נושא מכירות התוכנה והחומרה העולמיות

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

Re: נושא מכירות התוכנה והחומרה העולמיות

הודעהעל ידי swym » 21 אוגוסט 2014, 14:19

Death_119 כתב:א) רשום שהם פנו איליו אישית והוא הבהיר את הביטוי. אתה שוב קורא סלקטיבית?

לא הבאת פה את הציטוט שלו מבהיר את הביטוי, אלא רק ציטוט של עיתונאי שטוען שהוא הבהיר את הביטוי. חוסר היכולת שלך להפריד בין ציטוט לבין פרפרזה של כתב זה פשוט מביך.

Death_119 כתב:גיא עדיין לא טרח להביא ולו הודעה רישמית אחת שגורסת שהיילו 5 לא ייצא ב-2014 בשנת 2013 בניגוד להצהרות מייקרוסופט

מאחר ומעולם לא היתה הצרה של מיקרוסופט בשנת 2014 שהיילו 5 כן יוצא בשנת 2014, הבקשה שלך לא רלוונטית: זה כמו שאני אבקש ממך להביא הודעה רשמית של סוני שThe Last Guardian לא יוצא בשנת 2009 בזמן שאין שום ציטוט רשמי שטוען את ההיפך.
כל מה שהבאת לדיון שמדבר על יציאת המשחק ב-2014 זה ציטוט של עיתונאי (שגם הוא התבטא בנושא רק בשנת 2014 ולא בשנת 2013). אני הבאתי ציטוט של המדובב של מאסטר ציף שהתבטא בדיוק באותה התקופה ומציין שהמשחק יצא ב-2015. כשזה מגיע לציטוטים של בין עיתונאי משחקים לאדם שמדובב את הדמות הראשית הקרדיט שלי הוא למדובב, אבל הבעיה האקוטית כאן היא שאתה אפילו לא מצליח להבין את מי אתה מצטט בנושא.

DrKeo כתב:1) אף אחד לא ידע על אנברסרי בהכרזה של היילו 5.
2) 343 הוא סטודיו של תכני וידאו? נחמד לדעת. הוא מנהל את כל המותג של היילו, מה רצית שיופיע שם? הלוגו של נוטי דוג?
3) אני מכיר את הסדרה מעולה, הטריילר הראה בבירור את היילו 5 (גם אתה יודע שהסצנה במדבר עם המאסטר צ׳יף היא להיילו חמש) וכתב בסוף את הטאג ליין, בדיוק כמו שבסוף הטריילר של היילו 3 היה כתוב finish the fight 2007. טאג ליין זה טאג ליין. בסיום של הטריילר של אנצ׳רטד 4 היה כתוב uncharted וזהו, אז חשבת שזה טריילר לבטא של אנצ׳רטד? חשבת שזה טריילר לחידוש של אנצ׳רטד 1? לא, חשבת שזה לאנצ׳רטד 4 בדיוק כמו שהטריילר הזה הוא להיילו 5
4) הויכוח הזה מטומטם ברמות. הטריילר מראה משהו מהיילו 5, למה אתם חושבים שהוא ראבק? זה כמו שאני אראה לכם טריילר לנוקמים 2 ותגידו שהוא אולי לחוברת קומיקס של הנוקמים שיוצאת במקרה באותה שנה.

1) מה זאת אומרת? בטח שידעו. הבאתי קישור שמדבר על אניברסרי כבר מ-2012. האם אתה מתכוון לזה שאף אחד לא הסיק שמדובר בהיילו 2 מההכרזה עצמה? עם זה אני מסכים.
2) כן, 343 גם אחראים על הפקת תכני וידאו. על Halo Legends לא שמעת? אני לא מבין את הנקודה הזו.
3) גם במקרה של finish the fight מדובר בטריילר שכבר מציין במפורש שמדובר בHalo 3, מה גם שהמשחק על תאריך היציאה שלו והבטא שלו כבר הוכרזו עוד קודם במפורש. הטריילר הזה הוא הפעם הראשונה שבא לא נטען שום דבר לגבי שם של משחק היילו ספציפי.
4) אני מסכים שהויכוח מטומטם ברמות. אבל עם כל הכבוד לרשימת מכולת שעשיתי שתי דקות אחרי שראינו מסיבת עיתונאים חיה ועוד לא הספקתי לעבור על הטריילר לעומק ולראות מה כתוב בו (היו לי גם אי דיוקים אחרים ברשימה, אז מה? הרי את הטאגליין אפילו לא ראיתי בזמן אמת כי מיהרתי לעשות אלט-טאב לפורום בשניה שזיהינו את המאסטר ציף). מצד שני, כבר ראינו שאני רשמתי באוגוסט 2013 שהיילו 5 יגיע לכל המוקדם ב-2015.

אבל עם כל האנשים שאוהבים להתווכח על השטויות האלו בדיעבד כמו שאנחנו רואים עכשיו, איפה בהיסטוריה של הפורום הזה יש מישהו שטרח להתווכח על הנתון הזה בזמן אמת? איפה הנשמה הטהורה שבאה ואמרה "אבל רגע, אני הבנתי מהטריילר שהיילו 5 יגיע ב-2014 כי אפילו שלא ציינו שם של משחק או כתבו משהו מפורש יש שם מסר עמום שכתוב בו your journey begins 2014 ומזה אני מסיק את המסקנות שלי"? איפה מי שטרח ומנה את "היילו 5 יגיע כבר ב-2014" בתור הסיבות שלו לקניית קונסולה השנה? כי לי נראה שאנשים אוהבים את הטמטום של הויכוחים שלהם בדיעבד אחרי שכולנו יודעים בודאות מה שקרה בפועל.

אגב, פיל ספסנסר בציטוט מיוני 2013 בראיון לIGN:
“There was no ambiguity in not putting a number after the game. For me, what we showed wasn’t the game. Nobody should be confused on that. I didn’t really want to try to show something that was clearly a thought piece by the studio around where Master Chief is in his journey, and then drop the name after it and be somewhat disingenuous about that being the game."
And yet, Spencer did have a plan: “But I did want Bonnie to come out and say, ‘First-person shooter. Master Chief.’ Because they’ll get the questions – ‘Hey, is this ODST? What are you guys doing?’ Bonnie comes out and reaffirms that 343 is building this game. It’s Master Chief. It’s a first-person shooter at 60 frames per second. It’s coming in 2014.”
ככה שאפילו מי שהתבלבל לחשוב שאכן היילו 5 יגיע ב-2014 במהלך מסיבת העיתונאים, היה צריך לדעת כבר בסוף החודש שזה ממש לא מה שאנחנו הולכים לקבל. בהנחה שאנשים אכן טורחים לעקוב אחרי המשחק ולא להתבכיין שהוא נדחה בדיעבד.

bling כתב:HELL NO נגמר!
אתה יותר מדי זמן בפורומים הללו כדי לשכוח את "הטוויסט" של SWYM שמגיע עוד שבוע עד חודשיים-שלוש ומקפיץ את הדיון הזה מהקבר, לסיבוב אחד נוסף.

מצטער שאני לא מגיב פה על בסיס יומי :( . אבל הייי... כשאנשים כותבים שטויות עדיף לתקן אותם מאוחר מאשר לעולם לא.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 21 אוגוסט 2014, 14:37

It’s a first-person shooter at 60 frames per second. It’s coming in 2014

:!:

עריכה:
ממממ.... לא היה ברור הציטוט שעשיתי להודעה של פיל?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אוגוסט 2014, 23:34

swym כתב:לא הבאת פה את הציטוט שלו מבהיר את הביטוי, אלא רק ציטוט של עיתונאי שטוען שהוא הבהיר את הביטוי. חוסר היכולת שלך להפריד בין ציטוט לבין פרפרזה של כתב זה פשוט מביך.

מאחר ומעולם לא היתה הצרה של מיקרוסופט בשנת 2014 שהיילו 5 כן יוצא בשנת 2014, הבקשה שלך לא רלוונטית: זה כמו שאני אבקש ממך להביא הודעה רשמית של סוני שThe Last Guardian לא יוצא בשנת 2009 בזמן שאין שום ציטוט רשמי שטוען את ההיפך.
כל מה שהבאת לדיון שמדבר על יציאת המשחק ב-2014 זה ציטוט של עיתונאי (שגם הוא התבטא בנושא רק בשנת 2014 ולא בשנת 2013). אני הבאתי ציטוט של המדובב של מאסטר ציף שהתבטא בדיוק באותה התקופה ומציין שהמשחק יצא ב-2015. כשזה מגיע לציטוטים של בין עיתונאי משחקים לאדם שמדובב את הדמות הראשית הקרדיט שלי הוא למדובב, אבל הבעיה האקוטית כאן היא שאתה אפילו לא מצליח להבין את מי אתה מצטט בנושא.

1) מה זאת אומרת? בטח שידעו. הבאתי קישור שמדבר על אניברסרי כבר מ-2012. האם אתה מתכוון לזה שאף אחד לא הסיק שמדובר בהיילו 2 מההכרזה עצמה? עם זה אני מסכים.
2) כן, 343 גם אחראים על הפקת תכני וידאו. על Halo Legends לא שמעת? אני לא מבין את הנקודה הזו.
3) גם במקרה של finish the fight מדובר בטריילר שכבר מציין במפורש שמדובר בHalo 3, מה גם שהמשחק על תאריך היציאה שלו והבטא שלו כבר הוכרזו עוד קודם במפורש. הטריילר הזה הוא הפעם הראשונה שבא לא נטען שום דבר לגבי שם של משחק היילו ספציפי.
4) אני מסכים שהויכוח מטומטם ברמות. אבל עם כל הכבוד לרשימת מכולת שעשיתי שתי דקות אחרי שראינו מסיבת עיתונאים חיה ועוד לא הספקתי לעבור על הטריילר לעומק ולראות מה כתוב בו (היו לי גם אי דיוקים אחרים ברשימה, אז מה? הרי את הטאגליין אפילו לא ראיתי בזמן אמת כי מיהרתי לעשות אלט-טאב לפורום בשניה שזיהינו את המאסטר ציף). מצד שני, כבר ראינו שאני רשמתי באוגוסט 2013 שהיילו 5 יגיע לכל המוקדם ב-2015.

אבל עם כל האנשים שאוהבים להתווכח על השטויות האלו בדיעבד כמו שאנחנו רואים עכשיו, איפה בהיסטוריה של הפורום הזה יש מישהו שטרח להתווכח על הנתון הזה בזמן אמת? איפה הנשמה הטהורה שבאה ואמרה "אבל רגע, אני הבנתי מהטריילר שהיילו 5 יגיע ב-2014 כי אפילו שלא ציינו שם של משחק או כתבו משהו מפורש יש שם מסר עמום שכתוב בו your journey begins 2014 ומזה אני מסיק את המסקנות שלי"? איפה מי שטרח ומנה את "היילו 5 יגיע כבר ב-2014" בתור הסיבות שלו לקניית קונסולה השנה? כי לי נראה שאנשים אוהבים את הטמטום של הויכוחים שלהם בדיעבד אחרי שכולנו יודעים בודאות מה שקרה בפועל.

“There was no ambiguity in not putting a number after the game. For me, what we showed wasn’t the game. Nobody should be confused on that. I didn’t really want to try to show something that was clearly a thought piece by the studio around where Master Chief is in his journey, and then drop the name after it and be somewhat disingenuous about that being the game."
And yet, Spencer did have a plan: “But I did want Bonnie to come out and say, ‘First-person shooter. Master Chief.’ Because they’ll get the questions – ‘Hey, is this ODST? What are you guys doing?’ Bonnie comes out and reaffirms that 343 is building this game. It’s Master Chief. It’s a first-person shooter at 60 frames per second. It’s coming in 2014.”
ככה שאפילו מי שהתבלבל לחשוב שאכן היילו 5 יגיע ב-2014 במהלך מסיבת העיתונאים, היה צריך לדעת כבר בסוף החודש שזה ממש לא מה שאנחנו הולכים לקבל. בהנחה שאנשים אכן טורחים לעקוב אחרי המשחק ולא להתבכיין שהוא נדחה בדיעבד.

מצטער שאני לא מגיב פה על בסיס יומי :( . אבל הייי... כשאנשים כותבים שטויות עדיף לתקן אותם מאוחר מאשר לעולם לא.

1) אף אחד לא שער, חשב, קשר או היה לו קמצוץ מחשבה על היילו 2 אנברסרי בהקשר לטריילר CGI. שמועה מ2012? יופי, גם אני יכלתי להביא ניחוש רנדומאלי כזה כי היילו 1 אנברסרי יצא 10 שנים אחרי הראשון. באותה מידה אני יכול עכשיו להביא לך את ההשערה המושכלת שיהיה היילו 3 אנברסרי בחגים 2017.
2) כן, 343 מנהל את המותג היילו אז השם שלו מופיע על כל מה שהוא היילו. איך זה קשור בצורה כלשהי לטריילר בהקשר לסדרת טלביזיה/סרט? אלוהים יודע. רק ציינתי שאמרת משהו הזוי.
3) Finish the fight זה טאג ליין, The journy begins זה טאג ליין, לא מדובר פה בפיסיקה גרעינית. הטאגליין של STAR TREK היה The human adventure is just beginning, הטאגליין של SW1 היה "The Saga Begins", הטאגליין של שר הטבעות השני היה "The Journey Continues", כל כך הזוי לך שהטאגליין של היילו 5 יכל להיות (בזמנו) The journy begins? ביחוד שהמסיבת עיתונאים הזאת הייתה מלאה בכל מיני "black tusk game", כל מני מיני טיזרים שמעידים על העתיד. ומה עם הטריילר של קראקדאון שהיה במסיבה? אולי זה בכלל לא קראקדאון 3? אולי זה HD REMAKE של קראקדאון 1?
4) כן, ראיתי שרשמת חודשיים אחרי E3 אחרי שישבת וחשבת על זה שהיילו 5 בעצם יצא רק ב2015. זה מצויין והכל יפה, כולנו אומרים כל הזמן דברים בסגנון הזה מול הכרזות של משחקים. גם כשפליפוני טענו שGT7 יצא כבר ב2015 אני הרמתי את הרגליים האחוריות והתווכחתי עם זה, זה עדין לא סותר שהם אמרו שיצא GT7 ב2015.
5) למה אתה חושב שפיל ספנסר אמר בראיון את מה שהוא אמר? כי 100% מכל מי שראה את הטריילר היה בטוח שזה היילו 5 ב2014. אבל לפחות הראיון הזה ענה על השאלה האם הם ניסו לעבוד עלינו שהיילו 5 יוצא ב2014 או שהמשחק נדחה, לפי התשובה שלו נראה שהם מראש רצו לעבוד על כולנו.
6) באמת חבל שהעלת את הטמטום הזה מהאוב שוב, אפילו אם זה היה אוב של יומיים.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 22 אוגוסט 2014, 10:54

swym כתב:לא הבאת פה את הציטוט שלו מבהיר את הביטוי, אלא רק ציטוט של עיתונאי שטוען שהוא הבהיר את הביטוי. חוסר היכולת שלך להפריד בין ציטוט לבין פרפרזה של כתב זה פשוט מביך.

ממש בקצרה:

1. ראוי וחשוב להטיל ספק בכל עיתונאי באשר הוא, אבל עדיין זה מצב של ''מילה שלך מול מילה שלו''. בסופו של דבר הוא שוחח עם הנציג, ולא אתה. כך שיכול להיות שהנציג אכן אמר לו את מה שאמר. אפשר לטעון שמיקרוסופט, 343 ושאר צוות הPR הם קדושים ולא משקרים לעולם, אבל נראה לי שגם כאן ראוי להטיל ספק.

2. אישית, לא ''התווכחתי'' או ''טענתי'' בנושא היילו 5, כי הוא מעניין אותי כקליפת השום. :). אחרי הניסיון שלי עם 1-3 נראה לי שמיציתי את הסדרה (1 בערך עד אזור ה75%, 2 בערך עד החצי ו3 משהו כמו שלוש-ארבע שעות פנימה). אז לא ראיתי לנכון בכלל לדבר על משחק שלא מזיז לי. העובדה בשטח היא שגם כאן, גם בכתבות מיד אחרי E3 וגם בטוקבקים (והיי, גם בתגובה הראשונית מהבטן שלך) אנשים הבינו היילו 5 ב2014. אח''כ ישבת, חשבת, קראת, ניתחת והסקת מסקנות, וזה מעולה. אבל אני נגיד, לא ממש צולל לעומקן של חדשות היילו, כי הסדרה לא מעניינת אותי. מבחינתי היא לא ''סיבה לקנות אקסבוקס'' אלא יותר ''על אף שהסדרה הזאת שם, אולי אקנה אקסבוקס''. :). אז בטח שאני לא ''מתבכיין שהמשחק נדחה בדיעבד'' אלא פשוט מציין את הבולשיט שמייקרוסופט עשו כאן.

אני יודע שאתה מאוד אוהב את הסדרה, עוקב ולומד דברים שקשורים אליה, וזה אחלה. אבל ההכרזה עם הטריילר הראשוני נועדה בצורה מפורשת לומר ''היילו הבא ב2014''. בטח למי שלא עוקב ומכיר ולומד וחופר בציציות של המשחקים. לך ולסוויס זה היה ברור? אחלה. אז עכשיו אנחנו אמורים לקבל אניברסרי לכל היילו? כלומר יש לצפות להיילו 3 אניברסרי ב2017 והיילו 4 ב2022? למדנו ולא נחשוב לצפות למשחק היילו חדש בשנים האלה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 אוגוסט 2014, 20:42

swym כתב:

אני סתם התלוצצתי, כמובן שעדיף שתגיב גם פעם בשנה מאשר שלא תגיב בכלל, אל תקח את זה קשה :)

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 29 אוגוסט 2014, 10:28

Klayman כתב:
ממש בקצרה:

1. ראוי וחשוב להטיל ספק בכל עיתונאי באשר הוא, אבל עדיין זה מצב של ''מילה שלך מול מילה שלו''. בסופו של דבר הוא שוחח עם הנציג, ולא אתה. כך שיכול להיות שהנציג אכן אמר לו את מה שאמר. אפשר לטעון שמיקרוסופט, 343 ושאר צוות הPR הם קדושים ולא משקרים לעולם, אבל נראה לי שגם כאן ראוי להטיל ספק.

2. אישית, לא ''התווכחתי'' או ''טענתי'' בנושא היילו 5, כי הוא מעניין אותי כקליפת השום. :). אחרי הניסיון שלי עם 1-3 נראה לי שמיציתי את הסדרה (1 בערך עד אזור ה75%, 2 בערך עד החצי ו3 משהו כמו שלוש-ארבע שעות פנימה). אז לא ראיתי לנכון בכלל לדבר על משחק שלא מזיז לי. העובדה בשטח היא שגם כאן, גם בכתבות מיד אחרי E3 וגם בטוקבקים (והיי, גם בתגובה הראשונית מהבטן שלך) אנשים הבינו היילו 5 ב2014. אח''כ ישבת, חשבת, קראת, ניתחת והסקת מסקנות, וזה מעולה. אבל אני נגיד, לא ממש צולל לעומקן של חדשות היילו, כי הסדרה לא מעניינת אותי. מבחינתי היא לא ''סיבה לקנות אקסבוקס'' אלא יותר ''על אף שהסדרה הזאת שם, אולי אקנה אקסבוקס''. :). אז בטח שאני לא ''מתבכיין שהמשחק נדחה בדיעבד'' אלא פשוט מציין את הבולשיט שמייקרוסופט עשו כאן.

אני יודע שאתה מאוד אוהב את הסדרה, עוקב ולומד דברים שקשורים אליה, וזה אחלה. אבל ההכרזה עם הטריילר הראשוני נועדה בצורה מפורשת לומר ''היילו הבא ב2014''. בטח למי שלא עוקב ומכיר ולומד וחופר בציציות של המשחקים. לך ולסוויס זה היה ברור? אחלה. אז עכשיו אנחנו אמורים לקבל אניברסרי לכל היילו? כלומר יש לצפות להיילו 3 אניברסרי ב2017 והיילו 4 ב2022? למדנו ולא נחשוב לצפות למשחק היילו חדש בשנים האלה.

1. אבל כמו שאתה רואה זו לא מילה שלי מול מילה של העיתונאי, זה מילה של פיל ספנסר ושל המדובב של המאסטר ציף מול מילה של העיתונאי. אין שום דבר שמגבה את העיתונאי ובניגוד מוחלט למה שדודי טען כאן אין שום ציטוט מפורש של מישהו במיקרוסופט מתבטא לגבי היילו 4 ב-2014.
2. התגובה הראשונית מהבטן שלי לא התייחסה להיילו 5 ב2014 וגם את הטאגליין שהיה רשום בהכרזה לא ראיתי. בשורה התחתונה לכל מי שמתעניין בהיילו גם ככה היה ברור שהמשחק החמישי לא מגיע ב2014, ומצד שני מי שלא מתעניין בהיילו לא טען שהוא כן מצפה שהמשחק יגיע ב-2014.
בולשיט? בהחלט היה שם. דחייה? כבר ראינו חד משמעית שלא.

נדב, נראה לי שלא הייתי ברור מספיק לגבי מה שרשמתי קודם ולכן הבנת שאני מבסס את ההנחה שמדובר בהיילו 2 על סמך הטריילר עצמו ולא על סמך מה שסיפרו לנו לפני כן. בדיוק מאותה סיבה הנחנו שהיילו 5 בקנה - כי מראש כשעשו את היילו 4 ציינו שמדובר בreclaimer trilogy ועוד לפני E3 ידענו ש343 אמורים לעבוד על המשחק הבא בסדרה.
אבל דווקא הביטוי הספציפי your journey begins בכלל הגיוני יותר לספינאוף כי ביקום של היילו יש את הרעיון של the great journey, בעוד הטרילוגיה החדשה כבר התחילה בהיילו 4 ולכן "המסע שלך מתחיל" זה פשוט לא טאגליין שמתאים למשחק שהוא חלק אמצעי בטרילוגיה (ועכשיו אנחנו לא רואים את הטאגליין הזה משודך להיילו 5 כשהוא הוכרז רשמית).
בכל מקרה ההשערה המושכלת שלך לגבי היילו 3 ב-2017 נשמעת קצת פחות בטוחה מאחר והמשחק גם ככה מגיע עכשיו כחלק מחבילת האניברסרי... אולי גרסת PC :), וגם זו של קראקדאון לדעתי תוכיח לנו שמדובר בריבוט כי מיקרוסופט בטח יעדיפו להתעלם מהקיום של המשחק השני בסדרה...

2.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 ספטמבר 2014, 17:19

Destiny הוא מפלצת, החזיר את 500$ מיליון ההשקעה בתוך כ 24 שעות, ההשקה הכי גדולה של IP חדש אי פעם:
London, UK – 10th September, 2014 – Activision Publishing, Inc., a wholly owned subsidiary of Activision Blizzard, Inc. (Nasdaq: ATVI), announced today that the company sold more than $500 million of Destiny into retail stores and first parties worldwide as of day one, making the game the biggest new video game franchise launch in history.

“Based on extraordinary audience demand, retail and first party orders worldwide have exceeded $500 million for Destiny,” said Bobby Kotick, CEO of Activision Blizzard. “This industry milestone marks another blockbuster success for our company and demonstrates our unique ability to create some of the most successful entertainment franchises in the world. The success of Destiny, along with the recent introduction of Blizzard Entertainment’s Hearthstone, is further validation of our unique capabilities to create great entertainment franchises from the ground up.”

Destiny launched at over 11,000 midnight openings around the world, as fans in over 178 countries (Source: Radian6) shared their fervour on YouTube and in social media.

“Since the beginning, we’ve been confident that our investment and belief in Destiny would pay off. But not many people believed we’d be able to say it did so on day one,” said Eric Hirshberg, CEO of Activision Publishing. “Destiny is officially the biggest new franchise launch in our industry’s history. It’s also the highest-selling day one digital console release in history. We have more confidence than ever that Destiny will become one of the iconic franchises of this generation and Activision’s next billion dollar brand. Most importantly, it’s just a great game which we can’t stop playing. A big thanks to our incredibly talented team and partners who helped make this happen; most importantly, our partners at Bungie.”

אז לכל אלו שזלזלו בתקציב המנופח של ה 500$ מיליון בובי קוטיק מוסר בתגובה: פחחחחח.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 10 ספטמבר 2014, 19:56

הם לא קרובים להחזיר את ההשקעה. זה shipped ובלי להתחשב במה שהחנות לוקחת ושאר עלויות. בכל אופן, מספר מרשים. אבל חבל שמדובר במשחק בינוני at best.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 ספטמבר 2014, 21:40

משחק שנמכר בריטייל עושה למפיצה 25$ , דסטיני עלה 500 מליון דולר, אקטיוויז'ן צריכה למכור 20 מליון עותקים של דסטיני ב60$ בשביל להחזיר את ההשקעה. בהצלחה עם זה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 ספטמבר 2014, 23:44

DrKeo כתב:משחק שנמכר בריטייל עושה למפיצה 25$ , דסטיני עלה 500 מליון דולר, אקטיוויז'ן צריכה למכור 20 מליון עותקים של דסטיני ב60$ בשביל להחזיר את ההשקעה. בהצלחה עם זה.

יפה שאתה מאחל להם בדאגה "בהצלחה", נראה לי שמרוב שהם כבר רטובים משמפניות הם לא יכולים בדיוק לקרוא את זה כרגע, ה IP החדש הכי מצליח אי פעם, המשחק הכי נמכר אי פעם בדיגיטלי על קונסולות, פתיחה מטורפת למותג שעוד יכניס להם מליארדים, עלה על כל הציפיות שלהם ועוד לא דיברנו על כל מכירות ה DLC האינסופיות שיגיעו בעתיד, אבל KEO אומר "בהצלחה עם זה" גם אחרי שברור מעבר לכל ספק שזה אכן הצליח, נחמד :)

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 10 ספטמבר 2014, 23:55

* מכירות הדיגיטליות ליום הראשון הגבוהות ביותר למשחק קונסולה.

מה שמעלה את השאלה האם סוני ומיקרוסופט משתפות את אקטיביז'ן בנתוני המכירות הדיגיטליים של כל המשחקים ואם הם מאפשרים גישה שכזו לכל המפיצות.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 ספטמבר 2014, 23:59

כן, ברור שהתכוונתי למכירות יום ראשון, הרי גם GTA5 הופץ דיגיטלית, קצת לא סביר יהיה לעבור ביום הראשון מכירות כוללות של מותגי על מן הסתם, אבל עדיין הישג ענק.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 11 ספטמבר 2014, 08:42

DrKeo כתב:משחק שנמכר בריטייל עושה למפיצה 25$ , דסטיני עלה 500 מליון דולר, אקטיוויז'ן צריכה למכור 20 מליון עותקים של דסטיני ב60$ בשביל להחזיר את ההשקעה. בהצלחה עם זה.

אני בטוח שהמשחק יתחיל לקבל זיליון הרחבות בדמות שיריונות, כלי נשק חדשים, אולי חבילות תוכן גדולות ומשם יגיע הכסף, זה כמעט רווח נטו. זה פשוט Warframe שנמכר בכסף כנקודת התחלה. אם הוא היה מוצלח הם היו מחזירים את ההשקה, הם גם בונים עליו כסדרת כותרים, אז גם אם היו מפסידים את הראשון הם היו מבססים את המותג. מצד שני, הוא ממש גרוע - אז :roll:.

איזה הודעת PR עלובה - "שלחנו 10 מיליון חתיכות לחנויות", עוד חודש הם יתחילו לקבל חצי בחזרה וגם אז יגיע פרסום? :)
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 ספטמבר 2014, 10:26

אני ממש לא מבין את האנטי כלפי המשחק הזה, או אקטיויז'ן... לא במקרה הזה.
סוף סוף לא עושים עוד FPS גנרי, אלא מנסים ליצור עולם, או יותר נכון - עולמות שלמים עם המון תוכן, עוד אין ביקורות, אבל בגלל שיש אלפי ילדים בגאף שכותבים שהמשחק מחורבן לטענתם - אז כולם לוקחים את זה בתור "עובדה", ועכשיו המשחק כבר הוכתר באופן רשמי כ"בינוני".
לדעתי אנשים עוד יאכלו את הכובע...
וזה לא שאני ממש נדלקתי עליו. אני ממש לא נהנתי לשנייה ממה ששיחקתי בהיילו, אבל פאק... אני קורא אנשים שלא שיחקו בו חצי שנייה או קראו ביקורת אחת ממקור רציני - והם פשוט מציגים את זה כמשחק משעמם.

בנושא הרווחיות - לא הייתי דואג להם. המשחק יעשה רווחים אדירים, גם אם יפסיקו בעוד חודש למכור יחידות, וימכרו רק DLC.
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 11 ספטמבר 2014, 10:29, נערך פעם 1 בסך הכל.

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 11 ספטמבר 2014, 10:29

bling כתב:Destiny הוא מפלצת, החזיר את 500$ מיליון ההשקעה בתוך כ 24 שעות, ההשקה הכי גדולה של IP חדש אי פעם:

אז לכל אלו שזלזלו בתקציב המנופח של ה 500$ מיליון בובי קוטיק מוסר בתגובה: פחחחחח.

אגב, אני חייב להגיד שהדוכן של דסטיני היה השולחן הכי מושקע בגיימסקום ומשך הכי הרבה קהל בגיימסקום, הכמויות הפסיכיות של אנשים שעמדו בתור שם ממש הדהים אותי, כבר מאותו הרגע וממה ששמעתי מאנשים בגרמניה הבנתי שהוא הולך להיות מפלצת, רק לא ידעתי איזו.
אקטיוויז'ן ממש שיחקו אותה עם המשחק הזה, ממש מפלצת שצוחקת על EA מלמעלה.
אגב, יש לי לפחות מזכרת קטנה משם:
תמונה
(קיבלתי גם תמונה מודפסת ממוסגרת של זה, האיכות של התמונה ששלחו לי במייל מאוד נמוכה.)

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 11 ספטמבר 2014, 11:22

Laskin כתב:אני ממש לא מבין את האנטי כלפי המשחק הזה, או אקטיויז'ן... לא במקרה הזה.
סוף סוף לא עושים עוד FPS גנרי, אלא מנסים ליצור עולם, או יותר נכון - עולמות שלמים עם המון תוכן, עוד אין ביקורות, אבל בגלל שיש אלפי ילדים בגאף שכותבים שהמשחק מחורבן לטענתם - אז כולם לוקחים את זה בתור "עובדה", ועכשיו המשחק כבר הוכתר באופן רשמי כ"בינוני".
לדעתי אנשים עוד יאכלו את הכובע...
וזה לא שאני ממש נדלקתי עליו. אני ממש לא נהנתי לשנייה ממה ששיחקתי בהיילו, אבל פאק... אני קורא אנשים שלא שיחקו בו חצי שנייה או קראו ביקורת אחת ממקור רציני - והם פשוט מציגים את זה כמשחק משעמם.

בנושא הרווחיות - לא הייתי דואג להם. המשחק יעשה רווחים אדירים, גם אם יפסיקו בעוד חודש למכור יחידות, וימכרו רק DLC.

מה הכוונה בעולם? מה מיוחד במשחק הזה על פני כל שוטר אחר מסוגו שהוא ניסה לעשות? זה לא משחק Sand box של היקום, אתה עושה Drop in לתוך זירה ועושה את אותה משימה שוב ושוב, נלחם באותם אוייבים שוב ושוב. למה דעה של עיתונאים שתמדד בעשרות עדיפה על דעה של הרבה יותר אנשים שחרשו את המשחק יותר מכל עיתונאי שישחק בו חמש דקות כדי לרוץ לעשות כתבה? זה לא שיש דעות כאילו וכאילו, יש תמימות דעים - המשחק פשוט גרוע. אנשים לא מצליחים לשרוד בו ומחזיקים את עצמם בכוח.

אני גם לא מבין את הניסיון לדחוף את היילו לכל משפט שני, המשחק הוא לא היילו, הוא לא דומה להיילו בדבר אולי מלבד העיצוב האומנותי. הוא משחק בפני עצמו שמנסה לעשות משהו אחר לגמרי מהיילו ונכשל.
תמונה

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 11 ספטמבר 2014, 11:35

Death_119 כתב:מה הכוונה בעולם? מה מיוחד במשחק הזה על פני כל שוטר אחר מסוגו שהוא ניסה לעשות? זה לא משחק Sand box של היקום, אתה עושה Drop in לתוך זירה ועושה את אותה משימה שוב ושוב, נלחם באותם אוייבים שוב ושוב. למה דעה של עיתונאים שתמדד בעשרות עדיפה על דעה של הרבה יותר אנשים שחרשו את המשחק יותר מכל עיתונאי שישחק בו חמש דקות כדי לרוץ לעשות כתבה? זה לא שיש דעות כאילו וכאילו, יש תמימות דעים - המשחק פשוט גרוע. אנשים לא מצליחים לשרוד בו ומחזיקים את עצמם בכוח.

אני גם לא מבין את הניסיון לדחוף את היילו לכל משפט שני, המשחק הוא לא היילו, הוא לא דומה להיילו בדבר אולי מלבד העיצוב האומנותי. הוא משחק בפני עצמו שמנסה לעשות משהו אחר לגמרי מהיילו ונכשל.

עוד נקודה שלא העלו פה, המשחק אחרי הכל הוא MMO, אני מאמין שאקטיוויז'ן למדו הרבה מבליזארד אחרי המיזוג של החברות וילכו על אותו מודל רווחי של WOW - הרי את רוב הכסף של WOW נעשה דרך מנוי חודשי ומכירות של חפצים והרחבות אינסופיות. אם המשחק אכן יהיה אפילו בחצי מהקליבר של WOW אני בטוח שנראה מכירות חפצים, נשקים הרחבות ועוד שיצאו כל שני וחמישי ומה לא. אם יש דבר שאקטיוויז'ן עשתה טוב עם השנים זה ליצור עוד ועוד מנועי רווח מ-COD בדוגמא של מפות ומנוי אקסטרה בתשלום. אני בטוח שבתוך חצי שנה נראה כבר שתי הרחבות שייצאו ויעלו לבדן בסביבות ה-20$ כל אחת. (ואני ממש פסימי לגבי זה שהן יעלו 20$, חבילות מפות של COD שלא שוות דולר נמכרות ב-15$)
משחק MMO זה משחק שדורש תחזוק מאסיבי ואני לא רואה את אקטיוויז'ן לא מוכרים מוצרים נלווים שיהיו שווים פי שלוש מהמשחק עצמו תוך שנה מקסימום ומשלשים את הרווחים שלהם.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 11 ספטמבר 2014, 14:57

SgtDonowitz כתב:אגב, אני חייב להגיד שהדוכן של דסטיני היה השולחן הכי מושקע בגיימסקום ומשך הכי הרבה קהל בגיימסקום, הכמויות הפסיכיות של אנשים שעמדו בתור שם ממש הדהים אותי, כבר מאותו הרגע וממה ששמעתי מאנשים בגרמניה הבנתי שהוא הולך להיות מפלצת, רק לא ידעתי איזו.
אקטיוויז'ן ממש שיחקו אותה עם המשחק הזה, ממש מפלצת שצוחקת על EA מלמעלה.
אגב, יש לי לפחות מזכרת קטנה משם:
תמונה
(קיבלתי גם תמונה מודפסת ממוסגרת של זה, האיכות של התמונה ששלחו לי במייל מאוד נמוכה.)

מגניב לגמרי!
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 11 ספטמבר 2014, 15:06

Death_119 כתב:מה הכוונה בעולם? מה מיוחד במשחק הזה על פני כל שוטר אחר מסוגו שהוא ניסה לעשות? זה לא משחק Sand box של היקום, אתה עושה Drop in לתוך זירה ועושה את אותה משימה שוב ושוב, נלחם באותם אוייבים שוב ושוב. למה דעה של עיתונאים שתמדד בעשרות עדיפה על דעה של הרבה יותר אנשים שחרשו את המשחק יותר מכל עיתונאי שישחק בו חמש דקות כדי לרוץ לעשות כתבה? זה לא שיש דעות כאילו וכאילו, יש תמימות דעים - המשחק פשוט גרוע. אנשים לא מצליחים לשרוד בו ומחזיקים את עצמם בכוח.

ממה ששיחקתי בבטא, חוץ מהעניין שאתה נתקל באנשים אחרים וממשיך איתם בצורה טבעית מאוד, הוא לא מחדש כלום, אבל עושה את הכל מצויין.
יותר מהכל האווירה במשחק פשוט היממה אותי. המוזיקה המדהימה, האויבים המוזרים והמעניינים, ה-LORE (רק השם של אחד מהסאב-קלאס של הוורלוק, SUNSINGER, גרם לי להזיל דמעה. כל כך יפה) העובדה שזה עולם יפה ותמים לשם שינוי, של טוב ורע ברורים, כמו אגדה, גם משכה אותי.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 11 ספטמבר 2014, 17:32

המשחק דסטיני לא עלה 500 מיליון דולר, המותג דסטיני עלה 500 מיליון דולר - זה כולל תקצוב של כל כלי הפיתוח שאמורים לשמש אותם, זה כולל עלויות שכר לעשור הקרוב מאחר ואקטיוויזן חתמו עם באנג'י מראש על החוזה שמממן את צוות הפיתוח לטווח השנים הזה, זה כולל עלויות פיתוח של הDLC ואולי גם של משחקי המשך (כתלות בפורמט שבו המשחק יעבוד), זה כולל עלויות הפצה (שלהן אתה עושה דאבל דיפינג כשאתה מוריד אותן בחישוב שלך מה-60$), וזה כולל התחיבויות עתידיות אחרות.

בכל מקרה כמשחק מכניס חצי מיליארד דולר על בסיס הזמנות מוקדמות אז אין שום סיבה לדאוג לו - בין אם המשחק יהיה טוב ובין אם יהיה רע (או סתם סביר), את הכסף שלהם הם כבר עשו.
והאמת היא שזה פשוט נהדר לתעשייה שמותגים חדשים מצליחים בצורה כזו מסחררת: רק לאחרונה ראינו את Watchdogs שובר שיאים לIP חדש, ולא עבר חצי שנה עד שדסטיני השאיר אותו מאחור. רק לשם השוואה למותגים מבוססים, היילו 3 (האקסלוסיבי אמנם) הכניס ביממה הראשונה שלו פחות מ-200 מיליון דולר, ו-GTA IV ששבר שיאים בתחילת הדור הקודם הכניס קצת למעלה מ-300 מיליון בהשקה שלו.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 11 ספטמבר 2014, 17:53

swym כתב:המשחק דסטיני לא עלה 500 מיליון דולר, המותג דסטיני עלה 500 מיליון דולר - זה כולל תקצוב של כל כלי הפיתוח שאמורים לשמש אותם, זה כולל עלויות שכר לעשור הקרוב מאחר ואקטיוויזן חתמו עם באנג'י מראש על החוזה שמממן את צוות הפיתוח לטווח השנים הזה, זה כולל עלויות פיתוח של הDLC ואולי גם של משחקי המשך (כתלות בפורמט שבו המשחק יעבוד), זה כולל עלויות הפצה (שלהן אתה עושה דאבל דיפינג כשאתה מוריד אותן בחישוב שלך מה-60$), וזה כולל התחיבויות עתידיות אחרות.

בכל מקרה כמשחק מכניס חצי מיליארד דולר על בסיס הזמנות מוקדמות אז אין שום סיבה לדאוג לו - בין אם המשחק יהיה טוב ובין אם יהיה רע (או סתם סביר), את הכסף שלהם הם כבר עשו.
והאמת היא שזה פשוט נהדר לתעשייה שמותגים חדשים מצליחים בצורה כזו מסחררת: רק לאחרונה ראינו את Watchdogs שובר שיאים לIP חדש, ולא עבר חצי שנה עד שדסטיני השאיר אותו מאחור. רק לשם השוואה למותגים מבוססים, היילו 3 (האקסלוסיבי אמנם) הכניס ביממה הראשונה שלו פחות מ-200 מיליון דולר, ו-GTA IV ששבר שיאים בתחילת הדור הקודם הכניס קצת למעלה מ-300 מיליון בהשקה שלו.

יש הבדל בין - "נשלח לחנויות" לבין - "נמכר". אני לא יודע מה ההסכמים בין הרשתות למפיצה, אבל אם הרשתות לא ימכרו את המוצר, לא מן הנמנע שיש הסכם שנותן להם את האפשרות להחזיר עותקים של המשחק או לקבל החזר חלקי על העלות המקורית שלהם ובעקבותיו ירידת מחיר של המוצר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 ספטמבר 2014, 19:59

bling כתב:יפה שאתה מאחל להם בדאגה "בהצלחה", נראה לי שמרוב שהם כבר רטובים משמפניות הם לא יכולים בדיוק לקרוא את זה כרגע, ה IP החדש הכי מצליח אי פעם, המשחק הכי נמכר אי פעם בדיגיטלי על קונסולות, פתיחה מטורפת למותג שעוד יכניס להם מליארדים, עלה על כל הציפיות שלהם ועוד לא דיברנו על כל מכירות ה DLC האינסופיות שיגיעו בעתיד, אבל KEO אומר "בהצלחה עם זה" גם אחרי שברור מעבר לכל ספק שזה אכן הצליח, נחמד :)

כמו שכבר אמרתי, דסטיני צריך למכור יותר טוב מסדרת cod בשביל רק להחזיר את ההשקעה. אז מספרי יחצנות והצהרות זה נורא נחמד, נראה אם דסטיני יהיה יותר פופולרי מcod כי אז זה אומר שהוא אולי יהיה גם רווחי.

הרי מה אקטיוויז׳ן אמרה כאן? שהוא המשחק הכי מוכר דיגיטלית day one על קונסולה. אוקיי, מה זה אומר? ה360 והפס3 אפילו לא מכרו דיגיטלית day one את 99% מהמשחקים והמצב הדיגיטלי בהן היה קטסטרופה. בone ובפס4 המצב טוב אבל אין אף מוכר ״20 מליון״ עליהן, גם לא מוכר 7 מליון. אז אם דסטיני צריך לעבור את 20 מליון בגדול אז מה הנתון הזה אומר בכלל?

והנתון של ״החזיר 500 מליון דולר במכירות לריטטל״, מה הוא אומר. שריטייל הזמינו 8 מליון עותקים שלו? אוקיי, יופי, זה אומר שה8 האלה ימכרו וגם אם כן זה ממש אבל ממש אבל ממש רחוק מה20+ מליון שאקטיוויז׳ן צריכה.

בקיצור, דיבורי יחצנות, הצלחה אם לא היה מדובר בתקציב של 500 מליון. אם דסטיני מוכר 14 מליון יחידות אז הוא כישלון, אם 8 מליון אז הוא כישלון צורם.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 12 ספטמבר 2014, 09:22

Death_119 כתב:יש הבדל בין - "נשלח לחנויות" לבין - "נמכר". אני לא יודע מה ההסכמים בין הרשתות למפיצה, אבל אם הרשתות לא ימכרו את המוצר, לא מן הנמנע שיש הסכם שנותן להם את האפשרות להחזיר עותקים של המשחק או לקבל החזר חלקי על העלות המקורית שלהם ובעקבותיו ירידת מחיר של המוצר.

רק שעם כמות כזו של preorders ובצירוף העובדה שהמשחק גם שובר שיאי מכירות בדיגיטל כנראה שכל מה שנשלח לחנויות יימכר עוד לפני החגים. המשוואה שנדב ציין קודם אגב (25$ לעותק שנשאר למפיצה ממשחק של 60$) מקזזת לא רק עלויות הפצה אלא גם עלויות backorders והחזרות עותקים טיפות שאתה מזכיר כאן - ככה שמדובר שוב פעם בדאבל-דיפינג במספרים, לא שזה משנה כל כך כי לפי הנתונים נראה שאקטיוויזן דווקא תצטרך להוציא עוד הזמנה לדפוס בעתיד הלא רחוק.

DrKeo כתב:כמו שכבר אמרתי, דסטיני צריך למכור יותר טוב מסדרת cod בשביל רק להחזיר את ההשקעה. אז מספרי יחצנות והצהרות זה נורא נחמד, נראה אם דסטיני יהיה יותר פופולרי מcod כי אז זה אומר שהוא אולי יהיה גם רווחי.
והנתון של ״החזיר 500 מליון דולר במכירות לריטטל״, מה הוא אומר. שריטייל הזמינו 8 מליון עותקים שלו? אוקיי, יופי, זה אומר שה8 האלה ימכרו וגם אם כן זה ממש אבל ממש אבל ממש רחוק מה20+ מליון שאקטיוויז׳ן צריכה.

1 - דסטיני לא צריך להיות יותר פופולארי מCOD בשביל להיות רווחי. הוא רווחי כבר עכשיו
2 - יכול מאד להיות שהוא יהיה יותר פופולארי מCOD השנה. התחזיות המוקדמות והנוכחיות בהחלט מציינות את זה כאפשרות:
http://venturebeat.com/2014/06/27/preor ... nits-sold/
http://www.gamespot.com/articles/destin ... 0-6422229/
3 - כמה משחקים אתה מכיר שהזמינו מהם 8 מליון עותקים בהשקה ובסופו של דבר מכרו רק 8 מליון עותקים? אתה באמת חושב שאקטיוויזן-בליזארד מכל המפיצות שבעולם לא יודעים לנהל מותג והם סתם שולחים מליוני חתיכות לחנויות בלי לנתח מראש ולעומק את הביקוש הצפוי למשחק?

רק לשם ההשוואה: GTA IV התחיל עם פחות מ-4 מליון עותקים sold-in בהשקה (חצי מדסטיני!) וסיים את השנה הראשונה עם מעל 8 מליון עותקים (והיום עומד מעל 25 מליון עותקים). היילו 3 מכר פחות מ-3 מליון עותקים בהשקה וסיים את השנה עם מעל 8 מליון (והיום עומד עם מעל 15 מליון עותקים). Skyrim פתח עם 3.5 מליון, וקפץ ל-10 מליון בסוף השנה (והיום עומד על מעל 20 מליון).
דסטיני יצטרך להיות פלופ רציני ביותר בשביל שאנשים יתרחקו ממנו פתאום והוא לא יגיע למספרים דומים. אני יכול להמר פה כבר עכשיו שבמידה והוא זוכה לממוצע טוב של מעל 80 הוא ימכור מעל 15 מליון עותקים כבר עד סוף השנה הנוכחית.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 ספטמבר 2014, 12:15

swym כתב:רק שעם כמות כזו של preorders ובצירוף העובדה שהמשחק גם שובר שיאי מכירות בדיגיטל כנראה שכל מה שנשלח לחנויות יימכר עוד לפני החגים. המשוואה שנדב ציין קודם אגב (25$ לעותק שנשאר למפיצה ממשחק של 60$) מקזזת לא רק עלויות הפצה אלא גם עלויות backorders והחזרות עותקים טיפות שאתה מזכיר כאן - ככה שמדובר שוב פעם בדאבל-דיפינג במספרים, לא שזה משנה כל כך כי לפי הנתונים נראה שאקטיוויזן דווקא תצטרך להוציא עוד הזמנה לדפוס בעתיד הלא רחוק.

1 - דסטיני לא צריך להיות יותר פופולארי מCOD בשביל להיות רווחי. הוא רווחי כבר עכשיו
2 - יכול מאד להיות שהוא יהיה יותר פופולארי מCOD השנה. התחזיות המוקדמות והנוכחיות בהחלט מציינות את זה כאפשרות:
http://venturebeat.com/2014/06/27/preor ... nits-sold/
http://www.gamespot.com/articles/destin ... 0-6422229/
3 - כמה משחקים אתה מכיר שהזמינו מהם 8 מליון עותקים בהשקה ובסופו של דבר מכרו רק 8 מליון עותקים? אתה באמת חושב שאקטיוויזן-בליזארד מכל המפיצות שבעולם לא יודעים לנהל מותג והם סתם שולחים מליוני חתיכות לחנויות בלי לנתח מראש ולעומק את הביקוש הצפוי למשחק?

רק לשם ההשוואה: GTA IV התחיל עם פחות מ-4 מליון עותקים sold-in בהשקה (חצי מדסטיני!) וסיים את השנה הראשונה עם מעל 8 מליון עותקים (והיום עומד מעל 25 מליון עותקים). היילו 3 מכר פחות מ-3 מליון עותקים בהשקה וסיים את השנה עם מעל 8 מליון (והיום עומד עם מעל 15 מליון עותקים). Skyrim פתח עם 3.5 מליון, וקפץ ל-10 מליון בסוף השנה (והיום עומד על מעל 20 מליון).
דסטיני יצטרך להיות פלופ רציני ביותר בשביל שאנשים יתרחקו ממנו פתאום והוא לא יגיע למספרים דומים. אני יכול להמר פה כבר עכשיו שבמידה והוא זוכה לממוצע טוב של מעל 80 הוא ימכור מעל 15 מליון עותקים כבר עד סוף השנה הנוכחית.

דסטיני לא רווחי, דסטיני רחוק מאוד מאוד מאוד מאוד מלהיות רווחי. כלומר אלה אם המספר של ההשקעת 500 מליון דולר הן בולשיט. אקטיוויז'ן שלחה לחנויות, שיהיה להם לבריאות, נראה שהביקורות הולכות להיות פושרות יחסית ולכן גם התגובות של השחקנים שיקנו את המשחק. באמת שיהיה להם בהצלחה עם 20+ מליון יחידות, באמת שאני בעד, אבל כרגע הם עדין רחוקים מאוד מרווחיות. המשלוח הראשוני לא מעיד על כולם, הוא מעיד על ניחוש מושכל של המפיצה. בניגוד למה שאמרת, GTA5 כבר בשבוע השישי שלו היה עם 29 מליון יחידות שנשלחו לחנויות ובשבוע הראשון היו 11 מליון יחידות אצל ריטיילרים. אני מאחל לאקטיוויז'ן את ההצלחה הזאת, אבל אני ממש ממש בספק שהוא יגיע לשם.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 ספטמבר 2014, 10:21

DrKeo כתב:דסטיני לא רווחי, דסטיני רחוק מאוד מאוד מאוד מאוד מלהיות רווחי. כלומר אלה אם המספר של ההשקעת 500 מליון דולר הן בולשיט. אקטיוויז'ן שלחה לחנויות, שיהיה להם לבריאות, נראה שהביקורות הולכות להיות פושרות יחסית ולכן גם התגובות של השחקנים שיקנו את המשחק. באמת שיהיה להם בהצלחה עם 20+ מליון יחידות, באמת שאני בעד, אבל כרגע הם עדין רחוקים מאוד מרווחיות. המשלוח הראשוני לא מעיד על כולם, הוא מעיד על ניחוש מושכל של המפיצה. בניגוד למה שאמרת, GTA5 כבר בשבוע השישי שלו היה עם 29 מליון יחידות שנשלחו לחנויות ובשבוע הראשון היו 11 מליון יחידות אצל ריטיילרים. אני מאחל לאקטיוויז'ן את ההצלחה הזאת, אבל אני ממש ממש בספק שהוא יגיע לשם.

תגיד אתה חושב שבאקטיוויז'ן עובדים אנשים מטומטמים שאין להם מושג בעסקים?
אתה חושב שהם הלכו על מותג שלא יספיק לו להיות המותג החדש הכי מצליח אי פעם ולעשות 500$ מיליון הכנסות ביממה? שזה לא הולך לפי התוכניות שלהם?

ברור שהם מרוצים עד הגג ממה שהלך עד לפני יום כשקיימנו את הדיון הזה, אתה באמת מפקפק בתוכנית העסקית שלהם ומחליט שאם המשחק לא מוכר 20 מיליון הוא כישלון? תהיה קצת רציני כשאתה מדבר על תאגידי ענק עם אנשים הרבה יותר חכמים מכולנו.

יש רק משהו אחד שמעכיר את השמחה ואלו הביקורות שיוצאות עכשיו, למותג חדש שרוצה להיות פרנצ'ייז גדול ממוצע 74 צהוב ב MC זה מצב לא אידיאלי בכלל ולא קל לצאת מזה ולבסס אותו למרות זאת, וזה לא שמדובר בביקורות שמנותקות "מהעם" וכולם חוץ מכמה עיתונאים נפוחים אוהבים את המשחק, המבקרים נראה מיישרים קו עם התגובות של השחקנים ברשת שמביעים אכזבה ותחושה של הטעיה קשה בעקבות ההייפ וההבטחות שבאנג'י מכרה.

כש COD מוציאים משחק רע שזוכה לשביעיות ולירידות של השחקנים אז אולי זו מכה קלה בכנף (למרות שאפילו GHOST קיבל את הירידה במכירות שהדליקה נורה אדומה לאקטי בעקבות ביקורות רעות מצד העיתונאים והשחקנים) אבל כשמדובר במותג החדש והמבטיח שלך אז אי אפשר לדעת מה יהיה עם ה DLC וכל התוכנית העסקית שלהם עד לדסטיני 2 וכולל, הרי גם בחוזה של באנג'י עם אקטיוויז'ן שדלף היתה דרישה ברורה ל MC של משהו כמו 85+ כשמ 90 ומעלה יש בונוסים (לא בטוח לגבי המספרים אבל כן לגבי MC גבוה שצויין), אז ברור שיש פה כבר חריגה מסוימת מהתוכנית העסקית וקשה להאשים את אקטיוויז'ן, הרי אף אחד לא ציפה ל 74 MC מכותר חדש של פאקינג באנג'י. אני מאמין שהם יתגברו על זה ויחזירו את היוקרה של המותג, אבל זה לא יהיה ברור מאליו כמו שהיה נראה לפני יומיים.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 59 אורחים