PS4 | הנושא הרשמי 2

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: PS4 | הנושא הרשמי 2

הודעהעל ידי DrKeo » 20 פברואר 2017, 19:48

idan כתב:סוני היא המפיצה של Nioh מחוץ ליפן, היא נתנה לו פוש לא קטן ושמה כסף (כמו שמייקרוסופט שמה כסף על איזה 8 אקסלוסיבים אחרים מאותה מפתחת), ככה שההנחה ש Nioh של סוני רק בגלל שהוא הגיע ממפתחת יפנית היא לא נכונה. נגיד המשחק טיילס האחרון שיצא לפני איזה שבועיים לפס4 ולמחשב הוא אולי דוגמא למפתחת יפנית שמוותרת על הפלטפורמה של מייקרוסופט בלי שום תמריץ מסוני כי כנראה הם לא מאמינים שאפשר למכור על האקס בוקס , שזה קצת מצחיק כי אני עוד זוכר את מייקרוסופט משלמת בדור שעבר על משחק טיילס אחר שיהיה אקסלוסיבי ל 360.

דוגמה טובה זה ניר אוטומטה, הם אמרו במפורש שהוא יוצא רק ל-PC ולפס4 כי ה-ONE לא רלוונטית ביפן והם לא רצו להשקיע בגרסה שלישית על פלטפורמה לא רלוונטית ביפן.

ואיזה כיף לראות את גרילה עולים ברמה. בתור מישהו שחושב שמדובר בחברה שבחיים שלה לא עשתה אפילו משחק אחד סביר, כיף לראות אותם עושים משחק כל כך מגניב. אחת הקניות שלי כשאני אקנה פרו.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 פברואר 2017, 09:40

עכשיו שראינו שגרילה הייתה פוטנציאל לא ממומש במשך שנים - אני מתחיל לחשוב...
אם סדרת קילזון הייתה ה-J&D שלהם, והורייזון זה האנצ'רטד - איך יראה האנצ'רטד 2 שלהם?
בהתחשב בביקורות - אין הרי שום ספק שההמשך יאושר על ידי סוני, ובהקדם... אתם חושבים שיש סיכוי שנראה משחק המשך כבר בעוד שנתיים?

ההגיון שלי אומר שחגים 2019 הכי סביר, שזה אומר כמעט שלוש שנים, ואז יש מצב שזה יהיה משחק שיצא גם לפס5 שנה אחר כך, בחגים 2020, כמשחק השקה משודרג מאוד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 פברואר 2017, 17:32

Laskin כתב:עכשיו שראינו שגרילה הייתה פוטנציאל לא ממומש במשך שנים - אני מתחיל לחשוב...
אם סדרת קילזון הייתה ה-J&D שלהם, והורייזון זה האנצ'רטד - איך יראה האנצ'רטד 2 שלהם?
בהתחשב בביקורות - אין הרי שום ספק שההמשך יאושר על ידי סוני, ובהקדם... אתם חושבים שיש סיכוי שנראה משחק המשך כבר בעוד שנתיים?

ההגיון שלי אומר שחגים 2019 הכי סביר, שזה אומר כמעט שלוש שנים, ואז יש מצב שזה יהיה משחק שיצא גם לפס5 שנה אחר כך, בחגים 2020, כמשחק השקה משודרג מאוד.

זה לא שגרילה היו גאונים במחבוא, מדובר בחברה די חסרת כישרון מעבר לטכני אומנותי. הסיבה שהורייזון כל כך טוב לעומת KZ היא שבשלוש שנים האחרונות הם שכרו המון כישרון חיצוני כולל מהצוות של הוויצ'ר 3, החברה שעשתה את חמשת משחקי הקילזון (אם נחשיב את הPSP) היא לא זאת שעשתה את הורייזון וזה לגמרי לטובה.

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 22 פברואר 2017, 07:41

Laskin כתב:עכשיו שראינו שגרילה הייתה פוטנציאל לא ממומש במשך שנים - אני מתחיל לחשוב...

אני ממש ממש ממש מקווה ש-Horizon 2 יקח את הזמן שלו ויתנו לו לכל הפחות 3 שנות פיתוח. על הנוכחי עבדו במשך חמש שנים וזה ניכר: לא רק שהוא מאוד מאוד מלוטש, אפשר גם ממש לזהות את מקורות ההשראה. אני יכול לדמיין את מנהל המוצר מתחיל את הפיתוח אחרי שהוא שיחק ב-Far Cry 3 ומתחיל להתאים את המכאניקות משם, מתלהב אחרי שנה מ-Tomb Raider ומתחיל לעבוד על אנימציות וזהות של דמות ראשית ואז מקנח ב-The Witcher 3 ומתאים לפיו את ההרגשה הכללית של העולם.

גרילה, לפחות ממה ששיחקתי בינתיים מ-Horizon, אינה Naughty Dog. רחוק מכך. היא פשוט לקחה כמה מקורות השראה וחיברה אותם בצורה מיטבית למשחק מעולה (שוב, לפחות ממה ששיחקתי בינתיים). מה שגורם לי לחשוש שללא מקורות השראה נוספים עד Horizon 2 (או לחלופין - צירוף כמויות מטורפות של אנשי קריאייטיב טובים לצוות) אין יותר מדי סיכוי ש-Horizon 2 יהיה המקביל לאנצ'רטד 2. אולי לאנצ'רטד 3, שהיה, לטוב ולרע, עוד מאותו דבר.

אם, לעומת זאת, יתנו לצוות קצת זמן להתאוורר, לשחק בדברים חדשים ולמצוא מקורות נוספים לקחת מהם השראה? השמיים הם הגבול.

(אכתוב עכשיו טיפה רשמים על המשחק ב"מה אתם משחקים".)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 פברואר 2017, 09:52

אני אתן לך להתבשל עם המשחק עוד קצת זמן לפני שתחתום על ההודעה האחרונה שלך, לפי קולין וגרג מKINDA FUNNY מדובר פה בנוטי דוג הבאה, בהתהוות... אז בא נראה מה תחשוב אחרי שתסיים אותו :) צריך לזכור שגם אנצ'רטד הראשון לא הפיל אנשים מהכסא ואף אחד עוד לא הכיר בהם בתור אחד מהצוותים הכי טובים בתעשייה עד המשחק ההמשך שלו.
כן, עוד יש להם דרך להוכיח שזה לא פוקס של משחק אחד, אבל עכשיו שיש להם מנוע מוכן (ומסתבר שהוא ממש ממש טוב, ואני כל כך שמח עכשיו שקוג'ימה גם כן בחר בו) וכל כך הרבה ASSETS - אני חושב ששנתיים וחצי אפשריים ביותר למשחק המשך ראוי. גם בטח התקציב והצוות יגדלו בהתאם.

נדב - אני לא יודע אם אפשר "להפיל" את כל השיפור שחל רק על כמה בודדים שעברו מצוות הפיתוח של הוויצ'ר... אלא אם עברו לשם מאה איש ואז אני טועה :)

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 22 פברואר 2017, 12:58

Laskin כתב:צריך לזכור שגם אנצ'רטד הראשון לא הפיל אנשים מהכסא

צריך לזכור שאנצ'רטד הראשון היה המשחק הראשון של נוטי דוג על פלטפורמה חדשה, ובמשחקים כאלו בדרך כלל הscope קטן יותר. גרילה לעומת זאת כבר הוציאה משחק אחד על הPS4, והוריזון הוא השני שלה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 פברואר 2017, 13:20

זה נכון, אבל הוא היה משחק השקה ובדר"כ גם משחקים כאלו הSCOPE קטן יותר, והרבה פעמים פשוט מדובר בטק-דמו שהלבישו עליו גיימפליי.
משחקי השקה זה לא המדד הכי טוב. לפעמים יש מקרים חריגים בעיקר אצל נינטנדו (בעבר ובקרוב עם זלדה) אבל לרוב אלו לא משחקים שממש שופטים לגבם, הם מאוד מצומצמים בזמני פיתוח וחופש פעולה. כמו כן הוא בכלל פותח כמשחק לקונסולה עם 4GB כי זה מה שהם חשבו שיהיה לPS4 והם פשוט נשארו עם זה לדעתי... לא זוכר בדיוק אבל משהו כזה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 פברואר 2017, 13:37

גרג מילר הוא לא מישהו שאתה רוצה לקחת ממנו דיעות על בלעדיים לפלייסטיישן, הוא לא מסתיר את הפאנבואיות פלייסטטיישן שלו בדיוק כמו שהוא לא מסתיר את הפנבואיות dc שלו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 פברואר 2017, 13:46

זה שהוא פאנבוי של הבלעדיים של סוני לא אומר שהמילה שלו לא שווה כלום... כנ"ל קולין, שאמנם לא אוהב חצי מהם אבל מאז TLOU נוטי דוג הם אלוהים בשבילו :)
הם פשוט ממש נפלו מהורייזון, ולא רק מהעולם והגיימפליי שהפתיעו, אלא גם מהסיפור, שהם טוענים שמקורי מאוד ויש הרבה הפתעות וספוילרים שממש יכולים להרוס המון אם הורסים לך לפני... זו אחת הסיבות שאני "ממהר" לקנות ולשחק בו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 פברואר 2017, 16:18

כולנו ראינו דברים מהורייזון ויש אינסופר ביקורות, נוטי דוג היא עדין נוטי דוג.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 פברואר 2017, 16:54

נו אם אתה מתכוון שהם לא ליטרלי נוטי דוג אז אני מסכים איתך (:
הכוונה בזה היא שהם סטודיו של סוני שמסוגל ליצור משחקי AAA ברמה הגבוהה והמלוטשת ביותר

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 פברואר 2017, 00:29

לעשות משחקי AAA טובים זה עדין לא להיות נוטי דוג, ביחוד שדווקא איפה שנוטי דוג הכי חזקים נראה שהם הכי חלשים :)
אם כבר הייתי מדביק תוית נוטי דוג על מישהו, זה יהיה סנטה מוניקה שהדמו של GOW שלהם נדף מנוטי דוגיות.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 23 פברואר 2017, 11:52

אבל הוא כבר הכניס את סנטה מוניקה ביחד עם נוטי דוג :)
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 פברואר 2017, 12:11

יאפ, סנטה מוניקה לגמרי כבר שם... לדעתי GOW הבא הולך להיות פשוט חוויה מושלמת, וזה יהיה משחק הדור שלי בסבירות גבוהה ^_^
ולא כתבתי סתם לעשות AAA "טובים" אלא מהטובים והמלוטשים ביותר. שזה הבדל מסויים :)
שים לב שזה כנראה אחד ממשחקי העולם הפתוח היחידים שהושקו אי פעם ואין כמעט תלונה אחת על באגים וגליצ'ים, לפני שיצא אפילו פאץ' אחד.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 פברואר 2017, 11:35

Pretty game is pretty:
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 מרץ 2017, 11:54

היום/מחר אני כנראה מקבל PS4 PRO ממישהו שחוזר מאילת :)
אז יש לי כמה שאלות:
אם יש לי חבר טוב עם PS4 אני יכול לקחת ממנו את הפרטים של החשבון PSN שלו ולשחק בכל המשחקים שיש לו? ואם כן - הם יעבדו גם אם אני מתחבר מהחשבון שלי אחרי שהורדתי אותם?
והאם זה מגביל אותי או אותו איכשהו? למשל לשחק אונליין במקביל או משהו כזה...

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 05 מרץ 2017, 12:07

Laskin כתב:אם יש לי חבר טוב עם PS4 אני יכול לקחת ממנו את הפרטים של החשבון PSN שלו ולשחק בכל המשחקים שיש לו? ואם כן - הם יעבדו גם אם אני מתחבר מהחשבון שלי אחרי שהורדתי אותם?
והאם זה מגביל אותי או אותו איכשהו? למשל לשחק אונליין במקביל או משהו כזה...

טכנית זה אפשרי, כנראה אתה תצטרך לאשר את החשבון בהודעת מייל אבל יש סיכון כלשהו שסוני ינעלו את החשבון.
לדעתי אי אפשר להשתמש בחשבון בשתי מכשירים בו זמנית.
בקיצור, אם הוא לוקח הפסקה מהסוני שלו לכמה ימים אתה יכול להשתמש לו בחשבון בלי יותר מדי סיכון אבל אבל תתפרע עם זה.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 מרץ 2017, 12:20

אה, באסה... :/

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 05 מרץ 2017, 12:54

אבל יש שם את הקטע כמו באקס בוקס שאתה יכול להגדיר קונסולה כקונסולה "עיקרית" ואז לא צריך לעשות sign in בשביל לשחק במשחקים. לא?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 06 מרץ 2017, 11:33

אתה יכול להגדיר חשבון מסויים כחשבון עיקרי בקונסולה עצמה, זה במקרה שיש לך כמה חשבונות במכשיר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 06 מרץ 2017, 13:32

לא בטוח שהבנתי אותך.. באקס בוקס אני מגדיר אצל חבר את הקונסולה כקונסולה ביתית ואז המשחקים עובדים בלי sign in שלי ואצלי אני תמיד בsign in אז כמובן שאפשר לשחק בהכל. אני ממש בטוח שהבנתי שזה פחות או יותר אותו דבר בPS4
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 מרץ 2017, 09:34

אתמול התחלתי את TLG

וואו, המשחק הזה בינתיים פשוט מדהים. אין, האנימציות של טריקו מדהימות, היצור הזה כזה אדיר... אני בהחלט רואה את עצמי מתאהב במשחק הזה כמו החבר'ה של EASY ALLIES. לא, באמת, זה משהו כל כך מיוחד, אני כל הזמן מסתכל עליו, הוא ממש משהו שעוד לא ראיתי במשחקים... מרגיש חי לגמרי.
נראה לי שאני שם את הורייזון בצד עד שאני מסיים אותו. לא חשבתי שאני אתרשם ממנו עד כדי כך... וכן, יש בעיות של "שליטת פס2" וכמובן מצלמה, אבל זה נמחק לגמרי ברגע שעושים פעולה ורואים את טריקו מגיע אלייך. באמת באמת קסום.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 מרץ 2017, 10:06

אה, והמשחקים של פלוס החודש הם איזה משחק ספורט משונה כזה בשם DISC JAM שנראה לי מנסה לחקות את ההצלחה של ROCKET LEAGUE עם שילוב עתידני כזה של 2 ענפי ספורט... אין עליו עדיין ביקורות אבל האמת שלא נראה לי שיש לו סיכוי להיות מאוד מצליח...
והשני הוא TEARAWAY UNFOLDED שאני ממש ממש שמח שהוא אחת האופציות החודש, זה משחק שאשתי ממש תהנה ממנו, וגם אני ואולי אפילו הילדה בקרוב.

מזל שקניתי עכשיו את הפרו כי קיבלתי את LBP3 מחודש פברואר שהקודם היה אחד המשחקים שהכי נהנתי מהCO OP שלו בPS3 ועכשיו זה... שניהם משחקים של ממוצע 80, סה"כ מרוצה מאוד :)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 08 מרץ 2017, 10:29

"ואולי אפילו הילדה בקרוב."
הגזמת לגמרי עם ה"בקרוב" :)
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 מרץ 2017, 10:31

כן, אבל עוד שנה-שנתיים ככה, אפילו אם סתם לקשקש לפחות בכל הקטעים היצירתיים שצריך לצייר וזה, גם אם היא רק תגיד לי מה היא רוצה ואני אצייר :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 15 אורחים