במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי DrKeo » 29 יוני 2013, 08:01

Klayman כתב:
סתם מוזר לי שאנשים קונים מחשב מיוחד, עם מערכת הפעלה ספציפית, משלמים עליו יותר כסף, ואז מבינים שהיא לא מספיקה טובה ומתקינים את מערכת ההפעלה שממנה ביקשו ''לברוח'' קודם לכן.

כן, כמו שאמרתי זאת תעודה עניות לאפל שבסופו של דבר לפעמים לסוגי קבצים מסויימים או לפעולות מסויימות שחלקן מאוד בסיסיות כמו למשל לכתוב מסמך WORD בעברית צריך לעבור לחלונות 7. אז כן, בזוי מצד אפל. מצד שני פרלל זה דבר פשוט נהדר, להנות משני העולמות במקביל. בחיים לא תראה אותי עם מחשב ראשי של אפל אבל לא נראה לי נורא מדי לעבוד עם מקבוק ופעם בכמה זמן כשצריך לעשות החלקה שמאלה על הפד עם 4 אצבעות ולעבוד קצת בחלונות 7 :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 29 יוני 2013, 01:07

DrKeo כתב:כן, כמו שאמרתי זאת תעודה עניות לאפל שבסופו של דבר לפעמים לסוגי קבצים מסויימים או לפעולות מסויימות שחלקן מאוד בסיסיות כמו למשל לכתוב מסמך WORD בעברית צריך לעבור לחלונות 7. אז כן, בזוי מצד אפל. מצד שני פרלל זה דבר פשוט נהדר, להנות משני העולמות במקביל. בחיים לא תראה אותי עם מחשב ראשי של אפל אבל לא נראה לי נורא מדי לעבוד עם מקבוק ופעם בכמה זמן כשצריך לעשות החלקה שמאלה על הפד עם 4 אצבעות ולעבוד קצת בחלונות 7 :)

הפוך, ידידי. זו מיקרוסופט שמתייחסת לתקן Doc כסוד צבאי ולא פותחת אותו כדי שגם תוכנות אחרות יוכלו לעבוד איתו כיאות. מה גם שליצור מסמך וורד בעברית, כל עוד הוא לא כולל טבלאות, זה די פשוט גם דרך OS X. פשוט מורידים אופן אופיס, יוצרים מסמך ושומרים אותו כ-Doc.

זו אכן בעיה שרוב האנושות משתמשת ב-Office, אבל זו לא באמת תעודת עניות לאפל. אם כבר למיקרוסופט, שהיתה יכול הלהוסיף תמיכה עברית ב-Word למק ולפתור את כל העניין הזה לפני שנים. לי בכל אופן העסק הזה אף פעם לא הפריע בפועל. במקסימום של המקסימום אני משתמש ב-Google Docs כדי לפתוח מסמכים שלא נפתחים לי כיאות בתוכנות הקיימות וב-99% מהמקרים זה עובד.

איזה עוד סוגי קבצים בסיסיים יש שמצריכים Windows ליצירה ופתיחה?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 29 יוני 2013, 18:07

או שאפל יכלה להוסיף תמיכה עברית לכלי הiWork/Life (לא זוכר מה זה מה). אני לא חושב שמדובר במשימה קשה כ''כ. מעניין ששתיהן לא הוסיפו תמיכת RTL בתוכנות שלהן. לא רק בגלל העברית, אלא בעיקר בגלל הערבית. כנראה שהמק לא מספיק נפוץ במדינות כותבות השפות הללו.

באשר לתקן Doc כסוד צבאי - מצד אחד אני יכול להתחבר לנקודה שלך... אבל כשמהצד השני עומדת אפל שמנפיקה פטנטים על כל דבר הכי קטן שאפשר להעלות על הדעת, כולל אייקונים (http://www.patentlyapple.com/patently-a ... ation.html) , ו''נגיעה במסך מגע כדי לפתוח אותו'' (http://appleinsider.com/articles/13/04/ ... litigation), והולכת ותובעת חברות אחרות על ימין ועל שמאל, אז אין לי כ''כ אמפתיה. למיקרוסופט יש זכות להגן על הקניין הרוחני שלה. תאמין לי שהיא עבדה מאוד קשה להביא את אופיס למקום שבו היא נמצאת - סוויטת התוכנות החזקה והמקיפה ביותר בתחום. כמו שאמרת, תמיד יש לך חלופות. זה שהן פחות טובות לא אומר שהן לא קיימות.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 29 יוני 2013, 13:00

Klayman כתב:או שאפל יכלה להוסיף תמיכה עברית לכלי הiWork/Life (לא זוכר מה זה מה). אני לא חושב שמדובר במשימה קשה כ''כ. מעניין ששתיהן לא הוסיפו תמיכת RTL בתוכנות שלהן. לא רק בגלל העברית, אלא בעיקר בגלל הערבית. כנראה שהמק לא מספיק נפוץ במדינות כותבות השפות הללו.

באשר לתקן Doc כסוד צבאי - מצד אחד אני יכול להתחבר לנקודה שלך... אבל כשמהצד השני עומדת אפל שמנפיקה פטנטים על כל דבר הכי קטן שאפשר להעלות על הדעת, כולל אייקונים (http://www.patentlyapple.com/patently-a ... ation.html) , ו''נגיעה במסך מגע כדי לפתוח אותו'' (http://appleinsider.com/articles/13/04/ ... litigation), והולכת ותובעת חברות אחרות על ימין ועל שמאל, אז אין לי כ''כ אמפתיה. למיקרוסופט יש זכות להגן על הקניין הרוחני שלה. תאמין לי שהיא עבדה מאוד קשה להביא את אופיס למקום שבו היא נמצאת - סוויטת התוכנות החזקה והמקיפה ביותר בתחום. כמו שאמרת, תמיד יש לך חלופות. זה שהן פחות טובות לא אומר שהן לא קיימות.

היי, אני אפילו טוען שהחלופות טובות יותר במקרה הזה. שוב - אין לי שום רצון לחזור לוורד אחרי "מלל". זה מרגיש כמו מעבד תמלילים מפגר בהשוואה. וברור שאם אפל יוסיפו RTL נורמלי באסופת התוכנות שלהם זה יהיה כיף גדול - אבל גם זה לא יעזור לסעיף ה"כתיבת מסמך וורד בעברית", כי התוכנות הנ"ל לא שומרות בוורד אלא בפורמטים משלהם.

לגבי פטנטים וכו' - ראשית, אני ממש לא טוען שאפל היא טלית שכולה תכלת ושצריך לרחם עליה וכדומה. זו חברה מסחרית ענקית עם המון קטעים אנטי-צרכניים, כמו כל חברה מסחרית ענקית אחרת. עם זאת, אני חושב שבעניין הפטנטים הבעיה לא נעוצה בה אלא במבנה החוק האמריקאי והתרבות שהתפתחה סביבו. אפל פועלת כמו כל החברות הגדולות האחרות, פשוט כי זה הפך לשוק של קניבליזם: אם לא תתבע אחרים על שימוש בפטנטים יתבעו אותך. אני לא חושב שדין פורמט שמירה של קובץ כדין פטנט על רכיב תוכנה או רכיב גרפי, גם חוקית. עובדה שתוכנות אחרות מאפשרות פתיחה ושמירה של Doc - פשוט לא עושים את זה מושלם.

אם בענייני פורמטים ומנועים עסקינן - דווקא כאן אפל בדרך כלל מאוד פתוחה. Webkit למשל הוא פיתוח שלה, שבלעדיו כמראה לא היה לנו את כרום. המנוע של אקספלורר, לעומתו, סגור וחבוט וגרוע ואנחנו עדיין אוכלים בגללו סרטים.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 29 יוני 2013, 21:39

ואוו... הלוואי והיה לי מק רק כדי לראות מה זה ה''מלל'' הזה, שבהשוואה אליו מעבד התמלילים המצליח בעולם נראה פשוט מפגר.

אני מאוד מסכים עם הבעיתיות במנגנון הפטנטים האמריקאי, שנותן פטנט על אייקונים ו''נגיעה במסך מגע כדי לפתוח אותו''. יש שם צורך בהול בטיפול שורש. אם כי אני לא בטוח לגמרי מדוע ''מנגנון שמירת הקובץ'' הוא לא רכיב תוכנה..

אגב, זה נכון אולי ללפני שנה וקצת, אבל התמונה שהאינפוגרפיקה הזאת מציירת מעניינת מאוד. נחשו מי החברה עם הכי הרבה מקרים פתוחים:

http://www.androidauthority.com/patent- ... hic-88534/

תמונה
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 יוני 2013, 16:37

erezronen כתב:הפוך, ידידי. זו מיקרוסופט שמתייחסת לתקן Doc כסוד צבאי ולא פותחת אותו כדי שגם תוכנות אחרות יוכלו לעבוד איתו כיאות. מה גם שליצור מסמך וורד בעברית, כל עוד הוא לא כולל טבלאות, זה די פשוט גם דרך OS X. פשוט מורידים אופן אופיס, יוצרים מסמך ושומרים אותו כ-Doc.

זו אכן בעיה שרוב האנושות משתמשת ב-Office, אבל זו לא באמת תעודת עניות לאפל. אם כבר למיקרוסופט, שהיתה יכול הלהוסיף תמיכה עברית ב-Word למק ולפתור את כל העניין הזה לפני שנים. לי בכל אופן העסק הזה אף פעם לא הפריע בפועל. במקסימום של המקסימום אני משתמש ב-Google Docs כדי לפתוח מסמכים שלא נפתחים לי כיאות בתוכנות הקיימות וב-99% מהמקרים זה עובד.

זאת תעודת עניות לאפל כי לאפל אין פיתרון לנושא ולהגיד שחברת צד ג' שבכלל מפעילה את התחרות הישירה והיחידה לאפל צריכה לפתור את זה זאת ממש לא תשובה. זה לא רק עניין של WORD, אצלנו במשרד כל בעלי המק (ארבעה מתוך שמונה) חייבים לעבוד עם פרלל כי זה הולך הרבה יותר רחוק מאשר מעבד תמלילים כשאתה מדבר על עולם התוכנה הטכני. אני ממש אוהב את OSX אבל בחיים לא הייתי יכול לעבוד עליו ונטו עליו ופרלל זה פיתרון פשוט מדהים.
We're just normal men. We're just innocent men

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 30 יוני 2013, 20:01

הבעיה הגדולה שלי עם המערכת זה בעיקר משחקים ,כולל אמולטורים ,וכולל חלק מהציוד העיקפי
יש אומנם משחקים ויש אמולטורים ויש ציוד עיקפי ,אבל לא הכל פועל כמו שצריך ,וחלק מהדברים מצריכים הורדות תוכנות חיצוניות לא רישמיות
וזה פשוט לא פועל כמו שזה פועל בחלונות

לדוגמה הצלחתי להתקין אמולטור של PS1 -מה שהצריך מדריך כי זה לא פשוט כמו בWIN
הצלחתי להתקין גם גימפאד של ראזר מקביל ל360 USB

הבעיה שניסיתי לשחק טומב רידר 5 ,המשחק אומנם פעל מצוין ,אבל הכפתור למעלה סירב לעבוד
זה כן פעל שחיברתי גימפאד סאטורן מודל 2 USB של SLS ,אבל החוט שלו קצר מידי ,למרחק שאני רוצה לשחק מימנו (חיברתי את המחשב גם לטלוויזיה גדולה )
בקיצור עצבים

גם טרין שהתקנתי מסטים ,למרות שהוא כביכול תומך בגימפאד ,פשוט לא פעל טוב עם הגימפאד

כניראה אני ישחק מגאמן X הראשון באמולטור SNES לבינתים
וכמובן את NSMBU בWIIU

בקרוב מאוד צריך להגיע לי גימפאד פרו WIIU ,ויש לי כבר את נינגה גאידן מוכן ומזומן ,רק מחכה לגימפאד
כי לא רוצה לדפוק את השלטטבלט ,במשחק כזה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 01 יולי 2013, 18:09

אחרי שהספקתי לסיים את ארקאם סיטי עברתי עכשיו לסיבוב שני על וויטצ'ר 2 (הפעם אנסה את החצי השני ואצדד עם הסקוריילס או איך שקוראים להם).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 02 יולי 2013, 02:20

Death_119 כתב:אסיבוב שני על וויטצ'ר 2 (הפעם אנסה את החצי השני ואצדד עם הסקוריילס או איך שקוראים להם).

אני גם צריך לעשות את זה מתישהו...
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 01 יולי 2013, 19:54

טוב היום לא עבדתי ,זה לקח המון זמן אבל עכשיו מותקן לי OSX בארד דיסק אחד
וWIN8 באחר
המון זמן היה להעתיק קבצים ששמרתי בOSX ,כי הורדתי תוכנה שנותנת לWIN לראות כונני OSX ,אבל רק גרסת ניסיון
ככה שהעברתי את כל הקבצים

אני מתקין בינתים טומב רידר 5 בסטים ,עם הוא לא יפעל טוב ,אני ישתמש בגרסת הPS1 שיש לי עם אמולטור
לא יודע עם אני יטרח לסים את המשחק או לא ,אבל נשחק ניראה איך הוא

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 02 יולי 2013, 13:28

היה מבצע אז קניתי את SINE MORA... משחק שוטאם'אפ ברמה גבוהה עם אחלה רמות קושי.

מומלץ ביותר לאוהבי הז'אנר.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 02 יולי 2013, 23:26

DrKeo כתב:הסתובבה בE3 גרסה של מסכי 1080P, בתקווה היא תצא לקהל יחד עם הגרסה עם המסכים הפחות טובים או שבכלל תהיה הגרסה היחידה. גיא טען שהוא ניסה את הריפט והמשקפיים היו כבדים מדי, מוזר...

האמת היא שזה יותר זה שהם יושבים על החלק הקידמי של הפנים מאשר שהם כבדים מידי - בדיוק כמו שמשקפי סקי יותר מפריעים על הראש מאוזניות. אולי זה שלארז יש יותר שיער עוזר לו לאזן את זה :)

erezronen כתב:הפוך, ידידי. זו מיקרוסופט שמתייחסת לתקן Doc כסוד צבאי ולא פותחת אותו כדי שגם תוכנות אחרות יוכלו לעבוד איתו כיאות. מה גם שליצור מסמך וורד בעברית, כל עוד הוא לא כולל טבלאות, זה די פשוט גם דרך OS X. פשוט מורידים אופן אופיס, יוצרים מסמך ושומרים אותו כ-Doc.

האמת היא שWord כבר מזמן משתמש בתקנים פתוחים למסמכי docx - נראה לי עוד לפני גרסת 2007. כשזה מגיע לתמיכה בעברית פשוט מיקרוסופט נהנית מיתרון של שנים, ובמקביל Word הוא כבר powerhouse שמותאם להמון שימושים מתקדמים שונים. יש אולי תוכנות יעודיות שעושות דברים מסוימים טוב יותר (כמו למשל ביביליוגרפיה מדעית) אבל אין חבילה שנותנת יותר בתוך תוכנה אחת, בטח אחרי שלומדים להשתמש בtemplates שלו. אבל אולי Libreoffice בדרך להיות תחרות...
מה שכן, Word הוא אשפה כשזה מגיע לכתיבה שמיועדת לאונליין: הנטיה שלו לאוטומציה שהופכת כל כוכבית לבולטפוינט, משנה את הכיוון של המכראות, ומכניסה עוד שלל סימנים שמחרבשים לחלוטין את העימוד של כל מסמך שתרצה להמיר אי פעם לעמוד html. אם מישהו מכיר משהו שפותר את הבעיה הזו אני אשמח לשמוע.

עד כאן לנושא "במה אתם משחקים" 8-)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 03 יולי 2013, 07:43

האמת שאני לא מוצא את הבעיות האלה שאתה מדבר עליהן... יש לי תכנים שמגיעים אליי מפרילנסרים בWORD וכל עוד אני מכניס את התכנים לאתר דרך EXPRESSION WEB אז אין לי בעיות בכלל והכל מוצג כשורה. מה שכן יש לי בעיות איתו זה כשאני מנסה לעשות את אותו הדבר לאתר שעובד על וורדפרס. או איזו מערכת יעודית שאיזה רוסי בנה לפני איזה 5 שנים וכמעט ואין לי אתרים שעובדים עליו (הוא בניגוד לWP כן HTML).
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 03 יולי 2013, 16:11

כן, הבעיה היא עם אתרים שעובדים על פלטפורמות כמו וורדפרס ודומותיהן - רק שבפועל מדובר היום בחלק לא מבוטל מהאתרים. בפועל זכורות לי גם בעיות עם expression web (שגם ככה מיקרוסופט ירדה ממנו בינתיים) כי הוא משתמש במנוע רינדור משלו.
האמת היא שדווקא Writer החינמי שמיקרוסופט מציעה הוא כלי מצויין לבלוגרים וכותבי תוכן.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 04 יולי 2013, 04:56

swym כתב:האמת היא שזה יותר זה שהם יושבים על החלק הקידמי של הפנים מאשר שהם כבדים מידי - בדיוק כמו שמשקפי סקי יותר מפריעים על הראש מאוזניות. אולי זה שלארז יש יותר שיער עוזר לו לאזן את זה :)

האמת היא שWord כבר מזמן משתמש בתקנים פתוחים למסמכי docx - נראה לי עוד לפני גרסת 2007. כשזה מגיע לתמיכה בעברית פשוט מיקרוסופט נהנית מיתרון של שנים, ובמקביל Word הוא כבר powerhouse שמותאם להמון שימושים מתקדמים שונים. יש אולי תוכנות יעודיות שעושות דברים מסוימים טוב יותר (כמו למשל ביביליוגרפיה מדעית) אבל אין חבילה שנותנת יותר בתוך תוכנה אחת, בטח אחרי שלומדים להשתמש בtemplates שלו. אבל אולי Libreoffice בדרך להיות תחרות...
מה שכן, Word הוא אשפה כשזה מגיע לכתיבה שמיועדת לאונליין: הנטיה שלו לאוטומציה שהופכת כל כוכבית לבולטפוינט, משנה את הכיוון של המכראות, ומכניסה עוד שלל סימנים שמחרבשים לחלוטין את העימוד של כל מסמך שתרצה להמיר אי פעם לעמוד html. אם מישהו מכיר משהו שפותר את הבעיה הזו אני אשמח לשמוע.

עד כאן לנושא "במה אתם משחקים" 8-)

איך הם השתמשו בתקנים פתוחים לDOCX לפני גרסאת 2007 אם רק בגרסאת 2007 השיקו את פורמט DOCX?
?

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 04 יולי 2013, 05:08

swiss-the-engine כתב:היה מבצע אז קניתי את SINE MORA... משחק שוטאם'אפ ברמה גבוהה עם אחלה רמות קושי.

מומלץ ביותר לאוהבי הז'אנר.

SINE MORA לא משהו,שיחקתי בו על הויטה..
תמונה

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 03 יולי 2013, 21:09

אני משחק The Last of Us ומחר כנראה אתחיל את הפרק המקדים לעונה הבאה של The Walking Dead.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 04 יולי 2013, 00:01

קיבלתי 4 משחקים חדשים מהפלוס:SAINTS ROW 3
באטלפילד 3 שאני מוריד עכשיו
UNIT 13 (משחק לויטה)
ונינגה גיידן סיגמה פלוס שהוא משחק לויטה גם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 04 יולי 2013, 09:48

matangt8 כתב:SINE MORA לא משהו,שיחקתי בו על הויטה..

עד כמה שאני זוכר אתה בכלל לאמ שחק בSHOOT'EM UP אז למה להגיד עליו "לא משהו"? הוא בקליבר רציני. לא אלמותי כמו IKARUGA נגיד אבל בקליבר רציני.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 04 יולי 2013, 10:08

Sine Mora אחלה משחק. מאתגר מאוד בחלקים מסויימים שלו.
?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 04 יולי 2013, 10:12

Klayman כתב:Sine Mora אחלה משחק. מאתגר מאוד בחלקים מסויימים שלו.

אני מניח שתלוי ברמה... בינתיים שיחקת רק על הרמה ההתחלתית ואין אתגר מיוחד. מה שכן ניסיתי כמה פעמים לשחק על הרמה הכי קשה (נראה לי זה היה במצב ארקייד או SCORE ATTACK כזה כי במצב "סיפור" יש רק שתי רמות) ולא הצלחתי לעבור 5 דקות של השלב הראשון.
Benjamin Franklin

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 04 יולי 2013, 12:53

סיימתי את The Walking Dead 400 Days. הDLC החדש למשחק. הפרק הזה מורכב מחמישה סיפורים שונים, כל פרק מתקיים בזמן שונה מאז שהמהלכים התחילו להופיע ברצף זמן של עד 400 ימים.
בגלל שכל קטע הוא די קצר אתם לא תתחברו לדמויות באותה רמה של כל הדמויות שהכרנו בסיפור הקודם המלא, אבל הדמויות החדשות שתשחקו מעניינות ומגוונות, גם חלק מהדמויות שמתלוות להן יהיו מעניינות ושונות. כרגיל יש בחירות שצריך לעשות והן יהיו לפעמים קשות ולא פשוטות ויתפסו אתכם לרגע מגרדים את הראש ומתקשים לבחור(לפחות לי זה קרה לפחות פעם אחת).
אני חושב שזה אחלה פתיחה לעונה שנייה עם קבוצה חדשה. לא יכול לחכות... יש אפילו כמה דברים שתזהו מהשמירה הקודמת שלכם לפי המעשים שלכם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 04 יולי 2013, 13:23

אתמול שיחקתי קצת בבורדרלנדס... ממש נהנתי. שנים מאז ששיחקתי במשחק עם LOOT. בחרתי להיות ZERO.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 04 יולי 2013, 21:13

swiss-the-engine כתב:אתמול שיחקתי קצת בבורדרלנדס... ממש נהנתי. שנים מאז ששיחקתי במשחק עם LOOT. בחרתי להיות ZERO.

מצד אחד, אני שמח שאתה משחק בבורדרלנדס 2, כי הוא כנראה משחק הLOOT הכי טוב שקיים.
מצד שני, אני מבואס שיש לך אותו ל360 ולא מחשב, כי אני לא יכול לשחק איתך.
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 04 יולי 2013, 21:32

אני משחק את טומב רידר 5 גירסת הPS1 על המחשב שמחובר לטלוויזיה גדולה ומערכת רמקולים גדולה
וכל זאת בשימוש בשלט גימפאד פרו של הWIIU ,מחובר דרך בלוטוט

בקיצור בניתי את המפלצת של פרנקינשטין ,מבחינת חומרה ותוכנה
בכל מקרה הגעתי לעולם 3 מתוך 13 עולמות שיש למשחק

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 34 אורחים