגיעו קצת את התקיפות האישיות בבקשה. כל העמוד האחרון מכוער לגמרי מכל הכיוונים וכמעט מכל המשתתפים. רונן, באמת שחשבתי שאנחנו הרבה מאחורי השלב הזה איתך. חלאס.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 13 יוני 2013, 10:27

Nigga כתב:אני מניח שלא הבנת מה שכתבתי זה בעצם עקיצה, אבל לא משנה.
ואני מסכים איתך, שחר בהחלט הוריד כל מעצור שהיה לו, אשכרה פאנבוייזם UNLEASHED.

סוני אתמול אמרה באופן חד משמעי שמפיצות צד ג' לא יוכלו ליישם אונליין פאס גם אם הן ירצו. סוני ביטלה את האפשרות הזו.
במידה ומפיצות ירצו ליישם מנגנון DRM כלשהו, סוני אמרה שהן יצטרכו לחפש שיטה אחרת (היא לא תפריע להן).

ההכרזה הזו היתה "חד משמעית" כמעט כמו ההכרזות המבולבלות של מיקרוסופט... הם מצד אחד תיקנו את מה שהם אמרו קודם ("בדיוק כמו בPS3") ואמרו שלא יהיה "Online pass" אבל במקביל אמרו את אותו הדבר בדיוק בצורה אחרת:
. Sony or Microsoft is never going to be able to tell EA or Activision exactly what they can do. What we like to say at PlayStation is that we set the precedent. The way we are approaching this is that we want this to be extremely consumer-friendly, extremely retailer-friendly, and extremely publisher-friendly. My personal opinion is that it's hard for me to believe that any major publisher is going to put an extra set of used DRM onto game titles because that wouldn't put them in a good spot, right?

מצחיק שהם משתמשים בביטוי הזה, כי היחידים שהשתמשו בonline pass באופן גורף היו EA שכבר הודיעו על ביטול של האונליין פאס במשחקים עתידיים וקיימים, וסוני עצמם. מן הסתם עכשיו מפיצות צד ג' יוכלו להציע on-disc multiplayer DLC כמו שקאפקום למשל עשתה עם RE5, או להגביל את האפשרויות שלך באונליין כמו שיוביסופט עשתה עם הpassport של AC3. זה פשוט אותו שיט תחת שם שונה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 יוני 2013, 18:50

erezronen כתב:חבר'ה, מה נסגר איתכם? תרגיעו קצת את התקיפות האישיות בבקשה. כל העמוד האחרון מכוער לגמרי מכל הכיוונים וכמעט מכל המשתתפים. רונן, באמת שחשבתי שאנחנו הרבה מאחורי השלב הזה איתך. חלאס.

על מה אתה מדבר? זה ממש לא "כמעט מכל המשתתפים".
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 13 יוני 2013, 19:18

מסכים עם סוויס. ממש לא קרוב אפילו.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 יוני 2013, 11:26

****נמחק עקב הפרה של חוקי הפורום****
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 יוני 2013, 11:55

****נמחק עקב הפרה של חוקי הפורום****
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 13 יוני 2013, 12:50

אני נותן לשניכם אזהרות.
שניכם ירדתם לגמרי לפסים אישיים וקללות

Nigga - אתה באופן כללי יורד לפסים אישים ומתנסח בבוטות - אז האזהרה שלך חמורה יותר.
אל תאלצו אותי לבדוק את מנגנון הבאנים פה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 13 יוני 2013, 13:01

מצחיק שאני פאנבוי מטורף של XBOX (שמתכנן לקנות פלייסטיישן דור שלישי ברציפות... :roll: , משחק בעיקר בPC וקנה קונסולות ניידות של נינטנדו 3 דורות ברציפות) וקופץ ומניח הנחות בצביעות (כאשר לפני כל הנחה כזאת אני מסתייג עם מושגים כמו "באופן תיאורתי", או "יכול להיות" ומציג אותה כדעתי ולא כעובדות), כאשר אני אומר שסוני הם תאגיד ענק שרק רוצה כסף, בדיוק כמו מייקרוסופט. Oh, well.

בכל מקרה, הנה כתבה מEDGE על הנושא:

Several development sources have told us that they expect game publishers to implement similar DRM policies across Xbox One and PS4, despite what has unfolded at E3 this week.

Ultimately, the developers we spoke to understand the need to protect the revenues made on their work, and expect to see broadly similar DRM restrictions across both PS4 and Xbox One – in one instance, it was suggested that these measures were essential for the console business to survive.

האם יכול להיות שזו טעות? בוודאי. אני מסייג את זה כפי שאני עושה עם כל הנחה שהביסוס שלה לא ברור לחלוטין. יכול להיות שחברות הפצה ופיתוח ישחררו משחק זהה לשתי קונסולות, כאשר בכל גירסא יהיו הגנות מסוג שונה לחלוטין. לא נראה לי סביר, אבל זה בהחלט יכול לקרות.
נחכה ונראה.

בניגוד לאלו שמתכננים לקנות רק קונסולה אחת ומוכרחים לאשר את הבחירה שלהם בכך שהם יכתבו בפורומים כמה הבחירה האחרת מחורבנת וכמה כל מי שעושה אותה לא בסדר בראש, אני רוצה לקנות את שתי הקונסולות ולכן אני רוצה ששתיהן יצליחו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 יוני 2013, 13:08

חנן זה ממש עצוב, דיקטטורה רצינית המחיקה שלך. תיקנתי את עצמי ואמרתי שהוא מסלף. הוא מסלף נקודה ככה שאני לא מבין מה הבעיה שלך עם התיאור הזה.

אני מפציר בך לשאול את כל מי שנכנס לפורום לאמר אם היה נראה לו שמשהו פה לא קשורה. בינתיים קליימן נתן את דעתו.

אני רוצה לקנות את שתי הקונסולות ולכן אני רוצה ששתיהן יצליחו.

*thumbs up*
Benjamin Franklin

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 33 אורחים