נושא ה-pc הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

MGS FREAK
Veteran

Re: נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי MGS FREAK » 03 נובמבר 2017, 13:00

InterAl כתב:
BiA כתב:אני אחרי TNO. כשהוא ניסה להיות רק שוטר-התגנבות הוא היה מצוין: עיצוב השלבים מעולה, הוא מאתגר בדיוק במידה ונהניתי מקרבות הבוסים ומהאיסטר אגס. כל מה שמעבר.. meh. מודה שלא הבנתי את השבחים בנוגע לעלילה ולדמויות - האודיולוגס של אניה היו נחמדים, אבל 2 הסצינות היחידות שזכורות לי באמת הן עם מקס והסצינה בסוף, ואף אחת מהן לא הייתה וואו. בקיצור, הקטעים הכי טובים היו בכלל כשהמשחק מבין שהוא לגמרי over-the-top ומפמפם משהו מהארסנל של מיק גורדון בסצנת אקשן מהירה, לא כש-BJ ממלמל לעצמו איזה משפט נדוש על כמה מלחמה הוא ראה.

והסצינה במחנה ריכוז? ועל הירח? גם כל הסצינות עם סת׳ מצוינות לדעתי.

שים ספוילר בנאדם :)

אבל כן,
ספויילר: הצג
סצינת הכניסה למחנה הריכוז הייתה מקפיאת דם, המפגש עם סת והדיון על אלוהים במחנה, הסרטון שמראה את ההתנהלות במוסד של ההורים של אניה בזמן התרדמת וההתעוררות שלו (הקטע שהעולם דהוי ובכל יריה של הנאצי יש הבזק של צבע גאוני), הבחירה במי מהחברים יחיה אחרי שדת'סהד תופס אותך בהתחלה, הסצנה המדהימה הזאת:

העובדה שאני בכלל זוכר את כל הנ"ל לעומת משחקים ששיחקתי אחריו ובדיעבד הם forgettable לגמרי אומרת משהו

אגב, המדובב של סת' הוא שחקן ישראלי, מארק איווניר. מוזר שהוא לא חשב להעיר להם על דאט יישוד :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 03 נובמבר 2017, 20:31

חדשות קצת מוזרות מבליזקון. SC2 הופך לF2P. אם יש לכם אותו, תקבלו בחינם את Heart of the Swarm. זה יקרה ב14 לחודש.
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 03 נובמבר 2017, 21:18

משחקים כשירות חברים, משחקים כשירות.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 04 נובמבר 2017, 05:33

הגיעה זמן לשחק אותו
אני תמיד יתעצבנתי שפיצלו אותו לחלקים
ולא יצא לי לשחק בו

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 04 נובמבר 2017, 13:05

הוא עדיין מפוצל לחלקים. תצטרך לקנות את LOTV למשל אם תרצה לשחק בקמפיין שלו. השאלה היא איך הם ימנעו smurfing עכשיו כשהוא בחינם. אם יפתרו את הבעיה הזאת, זה בהחלט בצעד חיובי.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 06 נובמבר 2017, 07:56

DrKeo כתב:ה-8400 מצטייר כמעבד הכי משתלם כרגע בשוק, משושה עם ביצועי single core דומים ל7700K, ביצועי מולטי קור עדיפים ל7700K והוא עולה בפחות מ-850 שקלים:
https://www.wellcom.co.il/index.php?rou ... t_id=16972

אני מסתכל על קונפיגורצייה למחשב חדש, וחשבתי בדיוק לקנות את ה-8400 עד שהבנתי שהיתרון במחיר שלו הוא בעיקר "על הנייר". זה נהדר שאינטל הכניסו סוף סוף 6 ליבות למעבד הEntry level שלהם ל-i5 ובמחיר יותר טוב מאי פעם, אבל הבעייה מתחילה כשמנסים לשדך לו לוח אם ומגלים שנכון להיום האופציה הכי זולה היא לוחות אם עם סדרת Z370: סדרה יקרה יחסית (לוחות האם הכי בסיסיים מתחילים ב-500 ש"ח וצפונה) שמשמשת לאוברקלוקינג - בזמן שה-8400 בכלל לא תומך בזה.

אתמול היה יום טוב לקניות באינטרנט, כי ראיתי לרגע את האח הגדול שלו ה8600K נופל בזאפ לטיפה יותר מ-1000 ש"ח (אם כבר קונים לוח אם יקר, אז להוסיף 120 ש"ח ולקחת מעבד עם יותר future proofing). במקביל לאמזון UK היו דילים מטורפים על מעבדי רייזן: 1600 בפחות מ-750 ש"ח כולל מכס ומשלוח לארץ, ו-1700 בטיפה פחות מ-1000 ש"ח.
אבל עד שהתחלתי להתלבט מה הכי כדאי נעלמו גם ה-8600K בזאפ הזה וגם ה-1700 באמזון. רק ה-1600 עדיין זמין, אבל נעלו אותו עכשיו ללקוחות Prime בלבד:
https://www.amazon.co.uk/AMD-Ryzen-1600 ... B06XNRQHG4

לא נורא. אם זה המצב של התחרות עכשיו אני מניח שזה רק הולך להשתפר לקראת הבלאק פריידיי ועונת החגים (ואולי עד אז גם יגיעו לוחות יותר תקציביים ל-8400).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 נובמבר 2017, 12:51

אם אתה סבלני, לוחות זולים (H370, H310,ו-B360) הולכים לצאת בתחילת 2018. לי יותר מפריע שפיצ'רים שקיימים בZ270 ב-500+ שקלים לא קיימים אפילו בלוחות 1000 שקלים של Z370 כמו בלוטות', WIFI או ETHERNET גיימרים כפול מאחר ואני כנראה ממילא אפול ללוח של בערך 500 שקלים בשביל דברים כמו חיבורי USB-C או M.2 וזה מאוד מבאס לראות את היצרניות לוקחות צעד לאחור.

אגב, אני לא יודע אם זה מעודד או מדכא אותך אבל אני חבר פריים ואמזון אנגליה לא שולחים את ה1600X לארץ.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 נובמבר 2017, 09:40

והבטא הפתוחה של injustice 2 מתחילה היום והיא כוללת לא מעט דמויות במצב אונליין 1v1 בלבד. המשחק יצא עוד כמה ימים, wb יכריזו על התאריך המדוייק בימים הקרובים בטוויטר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 נובמבר 2017, 10:50

הייתי בטוח משום מה שהמשחק כבר יצא...

בכל אופן - חדשות טובות:
https://www.bloomberg.com/news/articles ... o-software
מצויינות אפילו :)
מיקרוסופט סוף סוף התעוררו על עצמם, לפחות לכאורה, והבינו שהם צריכים להיות פחות "קלים על ההדק" בכל הקשור לסגירת פרוייקטים (FABLE, SCALEBOUND) וכד', והם יתחילו לרכוש מפתחות משחקים ולהשקיע במשחקים מקוריים בהפצתם.
עכשיו רק נשאר להם להוכיח ^_^

מי אתם חושבים תהיה הרכישה הראשונה שלהם?
לדעתי אפשר לשכוח ממפתחות יפניות... למרות שהם לכאורה צריכים אותן כדי להכנס ליפן חזק יותר - אני לא רואה את זה קורה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 נובמבר 2017, 11:37

Laskin כתב:הייתי בטוח משום מה שהמשחק כבר יצא...

הוא יצא רק לקונסולות והוכרז ל-PC לפני שבועיים בערך. אולי המוח מתבלבל עם מורטל קומבט X, גם אצלי בראש הם אותו משחק :)

Laskin כתב:בכל אופן - חדשות טובות:
https://www.bloomberg.com/news/articles ... o-software
מצויינות אפילו :)
מיקרוסופט סוף סוף התעוררו על עצמם, לפחות לכאורה, והבינו שהם צריכים להיות פחות "קלים על ההדק" בכל הקשור לסגירת פרוייקטים (FABLE, SCALEBOUND) וכד', והם יתחילו לרכוש מפתחות משחקים ולהשקיע במשחקים מקוריים בהפצתם.
עכשיו רק נשאר להם להוכיח ^_^

מי אתם חושבים תהיה הרכישה הראשונה שלהם?
לדעתי אפשר לשכוח ממפתחות יפניות... למרות שהם לכאורה צריכים אותן כדי להכנס ליפן חזק יותר - אני לא רואה את זה קורה.

חדשות נהדרות, אני מקווה שהם הולכים להרים דברים ברמה של אנצ'רטד ו-GOW ופחות כותרי תקציב. אני חושב שהיילו וגירס צריכים רענון מאוד גדול, יש להם כבר מפתחות מוכשרות אבל צריך חזון שונה.

רכישה ראשונה? אני הייתי מקווה שוויסראל יחד עם איימי אבל הם יצטרכו להוציא אותם מהר מ-CA ולעבות את הצוות. הם כבר הראו שהם יודעים לעשות AAA גוף שלישי מלוטש מאוד עם DS1-2, עם צוות גדול יותר ואיימי שתוביל אותם אני חושב שהם יכולים לעשות דברים נפלאים. לצערי EA פזרה חלק מהעובדים בתוך הסטודיואים הפנימיים שלהם כך שאני לא יודע אם יש בכלל עובדי וויסרל לשכור. אם הם ירצו לעשות את זה הם יצטרכו לאסוף המון עובדים מהמון חברות שונות, ביחוד אחרי גל העזיבות שפקד אותם בשנה וחצי האחרונות כך שכנראה זה לא באמת אפשרי.

האמת שיש לי ארבעה רעיונות רכישה שיעבדו לדעתי מצויין, רמדי, ריספון, קרייטק וטלטייל. רמדי עושה משחקי גוף שלישי נהדרים ולהיות צד ראשון יגדיל להם את התקציב משמעותית, ריספון יכולים לעשות למיקרוסופט את "ההיילו הבא" כי הם באמת מלכים בעולם הFPS, טלטייל יכולים להתמקד בלבנות משחק אחד גדול במקום 15 קטנים עם תקציב AAA אמיתי ולתת למיקרוסופט משחקים יותר יחודיים ומבוססי סיפור וקרייטק הם אחת ממלכות הטכנולוגיה (הם יודעים גם לעשות משחקים לא רעים בכלל מדי פעם כמו קרייסס 1-2, אבל ביננו כנראה שיותר מדי כישרון פיתוח משחקים אין שם). לא יזיק להם איזו קרייטק שתבנה תשתית טכנולוגית מתקדמת שתפוזר בין כל המפתחות סטייל פרוסטבייט ו-EA. עוד בחירות פנטזיה שיכולות להיות נהדרות הן פלטיניום (רק תתארו מה הם יוכלו לפתח את במקום להתפזר על 8 משחקים יחסית בתקציב קטן הם יתרכזו בשני פרוייקטי AAA ענקיים), Larian Studios ואובסידיון.

בצד היותר ראליסטי והפחות פנטזיונרי, אני חושב שהם צריכים מהר לתפוס את כל העובדים של רוניק ולהכניס אותם תחת כנפיהם. מקס שייפר אמר שמיקרוסופט הציעו להם בזמנו לפתח משחק פייבל כך שיש ממילא מערכת יחסים טובה בין החברות. אגב, אני גם לא פוסל השתלטות על PUBG, נשמע כמו משחק שבדיוק מתאים להם וכבר יש מערכת יחסים עם הבלעדיות בקונסולות.

השאלה הגדולה היא האם הם הולכים באמת לשפוך איזה שלושה מליארד דולר על סטודיואים גדולים ואיכותיים עם יכולת פיתוח AAA סטייל GOW או שהם הולכים להוציא חצי מליארד דולר ולעשות את זה half ass שוב. אם כבר הולכים על תקציב קטן, אני באמת מקווה שהם ילכו על סטודיואים כמו Larian Studios או רוניק שכנראה יהיו יחסית זולים ויוכלו להוציא משחקי איכות כמו Divinity בתקציבים נמוכים.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 08 נובמבר 2017, 18:26

DrKeo כתב:אם אתה סבלני, לוחות זולים (H370, H310,ו-B360) הולכים לצאת בתחילת 2018. לי יותר מפריע שפיצ'רים שקיימים בZ270 ב-500+ שקלים לא קיימים אפילו בלוחות 1000 שקלים של Z370 כמו בלוטות', WIFI או ETHERNET גיימרים כפול מאחר ואני כנראה ממילא אפול ללוח של בערך 500 שקלים בשביל דברים כמו חיבורי USB-C או M.2 וזה מאוד מבאס לראות את היצרניות לוקחות צעד לאחור.

אגב, אני לא יודע אם זה מעודד או מדכא אותך אבל אני חבר פריים ואמזון אנגליה לא שולחים את ה1600X לארץ.

לא יודע לגבי ה-1600X כי לא הסתכלתי עליו (הוא לא היה במבצע ולכן עלה יותר מה-1700 שבמבצע), אבל אני מבטיח לך שה-1600 וה-1700 הם שלחו לישראל. שניהם היו כבר אצלי בעגלה לפני צ'קאאוט...

ואני באמת מתלבט אם להיות עוד קצת סבלני. פיצ'רים של תקשורת אלחוטית פחות מעניינים אותי (חיברתי כבר את הבית בצורה קווית ויש לי גם כרטיס רשת ac משולב בלוטות') ויותר חשוב לי יכולות מולטימדיה או USB 3.1 שדי הפך לסטנדרט. אבל זה מאד מאד תלוי במבצעי הבלאק פריידיי וביכולת של המחשב המשני שלי למשוך לצרכים בסיסיים (מחשב טלוויזיה שחוגג כבר עשור).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 נובמבר 2017, 20:29

swym כתב:
DrKeo כתב:אם אתה סבלני, לוחות זולים (H370, H310,ו-B360) הולכים לצאת בתחילת 2018. לי יותר מפריע שפיצ'רים שקיימים בZ270 ב-500+ שקלים לא קיימים אפילו בלוחות 1000 שקלים של Z370 כמו בלוטות', WIFI או ETHERNET גיימרים כפול מאחר ואני כנראה ממילא אפול ללוח של בערך 500 שקלים בשביל דברים כמו חיבורי USB-C או M.2 וזה מאוד מבאס לראות את היצרניות לוקחות צעד לאחור.

לא יודע לגבי ה-1600X כי לא הסתכלתי עליו (הוא לא היה במבצע ולכן עלה יותר מה-1700 שבמבצע), אבל אני מבטיח לך שה-1600 וה-1700 הם שלחו לישראל. שניהם היו כבר אצלי בעגלה לפני צ'קאאוט...

ואני באמת מתלבט אם להיות עוד קצת סבלני. פיצ'רים של תקשורת אלחוטית פחות מעניינים אותי (חיברתי כבר את הבית בצורה קווית ויש לי גם כרטיס רשת ac משולב בלוטות') ויותר חשוב לי יכולות מולטימדיה או USB 3.1 שדי הפך לסטנדרט. אבל זה מאד מאד תלוי במבצעי הבלאק פריידיי וביכולת של המחשב המשני שלי למשוך לצרכים בסיסיים (מחשב טלוויזיה שחוגג כבר עשור).

הבעיה העיקרית היא שכנראה יכריזו על כל הלוחות אם מהסדרות הזולות יותר רק בסביבות דצמבר-ינואר, אחרי שיגמרו כבר מבצעי שישי השחור :/

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 28 נובמבר 2017, 12:46

כן, אני חייב לשחרר פה איזה rant רשמי על מבצעי יום שישי השחור...
ניסיתי לקנות מחשב, באמת שניסיתי. אבל איכשהו על כל מבצע חסר תקדים בצד אחד היו קפיצות מחירים שערורייתיות בצד שני שהפכו את כל העסק ללא משתלם. היום קניית מחשב היא עסק כל כך מורכב שבו כל חלק תלוי בחלק אחר, שזה הפך לבלתי אפשרי לנסות ולנצל מבצעים רק לרכיב נקודתי.

- קודם כל היתה ההשקה הפיקטיבית של אינטל למעבדי דור 8, שהתגלתה בתכלס כ-paper launch: מעבדים לא היו כמעט בנמצא ושלא נדבר על לוחות אם במחיר מופקע - ה-8400 יכל להיות מעבד הקסם אם הוא לא היה מצריך לוח אם יקר שהוא לא יכול להשתמש בו.

- בדקתי כמובן את הכיוון של Ryzen - גם ה1600 וגם ה-1700 שלרגעים מסויימים היו במבצעים סופר משתלמים (אבל עד שהכנסתי אותם לעגלה המבצע כבר נגמר). בדיעבד גם גיליתי שאצל AMD שצריך לשים לב לזיכרונות הDDR 4 שבהם משתמשים ולהתאים אותם ללוח האם, כי לא כל דבר נתמך רשמית במהירויות הגבוהות יותר. ואז אני מגלה שלקנות היום 16 ג'יגה של זיכרון עולה היום יותר(!!!) ממה ששילמתי בדיוק על אותה הכמות בשנת 2012 (ואז עוד קניתי במחירים של הארץ).

- אותו כנ"ל גם לגבי קפיצת המחירים המעצבנת של כונני SSD, אבל לפחות במקרה של הSSD אני יכול פשוט להשמיש את כונן הטרה מלפני שנתיים שלי (שעלה אז פחות מ-200$ - איפה זה ואיפה המחירים של היום). לרגע חשבתי להתפשר על i7700 שזכה לחיתוך מחיר רציני (290$ באמזון פלוס שני משחקים בבאנדל) ורק לפני חצי שנה נחשב למפלצת, אבל מסתבר שאפילו הוא כבר לא תומך בזכרונות DDR3 או בלוח האם הישן שלי... ככה שהייתי צריך להוסיף על זה את העלויות של כל השילוש, ואז כבר לא היה לי איך להצדיק קנייה שלו ושל הארכיטקטורה המיושנת שלו בהשוואה למעבד רייזן או ל-8400 שרוכבים על פלטפורמה חדשה ועולים 100$ פחות.

- ומפה מגיעים לבעיה הכי כואבת של מסכים וכרטיסי מסך. מצד אחד מבצעים מטורפים על מסכי Freesync: פחות מ-500$ (פלוס משלוח ומכס) לUltraHD בגדלים של 27-34" עם כל מיני פיצ'רים כולל אפילו HDR בדגם של סמסונג. מצד שני מחירים מופרכים למסכי GSync שכוללים פרמייה של 200$ לפחות (ובלי שום מסך HDR ממה שמצאתי).

- אבל בשביל Freesync צריך כרטיסי Radeon, והיחידים שרלוונטיים מבחינתי הם הVega שנמכרים במחיר מופקע והרבה מעל לMSRP - במיוחד ה-56 שאמור היה להיות בsweet spot מבחינתי ובלי צריכת החשמל המופקעת של ה-64. ובצד של Nvidia הדבר היחיד שעוד איכשהו משתלם זה ה- GTX 1080 שנפל במחיר מתחת לקו ה-500$, בעוד ה-1070 שרק לפני חצי שנה עמד על 330$ קפץ אל קו ה-400+ והפך ללא משתלם בעליל (שלא נדבר על גרסת הTi שלחלוטין לא רלוונטית בתג מחיר שכמעט צמוד ל-1080). האופציות היחידות שנשארו הן ללכת על כרטיס מסך ותיק אבל במחיר טוב של 500$ ולשלם פרמיה מופרכת על מסך תואם, או לקנות מסך במחיר ממש טוב אבל לשלם פרמיה מופכרת על כרטיס מסך תואם...

- עם מה נשארנו? ספקי כח שבאמת היו באחלה מבצעים: אפשר להביא היום 650W ברונזה של סיסוניק/קורסייר מאמזון בתג מחיר שנמצא יחד עם המשלוח מתחת לרף המכס של 75$ ולכן אפילו לא מחוייב במע"מ, או להתפרע על מבחר ספקי גולד ופלטינום של 750W ויותר בטווח מחירים של 80-100$ עם אחריות לעשר שנים. אבל אפילו פה אין סיבה אמיתי לשלם כפול על ספק כח במידה ואני קונה בסוף 8400 שלא מסוגל לעשות אוברקלוק וכרטיס מסך יעיל יותר - קודם צריך לבחור רכיבים ורק אז להתאים ספק.

בסוף מצאתי את עצמי קונה בבלאק פריידיי רק מברגה של Black & Decker, להיות מוכן ליום שבו אני כן אקנה משהו ואצטרך להבריג מארזים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 נובמבר 2017, 12:56

אלה אם יש לך מישהו בחו"ל שיביא לך חלקים, אני לא רואה איך זה משתלם לקנות שם ממילא. מעבדים, זכרון, דיסקים קשיחים, כרטיסי מסך, כולם עולים בערך אותו דבר כמו בארץ אחרי משלוח ומיסים. רוב הבעיות שאתה מדבר עליהן, הן לא קיימות אם פשוט תבנה מחשב בישראל. קח את זה כדוגמה:
https://plonter.com/detail.tmpl?sku=80NSJ6DHL4EC-PC

2360 שקלים ל-1080GTX, זה 675$ אם נעשה המרה ישירה (ואנחנו יודעים שאף פעם לא תקבל שער יציג כשתקנה בחו"ל כך שכנראה במציאות זה קרוב יותר ל650$). זה באמת מחיר שונה מלקנות באמזון 1080GTX ב500$ ואז להוסיף עליו משלוח ומיסים? באמזון כרטיס כזה שעולה 500$ יצא לי 611$ אחרי משלוח ומיסים, זה אולי הפרש של 150 שקלים ואתה תמתין שלושה שבועות לחלק ולא תקבל אחריות. דוגמה אחרת זה ה8400 שדברת עליו, 800 שקלים בארץ, 200$ באמזון או NEWEGG לפני מיסים ומשלוח. ההתעסקות פשוט לא שווה את זה אלה אם יש לך באמת מישהו שיביא לך את זה במזוודה ואז באמת תחסוך 25%.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 28 נובמבר 2017, 12:58

שנה שעברה ניסיתי לעשוות אותו דבר אבל לא מצאתי שום מבצע באמזון על החלקים שחיפשתי, בסוף קניתי חלקים מפלונטר וTMS שנתנו כמה הנחות על חלקים שחיפשתי.
בכללי הבלק פריידי השנה לא היה משהו באמזון, כנראה נמאס להם לספוג את עלויות השילוח לארץ.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 נובמבר 2017, 14:48

אם חשבתם לשדרג את המעבד עכשיו - אולי כדאי לחכות עוד טיפה... לפי זה:
http://www.guru3d.com/news-story/9th-ge ... re-i7.html
המעבדים (i7) מהסדרה הבאה יהיו בעלי 8 ליבות במקום שש.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 28 נובמבר 2017, 14:48

נדב, אתה עדיין מדבר פה על פער של בערך 200 שקל לעומת מה שהיה אפשר למצוא באמזון, וגם פה המחיר הוא רק בהנחה ואני קונה בפלונטר את כל המחשב.
אבל ה-1080GTX הוא לא הבעיה, כי בגלל הביקוש המטורף של כורים בחו"ל כרטיס המסך הוא למעשה אחד הרכיבים היחידים שעוד אישכהו משתלם לקנות בארץ (את הRadeon 64 שרציתי לקנות מוכרים בארץ במחיר דומה, ובמקומות בחו"ל ששולחים לארץ לא תוכל למצוא אותו בפחות מ-600 דולר + מע"מ ומשלוח נכון לעכשיו). אחריות באמזון לעומת זאת עדיפה על לא מעט מקומות בארץ.

ספציפית את ה-1080 מסנדל המחיר של מסכי Gsync, ואת ה-8400 מסנדל לוח האם - הסיבה שהם נפסלו היא לא המחיר של הרכיבים עצמם. הבעיה מגיעה כשמסתכלים על המכלול של כל שאר הדברים שלא אטרקטיביים לרכישה בהשוואה למבצעים נקודתיים: ספק כח, מסך, זכרונות, לוחות אם, ואפילו כוננים קשיחים (שבתכלס אני לא צריך, כי אפשר להעביר מהמחשב הישן). אבל גם כשזה מגיע למעבדים סדרה 8 היא יוצאת הדופן בגלל שאין מלאי, בעוד ראיתי למשל מבצע נקודתי ל-Ryzen 1600 ב-710 ש"ח, ל-1700X ב-1050 ש"ח, ול-7700k ב-1200 ש"ח - הכל כולל מיסים ומשלוח.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 נובמבר 2017, 20:06

על gsync אני חא אתווכח, אם אתה חם על מסך שכזה אז כנראה שהמחיר באמת ינופח. דווקא על סקדרה 8, אנחנו במרחק שבועות מהסדרות הזולות של לוחות האם כך שאם יש לך סבלנות
להמתין כמה שבועות כן תוכל ללכת על סדרה 8.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 נובמבר 2017, 21:43

ההרחבה הגדולה הראשונה ל-CIV6 יוצאת בפברואר, היא נקראת rise and fall ויש לה סרטון CGI נהדר:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 דצמבר 2017, 03:47

ryzen 2xxx הולך לצאת בסביבות מרץ, הוא יהיה בהליך יצור 12nm ו-AMD מכוונים להגיע הפעם ל-4.4GHZ (בדור הנוכחי הם הגיעו עד 4). מצד שני אינטל הולכת לשחרר את סדרה 9000 ביוני, סדרה 9000 תעלה ל-8 ליבות במעבדים הראשיים (ה9500-9700 למניהם). יהיה מעניין, איזה כיף שיש תחרות בתחום המעבדים סופסוף. כמעט 10 שנים אינטל עם מעבדים מרובעים ופחות משנה אחרי היציאה של רייזן הם עושים קפיצה מ-4 ל-6 ואז מ-6 ל-8. כיף לראות את אינטל מזיעה :)

בצד של הGPU, הכרזה של NVIDIA על הTITAN V שמבוסס על ארכיטקטורת VOLTA. מדובר במפלצת של 3000$ עם פי 2 יותר טרנזיסטורים מאשר בטייטן הנוכחי.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 12 דצמבר 2017, 10:32

בקיצור, מחשב מסלול מחדש עד אמצע-סוף 2018... גם דור שני לארכיטקטורות CPU חדשות משתי החברות, גם מחירי הזכרונות והפלאש צפויים סוף סוף להתרסק קצת, וגם עם קצת מזל כורי הcrypto יתקדמו הלאה וישאירו את שוק כרטיסי המסך לגיימרים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 דצמבר 2017, 12:03

swym כתב:בקיצור, מחשב מסלול מחדש עד אמצע-סוף 2018... גם דור שני לארכיטקטורות CPU חדשות משתי החברות, גם מחירי הזכרונות והפלאש צפויים סוף סוף להתרסק קצת, וגם עם קצת מזל כורי הcrypto יתקדמו הלאה וישאירו את שוק כרטיסי המסך לגיימרים.

ואל תשכח את VOLTA ו-NAVI, הולכת להיות שנה טובה לקנות חומרה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 12 דצמבר 2017, 13:15

אני תוהה אם NVIDIA יקחו את המפלצת 3000 דולר הזאת וייתנו לה את טיפול ה-1080TI.. זה יכול לדחוף הרבה אנשים עם GTX1080 ומטה לשדרג.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 13 דצמבר 2017, 18:50

DrKeo כתב:
swym כתב:בקיצור, מחשב מסלול מחדש עד אמצע-סוף 2018... גם דור שני לארכיטקטורות CPU חדשות משתי החברות, גם מחירי הזכרונות והפלאש צפויים סוף סוף להתרסק קצת, וגם עם קצת מזל כורי הcrypto יתקדמו הלאה וישאירו את שוק כרטיסי המסך לגיימרים.

ואל תשכח את VOLTA ו-NAVI, הולכת להיות שנה טובה לקנות חומרה.

עם כורי ביטקוין שמסתערים ובלי מחירים שפויים ה-Navi וה-Volta לא יהיו שווים הרבה. חוץ מהמחירים האלו מצב כרטיסי המסך היום סבבה, וזה לא שלקנות היום 1080 לא היה מספיק לי לכמה שנים הקרובות...

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 20 דצמבר 2017, 11:49

noclip, החבר'ה של של הסרטים הדוקומנטריים הוציאו סרט על Horizon Zero Dawn.
לפי ההתחלה הוא כנראה לא מכיל ספויילרים אז הוא מומלץ לכולם.

תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 91 אורחים