PS4 | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

Re: בוא נדבר קצת על הPS4

הודעהעל ידי Death_119 » 24 יוני 2013, 19:39

SgtDonowitz כתב:יש אזכור של העובדים של מיקרוסופט על כך שהולכים להיות מוצגים בלעדיים נוספים בגיימסקום.
http://www.vg247.com/2013/06/07/xbox-on ... -surprise/

----
דין, ההצהרה על כך שלסוני יש ארסנל סטודיואים יותר "רחב ואיכותי" הוא שקרי וסובייקטיבי. מיקרוסופט פתחה כבר השנה 5 סטודיואים חדשים מלבד Turn 10, 343, RARE, Lionhead, Twisted Pixel (יכול להיות ששכחתי אחד מהם) אני לא חושב שצריך לזלזל בסטודיואים החדשים של מיקרוסופט. אחרי הכל, 343 כבר הוכיחה לנו מה סטודיו חדש של מיקרוסופט מסוגל לפתח.

זה נכון שזה סובייקטיבי, אבל אין ספק שאם תשאל את מרבית דרי הפורום אני מאמין שלא מעט יעדיפו את אילו שנמצאים אצל סוני שגם מוציאה הרבה יותר משחקי צד א' באיכות, בגיוון הז'אנרים ובכמות. לפחות על פי שתי הדורות האחרונים. דרך אגב, Rare וLionhead הם הצל של מה שהם היו, וTurn 10 הם סטודיו של משחק אחד של ז'אנר יחסית נישתי. בתכלס ממה שאני זוכר אישית 343 הם באמת הסטודיו היחיד שממש אהבתי את המשחק האחרון שעשו ואני כוסס אצבעות לקראת היילו 5.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 24 יוני 2013, 21:21

Death_119 כתב:סוני הולכת להכריז על עוד משחקים גם בקודם לTGS וגם בגיימסקום. היא כנראה פיצלה את ההכרזות שלה למשך כל השנה.

כן, בקישור שפרסמתי הבכיר בסוני הסביר שהיה חשוב לפצל את ההכרזות כדי שיהיה מה להכריז במשך כל השנה עד להשקתה.

אבל אתה יודע, כשהמספר הוא כל-כך גדול, נותר לתהות כמה מתוך זה הם, למעשה, משחקים גדולים. 12 מהם הם זיכיונות חדשים, ז"א 7 הם מוכרים. קילזון ואינפיימס נחשפו, מה שמשאיר אותנו עם עוד 5 משחקים בזיכיונות מוכרים שטרם נחשפו, וכולם מיועדים לצאת תוך שנה מיום שחרור הקונסולה, כך שזה מעולה בהחלט.

אני מקווה שהמשחקים בזיכיונות החדשים, לא יהיו משחקים קטנים. לפי קנאק, The Order ומשחק הפלטפורמה שנחשף, אז אני מניח ששם סוני משקיעה בעיקר (משחקים מושקעים).

Nigga כתב:קשה לי להאמין שלמיקרוסופט נשאר עוד מה להכריז, אין לה מספיק סטודיואים. אם היא תכריז על משהו זה ככל הנראה יהיה משחק צד ג'.

לפי דבריה במסיבה, היא די הפיקה לקחים וגם החלה להשקיע בבתי פיתוח. נותר לראות מה יהיו הפֵרות של המאמצים האלה.

ואני לא בטוח אם יש טעם לציין את Team ICO כצוות של סוני. אני כבר לא משוכנע שהצוות הזה עדיין מתפקד. אם כבר מדברים על חברה מתפוררת. חבל, אחד הצוותים היותר מקוריים ומוכשרים שהיו בתעשייה.

sgt כתב:דין, ההצהרה על כך שלסוני יש ארסנל סטודיואים יותר "רחב ואיכותי" הוא שקרי וסובייקטיבי. מיקרוסופט פתחה כבר השנה 5 סטודיואים חדשים מלבד Turn 10, 343, RARE, Lionhead, Twisted Pixel (יכול להיות ששכחתי אחד מהם) אני לא חושב שצריך לזלזל בסטודיואים החדשים של מיקרוסופט. אחרי הכל, 343 כבר הוכיחה לנו מה סטודיו חדש של מיקרוסופט מסוגל לפתח.

בלי לפתח פה ויכוח מתיש (אנחנו דנים, כן?), אני לא חושב שאלה משתווים לבתי פיתוח של סוני.

אבל, ההכרזה על חמישה אולפנים חדשים בהחלט מעודדת, ורק נותר לראות האם הם מורכבים ממספיק אנשי מפתח כישרוניים כדי לספק את הסחורה. בדור הנוכחי בחרתי בקונסולה של סוני בזכות המדיניות שלה שמטפחת בתי פיתוח. ידעתי שזה יבטיח משחקים בלעדיים איכותיים. בדיעבד, זה הוכיח את עצמו. בעוד שסוני הציגה יותר ויותר איכותיים, בקונסולה של מייקרוסופט חלה הידרדרות.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 25 יוני 2013, 05:43

רונן כתב:כן, בקישור שפרסמתי הבכיר בסוני הסביר שהיה חשוב לפצל את ההכרזות כדי שיהיה מה להכריז במשך כל השנה עד להשקתה.

אבל אתה יודע, כשהמספר הוא כל-כך גדול, נותר לתהות כמה מתוך זה הם, למעשה, משחקים גדולים. 12 מהם הם זיכיונות חדשים, ז"א 7 הם מוכרים. קילזון ואינפיימס נחשפו, מה שמשאיר אותנו עם עוד 5 משחקים בזיכיונות מוכרים שטרם נחשפו, וכולם מיועדים לצאת תוך שנה מיום שחרור הקונסולה, כך שזה מעולה בהחלט.

אני מקווה שהמשחקים בזיכיונות החדשים, לא יהיו משחקים קטנים. לפי קנאק, The Order ומשחק הפלטפורמה שנחשף, אז אני מניח ששם סוני משקיעה בעיקר (משחקים מושקעים).

אני דווקא חושב שקנאק נראה זוועה ובהחלט לא כמו משהו מעבר למשחק ארקייד עם גראפיקה בינונית מינוס.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 24 יוני 2013, 21:54

קנאק נראה משחק משפחה/ילדותי שכזה.. לא הצלחה מי יודע כמה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 24 יוני 2013, 22:19

Death_119 כתב:אני דווקא חושב שקנאק נראה זוועה ובהחלט לא כמו משהו מעבר למשחק ארקייד עם גראפיקה בינונית מינוס.

נכון, אך ציינתי אותו כי הוא עדיין לא נופל בקטגוריה של משחקי ארקייד קטנים. זה שהוא פחות מוצלח, זה משהו אחר.

ואגב, לא הייתי ממהר לחרוץ את דינו. הוא דווקא מקבל רשמים לא רעים בכלל, אומרים שהוא ממש מהנה. למרות שכן, מלבד אפקט החלקיקים שלו, הוא לא נראה ממש כמו דור הבא. זה גם מה שכתוב ברשמים.

אבל הוא בהחלט נראה כמו משחק שאדלג עליו.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 24 יוני 2013, 22:35

מה גם שקראש אשכרה היה משחק מעולה :).
?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 25 יוני 2013, 11:54

TechRadar בחנו את השלט החדש של הפס4, ומסתבר שמעבר להיותו עדיף מקודמו בפס3 הוא אפילו מתעלה לדעתם על השלט החדש של הXbox one:
The DualShock 4 gamepad is better than the PS3 controller by leaps-and-bounds. It's so much better that we may like it more than the Xbox One controller and its "40 innovations" over the already time-tested Xbox 360 gamepad.
When we first grabbed the PS4 controller, the other alteration that grabbed our attention was the concave analog sticks. With divots in their center and raised rims around the top, the new right and left joysticks kept our thumbs in place during game demos.
It's difficult to discern just what the extra space between the two sticks amounts to, but that added sliver of distance makes your thumb's reach less of a strain and the controller much more comfortable this time around.
To say the PS4 controller is head-and-shoulders better than the PS3 controller would be driving right at one of its biggest improvements: the shoulder buttons.
Another reason the PlayStation 4 gamepad is more comfortable than its predecessor is because it has slightly larger handles that are more ergonomic.

Plain and simple, the DualShock 4 doesn't feel as cramped.

Take a PS3 controller in your hand and you'll notice that gripping it can be a tense experience. This is especially true with hours-on-end gameplay. Loosen that grip and that's how holding a PS4 controller feels.

Playing a PS4 game using the DualShock 4 controller is a much more relaxing experience, one that rivals what Microsoft has been doing for Xbox in more ways than One.

http://www.techradar.com/news/gaming...c=rss&attr=all
תמונה

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 25 יוני 2013, 12:45

Death_119 כתב:TechRadar בחנו את השלט החדש של הפס4, ומסתבר שמעבר להיותו עדיף מקודמו בפס3 הוא אפילו מתעלה לדעתם על השלט החדש של הXbox one...

וואו. אז מסתבר שמיקום האנלוגי השמאלי לא מפריע וזווית האגודל לא בעייתית? סוני ממש שיחקה אותה עם השלט החדש. מומחים מטעם עצמם שאפילו לא ניסו אותו קבעו שהיא לא יודעת להודות בטעויותיה ולשחרר מוצר טוב יותר, אך מסתבר שהיא עושה את עבודתה טוב יותר מאשר המקטרגים שלא עושים את עבודתם היטב (לא ניסו או בדקו טרם גיבשו עמדה).

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 יוני 2013, 18:04

נראה שהשלט החדש של הפס4 זוכה לתשבוחות מקיר לקיר,ממה שראיתי הקונצנזוס כלפיו מוחלט,עדיין לא נתקלתי במילה רעה או ברשמים פחות מנלהבים מאוד,נראה שסוני שיחקה אותה הפעם.
הוא גם נראה פיצוץ לדעתי,כמו הגרסה של כריסטופר נולאן לרכב של באטמן,מפלצת מאסיבית שמשדרת הייטקיות :)

נחמד לשמוע גם שנראה עוד הכרזות לפס4 בגיימקום.אני מהמר שלא נראה את אחד התותחים הכבדים אבל,נראה לי שהמשחק הבא של נוטי דוג הולך להחשף ב VGA בסוף השנה(וזה יהיה אנצ׳רטד חדש ובתקווה עם מהפכה קטנה בגיימפליי שלו).מה שכן אולי יביאו איזה טיזר למשחק של סטיג מסנטה מוניקה.

הם גם הבטיחו בגיימסקום חשיפות רבות לויטה למי שעוד תולה תקוות במערכת הזאת.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 25 יוני 2013, 20:06

רונן כתב:וואו. אז מסתבר שמיקום האנלוגי השמאלי לא מפריע וזווית האגודל לא בעייתית? סוני ממש שיחקה אותה עם השלט החדש. מומחים מטעם עצמם שאפילו לא ניסו אותו קבעו שהיא לא יודעת להודות בטעויותיה ולשחרר מוצר טוב יותר, אך מסתבר שהיא עושה את עבודתה טוב יותר מאשר המקטרגים שלא עושים את עבודתם היטב (לא ניסו או בדקו טרם גיבשו עמדה).

אגב - אם תקרא טוב את המאמר, תראה שהם גם מבהירים שהשלט של הPS3 הוא שלט גרוע, שגורם למתח בידיים, ושאינו נוח באופן כללי - דעה שאתה מבטל מכל וכל כאשר מעלים אותה כאן על רקע הדעה האישית שלך בלבד. לצד זאת, לגמרי מגיע לסוני כל הכבוד על השיפורים שככל הנראה הם הכניסו בשלט החדש, שאכן מקבלים ביקורות טובות כמעט בכל מקום.
?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 25 יוני 2013, 20:44

Klayman כתב:
אגב - אם תקרא טוב את המאמר, תראה שהם גם מבהירים שהשלט של הPS3 הוא שלט גרוע, שגורם למתח בידיים, ושאינו נוח באופן כללי - דעה שאתה מבטל מכל וכל כאשר מעלים אותה כאן על רקע הדעה האישית שלך בלבד. לצד זאת, לגמרי מגיע לסוני כל הכבוד על השיפורים שככל הנראה הם הכניסו בשלט החדש, שאכן מקבלים ביקורות טובות כמעט בכל מקום.

אני לא ראיתי שרשום שהוא גרוע, רשום שהחדש טוב ממנו משמעותית. אני לא רואה בעיה עם זה. אם אהבנו את השלט של הפס3 אז אנחנו בטח נמות על זה של הפס4.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 יוני 2013, 06:21

רונן כתב:נדב, דאגת בקשר לספרייה של ה-PS4 בתחילת דרכה: לחברות הבת של סוני (צד א') יש 30 משחקים בפיתוח עבור ה-PS4, כאשר 20 מתוכם מיועדים לצאת במהלך השנה הראשונה ו-12 מהם הם זיכיונות חדשים. אושר שמשחקים נוספים לקונסולה ייחשפו בתערוכת Gamescom.

ה-15 של מייקרוסופט מחוויר לפתע.

מעניין מה טיבם של אותם משחקים, כמה מתוכם יהיו משחקי הורדה קטנים, אם בכלל.

לא אמרת שה15 של מיקרוסופט מחוויר לפתע אחרי שסוני טענה שהם יראו 40 משחקים בE3? אני חושב שכדאי להרגע עם ההכרזות, ביחוד שאם היה לסוני מה להראות הם היו מראים יותר ממשחק אחד בE3. אם הם שמרו דברים גם תערוכות הבאות והחליטו להראות בE3 פשוט כלום אומר שבתערוכות הבאות הם גם יראו גג משחק אחד בתערוכה. לא כדאי לפתח ציפיות כדי לא להתאכזב כמו בE3 (או בעצם כמו כל תערוכה שלפניה סוני מכריזה שהם יציגו 29056892 משחקים ובוסף הם מראים שניים חדשים).
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 25 יוני 2013, 22:56

DrKeo כתב:לא אמרת שה15 של מיקרוסופט מחוויר לפתע אחרי שסוני טענה שהם יראו 40 משחקים בE3? אני חושב שכדאי להרגע עם ההכרזות, ביחוד שאם היה לסוני מה להראות הם היו מראים יותר ממשחק אחד בE3. אם הם שמרו דברים גם תערוכות הבאות והחליטו להראות בE3 פשוט כלום אומר שבתערוכות הבאות הם גם יראו גג משחק אחד בתערוכה. לא כדאי לפתח ציפיות כדי לא להתאכזב כמו בE3 (או בעצם כמו כל תערוכה שלפניה סוני מכריזה שהם יציגו 29056892 משחקים ובוסף הם מראים שניים חדשים).

למה, יש חוק טבע שצריך להראות הכל בE3? בפברואר היא הראתה ארבעה, ובדרך כלל לא מקבלים שום דבר בTGS ובGamescom מקסימום משחק ארקייד מושקע. אם היא תראה משחק נוסף בקאליבר גדול באחת מהתערוכות המדוברות זה יהיה ממש יוצא דופן. לE3 היא הרגישה שלחשוף את הפרטים על הקונסולה זה מספיק כדי לקנות את הקהל, ובצורה מפתיעה זה הספיק יותר מכל 50 משחקים אחרים שהיא הייתה מציגה.

דרך אגב, סוני הבטיחה 40 בלעדיים, היא לא הבטיחה שאותם 40 בלעדיים יהיו כולם משחקי AAA, רובם כמצופה הם משחקי אינדי קטנים שמגיעים בלעדית לקונסולה. סוני בסופו של יום מגיעה נכון להיום להשקה הטובה ביותר שלה איי פעם בהפרש משמעותי, בדומה למייקרוסופט שיש לה אפילו השקה טובה ממנה. הסטנדרט עלה אצל כולם. משחקים בטוח לא חסרים לא פה ולא פה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 26 יוני 2013, 09:02

Death_119 כתב:אני לא ראיתי שרשום שהוא גרוע, רשום שהחדש טוב ממנו משמעותית. אני לא רואה בעיה עם זה. אם אהבנו את השלט של הפס3 אז אנחנו בטח נמות על זה של הפס4.

יכול להיות שאתה ורונן אהבתם, ובטח עוד אלפים רבים! אבל היה קונצנזוס די גדול ברשת שהקונטרולר של הPS3 הוא לא משהו. וכשיש לך כותרת משנה במאמר שהיא: From analog stinks to analog sticks אתה מבין שאחד האלמנטים הכי חשובים בשלט היה גרוע. זאת מעבר לשאר הטעויות בעיצוב שהמאמר מציין לגבי הקונטרולר של הPS3 (בטריגרים, בעיצוב הדחוס ו''בחוויה הלחוצה'' שנובעת משימוש בו).
?

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 26 יוני 2013, 17:23

נדב, אתה עושה סלט. סוני אמרה ש-40 בלעדיים מפותחים לקונסולה (אני אפילו חושב שה-psp הייתה כלולה במשוואה), לא ש-40 ייחשפו ב-E3. בוא נהיה מציאותיים. וזה גם שונה מאשר לומר ש-30 מפותחים בבתי פיתוח של סוני עצמה.

כשסוני מודיעה ש-40 משחקים מפותחים על ידה ל-PS4 אתה לא נאחז בזה על אף שזה לא הגיוני לעשות (אתה טוען שהיא משקרת?), אך כשמייקרוסופט המבוהלת מכחישה שמועה/הדלפה די הגיונית שאמיתותה תפגע בה, אתם מקבלים זאת בזרועות פתוחות.

Klayman כתב:

אני לא מבטל שום דעה. להפך, מכבד. עצם העובדה שניסיוני הוא אחר, לא סותר זאת. מה, אנהג כמו אחרים שהופכים אחרים למטומטמים רק כי לא מסכימים איתם? ברור לי שרבים מתלוננים, ואני שמח שסוני הפעם תרצה גם אותם. יותר מכך, אני משוכנע שאהנה מהשלט החדש יותר על אף שאני מסתדר ולא חש קושי מיוחד עם השלט הנוכחי. אני עדיין מאמין שהוא טוב יותר. זה לא סותר.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 26 יוני 2013, 09:52

אבל אם אתה כ''כ אוהב את השלט הנוכחי, מדוע אתה בטוח כ''כ שתאהב את החדש? הוא נראה שונה מאוד ממנו. מעבר לצורה הכללית, ברור שה Form Factor שלו אחר לגמרי.
?

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 26 יוני 2013, 18:19

כי אני לא מבטל רשמים של רבים שמעידים שהוא טוב יותר. מה הטעם לעשות זאת? אם בים טוענים שהוא ארגונומי יותר, כנראה שזה נכון. מה יש פה לא לאהוב? רק טענתי שלא היו לי קשיים עם השלט הנוכחי ברמה של חוסר יכולת להחזיק אותו, כפי שהיו שטענו כאן. אני מניח שאני הסתדרתי עם השלט הנוכחי כי התרגלתי וכי אני לא "מחפש בציציות".

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 26 יוני 2013, 11:23

ביקורת =! חיפוש בציציות. מצטער. למה אתה בכלל משתמש בביטוי הזה? בשימוש בו אתה למעשה מבטל דעה די רווחת שטוענת שהשלט של ה ps3 הוא לא נוח ופחות טוב משל ה360. האם דעות רווחות הן טובות וראויות רק כאשר הן בשבחה של סוני או כשהן קוטלות את מיקרוסופט? האם לא ראוי להיות אובייקטיבי יותר?
?

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 26 יוני 2013, 12:47

אתה סתם חופר עכשיו. אני חושב שהסברתי את דבריי היטב. קרא שוב, גש לדברים בגישה אובייקטיבית, ומאמין שלא תהיינה לך תהיות.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 26 יוני 2013, 12:59

בצורה אובייקטיבית (ומי שלא מסכים איתי מוזמן להעיר), משתמע מהודעתך הקודמת שאלו אשר נתקלו בבעיות וחוסר נוחות עם השלט של ה ps3, הם אלו אשר "חיפשו בציציות" ולא ניסו להתרגל. עמדה אשר אני מוצא כתמוהה במיוחד, שכן במקומות רבים ברשת השלט של ה360 נחשב עליון לזה של ה ps3. האם קונצנזוס וביקורות רבות רלוונטיים רק כאשר הם תואמים למה שאתה רוצה להגיד? הרי אתה זה שתמיד נחפז להביא ביקורות כדי לגבות את דעתך. האם כל כך קשה לך לקבל שאתה בעמדת מיעוט בנוגע לשלט של ה ps3?

מעבר לכך, לא חושב ש''חפרתי'' ביקשתי הבהרה. אם אינך מסוגל לספק אחת, מסיבות רלוונטיות או לא, אתה יכול פשוט להפסיק להגיב. אין צורך בהעברת האשמה לאדם אחר, אשר בסך הכל מבקש ממך הבהרה בנוגע לעמדותיך.
?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 26 יוני 2013, 17:49

Klayman כתב:
יכול להיות שאתה ורונן אהבתם, ובטח עוד אלפים רבים! אבל היה קונצנזוס די גדול ברשת שהקונטרולר של הPS3 הוא לא משהו. וכשיש לך כותרת משנה במאמר שהיא: From analog stinks to analog sticks אתה מבין שאחד האלמנטים הכי חשובים בשלט היה גרוע. זאת מעבר לשאר הטעויות בעיצוב שהמאמר מציין לגבי הקונטרולר של הPS3 (בטריגרים, בעיצוב הדחוס ו''בחוויה הלחוצה'' שנובעת משימוש בו).

זכותו וזה לגיטימי. אני אישית מאוד אוהב את השלט של הפס3 כמו שאהבתי את השלט הפחות טוב של הפס2 וכו... אין שום בעיה לאהוב מוצר ולאחר מכן לאהוב את מוצר שהינו טוב ממנו.
וכמובן שמדובר בדעה אישית שלי בלבד, אני לא מתיימר לדבר בשמם של אחרים. מה שכן, אני לא מצליח כל כך להבין את העובדה שאם כל כך סבלת וביחד איתך כל האנושות מהשלטים של הפס3 (ולבטח גם מאילו של 2 ו-1) עדיין אנשים לא הפסיקו לשחק עימם בקונסולה ולא בחרו להחליפם במקבילות של צד ג' (אני מניח שעצם העובדה שאין מגמה שפורסמה בעיתונות המשחקים בנושא קשורה לעובדה שזה מעולם לא התקיים) שהציעו אף בדור האחרון מבנה דומה לשלט של האקסבוקס 360 שאני מניח שאהבת יותר.

בלי קשר לכל זה, ממש אהבתי לקרוא את הפרט הבא:
Nevertheless, we discovered one difference between the PS4 and PS4 controller's battery: DualShock 4 can be charged even when its console is in sleep mode.

זה היה חתיכת כאב ראש בפס3.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 26 יוני 2013, 19:10

לא ירדת לסוף דעתי כנראה... אתה אומר שאתה אוהב את הקונטרולר של ה PS3. מעולה. הקונטרולר של הPS4 הוא שונה. גדול יותר, עבה יותר ועוד שינויים ארגונומיים כאלה ואחרים. מדוע אתה (ורונן) בטוחים כ''כ שתאהבו את הגרסא החדשה, כשבירור מדובר בForm Factor שונה?

בנוגע לתחליפים צד ג', אני לא באמת יודע, אבל סוויס כבר אמר שהם לא באמת שווים את הזמן או ההתעסקות מסיבה כלשהי, אז שווה להפנות את השאלה אליו.
?

phinexwrath71
Trainee

הודעהעל ידי phinexwrath71 » 27 יוני 2013, 03:17

שווים ועוד איך,אני השתמשתי בשלט של הפס3 האורגינלי הרבה זמן ותמיד רציתי שיהיה לו תחליף דומה לשלט של ה360 ואז הגיימפד powera נכנס פה לתמונה,לכול המתלוננים יש להם אפשרות אחרת,בסה''כ אין מה לעשות מהמולה מהשלט של הפס3

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 26 יוני 2013, 19:50

Klayman כתב:לא ירדת לסוף דעתי כנראה... אתה אומר שאתה אוהב את הקונטרולר של ה PS3. מעולה. הקונטרולר של הPS4 הוא שונה. גדול יותר, עבה יותר ועוד שינויים ארגונומיים כאלה ואחרים. מדוע אתה (ורונן) בטוחים כ''כ שתאהבו את הגרסא החדשה, כשבירור מדובר בForm Factor שונה?

בנוגע לתחליפים צד ג', אני לא באמת יודע, אבל סוויס כבר אמר שהם לא באמת שווים את הזמן או ההתעסקות מסיבה כלשהי, אז שווה להפנות את השאלה אליו.

כי מבין החידושים, הטענה ללא צורך בהדלקת הקונסולה + הדקים נורמאליים זה שינויים שהיו מאוד חסרים לי. ושני השינויים אחרים של הפיכת כיוון הסטיק וההרחקה בטיפה לא גורעים דבר, לי לא מפריע ככה ולא ככה (הפוכים יש לי גם באקסבוקס וזה לא מפריע לי).

זה כל כך מסובך לראות שהם שיפרו אותה בצורה שתתחבב גם על מי שאהב את אילו של 3? או שנגזר עלינו לשנוא אותו כי אהבנו את השלטים הקודמים? אני לא כל כך מבין. אי אפשר גם וגם?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 26 יוני 2013, 20:12

אף אחד לא אמר שאי אפשר גם וגם. רק אמרתי שעד שלא תחזיק אותו ביד, כנראה שלא תדע אם הוא באמת מתאים לך או לא, כי מדובר על Form Factor שונה. אם החלטת מראש שהוא מצויין, בלי התנסות אמיתית, אז יופי! אני שמח בשבילך שאתה כ''כ אוהב את סוני ומה שהיא עושה, שאתה מסוגל להגיד בצורה חד-משמעית, שזה טוב בשבילך. :).
?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 23 אורחים