נושא ה-ppוליטיקה הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 13 יוני 2017, 20:39

Laskin כתב:למה טעה? אניטה פח.

כי הביקורות שלה חשובות, מעניינות ומצוין שהיא עשתה אותן. הוא התבגר והבין את זה כבר.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2017, 08:14

הנה כל מני דוגמאות לכמה שהביקורות שלה "חשובות" :)

יש עוד אלף כאלה... אבל הביקורות הדמנטיות שלה הן רק ההתחלה, האשה הזו חולה בראש, ותומכת בפדופילים.
כן כן, תומכת בפדופילים.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 יוני 2017, 08:59

כן כן. תומכת בפדופילים ובכלל היא אוכלת עוברים ושוכבת עם השטן והיא אשמה באנימציות הגרועות באנדרומדה והיא הקימה את דעא״ש והיא עושה כזה ״הההא הההא״, על כל החיישנים של מדעני האקלים בעולם, כדי שהם יתחממו והמדענים יחשבו שיש שינויי אקלים. אני מקווה שלא פספסתי משהו.

ביקורת חשובה לא חייבת להיות מדויקת ב100% או חסרת טעויות. הדיון על משחקים מנקודת מבט פמיניסטית הוא חשוב והיא גורם שהפך אותו לפופולרי ולכן הפעילות שלה חשובה.

וכן. הביקורת שלה חשובה אפילו שעדר man babies מאוד כועס עליה ומפיץ ביקורת לא עניינית ואלימה נגדה. חבל שלכלכת את הדיון עם הביקורת הזאת. קריקטורה של אנטי פמיניסטים ולא יותר.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2017, 09:40

כן, איזו ביקורת מאוד לא עניינית, כשהיא משקרת בביקורות שלה, מטעה או פשוט ממציאה שטויות...
בחיאת, יש אולי פעילות פמיניסטיות שרוצות לראות יותר ייצוג הולם וזה לגיטימי לגמרי לשאוף לשם אם זה מה שהן רוצות, אבל אניטה *היא* קריקטורה של פמינאצית חולת נפש, והדוגמא האחרונה להתנהלות נכונה כדי להשיג את המטרה הזו.
והיא העסיקה במודע פדופיל מורשע, הכנה עליו ותמכה בו, ואכן כן יש רשת של פמיניסטיות קיצוניות שמגנות על הלגיטימיות של משיכה לילדים קטנים ואף על מערכות יחסים איתם.
אתה יכול להגיד שזה הכל שטויות של בכיינים, או לחקור את הנושא בעצמך, ולגלות שזה לחלוטין נכון.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 יוני 2017, 09:42

אני אוותר על ״לחקור״ את הטענות של 4chan או \the donald, תודה רבה.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2017, 09:46

הבן אדם שניהל את ערוץ הטוויץ' שלה הוא פדופיל מורשע, הוא גם מדבר על המשיכה שלו לילדים קטנים באופן גלוי ובלתי מתנצל, או לפחות עשה את זה עד שעלו על העניין והוא התפטר, למרות שהיא ניסתה להגן עליו. אתה יכול להכנס לעמוד היוטיוב שלו ולשמוע על זה גם ממנו. הוא כמובן טוען שהוא גם השתקם מאז, אבל את כל הסאגה הזו אף אחד לא באמת מכחיש.
אבל עזוב, זה בטח בולשיט של MAN CHILDS
:D

אגב, באמת אפשר להעביר את כל ההודעות האחרונות לנושא הPP, זה יהיה עדיף

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 14 יוני 2017, 09:51

התבלבלתם קצת בין דיון הPC הרשמי במשחקים לבין נושא הPP הרשמי בOT (במקור גם היה PC אבל PP נראה לי מתאים יותר)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 יוני 2017, 10:10

תכלס. תשאירו את הפרופוגנדה האנטי פמיניסטית בדיון שכוח האל ההוא. חבל שזה ייצא משם לשאר הפורום.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2017, 10:17

כשאתה תשאיר את הפרופגנדה הפמינאצית לח״צית בצד אנחנו נשאיר את האנטי שלנו גם כן ^_^

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 יוני 2017, 10:19

Laskin כתב:כשאתה תשאיר את הפרופגנדה הפמינאצית לח״צית בצד אנחנו נשאיר את האנטי שלנו גם כן ^_^

סה״כ שאלו מה הסיפור עם הטוויטים הישנים של המפתח, אז הבאתי את הגירסא המדווחת.

את השנאה, השקרים הגסים והאלימות הביא מישהו אחר.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2017, 10:25

לא היה פה שום שקר ואלימות. נאדה.
שנאה כן, מה לעשות, יש אנשים שהם כל כך בלתי סובלניים כלפי תמיכה בפדופילים שהם אשכרה מרגישים את הצורך ליידע קוראים אחרים שכנראה אינם מודעים לזה - שאכן מדובר באדם כזה... פרימיטיביים חשוכים שכמותם.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 יוני 2017, 10:29

כשסוני הודיעו שהם לא מאפשרים מולטיפלייר עם מכשירים אחרים כי הם דואגים לילדים, לא האמנתי להם.
הדאגה של שונאי נשים לילדים משכנעת אותי באותה המידה.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2017, 10:41

כן, אם אני שונא אשה אחת (ותומכיה, בלי הבדל של דת גזע ומין) בגלל שהיא משקרת באופן עקבי, מרמה את המאזינים שלה ומעסיקה ותומכת בפדופילים מורשעים - אני כנראה שונא את כל הנשים.

זה מזכיר לי איזה ויכוח שהיה לי עם חבר הומוסקסואל לגבי החולצה של צ'ה גווארה שהוא לבש... הוא פשוט לא היה מוכן להאמין שהאיש שהוא "מעריץ" היה הומופוב רצחני וגזען.
הוא אפילו לא היה מוכן לשמוע על העדויות הרבות או אפילו על דברים שצ'ה בעצמו אמר וכתב... הוא פשוט אמר לי שאני בטח משקר כי אני קפיטליסט.
יום אחד הוא התעורר, ואז צחקנו על כמה שזה היה מטופש מצידו להתעלם מעובדות רק בגלל אידאולוגיה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 יוני 2017, 10:58

אני לא חושב שאתה שונא נשים. סתם נאיבי ובור מבחירה, אבל אתה לא מגיע לרמה של האנשים שאת העמדות שלהם את מפיץ בגאווה.
תמונה

Laskin
Elder

Re: נושא ה-PP הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2017, 12:51

יאי, זה עבר לפה... עכשיו אני סוף סוף יכול לעזור לך

FEM.jpg
:P
FEM.jpg (125.15 KiB) נצפה 9855 פעמים

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 14 יוני 2017, 17:51

Nucleus_Dawn כתב:ביקורת חשובה לא חייבת להיות מדויקת ב100% או חסרת טעויות. הדיון על משחקים מנקודת מבט פמיניסטית הוא חשוב והיא גורם שהפך אותו לפופולרי ולכן הפעילות שלה חשובה.

וכן. הביקורת שלה חשובה אפילו שעדר man babies מאוד כועס עליה ומפיץ ביקורת לא עניינית ואלימה נגדה. חבל שלכלכת את הדיון עם הביקורת הזאת. קריקטורה של אנטי פמיניסטים ולא יותר.

ביקורת (או כל דיון לצורך העניין) היא דבר לגיטימי ומבורך כאשר היא נעשית תוך שאיפה לאובייקטיביות ושימוש בנתונים עובדתיים במטרה להתקדם עוד צעד אל עבר האמת המוחלטת (בנושא הנידון) ולקדם אותנו בתור בני אדם, חברה, ותרבות למקום טוב יותר. להגיד שהמטרה היחידה של החשפניות בהיטמן היא לתת איזה פאוור פנטזי לגיימר שוכן המרתף ולספק את הנטיות הסדיסטיות-נקרופיליות שלו ע"י סידור גופות בפוזיציות מיניות היא שקר גס. כמו גם אותו כתב ערוץ 2 שאמר שהרג נשים ב-GTA היא אחת ממטרות המשחק בכתבה שקישרתי באחד העמודים האחרונים.

הבעיה בפמיניזם ובכל מחקר או דיון מזווית פמיניסטית (לכאורה או לא לכאורה) הביטול והדלגיטימציה המוחלטים של כל עיסוק בבעיות הקשורות לגברים (כי ההפך מפמיניסט=שונא נשים, מסתבר). לא חסרות כאלו ובמובן מסויים הן אפילו קשות יותר בגלל חוסר הנראות שלהן וההשרשה העמוקה שלהן בחברה.

"man babies, אנטי פמיניסטים" נו באמת. בדיוק כמו המילה "גזען" ברגע שאחד המונחים האלה נזרק לאוויר הנמען ממוסגר בתור אחד כזה ומקבל מקום של כבוד עם הנוראים שבבני אדם. אני מציע לבדוק כל מקרה וכל אדם לגופו ולא להיסחף אחרי סיסמאות ו-circlejerks משני הכיוונים, כי לא כל אישה שמגדירה את עצמה פמיניסטית היא פסיכית שרוצה לשלוח את כולנו למכרות הזרע והבדיחות של מאדים וגם לא כל גבר שמגדיר את עצמו male rights activist (או וואטאבר) הוא אמן פיתוי מיזוגן עם מרשם קבוע לגלולות אדומות.

בוא ניקח לדוגמא את מה שלאסקין העלה, התמונה הזאת מערבבת כמה דברים קצת לא קשורים. אבל בכל מקרה, זאת שלמטה עם "זה לא רק מאבק נשי, זה מאבק אנושי" היא איך שאנחנו צריכים להתנהל לדעתי. יש המון בעיות שצריך להפסיק לבחון אותן דרך פרספקטיבה מגדרית ובמקום זאת דרך פרספקטיבה אנושית. די עם הדיכוטומיה המפגרת הזאת שיוצרת קיצונים מכל הצדדים.

תקרא את זה. כן כן הוא אומר פאג וזה מ4צ'אן אבל הוא מסכם די טוב למה לוחמי חופש הם לא בהכרח הצד הנכון (כנ"ל לגבי הצד "השני". שוב, כל מקרה לגופו):

ספויילר: הצג
תמונה

לוחמי חופש תמיד זוכים לרומנטיזציה ואידיאליזציה במאבקם נגד... מה זה משנה ? מדכא כלשהו. אבל האם הם תמיד צודקים? האם הם תמיד הטובים? יש טוב ורע מוחלט בסיפור ?

ספויילר: הצג
תמונה
תמונה

וכאן אני חוזר לתחילת דברי. צריך לשאוף לדיון נקי ואובייקטיבי אם אנחנו רוצים להתקדם לאנשהו, בכל תחום שהוא, בוודאי כחברה וכתרבות.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 15 יוני 2017, 08:25

רץ פה הרבה מאד מלל על ערוץ יוטיוב חסר רלוונטיות, שכבר סיים את סבב הכסף שהוא יכל לסחוט מפראיירים שחושבים שמשחקים הם שורש כל הרע ועבר לפראיירים אחרים.
FemFreq לא רלוונטיים יותר לשום דיון אמיתי על תעשיית המשחקים (וכמו שהסרטונים הקלולסים שלהם המחישו - הם מעולם לא היו. צריך להיות או דביל או חסר כל מושג בתעשיית המשחקים בשביל ליפול לשטיקים הג'ק תומפסונים שרצו שם).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 יוני 2017, 15:05

וואלה, הוידאו הזה שפירסתם שם בטעות בPC ממש מסביר את המצב...
אין לו שום דיעה קיצונית או כזו שצריכה להיות בכלל במחלוקת רצינית, שלא נדבר על מחאה כלשהי או חרם.
שוב מוכיח כמה זה מגוחך... ואגב, זה לא שהוא "השתנה" או "התבגר" מאז, והציוצים על המחדל של BILL NYE די מוכיחים שהגישה שלו לנושאים של לח"צים נשארה בדיוק אותו הדבר.

לא מבין איך הוא הביא את עצמו להתנצל על הבמה, זה רק גורם לאנשים לחזור לשטות הזו ולהתעסק בה, למרות שבאמת שאין שום צורך, כי אף אחד היום לא מתייחס ברצינות לאניטה וחברותיה המטורללות.

שם פה למי שפיספס

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 אוגוסט 2017, 14:44

הורידו למריו את הסומבררו!
כשחשפו את העטיפה של מריו הבא, אז היו קרציות שטענו שמריו עם הסומבררו זה גזעני וסטריאוטיפי ולא משהו שצריך להיות ב-2017...

נראה שנינטנדו נכנעו ללחץ, והורידו את התמונה הזו מהעטיפה. מעניין אם זה יספיק ללח"צים הצבועים, או שידרשו לגמרי לבטל את כל השלב מהמשחק :/
אני דווקא הייתי ממש שמח אם היה שלב במאה שערים, שמריו הולך עם שטריימל ופאות, וכל מה שצריך לעשות שם זה לאסוף מטבעות זהב ולהכין מצות לפסח מדם של גומבות...
אבל כנראה שזה רק אני :(

https://www.keengamer.com/article/16904 ... llegations

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אוגוסט 2017, 14:47

עצוב, ממש עצוב. אני מקווה שזה לא ישפיע על השלב מדבר בשום צורה. יאללה, להוריד לריפר את הסקין day of the dead מ-overwatch היום!
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 אוגוסט 2017, 14:53

מוכן להתערב גם ש-99% ממי שהתלונן על זה הם לבנים ש"נפגעו" בשמם. זה הפך להיות ממש מקצוע - נעלבים סדרתיים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אוגוסט 2017, 14:58

אתה באמת חושב שמקסיקני נעלב כששמים סומבררו במשחק? הוא מתלהב, פאקינג סממן תרבותי שלו נמצא במריו! תן למריו כיפה כבר היום, מהדורות החדשות בארץ יתרסקו בהתלהבות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 אוגוסט 2017, 15:05

זה מה שאני אמרתי... זה גם ימכור פה קונסולות בקצב.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 03 אוגוסט 2017, 16:12

איזה cucks נינטנדו יצאו. מכאן זה מדרון חלקלק לכל תלונה עתידית הזויה. בנושא הבולשיט המכונה ניכוס תרבותי:

תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 אוגוסט 2017, 17:58

למי שלא שמע על המקרה, בסופ"ש דלף פומבית מסמך פנימי של עובד גוגל שדבר על הבדלים ביולוגים בין נשים לגברים ואיך זה משפיע על קידום בעבודה. כבר ביום שני גוגל פטרו אותו עם התיחסות של הCEO למקרה. למי שרוצה לקרוא לפני שהוא נעלם מהאינטרנט:
https://assets.documentcloud.org/docume ... hamber.pdf

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 19 אורחים