נושא הדור הבא

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא הדור הבא

הודעהעל ידי Laskin » 16 יולי 2018, 12:53

יצא גם לONE לדעתי, ובכל אופן הוא לא ציין אותם בסוף אז זה פחות רלוונטי :D

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 16 יולי 2018, 12:57

Dragon's Dogma Online לא יצא ל one.
הרימאסטר של המשחק המקורי יצא שנה שעברה לכל הקונסולות, אולי אתה מתכוון לזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יולי 2018, 13:06

אוי, עשיתי פה מיש-מאש נוראי. חשבתי על המשחק של היוצר של DEADLY PREMENITION שהיה בלעדי בזמנו ל-ONE ונקרא D4 ובאותו זמן גם יצא בלעדית Crimson Dragon שהיה המשך רוחני ל-PANZAR DRAGOON. איכשהו הייתה הצלבה מוזרה במוח שלי של שני בלעדיים סוג ב' שיצאו במקביל וסוג של brain fart הוציא את המילה דראגון דוגמה :)
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 יולי 2018, 13:30

נדב, די עם הסמים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יולי 2018, 13:46

אבל... למה?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 יולי 2018, 15:02

כי זה גורר פה דיוני-סרק וכל עוד אין כפתור לייק - זה לא שווה את זה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 17 יולי 2018, 11:46

אגב קיאו,הנה ריאיון מהשבוע האחרון עם פיל ספנסר ששם הוא מדבר ממש בקצרה על הדור הבא ועל קונסולה,ביחיד,אז לא יודע כמה אפשר להיות בטוחים שהם עובדים על משפחה של מוצרים. כלומר,אולי הם באמת עובדים על משפחה של מוצרים,אולי זה קונסולה+הטייק שלהם על VR או משהו אחר. קישור:

דקה 22:38 בערך.
טוב,אני לא מצליח לעשות embed..

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 17 יולי 2018, 12:09

הנה סודר...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 יולי 2018, 17:04

עדין לא הספקתי לראות את הראיון אבל הוא אמר ״קונסולות״ במסיבת עיתונאים וזה היה מהלך מכוון שתוכנן בזהירות כך שאני עדין מאמין שזה מה שיהיה. אם הם לא מתכננים את זה, כדאי שהם יעשו את זה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יולי 2018, 11:41

שמעתי את כל הראיון סופסוף ואני חייב להגיד שדווקא משהו אחר תפס את האוזן שלי, העובדה שפיל מדבר שם על שחיקה של הפרנצ'ייז היילו, שהם היו משחררים משחק פחות או יותר שנתית ושהוא רוצה עכשיו משחק היילו חדש יהיה מאורע, לתת לצוות שנים לעבוד על כל כניסה בפרנצ'ייז. אני מאוד אוהב מה שפיל אמר בראיון הזה בכלליות. הוא גם אמר במפורש שסופסוף נתנו לו כסף מלמעלה לקנות את האולפנים החדשים ושהם הולכים לקנות עוד, שמתקיים כבר עכשיו משא ומתן לרכישות נוספות.

באמת נשמע שהבן אדם עושה בחברה בדיוק מה שאמורים לעשות כדי להרים את האקסבוקס בחזרה למעלה, כנראה שזה לקח יותר זמן ממש שהוא חשב כי הוא לא היה באמת בעמדת כוח משמעותית מספיק עד ספטמבר 2017. אבל נשמע שכמעט כל מה שדברנו עליו כאן בשנים האחרונות פיל מבין, שהוא צריך עוד חברות צד א', שאי אפשר להוציא משחק כל שנה ולצפות שהוא יגיע לרמה המצופה או שתהיה התרגשות אמיתית סביבו ושהוא צריך לשפר יחסים עם כל חברות הצד ג'.

פיל גם מדבר בראיון על המסעות שלו ליפן, שעליהם כבר ידענו, וגם על מסעות לאירופה כשהוא בקר ב-CDPR וראה את סייברפאנק. בכלליות זאת גישה מאוד טובה, ביקור סטודיו ודיבור עם האנשים הנכונים יכול לעשות פלאים. תמיד מעניין לראות מה קצת אסרטיביות ודחיפה קדימה יכולה לעשות. אני יכול להעיד מהעבודה שלי איזה הבדל יכול לעשות סתם מייל אחד שמחליטים לשלוח, קצת דחיפה קדימה ולא לחכות שהכל יגיע אליך לבד.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 יולי 2018, 11:45

זה ממש מעולה, בהתחלה חששתי שכל הרכישות האלה יאלצו לדחוק אותי לרכוש 2 קונסולות ואז שוב נזכרתי שהכל יוצא גם למחשב... אז פשוט המשחקים שהם יוציאו יהיו מושקעים יותר ויתנו להם הרבה יותר זמן לפתח אותם? ובמקביל גם סוני יאלצו להתאמץ יותר כי התחרות הולכת להיות ממש קשה? לא יכול להיות הרבה יותר טוב :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יולי 2018, 12:11

Laskin כתב:זה ממש מעולה, בהתחלה חששתי שכל הרכישות האלה יאלצו לדחוק אותי לרכוש 2 קונסולות ואז שוב נזכרתי שהכל יוצא גם למחשב... אז פשוט המשחקים שהם יוציאו יהיו מושקעים יותר ויתנו להם הרבה יותר זמן לפתח אותם? ובמקביל גם סוני יאלצו להתאמץ יותר כי התחרות הולכת להיות ממש קשה? לא יכול להיות הרבה יותר טוב :)

מיקרוסופט בסדר גמור עם זה שתקנה מחשב גיימינג ותקנה את המשחקים האלה בחנות של חלונות, זאת חלק מהמטרה שלהם. בסופו של דבר יש לך אקסבוקס אם שלמת 400 שקלים על חלונות 10 וקנית את היילו אינפנט בחנות שלהם, לא? פיל גם דבר על זה שהסיבה שהם הכריזו על החומרה החדשה ב-E3 הייתה כדי להרגיע אנשים ושמועות. הם הכריזו על משחקי אייפון, הם דברו על שירות הזרמה שיעבוד גם על טלפוניםו כמובן הכל מגיע ל-PC אז פיל רצה להרגיע את כולם שהם לא יוצאים משוק החומרה. הם פשוט רואים את האקסבוקס יותר כפלטפורמה ובסופו של דבר לא אכפת להם אם תשחק בגירס על האייפון, המחשב או האקסבוקס כל עוד אתה יוזר של מיקרוסופט.

האמת שנושא החנות שלהם פחות ברור לי, הם חייבים לשחרר כבר את ה-UWA השטותי הזה. אם החנות שלהם הייתה יותר פתוחה, כמו סטים או אוריג'ן, אז זה היה פותר להם כל כך הרבה בעיות. בתאוריה יש להם כלים להגיע לקנה מידה של סטים אבל הם פשוט יורים לעצמם ברגל.

ועוד דבר אחד שאני חייב לציין לגבי מיקורוספט בשנים האחרונות שלא ממש קשור למה שדברנו עליו אבל כן קשור לנושא הדור הבא, החומרה שלהם עלתה רמה בצורה פשוט מטורפת בשלוש שנים האחרונות. יש לאשתי את ה-surface laptop ובאמת שזאת חומרה ברמה אפילו יותר גבוהה משל אפל והמקבוקוס פרו שיש לי (כלומר הרמה פחות או יותר זהה אבל מיקרוסופט לא עושה שטויות כמו לשים אך ורק כניסות USB-C), השלטים שלהם בדור הזה פשוט מושלמים ונראה שגם ה-S וגם ה-X הן חומרות פשוט נפלאות. זה 180 גמור עבור מיקרוסופט שעד לפני כמה שנים לא ידעה באמת להוציא חומרה כמו שצריך לשוק ואני משער שחדשות טובות לסקארלט.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 יולי 2018, 12:37

כן, החומרה שלהם פשוט הטופ של הטופ בכל מה שקשור לSURFACE

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יולי 2018, 13:32

אם למישהו אכפת בכלל מה מייקל פאכטור אומר, הוא טוען שמיקרוסופט תשגר בדור הבא ראשונה. אני לא רואה אף אחת מהן משגרת לפני 2020 כך שנניח שיש לו מקור והוא צודק, בטח במקום לשגר בנובמבר עם סוני הם ישגרו כמה שבועות או חודשים קודם, נגיד ספטמבר. אני לא באמת רואה את זה קורה קודם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 יולי 2018, 14:09

כן, אולי במקרה הכי אופטימי הם ישגרו אותה בבלאק פריידיי, אבל אני לא חושב שאפילו המקורות הכי אמינים של סוני יכולים לאשר או להכחיש שהקונסולה הבאה שלהם לא תוכל לצאת כמה ימים או שבועות קודם... אז זה יהיה "מירוץ" מעניין :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 19 יולי 2018, 17:20

Laskin כתב:הוספתי את INFAMOUS וDRIVECLUB ששכחתי מקודם... וכן, הרשימה הזו של לא נופלת בהרבה מזו של מיקרוסופט, ומדובר בתקופה בערך הכי טובה ועמוסה של מיקרוסופט והכי גרועה וריקה של סוני.
אגב, מה לעזאזל ROTTR עושה שם? :)
זה BB, UNTIL DAWN, DRIVECLUB, INFAMOUS, TEARAWAY, RESOGUN, THE ORDER מול HALO5, SUNSET OVERDRIVE, ORI, FORZA, FH, QB, ואם מחשיבים את QB אפשר גם להחשיב את אנצ'רטד שיצא כמה שבועות אחריו.

אם BB נחשב אז הוא לבד מפרק את הליינאפ המקביל של מייקרוסופט, בכל זאת אחד ממשחקי הדור מול ליינאפ של משחקים חביבים עד בינוניים מבחינת AAA.

בעניין הדיון הארוך שהתפתח פה לגבי איך ישווקו את הדור הבא, אני חושב שאתם מסתבכים יותר מדי. קודם כל ההמונים יראו את התגית 4K וזה מה שיעניין אותם (אם בכלל, לא יודע עד כמה באמת יש כזה הייפ ל 4K), כל הדמקה והשטויות יעברו להם מעל הראש.

אז מה יהיה בדיוק ההוק הפרסומי אם כבר ה X עשתה 4K? לא צריך שום סלוגן, יתנו למשחקים ולגראפיקה לדבר ולאף אחד לא ישנה במיוחד מהם המספרים היבשים שעומדים מאחורי הפלא הזה שכרגע ראו והאם זה 4K טבעי או לא. בטח שלהמונים לא יהיה ממש מושג ואתם יודעים מה? גם לרוב החבר׳ה הכבדים סטייל ERA זה לא באמת יפריע אם משהו מרשים במיוחד היה 4K אמיתי או לא. כמעט כולם בשלב הזה הבינו שהגענו ל iq ממש ממש טוב וכל מלחמת קונסולות רצינית סביב נתון כמו רזולוציה כזו או אחרת הוא די מטופש, אנחנו כבר לא בתחילת הדור הזה או בדור הפס3 וה 360 שחגגו על כל שינוי שתפסו אז כמהותי, עם ההתקדמות הטכנולוגית וזה שמבחינת IQ דברים כבר נראים ממש טוב regardless, האובססיה סביב זה ירדה.

איך בכלל שיווקו את הפס4? מישהו פמפם לנו כל היום שזה מכשיר של 1080P? זה מספר שתפסו כמובן מאליו אחרי שנים של PC וזה לא מה שבדיוק גרם לאנשים לקפוץ על זה. הם דיברו כמובן על קפיצה טכנולוגית, על זה שחזקה יותר פי 10 מהפס3 וכמובן הם נהנו להדגיש עד כמה זו מכונת גיימינג לעומת מה שמייקרוסופט מציגה. וזהו בסך הכל.

מה כבר אנשים רוצים מהפס5? (שנכנסתם לדיון האם סוני תוציא כמה גרסאות ואיך היא תגיב למייקרוסופט), שתהיה חזקה (ולא כזה קריטי 4K אמיתי או מזוייף אלא שתראה קפיצה ממשית ומרשימה במשחקים שלה), שתתומחר בצורה הוגנת ושיהיו לה אחלה של משחקים.

סוני בכל מקרה יחרטטו עם הרזולוצייה ויאמרו שהמכשיר תומך ב 4K בשביל לרצות את כולם גם אם בפועל זה יהיה מכשיר של דמקה (ולאף אחד זה כבר לא ישנה עד שיבינו את זה כשיתחילו להגיע משחקי פס5 תובעניים ועד שנצא משלב הקרוס ג׳ן), יציגו מספרים שונים שימחישו עד כמה זו קפיצה עצומה מהפס4, יציגו משחקי AAA בלעדיים וסופר מצופים ומשגעים טכנית ושלום על ישראל, הם רק צריכים לא לפשל כדי לכבוש שוב את הדור, כל הכח בידיים שלהם.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 19 יולי 2018, 18:13

טוב,אז לגבי ZEN 2- מתחילים להתפרסם קצת פרטים וזה נראה מאוד מבטיח,לפחות לפי WCCFT (כן,אני יודע,לא המקור הכי אמין אבל המידע דווקא לא מגיע מהם ישירות):
-שיפור IPC שנע בין 10 ל-15 אחוז מ- ZEN+

-כמובן ייוצר בהליך 7NM

-והנה החלק הכי מעניין ומשהו שאני אישית חשבתי שאופציה כבר לפני תקופה מסויימת: כידוע,כל מעבד XEN מורכב מכמה CCX (במקרה של RYZEN מודרני,2 אם מדברים על מעבד 8 ליבות) ו-AMD התבטאו בעבר על הכוונה שלהם להעלות את מספר הליבות מהן מורכבת כל CCX בדורות הבאים של ZEN. אז אם בעבר חשבנו שבפס5 עשוי לשבת מעבד 8 ליבות שיורכב מ-2 CCX,לפי המידע החדש AMD מתכוונים להקפיץ את מספר הליבות בכל CCX פי שתיים- כלומר,בכל CCX יהיו 8 ליבות וההשלכות לפס5 יכולות להיות מאוד חיוביות: יכו להיות שהשטח שהמעבד יתפוס על ה-APU יהיה אפילו קטן יותר ממה שחשבנו ויאפשר GPU חזק יותר/עלויות ייצור נמוכות יותר,שלא לדבר על latency מאוד מינימלי שלא יהיה קיים כי לא יהיה צורך לקשר בין 2 CCX עם Infinity Fabric!

https://wccftech.com/amd-7nm-zen-2-rumors-16-core-am4-32-core-threadripper-64-core-epyc/

מצטער על החפירה,אבל זו התפתחות מאוד חיובית אם אכן יש אמת בדברים :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 יולי 2018, 10:13

אבל כן, חלק מההצלחה של הפס4 מול ה-ONE נבעה מכל עניין ה900P מול 1080P, אולי זה היה רק עוד בורג במכונה של כשלונות מצד מיקרוסופט אבל זה בהחלט היה גם פאקטור. תאמין לי שאף שחקן מעבר לקור של הקור לא ראה הבדל בין 900P ל-1080P אבל מה לעשות, בשנה הראשונה של הקונסולה הקור הם אלה שקובעים את הטון ומשם הקז'ואלים ממשיכים. כלומר מיקרוסופט וסוני צריכים לתפוס את הקור מהיום הראשון.

פייג', חדשות לא רעות בכלל אבל מדובר בפורום סיני אז נחזיק אצבעות שזה באמת נכון. אגב, ZEN 3 עדין מכוון ל-2020, כלומר יש מצב שהוא יהיה בשוק כבר חצי שנה לפני שהקונסולות יצאו. מי יודע, אפשר עדין להחזיק אצבעות :)
אגב, השמועה אומרת שיש שני עיצובים, אחד עם 6 ליבות ב-CCX ואחד עם 8. כלומר נשמע לי די קלאסי ללכת על 10 ליבות כש-2 כבויות כך שיש סיכוי די גבוה לשני CCX בקונסולות.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 20 יולי 2018, 19:07

הנפילה של הXBO ,לדעתי אפילו לא התחילה בדור הזה
אלה בדור הקודם
שככחתם את הדחיפה לקזואל ,בסוף הדור הקודם ? ,את שינוי הממשק כולו ,שיתאים לקזואל ,ושליטה דרך הקינקט ?
את התצוגות E3 ,שפנו לקהל של נינטנדו בזמנו ,כמתחרה לWII

היו כמה דברים ,לדעתי השנים האחרונות ב360 מאוד השפיעו ,אנשים שכחו כבר את הRROD

אבל לא שכחו את הקינקט ,והקזואל ,וכל השטויות

ואז מכריזים על הXBO ,ב500 דולר ,קינקט חובה לשימוש ,אינטרנט חובה לשימוש
דיסקים פיזים ,לא ניתנים להחלפה קלה ,בגדול דיברו על שהדיסק יהיה דמו במקרה שמשאילים משחק לחבר
מה שנתן לסוני יזדמנות ,לקבור אותם ,באותה E3

היה גם המון שטויות קזואל ,שהשוק המסוים הזה ,כבר עבר ברובו לסמארטפונים וטאבלטים

סוני פשוט עשתה הכל נכון בזמנו
השוני ברזולוציה ,זה עוד מכה ,למכונית שכבר עשתה תאונה רצינית

כבר לפני ההשקה ,MS תיקנה חלק מהדברים ,ודי מהר אחרי ההשקה כבר הוציאו את הקינקט 2 כמוצר חובה
מה שלדעתי ,לטווח ארוך של שנים קדימה ,די דפק יתרון מסוים שהיה לMS
נכון קינקט 2 היה יקר מידי בהשקה ,אבל כניראה יכלו לעשות אותו זול משמעותית בעתיד ,והזיהוי קולי יכל להיות פיצר מצוין
ביחד עם קורטנה
זיהוי תנועה ,עם נעשה נכון ,יכול לשפר משחקים מסוימים ,אנשים נגד זה ,כניראה הרבה בגלל הקזואל
וגם בגלל ,שבהרבה מקרים לא עשו את זה בצורה טובה

אבל לעתיד המאוד מאוד רחוק ,זיהוי תנועה ,וזיהוי קולי ,יהיו חלק מרכזי ,באולמי אולוגרמות
וכבר היום זיהוי תנועה משמש לVR

MS פשוט הציגה מודל עסקי ,שגרם לסוני ,לנצח אותם בקלות בקונסולות ,בטווח הקרוב ,בטווח הרחוק זה כבר סימן שאלה
אבל נטשה את כל המודל הזה ,בשלב ממש מאוחר ,הציגה אותו מודל עסקי של סוני
עם חומרה חלשה יותר ,וגדולה פיזית יותר

מה שמצחיק ,שיש זיהוי תנועה מסוים ,בדול שוק 4 ,וגם משטח מגע
ויש זיהוי תנועה מסוים ,בגוי קונג ,ובגימפאד פרו לNS ,פשוט זה בצורה ,שלא מפריעה בעין לגימרי קור

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 יולי 2018, 19:35

כן, השלוש שנים האחרונות של ה360 בהחלט כבר הראו סימנים של יובש וחוסר יכולת צד א.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 20 יולי 2018, 22:10

DrKeo כתב:כן, השלוש שנים האחרונות של ה360 בהחלט כבר הראו סימנים של יובש וחוסר יכולת צד א.

זה הרבה יותר מיובש
זה היה שינוי ענקי בכיוון

נתנו לרייר ,לפתח אווטרים ,לממשק של הקונסולה
פיתחו משחק מתחרה לwii ספורט

הציגו כל מיני משחקי קזואל ,זיהוי תנועה ,ונתנו להם במה מרכזית
זה שהwii ,היה הצלחה ענקית בזמנו ,לא אומר שקונסולה
כמו ה360 ,מתאימה לתחרות בו
וגם ככה ,עד שms ,שינתה כיוון ,אנשים התחילו לזנוח את הwii ,לטובת סמארטפונים וטאבלטים

בסדר ms לא יכלה לחזות את הצלחת הסמארטפונים
בשוק משחקי הקזואל
אבל עד הxbo ,זה כבר היה ברור לגמרי
הם גם יכלו ליסתכל על הכישלון של הwiiu ,שהיו לה כמה משחקי קור טובים
אבל אנשים יתרחקו מהמותג wii

כל הזיגזג ,גם היה דפוק ,בלי הזיגזג
בתאוריה ,הxbo s ,היתה יכולה להיות היום ,עם קינקט 2 מובנה ,ובזול
וקורטנה ,היתה יכולה להיות פלוס גדול

לדוגמה בלי שלט ,היה אפשר להגיד
קורטנה ,תעירי את הxbox
קורטנה תפתחי את נטפליקס

ודברים דומים
בדקתי בסמארטפון ,את קורטנה ,ולדברים פשוטים זה עובד
לא טוב כמו עוזרת גוגל
אבל עוזרת גוגל ,בלי קול ,בסמארטפונים שלא שייכים לגוגל

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 יולי 2018, 18:38

DrKeo כתב:אבל כן, חלק מההצלחה של הפס4 מול ה-ONE נבעה מכל עניין ה900P מול 1080P, אולי זה היה רק עוד בורג במכונה של כשלונות מצד מיקרוסופט אבל זה בהחלט היה גם פאקטור. תאמין לי שאף שחקן מעבר לקור של הקור לא ראה הבדל בין 900P ל-1080P אבל מה לעשות, בשנה הראשונה של הקונסולה הקור הם אלה שקובעים את הטון ומשם הקז'ואלים ממשיכים. כלומר מיקרוסופט וסוני צריכים לתפוס את הקור מהיום הראשון.

לא חייב דווקא להיות המספר 900P עצמו, זה יותר שבנוסף להכל גם בסעיף הכח הוואן נפלה מול הפס4. זה לא באמת משנה איך זה היה מתבטא בין אם רזולוצייה או סתם צללים עדיפים, הכותרת שהיתה זה שבנוסף למחיר המוגזם והקינקט וכל הפגיעה בצרכנים (לא ניכנס לזה, מדבר על התפיסה) אז היא עוד מעזה להיות חלשה יותר!

המקרה הנוכחי הוא לא דומה כי מן הסתם שאף בנאדם הזוי לא ירמוז שהפס5 יהיה חלש יותר מקונסולות הביניים שיצאו בדור הזה. זה פשוט יהיה דומה לכל דור שבו ישוו בין הקונסולות החדשות שיצאו ומי חלש יותר או חזק יותר (ופה נמצאת החשיבות, אם הקונסולה חזקה יותר או חלשה יותר מהאקס בוקס הבאה ובכמה) אבל זה לא יהיה קשור בהכרח לרזולוצייה עצמה בהשוואה לקונסולות ביניים ולכותרות שליליות סטייל הפס5 לא עושה 4K אמיתי לעומת הוואן איקס.

כאילו ברור שיהיו כותרות כאלו אבל אני לא חוזה שהן יהיו פקטור משמעותי ברמה שיהיה לזה אימפקט PR שלילי חזק. אם משחקי הפס5 ישתינו בקשת על משחקי הוואן איקס מבחינה ויזואלית אז העיסוק ב 4K אמיתי או לא יהיה די שולי בהשוואה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 יולי 2018, 20:29

אוקיי יש leak חדש ועסיסי ממקור שנחשב מאוד,מאוד אמין (הבחור ידוע כמקרוב לאנשי םבתוך MS והוא גם זה שחשף את היילו איפיניט לפני כולם) וקיאו,אני חושב שצדקתי :) וגם אתה במידה מסויימת צדקת,אבל רק בעניין מספר הקונסולות :) :
מיקרוסופט אכן עובדת על 2 קונסולות במשפחת סקארלט, אבל רק אחת מהן היא למעשה קונסולה מסורתית והשנייה היא סוג של קופסת סטרימינג עם שם הקוד scarlet cloud ולפי הבחור,מיקרוסופט חושבת שהיא הצליחה לפתור את בעיית הlatency בדרך מאוד מקורית: המכשיר מריץ חלקים מהמשחק על חומרת low power מקומית וחלקים גדולים אחרים דךר שרתי Azure מה שאמור למזער מאוד את עניין הלאג. מאוד,מאוד מעניין!
מעבר לזה,הוא טוען שהקונסולת סטרימינג נמצאת בשלב פיתוח מתקדם יותר מהקונסולה ה'מסורתית' ש-MS עובדת עליה ושלמעשה כל המשחקים הולכים לרוץ על שתיהן.
https://www.thurrott.com/xbox/163896/details-microsofts-xbox-scarlett-game-streaming-service

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 יולי 2018, 20:54

נשמע הזייה. אני לא סומך על טכנולוגיות כאלה בכלל, לפחות לא כשמדברים על תפוצה עולמית מעבר לכמה איזורים נקודתיים.

זה יהיה די אירוני אם בסוף סוני שדי קפצה על כל עניין הסטרימינג ראשונה תשאר מאחור ולא תגיב בזמן למגמה הזו מול מייקרוסופט וגוגל, אבל אני חוזה שלפחות לעוד דור אחד החשיבות של זה לא תהיה מספיק גבוהה כדי לערער על הקונסולה המסורתית ככה שאני לא חושב שיש לסוני מה לדאוג מהזווית הזו.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 יולי 2018, 22:37

אני גם חושב שיש לנו עוד לפחות דור אחד עד שסטרימינג ישתלט על הכל והמצב עם סוני באמת מצחיק כשהם היו מהחלוצים בתחום והיום..לא ברור מה הם רוצים לעשות עם השירות של PS Now בכלל.
בכל מקרה,הסטרימינג בוקס לגמרי יושבת עם החזון של ספנסר להנגיש את הפלטפורמה שלהם לכמה שיותר אנשים,וכמובן עם שירותים כמו גיימפאס שיהיו כבר מבוססים ב-2020,הם באמת יהפכו לסוג של נטפליקס.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 59 אורחים