סלולרים, ניידים ומשחקים עבורם - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

Re: סלולרים, ניידים ומשחקים עבורם - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Klayman » 27 ינואר 2015, 22:51

swym כתב:מסכים. המשחק הרגיש כמו Fez for dummies, עם בערך אפס אתגר ואורך מאד קצר. ואני בכלל קיבלתי אותו חינם בחנות של אמזון...
את Hitman Go ממש מדגדג לי לקנות, אבל איכשהו אני יודע שעוד כמה זמן הוא בטח גם יוצא אצל אמזון בחינם :)

עד שתראה את זה/תגיב אולי הוא באמת יהיה בחינם באמזון, אבל אני יכול להגיד לך שבניגוד ל''עמק האנדרטאות'', הוא שווה כל שקל, גם במחיר מלא (ויש עליו סיילים כל הזמן למחיר של 3-5 ש''ח). הוא מספק די הרבה אתגר בשלבים המאוחרים שלו. בטח ובטח אם אתה מעוניין להשלים אותו 100%.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 28 ינואר 2015, 01:52

הולי שיט... אפל מכרה 74.5 מיליון אייפונים ברבעון האחרון. :shock:
ניפצה את השיא של עצמה, מהרבעון המקביל, בשנה שעברה, בו היא מכרה "רק" 51 מיליון יחידות.

פשוט הזוי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 28 ינואר 2015, 10:16

DrKeo כתב:כי יש אלף אפליקציות שמירה למאוחר יותר אבל פוקט טובה מרובן, כי יש אלף אפליקציות של תחבורה אבל GET TAXI היא חברה יחודית בדיוק כמו שLEAF יחודית ו-UBER יחודית. זה מגוחך בכלל שאתה אומר שיש חיקויים, למי אכפת מחיקויים? אולי חלק עובדים חרא, חלק סבבה וחלק יותר טוב מהמקור, איך זה רלוונטי? כמשתמש ששומע "היי יצאה אפליקציה חדשה, קוראים לה HEART STONE" ואני רוצה לשחק בזה גם אז אני אמור לחכות עכשיו שנתיים או לחכות ל"SHMART STONE" שיהיה משחק קלפים דומה? זה לא רציני.

לכל אפליקציה יש אלף וריאציות, גם בAPP STORE של אפל, אתה אתה רוצה את X וזה לא קיים אז זאת בעיה. אתה חושב שאתה היחיד שהתנסה בחיקויים וכל מני משתמשי API למיניהם? שלפני שלוש שנים שהייתי עדין עם אנדרואיד והוא היה יותר בחיתולים לא הרצתי שלל חיקויים? שלא שחקתי בחיקוי BEJEWELED במקום במקור של פופקאפ? כן, זה היה קיים ויכלתי לשחק בזה אבל זה היה OFF לגמרי, זה לא הרגיש טוב וזה לא היה כיף כמו BEJEWELED. להגיד שיש כל מני חיקויים שיוצאים אחרי כמה חודשים זה נחמד אבל זה לא רציני.

אבל גם אם נתעלם מכל זה, איך אמורים להשתמש בmysupremarket? אפליקציה ישראלית כן, אבל אנחנו חיים בישראל.

אתה סתם מדבר בלי קשר. הטענה הייתה שבגלל חוסר באפליקציות אדם לא ילך על טלפון ווינדוס. אני לא אמרתי שזה לא נכון קטגורית אלא אמרתי שזה ממש לא מה שחושבים. להתחיל לבלבל לי את המוח עם שמות חיקוי סיני סוג ז' להארטסטון זה לא רציני בעליל.

אז לא... זה לא משנה שיש אלף אפליקציות תואמות פוקט, זה משנה שיש לפחות אחת באותה הרמה ואותו הדבר לגבי כל אפליקציה אחרת. אלא אם כן יש אלמנט חברתי לאפליקציה אז אני לא מבין מה זה משנה מה השם של האפליקציה אבל כנראה אני מוזר כזה, אחד שמשנה לו התוצאה ולא השם.

לגבי משחקים מה אתה חוזר לזה תגיד לי?

לגבי מייסופרמרקט, לא מכיר את האפליקציה ולא יודע בדיוק מה היא עושה (מעבר לרשימת קניות) ולא יודע אם יש משהו תואם.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 ינואר 2015, 11:17

swiss-the-engine כתב:אתה סתם מדבר בלי קשר. הטענה הייתה שבגלל חוסר באפליקציות אדם לא ילך על טלפון ווינדוס. אני לא אמרתי שזה לא נכון קטגורית אלא אמרתי שזה ממש לא מה שחושבים. להתחיל לבלבל לי את המוח עם שמות חיקוי סיני סוג ז' להארטסטון זה לא רציני בעליל.

אז לא... זה לא משנה שיש אלף אפליקציות תואמות פוקט, זה משנה שיש לפחות אחת באותה הרמה ואותו הדבר לגבי כל אפליקציה אחרת. אלא אם כן יש אלמנט חברתי לאפליקציה אז אני לא מבין מה זה משנה מה השם של האפליקציה אבל כנראה אני מוזר כזה, אחד שמשנה לו התוצאה ולא השם.

לגבי משחקים מה אתה חוזר לזה תגיד לי?

לגבי מייסופרמרקט, לא מכיר את האפליקציה ולא יודע בדיוק מה היא עושה (מעבר לרשימת קניות) ולא יודע אם יש משהו תואם.

כמו שכבר אמרתי, חיקויים זה יכול להיות נחמד לפעמים, לרוב זה טראש מהנסיון שלי עם האנדרואיד בתקופות הפחות יפות שלו. זה מזכיר לי קצת את הויכוחים בתקופת הWII עם החבר'ה של נינטנדו אני חייב להגיד, ההתאמצות להגיד שX אפשרי או Y אפשרי אם רק תתפשר על כך או כך. מה לעשות, לאדם הנורמאלי שרוצה אפליקציה מסויימת ולא מוצא אותה בAPP STORE זה מבאס, לא משנה כמה WP יהיה יותר טוב מכולם זה פשוט DEAL BREAKER.

בנושא MY SUPERMARKET, זאת אפליקציה שמכילה את המחירים של כל הסופרים הגדולים שעושים משלוחים. אתה בונה לעצמך CART עם המוצרים שאתה רוצה ועושה הזמנה והאפליקציה עושה את ההזמנה מהמקום שיצא לך הכי זול וממליצה לך להחליף מוצרים באחרים כדי שיצא לך זול יותר. היא ממש פצצה למרות שב90% מהמקרים זה פשוט בוחר לי את רמי לוי.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 28 ינואר 2015, 18:31

Nucleus_Dawn כתב:הולי שיט... אפל מכרה 74.5 מיליון אייפונים ברבעון האחרון. :shock:
ניפצה את השיא של עצמה, מהרבעון המקביל, בשנה שעברה, בו היא מכרה "רק" 51 מיליון יחידות.

פשוט הזוי.

אז לא סתם הרגיש לי כאילו לכולם יש אייפון חדש
"A man chooses, a slave obeys"

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 ינואר 2015, 11:57

וואו.
זה נתון פסיכי... וממש קיוויתי שה-6 ימכור רע, כדי שיכריזו כבר על 6S עם בטריה טובה יותר ומצלמה שלא בולטת :(
אני פשוט לא מרגיש שלם עם הקנייה שלו, לפחות לא במחיר הנכחי

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 ינואר 2015, 12:44

Laskin כתב:וואו.
זה נתון פסיכי... וממש קיוויתי שה-6 ימכור רע, כדי שיכריזו כבר על 6S עם בטריה טובה יותר ומצלמה שלא בולטת :(

אני אגלה לך סוד, ה6S יוכרז בספטמבר השנה והוא יראה בול כמו ה6 רק עם מצלמה טובה יותר, מעבד טוב יותר ועוד כל מני פיצ'רים קטנים. לא צריך להיות גאון גדול :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 29 ינואר 2015, 13:09

Laskin כתב:וואו.

אני לא חושב שיש סיכוי שאייפון ימכור רע. לא בשנתיים-שלוש הקרובות.
יכול להיות שהם ימכרו פחות "מה לעזאזל?! כמה?!", אבל בטח לא רע.

אני גם לא חושב שהיה שמץ של סיכוי שה6S יראה שונה מה6, או שהוא יוכרז לפני ספטמבר וייצא לפני התאריך הרגיל שבו כל אייפון יוצא.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 ינואר 2015, 14:40

ברור, סתם קיוויתי כי אני רוצה טלפון בלי דברים שמפריעים לי ממש :)
ואני משוכנע שאיכשהו יכניסו את המצלמה חזרה "פנימה"... זה כשל עיצובי, לא פחות.
ואני באמת לא חושב שיש צורך המצלמה טובה יותר... רק שיקטינו אותה!
וגם שיפסיקו למכור כבר גירסת 16 גיגה... עם מצלמה כזו - זה ממש לא שימושי.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 13 פברואר 2015, 13:02

מישהו רוצה הזמנה לרכוש את הOneplus One? אני רכשתי אותו והוא מכשיר מעולה. אם יש לכם מי שיביא אותו מחו''ל הוא ממש משתלם (כ1350 ש''ח).

אתם צריכים להחליט מהר. ההזמנה בתוקף עד מחר בבוקר. לאחר פדיית ההזמנה יש עוד 24 שעות לרכוש את המכשיר.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 מרץ 2015, 21:07

הגלקסי 6 והוא נראה כמו... איפון 6.
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

אנדרואיד 5.0, מסך 5.1", עשוי ממתכת (סופסוף), קורא טביעת אצבע, סמסונג פיי (שם מקורי), סוללה שלא ניתנת להסרה, מעבד Exynos של סמסונג (עדין לא קיים באף מכשיר), הטענה אלחוטית.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 01 מרץ 2015, 21:31

אם סמסונג הייתה מוציאה שוב טלפון פלסטיק - היו צולבים אותה.
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 01 מרץ 2015, 22:06

Klayman כתב:אם סמסונג הייתה מוציאה שוב טלפון פלסטיק - היו צולבים אותה.

ובצדק!
הם לקחו את שני האייפונם הכי יפים - 4 ו6 ושילבו ביניהם. יצא להם הטלפון הכי יפה שהם אי פעם ייצרו (לא שהם אי פעם ייצרו טלפון יותר יפה מ"זה לא דוחה במיוחד").
סנדוויץ' זכוכית ומעטפת מתכת. באמת נראה נהדר.

מצד שני, הרבה ממה שאנשים נהגו לטעון כיתרונות של הגלקסי על פני האייפון נעלמו כלא היו, כולל היכולת להחליף סוללה ולהוסיף זכרון.

מעניין מאוד איך יראה השילוב של סוללה חלשה יותר מהטלפון הקודם ומסך ברזולוציה גבוהה יותר. אני מנחש שלא משהו.
מצד שני, זה מגיע עם אנדרואיד 5 ואמורים להיות שם לא מעט שיפורים, הנוגעים לזמן הסוללה, אז אולי מדובר יהיה בעמידה במקום ולא בירידה ברמה.
גם מאוד משמח לשמוע שהגירסא המנופחת והכבדה שלהם קיבלה שנמוך משמעותי ועכשיו מדובר בכמות הרבה יותר סבירה של bloat.

הקטע של הedge מעניין. צריך להתעסק עם זה קצת בעצמי, כי המחשבה הראשונה היא שדברים ילחצו בלי כוונה, אבל בhands on שקראתי אומרים שזה לא המצב. מעניין אם זה יתפוס.

הHTC M9 גם הוכרז היום ולמרות שהוא לא נהנה מעיצוב מוחלט מחדש, הוא עדין שומר על תואר טלפון האנדרואיד היפה ביותר, בעיני.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 01 מרץ 2015, 23:48

יופי זה עניין של טעם. לדעתי מדובר במכשיר די מכוער :P. האייפון 4, לטעמי, היה פסגת היצירה של אפל בהיבטי עיצוב, ואולי המכשיר הכי יפה מכל סמארטפון שאי פעם ראיתי... כל מה שהגיע מאז, היה לא משהו, כשה-6, לטעמי, הוא אחד המכוערים (שלא לדבר על השעון המכוער והשמן שלהם). לפלסטיק, כחומר, יש יתרונות בעיצוב תעשייתי, במיוחד של טלפונים, בעיקר בתחומי התחממות ועמידות.

בכל מקרה, לגבי הסוללה - דווקא כחובב אייפון אתה אומר לדעת שלא גודל הסוללה משנה, אלא ההתאמה של התוכנה והחומרה. אם עשו כאן עבודה טובה, בשילוב עם כך שמדובר במסך סופר אמולד שמסוגל לכבות פיקסלים ולהיות חסכוני יותר - יש סיכוי ליותר מעמידה במקום, ולא ירידה ברמה. בנוסף, הטעינה המהירה היא פיצ'ר די מטורף (נשמע כאילו בטעינה מהירה יותר מתקן הQuickCharge 2.0 של קוואלקום), דבר שאמור להקל על כל נושא הסוללה.

בהיבטי התוכנה, נשמע נהדר. כבר שנים שלא קניתי מכשיר סמסונג (ולא אקנה אחד בקרוב), אבל הסיבה העיקרית היא התוכנה.

הHTC M9 נראה ב99% כמו ה M8 מעבר לכפתור POWER בצד ושינויים שדורשים מיקרוסקופ. הרשמים הראשונים ממנו, אגב, מדווחים שהמצלמה ממש לא משהו.
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 01 מרץ 2015, 23:54

Klayman כתב:יופי זה עניין של טעם. לדעתי מדובר במכשיר די מכוער :P. האייפון 4, לטעמי, היה פסגת היצירה של אפל בהיבטי עיצוב, ואולי המכשיר הכי יפה מכל סמארטפון שאי פעם ראיתי... כל מה שהגיע מאז, היה לא משהו, כשה-6, לטעמי, הוא אחד המכוערים (שלא לדבר על השעון המכוער והשמן שלהם). לפלסטיק, כחומר, יש יתרונות בעיצוב תעשייתי, במיוחד של טלפונים, בעיקר בתחומי התחממות ועמידות.

בכל מקרה, לגבי הסוללה - דווקא כחובב אייפון אתה אומר לדעת שלא גודל הסוללה משנה, אלא ההתאמה של התוכנה והחומרה. אם עשו כאן עבודה טובה, בשילוב עם כך שמדובר במסך סופר אמולד שמסוגל לכבות פיקסלים ולהיות חסכוני יותר - יש סיכוי ליותר מעמידה במקום, ולא ירידה ברמה. בנוסף, הטעינה המהירה היא פיצ'ר די מטורף (נשמע כאילו בטעינה מהירה יותר מתקן הQuickCharge 2.0 של קוואלקום), דבר שאמור להקל על כל נושא הסוללה.

בהיבטי התוכנה, נשמע נהדר. כבר שנים שלא קניתי מכשיר סמסונג (ולא אקנה אחד בקרוב), אבל הסיבה העיקרית היא התוכנה.

הHTC M9 נראה ב99% כמו ה M8 מעבר לכפתור POWER בצד ושינויים שדורשים מיקרוסקופ. הרשמים הראשונים ממנו, אגב, מדווחים שהמצלמה ממש לא משהו.

אין ספק שהתאמה של התוכנה והחומרה משפיעה המון על זמן הסוללה. מכיוון שמדובר במכשיר אנדרואיד, אין שמץ של סיבה לצפות לשיפור בתחום הזה ולכן אני לא רואה סיכוי שירידה בנפח הסוללה, לצד עליה מיותרת ברזולוציה, תביא למשהו מעבר לעמידה במקום, במקרה הטוב ביותר.

הטעינה המהירה זה אחלה פיטצ'ר, באמת. מכפר על זה מעט, אבל עדיף טעינה רגילה וזמן סוללה יותר טוב.

הHTC M9 באמת נראה מאוד דומה לM8 (יש כל מיני הבדלים קטנים). הוא לא יותר יפה מהM8, באמת. לא מפריע לו לשמור על התואר של מכשיר האנדרואיד הכי יפה שקיים. אני מניח שזה לא יפריע לHTC להמשיך להרוויח כלום ושום דבר בשנה הקרובה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 02 מרץ 2015, 00:23

יפה שכבר החלטת שמדובר במכשיר עם חיי סוללה נוראיים, כי הוא מכשיר אנדרואיד. במיוחד כשהסוללה של הגלקסי S5 טובה יותר מזו של האייפון 5S וכמעט טובה כמו האייפון 6 שיצא חצי שנה אחריו (מוזמן לחפש השוואות סוללה באנאנדטק). אבל נו מילא.

לHTC אין למי להלין, אלא לעצמם. שיוציאו סופסוף מכשיר עם מצלמה טובה.
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 02 מרץ 2015, 00:46

Klayman כתב:יפה שכבר החלטת שמדובר במכשיר עם חיי סוללה נוראיים, כי הוא מכשיר אנדרואיד. במיוחד כשהסוללה של הגלקסי S5 טובה יותר מזו של האייפון 5S וכמעט טובה כמו האייפון 6 שיצא חצי שנה אחריו (מוזמן לחפש השוואות סוללה באנאנדטק). אבל נו מילא.

לHTC אין למי להלין, אלא לעצמם. שיוציאו סופסוף מכשיר עם מצלמה טובה.

אני לא החלטתי דבר. רק סמסונג מחליטים :)
הם החליטו לשים סוללה עם נפח קטן יותר ומסך עם רזולוציה גבוהה יותר (וכמו עם הG3, מיותרת).
ראינו איך זה פגע אנושות בזמן הסוללה של הG3, שנהנה דווקא מסוללה טובה יותר משל הגלקסי 6, באופן משמעותי. ההיגיון אומר ששילוב של מסך כזה וסוללה אפילו קטנה יותר, יביא לתוצאות דומות.
נראה לך שסמסונג עשו איזה קסם, כדי לטפל בזה? יכול להיות. נחכה ונראה.

לא ברורה לי כלל ההשוואה לזמן הסוללה של האייפון. ההשוואה היא בין הסוללה של הגלקסי 5 והגלקסי 6. החשש הוא לא שהגלקסי 6 יהיה עם זמן סוללה פחות טוב משל האייפון 5S. החשש שהוא שזמן הסוללה שלו יהיה פחות טוב משל הגלקסי 5. אותו הדבר שקרה בין הG2 והG3, של LG, שסבלו רק מהרזולוציה המיותרת ולא מהקטנת הסוללה.

HTC כבר הוציאו מכשיר עם מצלמה טובה. אפילו מכשיר האנדרואיד עם המצלמה הכי טובה בתנאי תאורה לא אידאליים. שני הטלפונים האחרונים של HTC היו עם אחלה מצלמות. פחות טובה משל סמסונג, או LG וכמובן שלא מתקרבת לרמה של האייפון, אבל עדין אחלה מצלמה.
לא חושב שזו הסיבה שהמכירות שלהם גרועות. לדעתי, זה נעוץ בעיקר בשיווק גרוע. במיוחד אם מתחשבים בכך שהיו להם יתרונות לא קטנים על סמסונג וLG, בכל הנוגע לאיכות החומרים של המכשיר ובהשוואה למכשירי סמסונג, היה להם יתרון גם בתחום התוכנה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 02 מרץ 2015, 05:59

אבל יש כבר וריאנט של הגלקסי S5 עם מסך ברזולוציה הזאת. ומה אתה יודע, הוא מחזיק בדיוק כמו אחיו עם ה1080P. העובדה שLG נכשלה עם הG3 (כמעט בכל פרמטר, אגב), לא אומרת שאוטומטית סמסונג תיכשל. אני מבין שסמסונג הפכה להיות שק החבטות של האינטרנט, והרבה מזה באשמתה הבלעדית, אבל בחייאת - תן צ'אנס לפני שאתה קובר את המכשיר החדש כ''יפה ודורך במקום''.

לא ברורה לך כלל ההשוואה לזמן הסוללה של האייפון? מוזר.. בהתחשב בכך שאתה זה שאמר: ''מצד שני, זה מגיע עם אנדרואיד 5 ואמורים להיות שם לא מעט שיפורים, הנוגעים לזמן הסוללה, אז אולי מדובר יהיה בעמידה במקום ולא בירידה ברמה.'' וגם:
''אין ספק שהתאמה של התוכנה והחומרה משפיעה המון על זמן הסוללה. מכיוון שמדובר במכשיר אנדרואיד, אין שמץ של סיבה לצפות לשיפור בתחום הזה ולכן אני לא רואה סיכוי שירידה בנפח הסוללה, לצד עליה מיותרת ברזולוציה, תביא למשהו מעבר לעמידה במקום, במקרה הטוב ביותר.''
אז לאיזה מתחרה ישיר רצית שאשווה (או שאתה, בסתר ליבך השווית?)? לוינדוס פון?

לנושא HTC - מן הסתם אין לה את הכסף לשפוך כמו סמסונג ואפל על שיווק, וזה בסדר. אבל זה שהמצלמה הייתה טובה בתנאי תאורה רעים, לא עושה אותה טובה אמפירית. איכות החומרים היא לגמרי עניין סובייקטיבי. חלק אוהבים את האלומיניום, וחלק ממש לא. זה שפימפמו לנו שנים ש''פלסטיק זה לא טוב'', לא אומר שזה נכון. מה גם שבM7+8 כפתור ההפעלה היה למעלה, ומדובר בזוועה ארגונומית במכשיר שכזה. בקיצור - מכשיר יפה הוא לא בהכרח מכשיר טוב. מצטער.
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 מרץ 2015, 10:13

לדעתי הS6 נראה מעולה, והEDGE עוד יותר.
הבעייה בEDGE מבחינתי היא - שאין מצב שאני הולך עם פלאפון יקר ללא כיסוי, וכיסוי על הEDGE לדעתי יוריד לו את היתרון הכי גדול - הנוחות.
וזה ממש חבל, כי הEDGE מגיע עם בטריה טובה יותר, בין היתר.
אז הS6 נראה כמו האנדרויד הטוב ביותר כרגע. אני התרשמתי לטובה. סוף לפלסטיק!
מצד שני, באמת שזה יפגע במי שהיה רגיל להחליף סוללה, אז אלו בוודאי ימצאו מכשיר אחר אצל המתחרים.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 02 מרץ 2015, 10:36

לגוף מתכת יש אינסוף חסרונות ובערך אפס יתרונות ומהסיבה הזו המתכתיות של הטלפונים האלה מתחילה ונגמרת בטבעת חיצונית דקה סביב הטלפון כאשר גב הטלפון עשוי מפלסטיק.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 02 מרץ 2015, 13:38

Klayman כתב:אבל יש כבר וריאנט של הגלקסי S5 עם מסך ברזולוציה הזאת. ומה אתה יודע, הוא מחזיק בדיוק כמו אחיו עם ה1080P. העובדה שLG נכשלה עם הG3 (כמעט בכל פרמטר, אגב), לא אומרת שאוטומטית סמסונג תיכשל. אני מבין שסמסונג הפכה להיות שק החבטות של האינטרנט, והרבה מזה באשמתה הבלעדית, אבל בחייאת - תן צ'אנס לפני שאתה קובר את המכשיר החדש כ''יפה ודורך במקום''.

לא ברורה לך כלל ההשוואה לזמן הסוללה של האייפון? מוזר.. בהתחשב בכך שאתה זה שאמר: ''מצד שני, זה מגיע עם אנדרואיד 5 ואמורים להיות שם לא מעט שיפורים, הנוגעים לזמן הסוללה, אז אולי מדובר יהיה בעמידה במקום ולא בירידה ברמה.'' וגם:
''אין ספק שהתאמה של התוכנה והחומרה משפיעה המון על זמן הסוללה. מכיוון שמדובר במכשיר אנדרואיד, אין שמץ של סיבה לצפות לשיפור בתחום הזה ולכן אני לא רואה סיכוי שירידה בנפח הסוללה, לצד עליה מיותרת ברזולוציה, תביא למשהו מעבר לעמידה במקום, במקרה הטוב ביותר.''
אז לאיזה מתחרה ישיר רצית שאשווה (או שאתה, בסתר ליבך השווית?)? לוינדוס פון?

לנושא HTC - מן הסתם אין לה את הכסף לשפוך כמו סמסונג ואפל על שיווק, וזה בסדר. אבל זה שהמצלמה הייתה טובה בתנאי תאורה רעים, לא עושה אותה טובה אמפירית. איכות החומרים היא לגמרי עניין סובייקטיבי. חלק אוהבים את האלומיניום, וחלק ממש לא. זה שפימפמו לנו שנים ש''פלסטיק זה לא טוב'', לא אומר שזה נכון. מה גם שבM7+8 כפתור ההפעלה היה למעלה, ומדובר בזוועה ארגונומית במכשיר שכזה. בקיצור - מכשיר יפה הוא לא בהכרח מכשיר טוב. מצטער.

LG לא נכשלה עם הG3. היא הצליחה איתו מאוד. הם מכרו יותר טלפונים, משהם מכרו אי פעם וסגרו משמעותית את הפער בינם ובין סמסונג (גם בזכות החלשות במכירות של סמסונג, כמובן). בנוסף, הG3 הוא טלפון פשוט מצוין. בהחלט עדיף על הגלקסי 5. מצלמה נהדרת. פועל פשוט מדהים, עם תוכנה הרבה פחות נפוחה והרבה יותר זריזה, עיצוב סביר מאוד וביצועים נהדרים. זמן הסוללה לא היה מדהים (בגלל אותה טעות שעליה סמסונג חזרה, של רזולוציה גבוהה יותר), אבל כן סביר. האנדרואיד הכי טוב בשוק, לפי דעתי, לצד הנוט 4.
מתי אמרתי שהמכשיר "יפה ודורך במקום"? אתה כנראה מדמיין שאני חובט בסמסונג, כי אמרתי במפורש שהedge מעניין והייתי רוצה להתנסות בו בעצמי. אמרתי גם שמדובר במכשיר הכי יפה שסמסונג ייצרה עד היום, בהפרש משמעותי. עושה רושם שההפרדות מקוואלקום לא תפגע בביצועים, כי המעבד של סמסונג משתווה ל810 של קוואלקום.
יש הרבה דברים טובים בטלפון הזה. אני גם משוכנע שהוא יהיה בחמישיה הראשונה של מכשירי האנדרואיד ואולי אפילו ישפר את המעמד של סמסונג, בכל הנוגע לביצועים (כבר שיפר את המצב משמעותית, בכל הנוגע לעיצוב המכשיר), עם חבילת התוכנה הרזה יותר. גם המצלמה, כרגיל עם סמסונג, מסתמנת כמצלמה מצוינת.
גם לא אמרתי בכלל שהמכשיר דורך במקום. רק שזמן הסוללה שלו, כנראה לא יציג שיפור על המכשיר הקודם שלהם.

עדין ההשוואה לא ברורה לי. הרי אפילו בציטוטים שהצגת, לא ביצעתי שום השוואה לiOS, או לאייפון. דיברתי רק על מכשירי אנדרואיד. יותר ספציפית, דיברתי אך ורק על ההשוואה בין הגלקסי 6 והגלקסי 5. הרי המשמעות של עמידה במקום מאוד ברורה. הגלקסי 6 לא יעמוד במקום של האייפון, כי כדי להיות כמו האייפון, הוא צריך לזוז מהמקום. הוא גם לא יהיה כמו הLG G3, כי, שוב, הוא יצטרך לזוז ממקומו של ספינת הדגל הקודמת של סמסונג, כדי להגיע לשם.
עמידה במקום, זו עמידה במקום. הגלקסי הגדול הקודם הוא הגלקסי 5. בכל הנוגע לזמן הסוללה, נראה שהמצב האופטימי ביותר, הוא שזמן הסוללה יעמוד במקום - כלומר, ישאר כמו בגלקסי 5, כאשר בהחלט סביר שהוא יהיה פחות טוב (שוב - מהגלקסי 5).

המצלמה של הM7 והM8 היתה טובה בתנאי תאורה רעים וגם היתה טובה אמפירית. לא מדובר היה במצלמה הכי טובה שאפשר למצוא על טלפון אנדרואיד, אבל עדין היא עמדה בשורה הראשונה של המצלמות.
באמת אידיוטי שכפתור ההדלקה היה בראש המכשיר. זה היה אידיוטי עוד בONE X הישנים. לא ברור לי איך העובדה שלמכשיר יש חסרונות, סותרת את העובדה שהמכשיר מצוין.
המכשירים של HTC לא נופלים מאלו של סמסונג וLG, כבר כמה שנים טובות. יש להם יתרונות על התחרות וגם חסרונות. לכן, אני חושב שהסיבה העיקרית לחוסר ההצלחה שלהם, היא כשלון בשיווק. LG הוכיחו שאפשר להביא לשינוי בשוק ולקחת נתח שוק מסמסונג, עם טלפונים לא טובים באופן משמעותי מאלו של HTC, אבל עם שיווק נכון ואגרסיבי.

---

עומר, גב הגלקסי 6 דווקא עשוי זכוכית ולא פלסטיק. כמו האייפון 4 וה4S.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 מרץ 2015, 14:51

קליימן, הטיעון של שחר דווקא די הגיוני. הוא דואג, כי הסוללה קטנה יותר בזמן שהמסך עם רזולוציה גבוהה יותר, שהזמן סוללה שלו יהיה פחות טוב משל הS5. זאת לא דאגה כל כך קיצונית, אולי הוא יתבדה כשהעיתונאים ישימו את הידיים שלהם על המכשיר אבל בהחלט דאגה לגיטימית. דווקא אומרים שהמעבד החדש של סמסונג יעיל בצורה בלתי רגילה מבחינת צריכת כוח כך שאולי זה הגורם שנותן להם את האופציה לשים סוללה קטנה יותר ולקבל ביצועים דומים. אני משער שצריך להמתן ולראות.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 02 מרץ 2015, 19:40

שחר מיתמם. הוא במפורש טרח להתייחס לנושא ''התאמת חומרה תוכנה'' ואמר שמאחר ומדובר באנדרואיד, אין סיבה להאמין שיעשו עבודה טובה בנושא. הרי ידוע שאפל מתגאה בנושא ''התאמה בין חומרה לתוכנה בצורה מושלמת'', כי היא היחידה שמייצרת מכשירים שעובדים עם iOS. אז שחר אומר שאין שום סיכוי שסמסונג יעשו עבודה טובה בנושא עם אנדרואיד, אבל הוא לא אומר את זה בהשוואה לשום חברה אחרת או שום מתחרה אחר. רק בהשוואה לS5? ממש לא, כי הוא לא מתייחס לS5 בכלל בהודעה שלו. אני, בכל מקרה, מאמין שלא זה המצב, כי המעבד 14nm שלהם אמור להיות חסכוני מאוד לצד היותו חזק ועוצמתי. כך גם הDDR4 שהם משתמשים בו.

לנושא הLG G3 - כן. הוא מכשיר נהדר. רק שהוא מתחמם ולא נותן לך להעלות את בהירותאת המסך, הוא מגמגם בביצועים. המסך האולטרא חד שלו מלא אפקט חידוד לא טבעי ומעצבן, הוא לא מחזיק סוללה ועוד צרות כאלה ואחרות. אבל כן. מכשיר מעולה.

לעומתה - סמסונג כבר הוכיחה שהיא יכולה לייצר מכשיר גלקסי S5 עם מסך QHD באותו זמן הסוללה של אחיו עם ה1080P באותו גודל סוללה: http://www.youtube.com/watch?v=paMb_cgVkug?t=2m39s . מוזמנים להתרשם בעצמכם. אז החששות שלך, שחר, לא ממש במקומן. וחוסר היכולת שלך להגיד שיכול להיות שחברה המשיקה טלפון אנדרואיד מסוגלת לעשות התאמת חומרה-תוכנה טובה, קצת מאכזב.

להגיד שלHTC M8 או M7 יש מצלמה טובה זה לעג למצלמות טובות. מצטער. http://www.youtube.com/watch?v=uZ7U8syUj6A?t=19m14s דוגמא אחת, ואתה מוזמן להתרשם מדוגמאות נוספות מאינספור ביקורות שקראתי על הM8 ברשת, כשעוד שקלתי לרכוש אותו מתנה לחבר (עם עוד כמה חברים). זוועה של מצלמה, עם 4 מגה פיקסל, במכשיר דגל יקר כ''כ.
?

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 02 מרץ 2015, 21:30

Nucleus_Dawn כתב:עומר, גב הגלקסי 6 דווקא עשוי זכוכית ולא פלסטיק. כמו האייפון 4 וה4S.

כל חומר דיאלקטרי (AKA לא מתכת) יהיה יחסית בסדר ובגלל זה גם זכוכית היא בסדר (למרות שיש לה בעיות אחרות כמובן) ואם בא למישהו אז גם עץ יהיה בסדר אבל כשעוטפים מכשיר חשמלי בגוף ממתכת זה נעשה ע"מ לוודא שהוא לא מקבל קרינה מבחוץ ושהוא גם לא קורן החוצה (ע"ע דיונים על עטיפות המתכת שיש בתוך הקונסולות)... טלפון סלולרי שלא קורן ולא מקבל קרינה נקרא לבנה...

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 02 מרץ 2015, 21:50

עזבו אותכם חכו ל OnePlus Two

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 51 אורחים